Forum Dragon Ball Nao

» Kiedy poznaliście Dragon Ball?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Owned aka GohaN Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Owned aka GohaN
Wiek: 29
Dni na forum: 6.153
Posty: 10
Skąd: Gdynia
Od początku. 6 lat? Potem przerwa..Niedawno sciagnalem wszystkie odcinki serii "DragonBall Z", obejrzałem w 6 dni (?) te 291 odcinkow
poprostu_ONA Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
poprostu_ONA
Wiek: 29
Dni na forum: 6.150
Posty: 15
Skąd: i po co?
W 6 dni? Chyba nie spałes po nocach, co?

Ja zaczęłam oglądać jak miałam 5-6 latek. Jeszcze pierwszą serie. Zamiast do przedszkola chodzić to oglądałam o 14.20 (?) DB. Wtedy Jeszcze ich tak nie uwielbiałam tak jak teraz, gdy starsza jestem.

To tylko Ja...
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
Ja też oglądałam jak puszczali na RTL7 i wtedy był tzw 'szał na dragon ball'a" tylko ze ja interesowałam się tym badziej niz wszyscy potem jakos w chyba 2002r to ustało....i wróciło jakiś miesiąc temu!! Za sprawą kolegi który przyniósł jeden tom koleżance (która nie doceniła tego geniuszu) jak zobaczyłam komiks to od razu [ ort! ] mania powróciła. Hehe, już wszystkie 42 tomy przeczytane, jeszcze czekam na odcinki od innego kolegi
^dragonice^ Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
^dragonice^
Wiek: 30
Dni na forum: 6.154
Posty: 6
Skąd: B-stok
Ja nie pamiętam kiedy pierwszy raz zetknęłam sie z Dragonball. Nie pamiętam ile miałam lat, wiec nie pamiętam ile lat temu to było, ale pamietam to ze byłam u rodziny i strasznie mi sie tam nudziło wiec włączyłam telewizor i latałam po kanałach i zatrzymałam wzrok na tej animie. Po powrocie do domu
zaczelam to oglądać cały czas.
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Hmm... Ja zaczęłąm to oglądać jak miałam...hmmm...5 lat? Boże, nie pamiętam... Ale byłam bardzo mała...
Son-Goku_1 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Son-Goku_1
Wiek: 30
Dni na forum: 6.148
Ostrzeżenia: 1
Posty: 12
Ja zacząłem oglądać DB z 6 lat temu, jak puszczali z RTL7!
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Dawno dawno temu w zamierzchłych czasach kiedy to jeszcze Polski nie było w Unii, nie istniał Windows XP i wiele przydatnych udogodnień, siedzę przed telewizorem oglądam Pokemony i Saint Seiyę aż tu nagle na ekranie wyskakuje jakiś mały, czarny, potargany kretyn i naparza się z gościem z warkoczykiem w różowym szlafroku. Lali by się tak bez końca gdyby nie ruch mojej ręki z pilotem zmieniającym stację, gdyż w moim mniemaniu scenka nie była warta obejrzenia.
Owym "kretynem" był mały Son Goku a jego przeciwnikiem Tao Pai Pai. Oczywiście w tamtych czasach będąc skrajnie głupim i przyziemnym nie było żadnej mowy o ogladąniu czegokolwiek więcej nie wspominając już o odróżnieniu postaci.
I tak to proszę Państwa się zaczęło. Czekanie na zupełne inne anime w trakcie którego puszczano "głupiego Dragon Balla". Po pewnym czasie z braku lepszego zajęcia przeczekiwało się nawet i DB. I z pewnym zdziwieniem zaczęło to niezmiernie wciągać. Przygody Son Goku i paczki zajmowały wtedy cały czas po przyjściu ze szkoły, praca domowa szła w kąt chociaż i tak nie było jej zbytnio dużo w czwartej klasie. A potem przyszła część DBZ... to dopiero było COŚ! I kolejne odcinki. I kolejne przygody. I kolejni wrogowie. Sama przyjemność. Po "zetce" chyba już nic nie było w stanie mnie zaskoczyć. Chyba. Jednak część GT sprawiła, że konieczne było zbieranie szczęki z podłogi. Szczególnie ten cudowny opening. Koniec całego DB sprawił, że depresja nie opuszczała mnie aż do wyemitowania wszystkiego na nowo.
Uczuć towarzyszących oglądaniu nie da się nawet opisać. Przypominam sobie ile to było ryku i krzyku jak ojciec zabronił oglądania czy to za złe zachowanie czy kiepskie oceny. Żałość była tak wielka, że po paru minutach odpuszczał. Za dobre można też uznać kombinowanie jak obejrzeć wszystkie odcinki, gdyż czas wyjścia ze szkoły niekoniecznie pokrywał się z czasem emisji DB. Wyjścia były dwa: albo nauczyć się w tempie ekspresowym chodzenia, które szybkością dorównywało rakiecie kosmicznej lub też wstawać wcześnie przed lekcjami na powtórki z dnia poprzedniego. Dzisiaj skutki są takie, że rzadko kto jest mi w stanie dorównać w chodzeniu a wczesnego wstawania mam serdecznie dość. Zbieranie kart, wykłócanie się kto fajniejszy, silniejszy, mądrzejszy głupszy - wszystko to piękne wspomnienia z czasów młodości.
No i pozostało mi tak do dziś. Dzięki temu właśnie anime jestem tym kim jestem czyli porządnym świrem, który żyje we własnym świecie, w kółko o nim rozmawia, w skrajnym stopniu zajmuję się fickiem DB i ogólnie nie myśli o niczym innym. Mimo wszystko nie żałuję niczego.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Ja BD ogladalem nie pamietam kiedy ,ale pamietam przelanczam kanly i patrze jak jakis facet w podartej koszulce trzyma drugiego i dziwnym urzadzeniem na oku a trzeci zielony strzela w nich jakims pocskiem . Pomyslalem GLUPIE, ale po (moze) dwoch tygodniach robie to samo i ogladam caly odcinek wkrecilo mi sie to potem upadek stacji RTL7 i wejscie TVN7 i znowu ogladanie i zbieranie kart (w ktore gralo sie na lekcjach i panie zabieraly je) i chwalenie sie co bylo w ostatnim odcinku i nagle koniec BD w TV SZOK i przerwa moze 4 lata kolega kolegi mowi ze ma wszystkie odcinki BD no to ja szybko do sklepu po plytki i i znowu powtarzanie lektury
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Sevba napisał(a):
Ja BD ogladalem nie pamietam kiedy
Sevba napisał(a):
i nagle koniec BD w TV SZOK i przerwa moze 4 lata kolega kolegi mowi ze ma wszystkie odcinki BD
Masz na myśli Blue Dragon,nowe anime tworzone przez Akirę,czy to może jeszcze jakieś inne anime? Może BulmoDragon?


Sevba napisał(a):
no to ja szybko do sklepu po plytki i i znowu powtarzanie lektury
Tu "lektury"... Oj,Sevba... Coś dużo błędów rzeczowych w Twojej wypowiedzi...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Nie wiem dokładnie , kiedy to było ale bardzo dawno temu chyba 7-8 lat

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.133
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
Ja pamiętam że pierwsz raz o dragon ball usłyszałem jak miałem jakieś 6 lat, i wtedy zacząłem oglądać i kolekcjonować różne rzeczy z dragon ball
noi aż do dziś... to już około pięć lat

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
haha bo u mnie to śmieszna Historia ...
Z nudów byłem u babci jak miałem 6 lat i latałem po konałach aż zostawiłem na RTL7 i zobaczyłem jak Goku walzy z 4 poziomem freezera i ta bajka mnie zaciekawiła potem zaczełem to oglądać w domu aż w końcu naszło mnie potworne szaleństwo na dragon ball'a

Sevba napisał(a):
Ja BD ogladalem nie pamietam kiedy
zdaje mi się że chodzi ci o Dragon ball*
Sevba napisał(a):
ale pamietam przelanczam kanly i patrze jak jakis facet w podartej koszulce trzyma drugiego i dziwnym urzadzeniem na oku a trzeci zielony strzela w nich jakims pocskiem

to jak myśle była walka Goku i piccolo vs. raditz
chyba że chodzi o "blue Dragon"

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
fanka_dragonka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.321
Posty: 50
jak zaczał leciec w polskeij tv ale w pierwszej serii go nie lubilam wtedy. moj brat ,mnie namówilam do ogladania db wiec ogladalam i mi sie spodobalo. mialam wtedy jakos...7 lat chyba nie pamietam kiedy puscili dragona pierwszy raz.
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Heh, zabawna historia. Kiedyś przelatywałem po programach i zatrzymałem się na RTL7. Leciał właśnie odcinek DB gdy Goku walczył z Piccolo Jr i akurat moment gdy Piccolo wyrwał sobie rękę i urosła mu nowa. To było lato, pamiętam . Chyba 2 klasa podstawówki, potem tak mi się to spodobało, że pytałem się mamy, "na jakim programie był ten koleś co sobie wyrwał ręce?"
Staare dobre czasy.
Naper Mężczyzna
Cargo
Cargo
Naper
Dni na forum: 5.975
Posty: 29
Nie pamiętam zbyt wiele, pamiętam jedynie jak ksiądz przyszedł na kolęde to się zamkłem w pokoju na klucz i nie wyszedlem ponieważ musiałem oglądać db, był to odcinek o tajnej armi Frezera Zapamiętałem akurat to bo dostałem później [ ort! ] niezły wycisk od starszych
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Ja zbyt nie pamietam tego "pierwszego" razu, lecz kojarze jakies jeden z pierwszych kontaktow z DB ;P. Czekalem wtedy bodajze na Rycerzy Zodiaku <lol2> (poniewaz na poczatku to bylo anime nr. 1 xPP) i zawsze sie wkurzalem, ze jakies za przeproszeniem "gowno" leci przed Rycerzami ;P. Pamietam, iz kilka razy z rzedu musialem czerkac na owe anime az w koncu z nudow przelaczylem na RTL7 zobaczyc co to w ogóle [ ort! ] leci (chodzi oczywiscie o DB). Pamietam, ze byl to odcinek jak Armia czerwonej wstegi, atakowala miasto Byczego lucyfra ...Jednak anime mi sie nie spodobalo i popatrzylem znowu na DB jakies kilka odcinkow pozniej, jak Goku dostal od Kryminatora i pozniej wchodzil na wieze Karin hehe. Od tamtego momentu dostalem lekkiej "zajawki" o DB i zaczalem je codziennie ogladac, az w koncu te anime przegonilo Rycerzow zodiaku ehehe ;D

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Pomylilem sie sry chodzilo mi o Dragon Ball'a Sry
Kaszalot Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kaszalot
Dni na forum: 5.978
Posty: 51
Skąd: z nienacka ;P
Hmmm ... Dragon Ball poznałem gdy zaczęło to lecieć na RTL7. Zobaczyłem w programie telewizyjnym , że jakiś nowy tytuł się pojawił , a wię trzeba obejrzeć . Obejrzałem pierwsze odcinki , spobobało mi się i tak właśnie wciągnął mnie Dragon Ball.

Obraz
Kamil3k
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.952
Posty: 7
OOO już dawno jak leciał w RTL7.To było coś.Biłem się z siostrami o pilot i ,żeby nie ten głupi reportaż w Uwadze to może Dragon Ball leciał ,by własnie w Telewizji.
tynka-11 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
tynka-11
Wiek: 27
Dni na forum: 6.046
Posty: 54
Ja oglądam DB odkąd pamiętam ten pierwszy odcinek oglądałam gdy tylko go zareklamowali gdy nadszedł czas na oglądanie zostałam siłą zmuszona przez brata do oglądanie i dobrze dzięki niemu zainteresowałam się tym anime

tynka-11
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Kiedy poznaliście Dragon Ball?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook