Forum Dragon Ball Nao

» Yu-Gi-Oh!

Czy podobało Wam się Yu-Gi-Oh!?

Czy podobało Wam się Yu-Gi-Oh!?
Tak 53,85% 7 53,85%
Nie 46,15% 6 46,15%
Wszystkich głosów: 13
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.172
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
hmm..wyszukiwarka nie znalazła mi takiego tematu więc postanowiłem go założyć. Oglądaliście może dosyć popularną serię Yu-Gi-Oh!? Jeżeli tak to tu możecie opowiedzieć jak wam się podobało to anime. Jeżeli nie oglądaliście to yu możecie poznać opinie na temat tego anime.

Jak dla mnie to anme było pewnego rodzaju nowością , ponieważ pierwszy raz oglądałem anime w którym gra sie kartami, które maja swoją moc. Anime może nie jest jakieś genialne, ale sądzę że dobre na pewno.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.175
Posty: 403
Skąd: NS
W sumie, bez obrazy, ale pare razy oglądnełam i takie na poziomie pokemonow.... No ale każdy ma swoje zdanie (:
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.237
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Wraz z kolejnymi sezonami Akcja staje się cikawsza i kreska też sie coś niecoś zmienia. To co oferuje polska wersja to nie najlepszy pomysł na poznawanie Yugioh. Ostatni sezon jest najlepszy i zupełnie odmienny od tego który my mielismy okazje oglądać. Chociasz wcale nie uważam tego za geniusz to sądze że jest do przełknięcia (szczególnie [ ort! ] jakos po 150 odcinku). Zato całkiem inną sprawą jest Yugioh GX w której choć mamy tą samą karcianke i czasem się przewinie stara postać to już zupełnie inna sprawa.
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.133
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Mi sie widziało nawet, nie powiem że było super ale nawet nawet. I to Dual Masters też jest nawet nawet, dobrze sie zapowiada
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.037
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Jak byłem młodszy to pamiętam, że zawsze rano oglądałem to(z resztą pokemony też) i pamiętam, że jakieś karty z tego zbierałem, podróbki czy nie miałem talie potworów i różnych pułapek z tego Anime.

Teraz jestem starszy i patrzę na Animę pod innym kątem, znaczy umiem doceniać prawdziwe dzieło, a jakieś gówno mocno skrytykować.
Nie mogę powiedzieć, że to Anime było jakieś nadzwyczajne, od prosta fabuła, ten Yugi czy jak mu tam chciał uratować dziadka wygrywając turniej karciany organizowany przez Pegasusa(tego z tym artefaktem na oczku).

W dzieciństwie podobało mi się to, ale teraz jak na to patrzę to po prostu brak mi słów, są o wiele lepsze tytuły, które są na prawdę warte poświęcenia mojego jakże cennego czasu ;p

Dlatego pozostaję neutralny z lekkim przychyleniem na nie.
(odnośnie ankiety, oddałem głos na NIE)

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.237
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
No i właśnie o tym mówię, Wy znacie tylko starą serie która niestety nie jest najciekawsza. Właściwie sam bym pewnie tak głosował.
Serduszko Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Serduszko
Wiek: 32
Dni na forum: 6.149
Posty: 21
Skąd: Zielona planeta
Tia, oglądało się kiedyś

Nie powiem, te 3 - 4 lata temu, wrażenie robiło, z kumplami graliśmy w karty odziwo by Koonami na rynku Wspominam dobrze. Jestem na tak.
Ale jeżeli mówić już o anime lecących w polskiej TV, to IMO warto byłoby wspomnieć o Bladebreakers! Fajniejsze było zdecydowanie, no i ten Kai

shiro: Jak już to Beyblade
misiek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.097
Posty: 13
Nawet fajna animka, ale bardziej mi sie podobalo Duel Master
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.143
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Moim zdaniem spoko anime nie mam nic do niego na jakimś kanale widziałem inną wersję ale ta druga gorsza
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Yu-Gi-Oh!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook