Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Piękni, sławni itd :)

Strony: 1, 2, 3  
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.038
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Tak sobie pomyślałem, jaka kobieta (bądź oczywiście jeśli pytam się dziewczyny - jaki mężczyzna) z tych znanych i sławnych podoba wam się najbardziej (bądź też może robi dobre wrażenie) ?? Jest takich wiele, ale mnie najbardziej kręci Alicja Bachleda-Curuś (wiadomo, polka to musi być najpiękniejsza ). Dla mnie to ideał i ucieleśnienie piękna
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.083
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Dla mnie ideałem jest Jennifer Lopez . A co do polek to Kasia Bujakiewicz. O!
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.049
Posty: 482
Skąd: Kraków
no no obydwie sa laski. Mnie znowu podoba sie Natalie Portman cool babka, ale w makijarzu , Anna Przybylska moim zdaniem tez niczego sobie. Jest jeszcze wiele mniej slawnych kobiet wystepujacych w filmach ale nie jestem w stani ich wypisac. Wymienilem te ktor mi pierwsze na mysl przyszly

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.038
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Wszystkie wyżej wymienione są piękne i tak jak napisał Scyller, cieżko jest je wszystkie wypisać. Ech, te kobiety, bez nich nie było by po co żyć

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.044
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Z pięknych i sławnych nikt mi się nie podoba w sumie, bo nikogo z nich nie znam... To co mamy okazję oglądać TV/necie/gazetach/itp to tylko masa tapety i komputerowe poprawki. Poza tym większości z tych ludzi sława z reguły wali do szanownego łba (przykład nasz król Pop-u . Co robi - albo raczej co mówią że robi - każdy wie ).
Wizualnie rzecz oceniając (a tak najwyraźniej do tego podeszliście, co mnie nie dziwi w sumie) lubię Toma Cruisa, Hayden'a Christen'a... chyba tylko tyle
Dexter
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.911
Posty: 7
prawda jest taka ze bez makijazu i obrobki zdjec wszystkie by stracily swoj "urok" tak jak Łasiczka napisala.Ale mimo to bardzo mi sie podoba Carmen Elektra.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.015
Posty: 518
Hmm właściwie to nie podobają mi się żadne gwiazdki Popu, Rapu itp. Zaś aktorzy są zazwyczaj starzy. Musze przyznać iż podoba mi się Jim Carrey lecz za jego poczucie humoru i Mel Gipson za dobre serduszko. Na tym sie kończy. No i jesio Fernando Alonso za wygląd . Ale bynajmniej nie dlatego mu kibicuje!!!

A i w filmie 'Ja Robot' ten główny robot Sunny mial fajne oczka
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.025
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Wszyscy idą (zgodnie zresztą z tematem) na wizualność, więc i ja pójdę. Otóż mnie żadna z tych wszystkich podmalowanych kobitek za bardzo nie 'kręci'. Gdy myślę o ideale piękna, to wyobrażam sobie raczej Galadrielę, Arwenę, Yennefer, Triss Merigold czy Stokrotkę z Dolin, zaś symbolem cielesności i seksu do dzisiaj pozostaje dla mnie Di z opowiadania "Świat jest pełen chętnych suk".

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Wszycy pragną być młodsi. Ja moze i za tym zatęsknie może za liceum ale gimnazjum totalnie odpada. trzy lata w totalnym piekle! dziwię się sobie i inyym, ze jeszcze nie oszaleliśmy. Dobra już zostaiw temat szkolny. Są wakacje i mam wszystko gdzieś. Ja lubię Hugh Jackmana i Keanu Reeves'a. Są już trochę starzy ale lubię oglądac z nimi filmy

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.805
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Heh jest tego sporo ale co tam:d:
Liv Tyler-nieodparty urok i piekno ,no i grala Arwene,duzy plus
Shakira-nie wiem [ ort! ] dlaczego,ale jakos mi sie bardzo podoba jej typ urody,fajna,zgrabna,jedrna mniam
Sarah Michealle Gellar-Nie ma co za duzo wypowiadac,po prostu [ ort! ] numero uno wsrod aktorek,talent,uroda,figura i charakter ktory moze pozazdroscic nie jedna z jej rowiesniczek .No i zwalcza wampiry nie

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 34
Dni na forum: 7.009
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Mnie zawsze jakoś kręciła Liv Tyler, nie wiem dlaczego może za jej niewinne spojrzenie :p

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.049
Posty: 482
Skąd: Kraków
popieram Liv Tyler. A tak przy okazji widziales najnowsze zdjecia Liv Tyler?
jak nie to sobie znajdz. Czlowieku przytyla chyba z dziesiataka. Dupe ma tak stuningowana jak traktor po leaftingu. Juz nie jest taka sexi jak byla

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.803
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Dla mnie chyba Jennifer Lopez i Kylie Minogue uwielbiam sa piekne ladne itd.
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.802
Posty: 91
Skąd: Lublin
Mnie kręci pewna polska aktorka - Małgorzata Socha. Piękna i sympatyczna

Bomba di luce!!
MariaN Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MariaN
Wiek: 36
Dni na forum: 6.808
Posty: 44
Skąd: Mielec
Dla mnie ideałem kobiety jest Angelina Jolie lub Monica Bellucci (nie wiem jak sie pisze dokłądnie), a najseksowniejsza i najbardziej pociągająca jest Carmen Electra lub Cameron Diaz.
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.559
Posty: 188
Ja najbardziej lubie Szymona Majewskiego (nie za wygląd, ma fajne poczucie humoru i z tej strony mi się podoba), Maciej Zakościelny (z zarostem fajnie wygląda, no i kiedy się uśmiecha) o i jeszcze Will.I.am z Black Eyed Peas
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.015
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
carmen electra, tyra banks, beyonce, sofia vergara, rihanna, arielle klebel, joanna krupa (chyba jedyna polska klijentka, ktora wystepuje w amerykanskim playboyu;p), kristanna loken, halle berry, katie price, alexis amore - po prostu ulala-LA!

ps.zreszta doda tez nie jest zla : D

pzdr

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 26.04.2006, 23:04
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.708
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Shakira, Angelina Jolie, Rene Zelweger, Tom Cruz (JOKE )
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.617
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Tom Cruise oo i Zakościelny fajny jest

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Alexandra007 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Alexandra007
Wiek: 35
Dni na forum: 6.572
Posty: 47
Mi z aktorów podoba się Hayden Christen, a szczególnie wtedy kiedy grał w SW Atak Klonów.. mniam.. A tak dla poprawienia humorku prosze wejśc na tą stronkę:
http://www.m90.org/paparazzi/index.html

pozdrówka
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Piękni, sławni itd :)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook