Forum Dragon Ball Nao

» Tworzymy idealną grę Dragon Ball Z,GT

mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Wyobraźcie sobie,że mamy pieniądze, możliwości i tworzymy grę Dragon Ball Z,GT na Play Station 3, na X-Boxa 360 lub na PC(oczywiście z kartą graficzną min. 128 MB nr.8800 Nivida lub inne nie znam się na tym).

Dobra zaczynam:
Gra obejmowała by dwie serie Dragon Ball Z i GT. Byłoby to połączenie gry RPG z bijatyką(coś takiego jak Dragon Ball Z Buu's fury tylko że na 100 razy lepszą konsole).
Bohater którym sterujesz: Do wyboru mamy wojowników Z(Goku Vegetę itd.) LUB stworzoną przez siebie postać ziemianina, pół ziemianina pół sayiana lub sayina. Postać tworzymy oczywiście na własne podobieństwo(byśmy mieli do wyboru włosy,oczy,usta itd.) Postacie w tej grze zostały by stworzone realistycznie!!!, nie tak jak w grze na ps2 DBZ Budoaki Tenkaichi 2 gdzie bohaterowie wyglądają jak plastikowe lalki, czyli songo wyglądałby jak zwykły umięśninoy facet a nie jak postać z mangi!!! Dodatkowo moglibyśmy stworzyć wlasny atak KI podobny do Kame Hame HA(ułożenie dłoni itp.). Stworzona przez nas postać była by umiejętnie wplątana w fabułę i mogłaby w nią ingerować np. wlaczyłaby z Raditzem, mogłaby pokonać,lub po prostu pomóc Gohanowi w Pokonaniu go.
Dialogi między postaciami były by prowadzonw w taki sposób jak w Grze Star Wars Knights of the Old Republic(kto nie grał niech spojrzy na screeny,które sąn stronie http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=1071 ). Postać będzie można kierować w złą lub w dobrą stronę, innymi słowy postać może być dobra lub zła.Grę zaczynalibyśmy na wsi trzy lub dwa lata ptrzed Tournamentem na którym Goku walczy z Piccolo. Na początku nic byśmy nie umieli, po prostu jesteśmy 11 latkiem(wraz z posuwaniem się fabuły Db nasza postać rośnie i staje się dorosła ) który jest bardzo silny(lecz nie zna on ani ataków ki ani nie umie latać). Pewnego dnia wsiadamy w lódkę i płyniemy w morze i rozbijamy się na wyspie genialnego żółwia i widzi w nas on potencjał i trenuje nas... jeżeli macie lepsze pomysły na roZpoczęcie przygody to piszcie! bo na pewno macie!

Teraz zajmiemy się walką, cechami postaci (takimi jak szybkość, siła ciosu itp.) oraz ekwipunkiem.
Walka:
Sterowanie proste, ale nie banalne, oczywiście na combosy będziemy musieli użyć kombinacji klawiszy ale max. 3 a nie 10!!! DUZO CIosów żeby walka była urozmaicona i tu potrzebuję waszej pomocy i żebyście opisali mi jak te ciosy miały by wyglądać np. rzut przeciwnikiem o ziemię taki jak w DBZ Earth Special Forces. proszę!
Cechy postaci: - zwiększają się wraz ze zdobywaniem dośw. a tym samym kolejnych leveli.
szybkość - jedna z cech
wytrzymałość - następna
HP i KI - wiadomo i wasze inne pomysły
siła ciosu - I TU CHCIAŁBYM poruszyć następny tamat a mianowicie trening. Siła ciosu wiecie dobrze co oznacza i chciałbym aby w tej grze zależała ona nie od wysokości levelu ale od ilości przebytych walk i siły twoich przeciwników im silniejszego pokonasz wroga tym zwiększ się twoja siła ciosu. Trening:!!!
Oczywiście do treningu potrzebni są wrogowie,którymi nie będą tylko główne czarne charaktery z DBZ i GT ale i drobniejsi wrogowie(z kimś trzeba walcyć aby stać się silniejszym).
Kolejana forma trenigu: wszystkim wam znana sala grawitacyjna
Czy możecie wymyśleć jakieś inne formy treningu?
Ekwipunek: wszelkie zbroje sayian, stroje które można zdobyć u mistrzów i inne przedmioty które zwiększają ilość twoich punktów życia i punktów energii takie jak fasolki senzu.
Śmierć:
Będziesz mógłbyć wskrzeszony dwa razy lub 3
Lokacje:
oczywiście cała ziemia, (nie tylko niektóre miejsca znane z DB) i inne planety na ,ktorych możesz poznać nowe techniki ale także trenować(Namek itd.) i oczywiście zaświaty do których będziesz mógł się dostać dopiero po śmierci. Oczywiście będzie można zniszczyć te planety hehehe.
No to chyba na dzisiaj wystarczy pisania wracam jutro by kontynuować to co zacząłem a wy możecie wymyśleć i zapodać mi coś nowego. Ładnie proszę
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Gra bylaby ciekawa ale lepiej bez tego ze tworzymy wlasna postac bo to jest troche glupie... ja osobiscie nie lubie takich rzeczy, poniewaz powinien byc klimat db a nie jakis wymyslony . Druga rzecz to to ze napisales ze grafika nie taka jak w mandze...Jak dla mnie taka i tylko taka grafiki w db nie da sie polepszyc, poniewaz ta grafa ma swoj klimat Jak dla mnie wyglad postaci powinien byc taki jak w anime

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Ale fajnie by to wyglądało gdyby ożywić Dragon Ball. A po za tym ja chciałbym stworzyć bohatera w Dragon Ball i rozwijać go, min. by się zmienił w SSj. SSJ 2, 3 i w tej grze byłaby możliwość grania również bohaterami z DBZ i DBGT.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Nie macie, żadnych pomysłów, czy uważcie ten temat za głupi, jeśli tak to proszę o skasowanie tematu.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Ja bym zrobił grę rpg gdzie chodzisz Goku, albo wybranym przez ciebie bohaterem i przechodzisz całe jego życie, możesz dokonywać wyboru, a walki takie jak w budokai tenkaichi 3. Można by też po przejściu było zrobić swojego własnego bohatera, którym grałbyś albo w historię DB, albo na internecie z kolegami, mógłbyś trenować u kogo chcesz, iść gdzie chcesz. Były by takie miejsca jak w Wowie, gdzie walczysz np. z Vegetą, albo Buu. Możesz lecieć na namek, na jaką chcesz planetę. Możesz po śmierci żyć w zaświatach, albo wrócić na Ziemię. Możesz iść po drodze węża i trenować u kaito. Możesz iść na turniej, wspiąć się na wierzę Karrin, były by fajne eventy, jak np. ataki androidów na miasta(mówię teraz o mmo, wcześniejsze rzeczy były do obu - single i multi). Możesz spotkać bohaterów, wziąć ślub, zrobić fuzję itd.
Goku28a Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku28a
Wiek: 27
Dni na forum: 5.795
Posty: 97
Skąd: Magnuszewice
Osobiście popieram pomysł Kathlara. Chciałbym przeżyć to co przeżywali bohaterowie, choćby multimedialnie. Mihesz twój pomysł też jest całkiem całkiem, tylko problem chyba będzie ze zrealizowaniem Jest ktoś kto się tego podejmie

A odnośnie tematu jest fajny. Ja też kiedyś próbowałem stworzyć połączenie mugenów 2, 2007 i 2005, no i prawie się udało( gdzie Prawie robi wielką różnice). włączało się menu główne, ale po chwili gra się wyłączała.
mariusz695 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 35
Dni na forum: 5.515
Posty: 2
Skąd: Eden
a ja chcialbym gre taka z grafiki, fabuly jak Legends of sayian (od poczatkow db az po gt lub af ) ze szczegolami bardzo rozbudowana lvle, questy i po polsku:), taka przygodowka:). To jedyna część DB ktora mi sie podobala i przechodzilem ją wiele razy .
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Tworzymy idealną grę Dragon Ball Z,GT
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook