Forum Dragon Ball Nao

» Pierwszy raz... z Naruto

Strony: 1, 2, 3  
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Czyli od czego zaczęła się wasza znajomość?

Pierwszy raz Naruto ujrzałem z tyłu okładki 35 tomu DB. Uznałem to wówczas za kompletny shit, zresztą, nie wiem czemu, wydawało mi się, że uniwersum to cyberpunk [sic!]. Mniejsza z tym...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
W sumie to można powiedzieć, że z tym Anime spotkałem się na wielu forach, dużo o nim pisali i w ogóle, aczkolwiek nie miałem przekonania do niego ;P
Jak dowiedziałem się, że na Jetixie puszczą to Anime, powiedziałem sobie, że nie obejrzę(jakoś nie czułem potrzeby). Jednak jak to życie, pewnego dnia nudno było, w TV nic nie leci, włączyłem na Jetix i patrzę Naruto, obejrzałem i od tej pory oglądam ;P Szkoda tylko, że tak mało odcinków dziennie puszczają...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
O ile pamięć mnie nie myli(a to kwestia dyskusyjne) z Naruto po raz pierwszy spotkałem sięna łamach Kawaii.
"Nastepca DB?" A w życiu...
Później w moje ręce wpadło kilkanaście(?) płyt CD z nagranymi pierwszymi 112 odcinkami...
I przyznam, że seria przypadła mi do gustu.
Historia, humor, akcja, bohaterowie, sztuki walki...
Może nie podbił mojego serca jak niegdyś DB, ale sadzę, ze gdybym był o te kilka lat młodszy, fascynowałby mnie równie mocno jak niegdys przygodzy Goku i jego przyjaciół.
Ogólnie poluybiłem serię i, mimo fatalnego dubbingu, chętnie oglądam polską wersję

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Brat mi kupił 17 tom w ramach niespodzianki . Po tym tomie jedno stwierdziłęm "WTF is this?!" Ale polubiłem serię

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja poznałem Naruto , kiedy zobaczyłem końcowe tomy Dragon Balla. Tak samo, jak poprzednij, pomyślałem, że jest to słaba manga. Jednak po przeczytaniu od razu zmieniłem zdanie. Resztę mang porzyczam od kolegi
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Z Naruto spotkałem się na innych forach o M&A. Czytałem też kiedyś pierwszy tom mangi po eng., ale nie spodobał mi się za bardzo, więc porzuciłem pomysł o ściąganiu odcinków anime.

Kiedy dowiedziałem się, że będzie emitowane na Jetix, postanowiłem obejrzeć i sprawdzić, czy anime jest lepsze od mangi. Tak więc oglądnąłem kilka odcinków i bardzo mi się spodobało. Obecnie poluje na mangę, żeby spokojnie przeczytać wszystkie tomy, a nie tylko jeden, jak to uprzednio zrobiłem ;P

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Pierwszy raz spotkałem się z tym tytułem własnie tutaj, na DB NAO, ale będąc szczerym, nie mam o nim najmniejszego pojęcia, oglądałem tylko 1/3 pierwszego odcinka, nic więcej . . .
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Hmmm... Moja znajomość z Naruto rozpoczęła się, gdy pewnego dnia szukałam w internecie coś nowego o Dragon Ballu i zajrzałam na stronę na temat różnych M&A. Wówczas przyciągnął mnie tekst odnośnie Naruto, poczęłam czytać więcej, następnie przeszukałam inne witryny. Koniec końców ściągnęłam także parę pierwszych odcinków. Na pierwszy rzut oka niczym specjalnym mnie nie zaciekawiło, niestety, miałem tendencję do porównywania każdej serii do Dragon Balla. Aktualnie jednak staram wczuć się w klimat.
Nie często jednak oglądam Naruto, po prostu z braku czasu. Niestety teraz mam zbyt dużo pracy...

Pozdrawiam

Hidden: Napisanie pierwszego akapitu w postaci jednego zdania... Dawno me oczęta nie widziały tak długiego wężyka bez ani jednej kropki... Na przyszłość nie będę poprawiał takiego posta, o tak wielkich korektach jak teraz nie będzie mowy. Po prostu skasuję.

Shiro: Ależ z ciebie nerwus Hidden, może dziewczyna śpieszyła się Z resztą zobaczymy co na to Lilu.
Btw. Pozdrawiam wszystkie użytkowniczki z Forum ^.^ Włącznie z hiddenem ;p
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Tak jak Dante rowniez i ja o Naruto uslyszalem dopiero na tym forum,lecz nie zainteresowal mnie ten temat specjalnie.Z jakis miesiac temu bedac u wujka widzialem na Game One jeden odcinek.Obejrzalem troche,spodobal mi sie sposob przedstawienia walk,wydaje mi sie taki inny niz w DB.Teraz moj kumpel zaczal sciagac odcinki i sie tym jara w szkole.Pokazuje rekami jakies ataki-gesty sa fajne.No i teraz bedzie mi nagrywal odcinki i poogladam sobie.Podobno dobre Pierwsze 5 ma mi przyniesc na weekend.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Heh naruto pown, hm... ale tak czy siak widze, że na tym dziale mało ludzi jest chętnych do dyskusji. Wiec czytajcie naruto.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Pierwszy raz ujrzalem na okladkach ostatnich tomow DB. Lecz niezbyt sie przejmowalem jakims tam "naruto", bo konczy sie swietne DB Pozniej zaczalem sie interesowac glebiej manga&anime, wiec czas przyszedl takze na te dzielo. Bylo to dosc dawno, wiec ogladalem te poczatkowe odcinki (m.in. z Zabuza).
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Ja pierwszy raz o Naruto usłyszałem u Xana. Następnie zobaczyłem o tym na łamach Kawaii tak jak Dai Kaiosama. Wtedy nie chciałem wierzyć w to. W dodatku po tytule i po paru screenah, którym nawet się dobrze nie przyjrzałem myślałem, że to tylko banda dzieciaków latająca po pustyni i rozwalająca pustynne stwory. Nie wyobrażacie sobie jak się głupio czułem gdy oglądnąłem parę odcinków.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Kaka
Wojownik
Wojownik
Kaka
Wiek: 31
Dni na forum: 6.130
Ostrzeżenia: 2
Posty: 32
Skąd: Chociule
Ja pierwszy raz spotkalem sie z naruto gdy poszedlem do kumpla ktory mial u siebie na kompie 198 odc i wlasnie ogladal odcinek kiedy Gaara bil sie z kimimaro [ bardzo szkoda Ze zginal byl bardzo dobrym wojownikiem] i go wysmialem ze oglada takie badziewie ale on powiedzial ze ta bajke trzeba zrozumiec i ogladac od 1 odc no wiec po tyg. namyslu poszedlem do niego i mi pierwsze 26 odc wypalil wciagnelem i sie i naruto w mojej wiosce stao sie obsesja i wszyscy ogladaja naruciaka. potem do 220odc sciagnelem az do teraz
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ludzie tak się tym podniecali, że z nudy postanowiłem obejrzeć, zassałem 1 odc. iii... spodobał mi się... potem następny i następny i tak do 80... po ponad połowie roku pożyczyłem od kolesia całą kolekcję 220 epk. i od początku przeleciałem wszystkie. Na początku wydawało mi się, że to jakiś shit i nigdy nie dorówna DB, no ale cóż jak widać, życie potrafi być zaskakujące...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Kolega mówił mi, że ogląda Naruto i że jest to tak dobre jak DB, nie wierzyłem mu. Aż w końcu dostałem odcinki Naruto w prezencie od pewnego bardzo dobrego kolegi , wtedy zacząłem z lekką niechęcią oglądać Naruto by zobaczyć jak słabe jest to anime. Po obejrzeniu natychmiast zmieniłem zdanie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Ja podobnie jak wielu z was pierwszy raz spotkałem się na okładce DB. Szczerze mówiąc odrzuciło mnie następca DB, bo nie wierzyłem w to. Potem stopniowo czytając Artykuły choć dalej miałem podobne zdanie moja nienawiść się zmniejszała. Pewnego pięknego dnia obejrzałem pierwszy raz
Kaka napisał(a):
kiedy Gaara bil sie z kimimaro
Mnie sie podobało i Lubiłem Naruto coraz bardziej do teraz gdy moje zdanie jest o nim jak najlepsze.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
U mnie jak to zawsze wszystko musi być zupełnie od czapy. Pewnego pięknego dnia siedząc nad jakąś gazetą o komputerach wyskoczyło ogłoszenie dotyczące pisma "Kawaii". Traf chciał, że na okładce znajdował się słynny tekst przytaczany przez wyżej piszących "Naruto nastepcą DB" czy jakoś tak. Tak na chwilę przyciągnęło uwagę, ale nic wiecej, gazeta poszła na półkę. Potem znajomi ze szkoły zaczeli zachwalać mi tę mangę, anime również. Nadal zero reakcji. W koncu czytając wypowiedzi na tym forum o Naruto jakoś tak zachciało mi się poczytać, zobaczyć. Skutek taki, że mam już 25 tomów . Ale nadal czytam drugi... i doczytać go nie mogę

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
No cóż.. Naruto poznałam na Nao. Kiedy się zarejestrowałam, od razu zauważyłam specjalne forum dla tego anime/tej mangi. Wpisywałam w Google.grafika niektóre nazwy i.. spodobało mi się. Teraz oglądam anime i myślę, że jest bardzo fajne i ciekawe, z przesłaniem.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Zabawne, bo mój pierwszy raz z Naruto przypadł wczoraj . . . bardzo ciężko było mi zacząć, odwlekałem ściagnięcie pierwszego odcinka jakieś trzy tygodnie, ale w końcu mnie pokusiło i obejrzałem, i wiecie co? Teraz jestem po 11 odcinku i stwierdzam że to jest zajebiste
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Mój pierwszy raz przypadł wtedy, gdy spojrzałem, że ktoś na sieci ma jakieś odcinki Naruto. Dużo osób mówiło mi, że jest to dobre anime, porównywalne z DB. Początkowo sceptycznie, zacząłem oglądać pierwsze odcinki ... Powiem szczerze, wbiły mnie w fotel, rozdziawiły gebę do podłogi i tak o to Naruciak stał się moim ulubionym anime ^^.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Pierwszy raz... z Naruto
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook