Forum Dragon Ball Nao

» Gdybyście znaleźli się na bezludnej wyspie..

Strony: 1, 2, 3  
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.130
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Wyobraźcie sobie,że płyniecie statkiem o oceanie,jest przeciek, statek tonie a ty trafiasz na bezludną wyspę?
Co byście w takiej sytuacji zrobili? Ja bym zaczął od znalezienia kryjówki.. aha po pierwsze to nie wpadać w panikę! i znalezienia jakiegoś źródełka, a wy!
Ach to moje ciągłe pragnienie przygody!

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez mihesz: 05.08.2007, 11:42
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ja bym latał nago po plaży , i napawał się chciwym wzrokiem małp i szenszyli.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja bym wskoczył do wody i zajał się poszukiwaniami statku, o ile było coś na nim do picia ( hehe) i kiedy by mi się ono skończyło zacząłbym się za robienie jakiejś tratwy albo czegoś i popłynąłbym do domu przez Wisłę

Wcześniej jeszcze pozwiedzałbym ją sobie, ale w końcu [ ort! ] musiałym wrócić, gdyż bez kompa jednak nie jest łatwo
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.285
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
mihesz napisał(a):
znalezienia jakiegoś żródełka,
poco Ci źródełko skoro masz całe morze


ja bym zrobiła takie durze "SOS" z drewna i jak by przelatywał jakiś samolot to bym podpaliła i oczywiście znalazła bym jakąś kryjówke coś do jedzenia...jakoś bym się urządziła (jak Robinson )

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.118
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Jezeli mialbym ze soba jakas dziewczyne to zostalbym tam na zawsze Nie potrafie odpowiedziec na takie pytanie...nigdy sie nie znalazlem na takiej wyspie i miejmy nadzieje, ze sie nie znajde

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
amidala napisał(a):
mihesz napisał(a):
znalezienia jakiegoś żródełka,
poco Ci źródełko skoro masz całe morze
Naprawdę?
No to długo byś nie pożyła...

Lista co s_s zrobi jak już kiedykolwiek znajdzie się w podobnej sytuacji:
1. Wkurzy się i przepłynie wpław.
2. Pomyśli logicznie i zrobi tratwę.
3. Uzna, że jest tu fajnie i zacznie się obijać.
4. Dołączy do małp.
5. Dołaczy po jakimś czasie do białych szkieletów na brzegu.
6. Zacznie śpiewać.
7. Będzie sie bawić w tetrisa trupami ze statku.
8. Znajdzie sobie jakąś żywą zabawkę.
9. Załamie się pod wpływem upału.
10. Poszuka na statku jakichś książek.
11 Poszuka na statku laptopa z bezprzewodowym internetem i bedzie mieć nadzieję, że kiedyś się uruchowi.
12. Zacznie świrować.
13. Padnie na kolana i będzie się modlić.
14. Założy "Klub pisania bluzgów na piasku".
15. Strzeli sobie od razu w leb.
16. Wyciągnie ocalała radiostację ze statku i weźmie pomoc.
17. Zacznie truć małpy.
18. Obudzi się w nocy i zorientuje się, że wszystko to sen.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Zobaczcie sobie reklamę Nestea, i wszystko jasne.

Swoją drogą na pewno rozpaliłbym, albo sprobowałem rozpalić ogień, jakieś legowisko itp.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ja bym najpierw sprawdził kawałek wyspy żeby wiedzieć gdzie sie mogę zapuśćić , a gdzie nie , potem zbudowałbym sobie jakiś domek z drewna , a przedtym jakąś maczete żeby te drzewa ściąć . Następnie zbudowałbym jakąś tratwę którą stale bym ulepszał . Oczywiście jeżeli byłaby to egzotyczna wyspa to bym jadł tylko kokose [ bardzo je lubie ], bo z tego jest jedzenie jak i picie [ takie mleczko kokosowe ]. Rozpaliłbym tez na pewno jakiś duży ogień , żeby jakis statek go zauważył.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hmm zastanawiające, ale zrobił bym przede wszystkim coś takiego: Rozpalił ogień, gdyż zapewnia on ciepło i ochronę przed drapieżnikami, następnie postarałbym się o zrobienie sobie jakieś broni, w stylu np zaostrzonej gałęzi, czy kamienia. Kolejnym etapem było by stworzeniu szałasu i nazbieranie jedzenia, a potem ... potem bym zaczął budować tratwę ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
ok. Teraz na serio. Popłynąłbym na resztki statku i zabrał to co tylko możliwe , rozpalił ogień , zbudował szałas i szukał picia. Po paru dniach zacząłbym pędzić bimber

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Filippo napisał(a):
Ja bym najpierw sprawdził kawałek wyspy żeby wiedzieć gdzie sie mogę zapuśćić , a gdzie nie , potem zbudowałbym sobie jakiś domek z drewna , a przedtym jakąś maczete żeby te drzewa ściąć . Następnie zbudowałbym jakąś tratwę którą stale bym ulepszał . Oczywiście jeżeli byłaby to egzotyczna wyspa to bym jadł tylko kokose [ bardzo je lubie ], bo z tego jest jedzenie jak i picie [ takie mleczko kokosowe ]. Rozpaliłbym tez na pewno jakiś duży ogień , żeby jakis statek go zauważył.
W takim razie martwy byłbyś już po wykonaniu pierwszego pkt.

Podstawowym zadaniem jest odnalezienie czegoś do obrony, kamień nie przyda Ci się w starciu z tygrysem bądź innym drapieżnikiem, odpowiedni byłby więc długi mocny kij z ostrym końcem, wykonany najlepiej z bambusa. Drugą rzeczą jest odnalezienie ocalałych, to nie Robinson Cruzoe, żebyśmy ocaleli jako jedyni, no i zawsze trzeba mieć nadzieję. Ogniska, też nie nie rozpalimy pstryknięciem palcem, a metoda pocierania o siebie dwóch patyków odpada (kto nie wie czemu, niech sam spróbuje). Odpowiedni do tego byłby krzemień ale znaleźć go to też jest problem, więc jeżeli pomoc nie zjawi się w pierwszych dniach (To nie średniowiecze, rodzina się o Ciebie martwi, a pomoc i tak trzeba zorganizować), będziemy zmuszeni obyć się bez niego. Pozostały więc tylko trzy najważniejsze zadania, znaleźć coś zdatnego do spożycia, tzn. jedzenie (zapewne w postaci owoców) i picie. No i ta druga sprawa, to znalezienie schronienia, miejsca chroniącego Cię przed dzikimi zwierzętami, słońcem, deszczem, sztormem. No i ostatnie zadanie, pozostawić sygnały by ekipa ratownicza zrozumiała w jakim miejscu się znajdujesz, dobrym pomysłem byłoby wypisanie na plaży "SOS" (oczywiście na taką odległość by fala nie potrafiła zmyć napisu) i pogłębianie go co jakiś czas.
To powinno pomóc przeżyć kilka dni, jeżeli miałoby to potrwać dużej, to zapewne możemy załamać sie psychicznie i nic nam już nie pomoże.
Paulina94 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Paulina94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.083
Posty: 40
Skąd: Wałbrzych
Nie wpadanie w panikę, znalezienie coś do picia, coś do jedzenia, próbowanie rozniecenia ognia, zrobienie domu i próbowanie znalezienia żywej duszy na wyspie zapoznanie się ze zwierzętami jak by jakieś były i po paru dniach próbowałabym zrobić tratwę ale bardzo dobrą, że bym się męczyła długo
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Hm...Oczywiście zakładając, ze Thought nie będzie akurat w nastroju pasywnym <mhm>, ewentualnie depresyjnym. <wtedy zakończyło by się na punkcie "Kładę się i czekam na śmierć"> to:

Wygrzebie z rozbitego statku to co może się przydać, następnie będzie biegać po plaży wrzeszcząc "Prezydent jest gupi, premier teeeeż! A minister edukacji jeszcze gupszy! Tralalala!". później wykopie wielką norę i będzie czekać z kijem aż nadejdą ludożercy, żeby ich utłuc i zjeść. Może zacznie wrzeszczeć o pomoc, w nadziei, że woda poniesie drgania na odpowiednią odległość. Wreszcie się wyśpi do syta, a potem będzie czuwać przy ogniu/kiju/co tam jeszcze cennego ma.
Zacznie pisać na piasku powieść. Może jak dojdzie pomoc, to ją nawet skończy i to będzie bestseller.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Zacznie pisać na piasku powieść. Może jak dojdzie pomoc, to ją nawet skończy i to będzie bestseller.
Niestety przypływ zmarnuje jego szanse na karierę pisarską , a pomoc nie przyjdzie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
No to tym bardziej będzie bestseller! <Thought pisze w odpowiednim oddaleniu od wody>
Wyobraź sobie przyjeżdża ja n lat jakaś ekspedycja i widzi zapiski na piasku, nieznacznie tylko zatarte przez wiatr i odgrodzone od zwierząt a przy nich zmurszały szkielet w szczątkach koszulki z Garfieldem i dżinsów trzymający resztki patyka w kościstej dłoni. To dopiero efekt i reklama!>

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
pod warunkiem że wulkan z wyspy nie zalałby twojego bestselera

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Zakładając, że nie ma wulkanu.... No bo po diabła mi wulkan? W planach architektonicznych ww wyspy nie przewiduję wulkanu.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.130
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Boss napisał(a):
Jezeli mialbym ze soba jakas dziewczyne to zostalbym tam na zawsze
Dlaczego tylko jedna, dlaczego nie wyspa pełna kobiet A po za tym to bezludna wyspa
Najpierw przydałoby się znaleźć jakieś pożywienie, może małpkę pieczoną na ognisku Lub złapać rybę wędką własnej roboty, trudno by było!
Druga sprawa, jak wcześniej pisałem jest znalezienie źródełka, lub picie mleczka z kokosów, które oczywiście powoduje biegunkę A w pobliżu nie ma Toi Toi, a może jest, to się wszędzie wciśnie
Dużo można dowiedzieć się o przeżyciu w danych warunkach z programu Survivorman, emitowanego na Discovery. Trochę odcinków można znaleźć na youtube, ale niestety chyba nie ma tam odcinka w którym był na bezludnej wyspie, dryfował parę dni....
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Zakładając, że nie ma wulkanu.... No bo po diabła mi wulkan? W planach architektonicznych ww wyspy nie przewiduję wulkanu.
No to amerykanie by sobie z twojej pięknie zaplanowanej wyspy zrobili poligon atomowy , i z twojego bestsellera nici

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.537
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
franqey napisał(a):
Ja bym latał nago po plaży
to tak jak ja

i jeszcze wyciągnełabym kilka butelek rumu ze zakopanego spichleża (czy jak to się nazywało) przemytników na plaży

później możliwe, że poświęciłabym troche rumu na rozpalenie ogniska, tylko trzebabyłoby skombinować jakietakie 2 kamulce albo znaleść zapalniczke w którejś z kieszeni, ale to po tym, jak znalazłabym jakąś jaskinie, bo grunt to dobra miejscówa na zalewe (o tak by humor poprawić). z wodą nie wiem jakby było, ale coś by się wymyśliło, jedzenie to wystarczy tylko jakiegos zwierza utłóc, przydały by się jeszcze przyprawy, bo samo mięcho takie dobre niejest, ale przeżyloby się. Jak by mi się w końcu znudziło, to zrobiłabym tratwe, popłyneła chen na morze i byćmoże modliłabym się, że jakiś statek mnie przygarnie (już ubraną)

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Gdybyście znaleźli się na bezludnej wyspie..
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook