Forum Dragon Ball Nao

» Komórki

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
PasinQa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
PasinQa
Wiek: 30
Dni na forum: 6.141
Posty: 20
Skąd: CCH
A ja komórkę mam SAGEM my301X...
Polifonia jest
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.256
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
a ja mam Sony Ericsson K520i z klapką i aparatem którym można robić zdjęcia samemu sobie ale nie tylko.jest używany ale wcale na taki nie wygląda.jest tylko jedna wada : połowę pamięci zajmują mi pliki chronione,których nie można usunąć.


Sony Ericsson górą !
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.139
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Ja mam SE K300i ale chce sobie niedlugo kupic SE K 610

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.151
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Ja jeszcze przedwczoraj miałem Nokię 2600 Słabiutki telefon,nawet tapet nie miał. Ale wczoraj kupiłem sobie Sony Ericssona K510i, z aparatem, bluetooh, z dzwonkami polifonicznymi. Oczywiście od razu ściągnąłem sobie na nią tapety Dragon Ball, dzwonków jeszcze nie, a może znacie jakąś dobrą stronę z dzwonkami MP3 Chcę sobie trochę wzbogacić komórę.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Sony Ericsson K300i. Model dobry, wystarczy do wszystkiego. Własciwie narzekam na małe małe miejsce poświęcone notatkom. Czesto bywa, że w drodze czy gdzies tam dopadnie mnie jakiś pomysł a dobrym by było go szybko zanotować. Oczywiście można by było pomyslec o notesie, ale nie mam tak wielkich kieszeni, żeby wszędzie ze sobą notes targać.
Ktoś może powtarzać, że telefon to zbytek (bo jest zbytkiem), ale nie w moim przypadku. Tak się składa, że na chacie nie posiadam stacjonarki. Żeby kontaktować się z rodziną niezbędny jest własny aparat. Do zdjęc jest cyfrowka, do filmów kamera a do muzyki MP3 lub jeszcze co innego. Proste.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.524
Posty: 885
Już wiem!
Tak więc moja aktualna komórka jest to Nokia 6230i,cóż praktyczna,wiele funkcji,więc nie narzekam [ ort! ]
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.100
Posty: 92
Tadaaam właśnie wczoraj sobie kupiłem kombajnik multimedialny- Qteka 9100 (inaczej MDA III) w telefoniku (A raczej PDA) już mam WM `05 i spisuje się znakomice. fotki sami znajdzcie sobie w necie

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Yoshi: 07.08.2007, 20:18
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.224
Posty: 633
Skąd: Kielce
A ja mam, jak to jeden koleś mi powiedział: "telefon do rzucania w błoto" Aianowicie Samsung SGH-E250. Zadowolona jestem, jest prosty w obsłudze, a brak Irdy nadrabia wymienną kartą pamięci. Z odtwarzacza MP3 nie korzystam, bo mam swoją MP3- kę, radia nie lubię słuchać. Ogólnie rzecz biorąc aparat mógłby być lepszy, ale naprawdę polecam ten telefon osobom, które w dziedzinie obsługi telefonów nie są orłami
Yoshi napisał(a):
fotki sami znajdzcie sobei w necie
właśnie
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.100
Posty: 92
Co do telefonów, to dla każdego telefon jest jest przydatny do innych rzeczy. Jedni chcą tylko móc zadzwonic i wysłąć SMS`a. Inni chca sobie pograć w gerki, zrobić zdjęcie bądź posłuchać sobie muzyki. W moim PDA opcja telefonu jest rzeczą oczywście bardzo ważną, lecz wybrałem go przedewszystkim dlatego, że ma Wi-fi, a z racji że mam takową sieć w domu. Specjalnie właśnei pisze z niego tego posta ^^. Z racji, że znam się na branży IT, to kiedy stanie wam się coś z elefonem możecie kierować pytania do mnie. Postaram się pomócw miare moich możliwości

Obraz
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.647
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Spory przeskok - z starej, kochanej Noki 3310 na SE k510i (bodajże) W zasadzie komórki nie używam - na 80 darmowych minut miesięcznie zużywam około 5 do 7 a i te wszystkie bajery są mi nie potrzebne. Ale skoro mam, nie będę narzekał.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.499
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Ja się już piąty rok męczę z moją pancerną Nokia 5510 (pełna klawiatura QWERTY i 64MB pamięci wewnętrznej na muzykę),telefon działa z każdym miesiącem gorzej,zawiesza się raz dziennie,słuchawki zrąbały mi się jakieś pół roku temu,więc i muzyki nie można posłuchać Po 18-stce miałem kupić nowy,już upatrzylem nowiutką Nokię 5200 (również muzyczna,ta rozsuwana),ale wszystko spieprzył chrzestny,który nie popisał się podarowaną kasą i funduszy dalej brak...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Temari Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Temari
Wiek: 37
Dni na forum: 6.089
Posty: 10
Motorola - RAZR V3

Fajna poreczna i przede wszystkim takie male cacuszko z ktorym moge posluchac muzyki.
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.163
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
ja mam Sony Ericsona k300i jest fajny ma aparat mp3 kamere itp
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.182
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Mam Sony Eriksona. model k 300i.
nic nadzwyczajnego aparat kamera mp3 podczerwień
Iskierka Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Iskierka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.084
Posty: 27
Skąd: Okolice Olkusza (Małopolska)
Mam nokie 5300 i jestem bardzo zadowolona
Wcześniej miałam nokię 1600, która w ogóle mi nie wystarczała (czyt za mało bajerów) ^^"" Teraz mam w komie aparat, kamere, mp3, czyli wszystko to co mi jest potrzebne
Btw. nokie moim zdaniem są najlepsze. Moją stara nokią rzucałam w co tylko chciałam i nic sie nie działo. O tak z nudów. Nie mialam co robić ^^"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.969
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ja mam Sony Ericsson K510i
Kamera 1,3
Bluetooth
Podczerwień
Mp3
USB
Ekran 128x128
27mb brak wejścia na karte pamięci
Mp4
3gp
Jestem zadowolony z telefonu mam tapetki DB ale muzy nic .

Obraz
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.559
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
A ja od prawie 3 miesięcy jestem szczęśliwym "nie posiadaczem" telefonu komórkowego.

Powiem tak.. Da się bez tego żyć, a i kieszenie nie ciążą, z portfela kasa nie wylatuje.

Pozdrawiam
S.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.175
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
A ja od niedawna mam Sony Ericsona T610 oczywiście z podczerwienią , blotooth i aparatem cyfrowym ; jest to już dosyc stary model [ z 2003 ] ale spełnia moje wyczekiwanie , szczególnie patrząc na parametry które napisałem wczesniej przy mojej stzrej komórze ...

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Kaszalot Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kaszalot
Dni na forum: 6.000
Posty: 51
Skąd: z nienacka ;P
Posiadam Sony Ericssona K750i. Fajny telefonik , wiele funkcji np. Bluetoth , IrDa , Odtwarzacz MP3 , filmy 3gp , aparat cyfrowy 2.0 mega pixela i wiele innych . Przedtem miałem Nokie 6230 , SE T630 i Nokie 3210

Obraz
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.045
Posty: 283
Jestem dumnym posiadaczem telefonu komórkowego Siemens AX75 xP. Żaden to cud technologii, obrazki nawet wolno się ładują, ale jestem zadowolony z tej komórki, jeszcze nigdy mnie nie zawiodła . Nie ma blue'ta, ma IrDA'e, Java, kolorowy wyświetlacz (nie pamiętam ile kolorów), dzwonki poli i ogólnie takie tam duperele . Pzdr
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Komórki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook