Forum Dragon Ball Nao

» [Saga] Najlepsza saga

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Jak dla mnie najlepsza saga byla saga Cella (pewnie dlatego, ze to moj ulubieniec xD)...zaraz po tej najlepsza byla saga Vegety (Sayian), pozniej Freezera (Namek) i saga Buu jak dla mnie byla beznadziejna tzn. najgorsza z DBZ bo w GT...bez komentarza...

Aha lubie jeszcze sage Picollo Daimao i armii czerwonej wstegi, ale to juz taK na samym koncu

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Moją ulubiona sagą była sga Frizera , tam było dużo zwrotów akcji , tam zobaczylismy pierwszy Raz Goku SSJ i ja sądze że wszystkie inne sagi [ Cell Saga , Buu Saga ] mogą się schować, zdecydowanie najlepsza saga

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Najlepsza sagą jest Buu Saga, z tego względu ze po raz pierwszy ukazuje sie nam Goku w SSJ3, Gotenks i Mystic Gohan potem to już była rutyna że Goku wskakiwał w SSJ3 a Gohan w Mystic, tak więc uważam Że Buu Saga jest najznakomitszą Sagą w Całym DB
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
od razu [ ort! ] chciałam napisać że saga Frizera, jakiś sentyment mam do tego, ale po namyśle to stwierdzam że: Saga Frizera, saga Cella i saga Buu. [nie bede o nich pisac bo znowu cos spartole ;P] (Filippo - nie tylko te trzy sagi są w serii Z)
Magduszka
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 6.097
Posty: 3
Dla mnie Buu saga wymiata .Buu jako ten grubasek do łez mnie doprowadził no i w dodatku w życiu bym nie pomyślała, że potwory myją zęby .Walki były rozbudowane, a wspomnienia Vegety...najbardziej wzruszająca według mnie chwila w Dragon Ballu.Jako jedyne zastrzeżenie wychodzi, czego nie mogę przełknąć, że jak Goku przemieniał się niby w tego "Mega Wojownika" to zamiast minuty trwało to prawieże cały odcinek
dzamro Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
dzamro
Dni na forum: 6.093
Posty: 1
Najlepsza i moja ulubiona saga to Freeza saga. Wspominam ja i ogladam z najwieksza przyjemnoscia. Najbardziej mi utknela w pamieci
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Wybieram Freeza sagę. Najbardziej zaskakująca i przełomowa ze wszystkich sag. Dlaczego? Bo pojawił się w niej SSJ. Pojawił się w niej też pierwszy wróg, który w ogóle nie przejawiał żadnych uczuć, zero współczucia i litości, prawdziwy morderca.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
PimputeckiSSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
PimputeckiSSJ
Dni na forum: 6.091
Posty: 16
Najlepsza saga to Buu saga Zarąbiste było gdy songo zamienił się w mega wojownika
Dyzio_USSJ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dyzio_USSJ
Dni na forum: 6.061
Posty: 31
Saga z Sayanami - wątek z kryształowymi kulami, bo w końcu o tym z założenia jest to anime. Wyjaśnienie historii pochodzenia Songa i że w wszechświecie znajdują się dużo silniejsze istoty. Bardzo dobre walki + aura tajemniczości sprawia, że jest to jedna z lepszych sag od początku mi zresztą nie pasowało, że sayanie latają sobie tak sami po kosmosie i nic, do nikogo nie należą.
Saga z Freezerem - zdecydowanie najlepsza z wszystkich. Dowiadujemy się wielu nowych rzeczy, dalej liczą sie kryształowe kule jak w pierwszej serii i poprzedniej sadze. Genialne walki i nowi przeciwnicy na zupełnie obcej planecie sprawiają, że jest to najbardziej dramjatyczna saga gdzie praktycznie nasi bohaterowie więcej na początku muszą uciekać niż działać. Ta saga była najbardziej dramatyczna i wywołała w moim odczuciu najwięcej emocji, bohaterowie musieli walczyć o to by przetrwać i zemsty a nie z powodu chorych ambicji.

Dwie pierwsze sagi są najlepsze reszta jest naciągana. Można zaliczyć jeszcze Buu sage gdzie przynajmniej mamy nowe zagrożenie z kosmosu poza tym przedstawienie SSJ3 - najlepsza przemiana z wszystkich.

Brakuje tylko tematu o najgorszych sagach ale swoje zażalenia napisze tutaj. Najgorsza saga jest z androidami i Cellem strasznie naciągane, średnie walki a bohaterom poprzestawiało się w głowie. Nie dość że Trunks wyraźnie UPRZEDZIŁ, że cyborgi są silniejsze niż Freezer bohaterowie jakby sie tym nie przejeli, nie pamiętali koszmaru z Namek skończeni idioci wręcz. Gdyby Trunks wiedział o kryształowych kulach z pewnościa nie pozwoliłby na czekanie 3 lata na ich przybycie już nie wspomnę o tym że Gohan wpierw chciał być taki jak ojciec, tak samo silny starał się a potem nagle zmienił poglądy i stwierdził, że nienawidzi walczyć, Piccolo również zmieniał zdanie jak rękawiczki. Cell stał się silny tylko dlatego, że bohaterowie a właściwie Vegeta mu na to pozwolili gdyby Trunks słyszał od początku co zamierzają na pewno by na to nie pozwolił i nie byłoby żadnego Cella i całej tej żałosnej sagi!!! Jedyne plusy to Trunks, poziomy i muzyka.
Do pierwszej serii nie ma do czego się przyczepić każda saga jest tak samo dobra. Pozostało jeszcze DBGT tylko Bebi Saga, najmniej naciągana, bardzo realna w końcu co złego jest w zemście ostatniego z Tsufuli?? Równie dramatyczna jak Freeza Saga i na tym GT powinno sie zakonczyć, Songo odzyskuje dorosłość i koniec. Moim zdaniem sage z Bebi powinni dodać do DBZ i dopiero wtedy zamknąć całą serie
Kuba J. alias Gohan
Wojownik
Wojownik

Wiek: 40
Dni na forum: 6.058
Posty: 43
Skąd: Gogolin
Wszystkie sagi oczywiście lubię i z miłą chęcią oglądam, ale za zdecydowanie najlepszą uważam Cell Sagę. Jest to historia nietypowa, pogmatwana, niemal szpiegowska, wciągająca od samego początku do końca. Poza tym muzyczne opracowanie tej części też było najlepsze...

"I love Bulma's feet" - Vegeta
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Dla mnie wszystkie sagi były bardzo ciekawe (DBZ). Każda saga była inna, w każdej akcja przebiegała inaczej, mimo to, wszystkie trzymały mocno w napięciu. Trudno więc jednoznacznie wskazać, która była najlepsza. Mimo, że wszystkie traktuję na równi, to były 2 sagi, którę cenie za 1 ważną dla mnie rzecz. Otóż w Saiyan i Cell Sadze widzimy w walce cały Z team, wszyscy walczyli razem, aby pokonać wspólnego wroga, każdy miał swój, nawet jeśli nie duży, udział w walce. Każdy pomagał na tyle, na ile miał sił. Natomiast w Buu i Freeza to w potyczce z nieprzyjacielem widzimy prawie samych Saiyan. W GT to już praktycznie połowa Z teamu stała się postaciami epizodycznymi...tak więc pod tym wzglęm traktuję GT jako totalne dno.


Kuba J. alias Gohan napisał(a):
Wszystkie sagi oczywiście lubię i z miłą chęcią oglądam, ale za zdecydowanie najlepszą uważam Cell Sagę. Jest to historia nietypowa, pogmatwana, niemal szpiegowska, wciągająca od samego początku do końca. Poza tym muzyczne opracowanie tej części też było najlepsze...
Zgadzam się, muzyka w Android i Cell Sadze była znakomita, tworzyła ona najlepszy klimat podczas walk w całym DB.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
danevert napisał(a):
Natomiast w Buu i Freeza to w potyczce z nieprzyjacielem widzimy prawie samych Saiyan.
... jak na Namek mieli walczyc Tenshinhan i inni, skoro wczesniej zgineli? poza tym glupio by to wygladalo. Kuririn byl wystarczajacy.
A z Buu? Tez zgineli, ale troche pozniej. Tylko by sie paletali.

danevert napisał(a):
W GT to już praktycznie połowa Z teamu stała się postaciami epizodycznymi...tak więc pod tym wzglęm traktuję GT jako totalne dno.
Widzisz... ludzie sie szybciej starzeja.

danevert napisał(a):
muzyka w Android i Cell Sadze była znakomita, tworzyła ona najlepszy klimat podczas walk w całym DB.
W sadze Buu rowniez byla bardzo dobra.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Gotenkskun napisał(a):
... jak na Namek mieli walczyc Tenshinhan i inni, skoro wczesniej zgineli? poza tym glupio by to wygladalo. Kuririn byl wystarczajacy.

Właśnie dlatego w moich odczuciach saga straciła z powodu ich braku. Może nie odegraliby większej roli, ale chętnie bym zobaczył wszystkich Ziemian w starciu z Dodorią czy siłami specjalnymi...nadali by takiego 'ziemskiego' klimatu. Jako fan DB, nie koncentruję swojej uwagi tylko na Goku, Vegecie, Gohanie, ale także oczekiwałbym też więcej walk w wykonaniu innych mniej znaczących wojowników.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
danevert napisał(a):
chętnie bym zobaczył wszystkich Ziemian w starciu z Dodorią czy siłami specjalnymi..
A ja nie! Byloby to straszna przesada. A zwlaszcza gdyby przezyli te walki. To nie jest bajka, w ktorej ciagle walcza ci sami bohaterowie i za kazdym razem wygrywaja. Slabsi w koncu odchodza, a na ich miejsce wkraczaja nowi. I nie ma znaczenia, czy sa to akurat Saiyanie, Ziemianie, czy Nameczanie.

danevert napisał(a):
Jako fan DB, nie koncentruję swojej uwagi tylko na Goku, Vegecie, Gohanie, ale także oczekiwałbym też więcej walk w wykonaniu innych mniej znaczących wojowników.
To polecam pierwsza serie. Tam masz "czysty" DB bez zadnych innych Saiyan. Prawie sami Ziemianie. Ale po Twoim poscie wyzej, nie widac bys tak bardzo ja lubil.

A co do tej pierwszej serii. Bardzo podobala mi sie saga Red Ribbon

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
hmm mi szkoda, ze Ziemianie stali sie pozniej postaciami epizodycznymi...;/ Ostatnia walka w wykonaniu Ziemian to w sadze Saiyan...Dlatego moze nie przepadam za saga Buu, poniewaz tam wsyscy sa juz Sayianami lub pol Ziemianami...czyli Goku, Vegeta, Gohan, Trunks. Goten...Juz nawet Piccolo stal sie postacia epizodyczna !!

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
No wiesz, każdy ma swój gust, którego raczej nie powinno się oceniać.

Moja wcześniejsza wypowiedź nie miała na celu ukazanie, że nie chcę innych Saiyan tylko, żeby bohaterowie walczyli w większym gronie, aby siła grupy, a nie jednostki, była w stanie pokonać wroga.

Poza tym, bardzo lubię DB, szczególnie trzy TB.

Slabsi w koncu odchodza, a na ich miejsce wkraczaja nowi.
Nie zawsze może to się okazać słuszne. Weźmy na przykład Pan czy Ububa, którzy nic nie wnieśli...zero własnych technik.
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
moiom ulubioną sagą jest DB Z bez wyjatkow jest

najlepsza
najzabawniejsza
i najlepsze walki

db tak sobie lubie a GT to cienkie jest

pozdro

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
SSJ-ddkiller napisał(a):
moiom ulubioną sagą jest DB Z bez wyjatkow jest

najlepsza
najzabawniejsza
i najlepsze walki

db tak sobie lubie a GT to cienkie jest
Saga...wiesz co to jest saga ? nie chodzi tu o DB, DBZ czy DBGT tylko np. saga Freezera, Cella, Buu itp itd

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Bez watpienia cale DBZ i Saga z DB z szatanem serduszko
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
dla mnie db GT to lipa ale najlepsza saga jest z buu albo z cell ale chyba z cellem dzieki gohanowi SSJ2

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » [Saga] Najlepsza saga
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook