Forum Dragon Ball Nao

» Seriale

Strony:   1, 2, 3, 4  
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Obecnie tylko czasami "merried with children". Dawniej:
-Drużyna A
-Renegat
-Rome
-Band of brothers
- różowe lata 70

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
hmmm, od lutego właściwie wielkich zmian u mnie w programie nie ma ale:

Heroes- w TVN jak trafię to mogę obejrzeć, ale na pobierając na PC żadnego momentu nie mogę przegapić ;p
Skazany na Śmierć- jak powyżej
Shogun- serial z 1980
Z archiwum X- jak się trafi ;p

Świat Według Kiepskich- zawsze, ponieważ teraz lecą najlepsze odcinki
13 Posterunek- j/w
Daleko od noszy - rzadko, ale jeśli nie mam co robić to i to dobre ;p
Miodowe Lata- każdy odcinek, uwielbiam ten serial
Świat Według Bundych- Jeżeli mam czas, oglądam.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
hmm... no to tak:

- Prison Break [Skazany na Śmierć] [i na kompie i w TV]
- SuperNatural [Nie z Tego Świata] [oby na kompie również ;p]
- Grey's Anatomy [Chirurdzy] [TV]
- Cold Case [Dowody Zbrodni] [TV]
- Without a Trace [Bez Śladu] [TV]
- Close to Home [Krok od Domu] [TV]

To z zagranicznych, a z Polskich:
- 13 Posterunek
- Daleko od Noszy
- Miodowe Lata
- Świat według Kiepskich
- Na Wspólnej (kiedyś, teraz się z tego dreszczowiec robi )

I na razie tyle.

Obraz
PALATIAL REGALIA
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Ja fanatyczką seriali nie jestem, ale dawniej (teraz czasem też^^) oglądałam:
-Świat wg Kiepskich
-Miodowe lata
-W11
-Kryminalnych^^
-Skazany na śmierć
-13 Posterunek
-Daleko od noszy

No, ale teraz wole usiąść sobie przed kompem, i posłuchać muuzy
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
no tak , teraz już przynajmniej wiem dla kogo się produkuje takie gnioty jak " daleko od noszy". Wszyscy to oglądacie , czy tylko mam zwidy?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Samael Kobieta
Wojownik
Wojownik
Samael
Dni na forum: 6.127
Posty: 35
Skąd: z tamtąd
nie panikuj Franqey. nie wszyscy. ja np nie oglądam tego bo mnie wkurza. gorsza jest już chyba tylko Moda na sukces... ble

In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
no wiecie ...kwestia gustu , bo np. dlaeko od noszy lubie , poniewaz lubie dużo seriali komediowych a np. mody na sukces i tych brazylijskich telenowel nie lubie . To wszystko to kwestia gustu . A o gustach sie nie dyskutuje.

PS : Przepraszam za offtop

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Serduszko Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Serduszko
Wiek: 32
Dni na forum: 6.130
Posty: 21
Skąd: Zielona planeta
U mnie Skazany na śmierć i Zagubieni to obowiązkowe pozycje. Jestem perfekcjonistą toteż oglądam każdy odcinek bez jakiś tam przedwczesnych ściągań odcinków z neta

Z rodzinką jak mam czas, przycupnę trochę nad W-11 lub Detektywów [czy to seriale ] Świat według Kiepskich ostatnio jeszcze rzadziej

Kiedyś oglądnęło się Z archiwum X, MacGuyver, ale to już przeszłość.

M jak Miłość i te inne duperele, kompletnie mnie nie kręcą. Jak widzę jak jakaś babcia woła na obiad swoje dzieci komentując wszystko niczym moja babcia, mój mózg odbiera nie pokojący sygnał. Sygnał irytacji
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
-''Z archiwum X''
-''Świat wg Kiepskich''
-''Świat wg Bundych''
-''Allo, allo''
-''Strażnik Texasu''-wtedy poznałem Chucka(zgadnijcie co od niego dostałem)
-''Czy boisz się ciemności''-leciał kiedyś przed albo po DB
-''Sharpe''
-''The Simpons''- co prawda animowany, ale kultowy i super zabawny
Preferuję rownież starsze polskie seriale
-''Czterej pancerni i pies''
-''Alternatywy 4''
-''Zmiennicy''
Ostatnie dwa lubię, bo są wyśmienitą parodią PRL-u.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ostatnio mało oglądam TV, ale jeżeli już trafię na coś to po prostu oglądam.
No, ale było parę serialów, które na prawdę lubię/lubiłem:
- Rome
- Różowe lata 70
- Świat Według Kiepskich
- 13 Posterunek
- Alo, Alo
- Świat Według Malcolma(czy jakoś tak on nazywał się)
- Family Guy(animowany czy nie na prawdę rozbrajał)
- Rodzina Soprano

no i powiedzmy, że:
- Prison Break

Chodź tego ostatniego nie oglądałem całego.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Obecnie nie oglądam, a staram się oglądać tylko jeden serial...
Życie na fali [The O.C.] - w każdym odcinku wychodzą zabawne motywy, no i pokazuje to jak chłopak z prowincji, gdzie zabijają się gwałcą i okradają, wchodzi w świat ludzi bogatych [zostaje adoptowany przez bogatą rodzinę], pierwsza prawdziwa miłość [a nie jak to określił, zwykłe 'laski'].
A tak to oglądałem i czasem też się zdarzy...
"Świat według kiepskich"
"13 posterunek"
"Prison Break" - 2 sezonu nie oglądałem ponieważ zabardzo to mi nie przypadł, ale w końcu muszę się przełamać....
Wiem, że mało, ale ja wolę pełnometrażowe filmy, oraz nie oglądam za dużo TV...
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Pirson Break
The O.C
Wszystkie te Meksykańskie
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Tak jak w temacie. Piszemy o lubianych serialach, dajemy krótki opis by zaciekawić do obejrzenia. Ja zaczynam XD (Oczywiście pomijamy anime).
Dr House - Serial z tych medycznych seriali, ale z ciekawszą fabułą serialu, która koncentruje się na osobie dr. Gregory'ego House'a (Hugh Laurie), niekonwencjonalnego, szalonego, mizantropa a zarazem genialnego lekarza, kierującego zespołem diagnostycznym w fikcyjnym Szpitalu Klinicznym Princeton-Plainsboro.W każdym odcinku dr House wraz ze swoim zespołem próbuje zdiagnozować i wyleczyć pacjentów przejawiających rozmaite objawy, niewyjaśnione wcześniej przez innych lekarzy. Istotnym elementem fabuły jest też uzależnienie House'a od Vicodinu, którego używa by poradzić sobie z bólem wywołanym zawałem mięśnia czworogłowego uda, co zmusza go do chodzenia o lasce.
Polecam każdemu ze swojej strony kto ma dystans do relacji społecznych. Lubi gry słowne oraz potrafi być krytyczny wobec siebie. Serial wzbudza dużo emocji.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Witam po długiej nieobecności wszystkich forumowiczów. Obecnie do ulubionych seriali mogę zaliczyć Housa ale gdzieś tak do czwartego sezonu, później jak dla mnie serial ciągnięty na silę. Oczywiście zdarzają się lepsze i gorsze odcinki, ale spadek formy jest widoczny. Jak dla mnie House do czwartego sezonu jest serialem wybitnym i wartym uwagi. Lubię też BreakingBad, świetny serial który pokazuje jak zakompleksiony nauczyciel chemii staję się narkotykowym bossem. Oczywiście w wielkim skrócie. Genialna produkcja z genialnym scenariuszem i aktorstwem. Trzecia pozycja którą oglądam obecnie drugi raz to The Walking Dead na podstawie komiksu Kirkmana, komiks oczywiście lepszy. Klimat zombi i trudne wybory. Serial dobrze zrobiony aczkolwiek nie dla każdego, ale jeżeli lubisz klimat zombi to na pewno się spodoba.

Pozdrawiam

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Parę doszło, bo zaczęli robić sensowne seriale. Już pisałem o "Walkng Dead" i "Trailer Park Boys". Poza tym oglądam "Grę o tron", która jest trochę przereklamowana, ale da się zobaczyć i "Sons of Anarchy", który jest bardzo fajny. No, i gra w nim Ron Perlman.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Spartakus
Gra o Tron
Smallville
Supernatural
House
Prison Break
Rome
A z polskich
Świat według Kiepskich
Rodzina Zastępcza plus
Rodzinka pl
Czas honoru
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Dark napisał(a):
Spartakus
Smallville
House
Prison Break
Świat według Kiepskich
Rodzina Zastępcza plus
Rodzinka pl
Czas honoru
Te seriale znam ale wolę Hausa, Kiepkich, Czas honoru, a Rodzinki pl nie za bardzo oglądałem.
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
Supernatural - duet łowców potworów, zazwyczaj w każdym odcinku jest "potwór miesiąca" z którym sobie radzą. Naprawdę dobra rozrywka.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Lees napisał(a):
Supernatural - duet łowców potworów, zazwyczaj w każdym odcinku jest "potwór miesiąca" z którym sobie radzą. Naprawdę dobra rozrywka.
Supernatural jest super. Poza tym, że niektóre odcinki mają bardzo schematyczną budowę, to ogólna fabuła jest bardzo wciągająca, zwłaszcza sezon 4 i 5 to mistrzostwo. Do tego bardzo fajnie przedstawiona relacja między braćmi. Postacie drugoplanowe też bardzo na plus. Nie jest to co prawda serial wysokich lotów z wielkim budżetem, ale rozrywka bardzo przyjemna.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ja mam za sobą dwa sezony "Supernatural". Świetny i bardzo wciągający. Podoba mi się, że są odcinki i straszne i śmieszne (Dean <3 ) i czasami smutne. Teraz robię przerwę w oglądaniu, bo przywykłam, że oglądam go z chłopakiem. Więc do serialu wrócę po powrocie z Holandii.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » Seriale
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook