Forum Dragon Ball Nao

» Free Layout

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Zrobiłem dzisiaj layouta, którego będzie można wkrótce pobrać z DB Nao (działu 'Free').

Aby go zobaczyc, kliknijcie tutaj.

Piszcie, co o nim sądzicie i na ile go oceniacie?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 04.11.2007, 23:39
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.069
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No, musze powiedzieć, że całkiem udany ten layout. Kolorystyka nie wali po oczach i ogólnie ciekawy układ.
Ocena: 7/10
Gotenks, może cza pomyśleć o zmianie lay'a na DB Nao (tamten pewnie już się wszystkim znudził) ??

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.079
Posty: 482
Skąd: Kraków
Moim zdaniem lay nie wyroznia sie niczym szczegolnym, duzy + u mnie ma kolorystyka ktora jest b dobrze dobrana. Elementy laya nie sa skomplikowane wiec uwazam to za plusik.
Moja ogolna odena to 6/10
PS: kamzo ma racje zmien oprawe na db nao ta juz jest wrecz starozytna

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.045
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
No lay taki sobie, fajna kolorystyka, taka jasna, logo też fajne, ogólnie dobrze wykonane, a ja jestem także za tym co powiedział Kamzo, by zrobić jakis nowy lay na DBNao
Sterni Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Sterni
Dni na forum: 6.968
Posty: 31
Skąd: Środkowe Miasto
do Kamazo ten layout DB Nao jest przerąbany mi sie na pewno [ ort! ] nie znudzi ale nie wiem jak inni

† † † [*] [*] [*] Módlmy się za Ojca Świętego [*] [*] [*] † † †
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.033
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
Z nowu nieprawidłowy adres storny

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.045
Posty: 283
Tak jak wyżej, też nie mogę otworzyć linku, tzn. otwiera się, ale jest napisane, że to nieprawidłowy adres.

EDIT
No mi się podoba, subtelny taki, nie rażący, spokojny, wporząsiu 8/10 (mało szczegółów mi się wydaje

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez ZameR: 05.11.2007, 21:50
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Link poprawiony.
Ale gdyby Wam tak zalezalo, to wystarczylo wejsc w odpowiedni dzial na witrynie i juz...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Free Layout
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook