Forum Dragon Ball Nao

» Broń

Strony:   1, 2, 3  
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
najlepszą bronią jest ta która masz 24 godziny przy sobie : nóż, baton , kastet,gaz itp. tego morzecie przez przypadek nie mieć kidys pod reką.
A 24 godz na dobe masz ręce i nogi ;] które moga byc niebezpieszniejsze od wszystkich wyrzej wymienionych.
A jeżeli chodzi o broń jaką lubie jest to BO i NUNCHAKU, ewentulanie potrójne sztylety ale kto by łaził z potrójnymi sztyletami po ulicy hahahahah

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Szabla polska z okresów sarmacji ...

Oryginalna szabla chińska,używana do walk w Wu-Shu

Spęzynowy nóz automatyczny

Kij baseballowy

Rękawice do kick-boxingu

Rękawice z kolcami do streetboxingu

Wiatrówka

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Kop miedzy nogi, albo piszczel, albo splot, albo w piersi, !? na ziemie i ... w nogi!
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Fakt,uderzenie między nogi,nawet najtwardszego z nich zwali,punkt dla Ciebie

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
albo piszczel
akurat to na mnie nie dziala
a co do kopa miedzy nogi zawsze jest blok;) wiedz jak wolno sie kopie to przypal bys miana. unik i strzal

pulkarecordzz.phorum.pl
Norbert89 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Norbert89
Wiek: 34
Dni na forum: 6.490
Posty: 5
Skąd: Busko-Zdrój
hehe ja mam w domu Berrete w sumie to mojego starszego bo jest ochroniarzem;] no i katane:P
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Cytat:
albo piszczel


akurat to na mnie nie dziala Wink
a co do kopa miedzy nogi zawsze jest blok;) wiedz jak wolno sie kopie to przypal bys miana. unik i strzal Wink
wiedzialam ze bedzie choc jedna osoba ktora tak napisze...
Ale z ciebie czlowiek ze stali, nie boli cie ani gdy udezy w piszczel, ani w splot i jestes taki zwinny ze nawet bym sie nie obejrzala a juz bys unik zrobil. No coz nie jestes jasnowidzem to po pierwsze, aby wiedziec co chcialabym zrobic. Po drugie zawsze mozna odwrocic uwage twoja czyms innym, a po trzecie nie jestem slaba kobietka abym miala przypal z moim ruchem (;. Po czwarte, BIJESZ KOBIETY MADRALO?

P.S. Z reszta gdziezbym smiala startowac do takiego macho, ktory zniata puszki palcem u stop ;]

dziekuje (:
emate:wiedz, ze kop miedzy nogi mozna zablokowac udami
A ty wiedz ze jest jeszcze druga noga, oraz rece , wybieraj czym chcialbys dostac w ryj?(;
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
nie znam sie zabardzo na tym ale moj tata ma pistolet, dziadek sztylet brat rekawice bokserskie a ja mam fajne buty ktorymi nie jednogo poslalam do szpitala no przesadzam nie do szpitala najwyzej do lekaza a od lekaza czesto ida do chirurga

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Wow kopniesz mnie w jaja i zostanie jajecznica ... ale raczej nic większego nie zrobisz,a o chirurgu zapomnij.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Nie biore udziału w takich starciach.. ale jak już co to skupiam się na własnych pięściach!! Natomiast w domu posiadam 3 katany! Od małej do ogromnej.. wiatrówke długą.. no i raczej tyle... Ale i tak polegam na pięściach no i czasem scyzoryku:]
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
A ja uzywam swoich atutow xD
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Megane napisał(a):
A ja uzywam swoich atutow xD
Rzeczywiście masz czego używać,ta broń skupia uwage napastnika.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
A jednak nie dobranoc... phf...

Son-Goten napisał(a):
no i noże kuchenne posiadam
Moja znajoma posiada kombajn (: Podobnie jak noże kuchenne, jest zazwyczaj używany w celach nieco innych niż walka. Co powiesz na pojedynek? P;

Meggie napisał(a):
Kop miedzy nogi, albo piszczel, albo splot, albo w piersi, !? na ziemie i ... w nogi!
Wiesz co? Popieram! d:

Meggie napisał(a):
Po czwarte, BIJESZ KOBIETY MADRALO?
To nie my postulowaliśmy wprowadzenie równouprawnienia (:

eMate napisał(a):
wiedz, ze kop miedzy nogi mozna zablokowac udami
Wybacz, może Ciebie ruszają uda Megane, ale ją Twoje chyba nie bardzo d:

Nameck napisał(a):
Wow kopniesz mnie w jaja i zostanie jajecznica ... ale raczej nic większego nie zrobisz
Bo nie będzie trzeba P:

Nameck napisał(a):
a o chirurgu zapomnij.
Ty też (;

Cicero napisał(a):
kolesie łamali pale drewniane (średnica nie wiem dokładnie ale coś około 10-15 cm) kopiąc piszczelami i się nawet nie skrzywili to takiemu nic byś nie zrobiła .
Oczarować, uśpić, otruć. Nie wierz nigdy kobiecie (:

[quote="Cicero"]Moją bronią jestem ja sam, korzystam z wszelkich atutów otoczenia, butelki, cegły, badyle...
Jako forumowy ekspert od D&D, pozwolę sobie przypomnieć, że ta umiejętność wedle oficjalnej terminologii zwie się "biegłością we flaszce" i stanowi domenę Pijanego Mistrza (;

Megane napisał(a):
A ja uzywam swoich atutow xD
Wobec takiej finty nawet Leo Bonhart by wymiękł : D

Pozdrawiam i życzę dobrej nocy
A.

PS Dlaczego połowa forum ma na własność katany? ;/ Czyżby były aż tak popularne i łatwe do zdobycia?

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Po pijaku i tak nie czuję bulu , a trzeźwy raczej nie wracam nocami do domu. Jeżeli zaś chodzi o obronę , to opowiem wam pewną historię , którą miałem niewątpliwą przyjemność oglądać. otóż [ ort! ] dwóch strażników miejskich podchodzi do żula:
- idziemy na wytrzeźwiałkę
- a założycie się że zaraz pójdziecie w pioruny?
- słucham
( w tym momencie [ ort! ] menel wsadza sobie dwa palce do gardła , i tak oto skonstruowaną na poczekaniu bronią traktuje napastników)
- coś ty kur... zrobił?
- kolega też chętny?
- idziemy stąd Marian
Tak więc największą bronią człowieka jest jego własny spryt , i wytrwałość w dążeniu do celu , oraz niezachwiane poczucie wyższości nad przeciwnikiem.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Samael Kobieta
Wojownik
Wojownik
Samael
Dni na forum: 6.127
Posty: 35
Skąd: z tamtąd
co do broni białej posiadam mój ukochany nożyk co zwiedził ze mną pół Polski jako broni głównej używam odpowiednio przygotowanych własnych pięści. a marzy mi sie Glock 24.....

In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Mam w domu wiatrówkę kaliber 4mm na śrut zwykły i magnum. Do tego luneta i gwintowana lufa. Dobry strzał i już nie narzekam na szpaki Ale marzeniem moim jest nabyć katankę, ot choćby taka maciupeńką
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
A ja mam cały arsenał... noży kuchennych .
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Ciekawy temat, muszę przyznać.

Co mam w domu? Z prawdziwej broni nie posiadam nawet porządnego noża. Poza tym mam od groma potencjalnej białej broni (noże kuchenne, siekiery itp...) a w pokoju trzymam skitrany trzonek od toporka na sytuacje awaryjne (i- nie uwierzcie- raz uratował mi skórę! Kolo po prostu na sam widok zrezygnował z ataku). Na prawdę przydatna rzecz, jak się trafi pod ręką .

A tak poza tym- zawsze chciałem mieć katanę- chyba jak każdy
no i MP5 z dodatkowym wyposażeniem- nawet się w pale nie mieści ile tam tego można zamontować NA RAZ!!!


ps.: A! I jeszcze Kołkownicę z Painkiller'a!
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ja mam kilka noży , żelazko i jak byłem w Malborku na zamku Krzyżackim to sobie kupiłem miecz drewniani i tarcze równiez drewnianą mam jeszcze jakieś krażki , ale nie wiem do czego służą , mój kolega mówił że sie je do komputera wkłada ale zrobiłem dziure w kompie , włozyłem i nic , potem je wszystkie połamałem i teraz są ostre i wreszcie na coś przydatne ^^

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Ale temat
Kiedy chodzi o bronie heheh
Zbieram wyposażenie z I i II wojny światowej
mam 2 bagnety Niemiecki i Czeski
maski gazowe z sprawnymi filtrami granaty (repliki)
szturmowego i gazowego.
katanę do ścinania ryżu
Noże myśliwskie dostaje je od mojego dziadka jest on szefem kółka myśliwskiego w Świdnicy i Świebodzicach daje mi też łuski od karabinku snajperskiego.
I tak na poboczu :
Gaz rurki
3 bejsbole
kastet
prawdziwe kajdanki
Ale to wszystko na ścianie w piwnicy zbieram takie rzeczy.

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Broń
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook