Forum Dragon Ball Nao

» Koszykówka

Dae
Ziemianin
Ziemianin
Dae
Dni na forum: 7.126
Posty: 12
Skąd: Bukowno
A co myślicie o sporcie znanym jako koszykówka?? Mi na przykład [ ort! ] się podoba i jest cool!!!
patka
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 7.032
Posty: 11
Skąd: Wrocław
hm.. grac ok.. ogladac..nein :p moze i jestem antyspoleczna ale po akzdym meczu slaska pol klasy przychodzi zaplakane jesli rpzegramy a ja sie ciesze.. nie lubie naszej druzyny :p [za to lubier niektorych menszczyzn z niej :D ]
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
heh, ja jestem zapalonym fanem kosza, zwlaszcza dla tego ze moja druzyna (Prokom Trefl Sopot) jest... w najwyzszej formie w koncu ;D

END
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Uliczny kosz jest duzo lepszy tak zwany Streeball, mozna tam wykonywać wiele niedozwolonych tricków, co mi się bardzo podoba, niektóre tricki są tak dobre, że każdego wprawią w zachwyt, naprawdę każdego!
WARRIOR20
Wojownik
Wojownik
WARRIOR20
Dni na forum: 7.010
Posty: 36
Skąd: wrocław
No mi siepodoba bardzo kosz większość meczy wielkiego śląska widziałęm czasem nawed sąsiada widziałem po meczach Zielaka <lol> hehe

Ale prawde mówiąc taki wzrost to dlamnie kalectwo w pewnym sensie (bez obrazy dla bardzo wysokich)

WARRIOR20
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Jeżeli chodzi o ten sport to tylko NBA. Europejska koszykówka to nudy i flaki z olejem. Ehhh, pamiętam te czasy jak Bullsi wszystkich równo kosili ! A tak poza tym to sam dość często pykam.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
E tam Bullsi, jak dla mnie Utah Jazz wymiata
Ogólnie sport którego nie lubie jak mi się uda trafic do kosza to święto jest godne Bożego Narodzenia Do ogladania tez tandeta - nudy wręcz jak golf, dobre do usypiania
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
jak dla mnie to Los Angeles Lakers a tak oglnie to lubie sobie pograć w kosza, w noge też, ale z normalnymi ludzmi - czyli nie tacy co zabiją zeby przejąć piłke

END
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
co do zespolow, wiadomo, ze los angeles lakers ;] za to ze sa z westu, a z west coast pochodzi najlepszy rap. i LAL sa ulubionym skladem wlasnie raperow z CA.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Bardzo lubie Lakersow,Pistonsow,Bulsow oraz Sacramento Spears,z koszykarzy Michael Jordan ,Kobbie Bryan oraz Charles Barkley

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
JA tam kosza bardzo lubię, czasem nawet do niego trafię . Piłkę między niogami przeżucić potrafię,ale pasowałoby to sobie porzypominać.A z drużyn to Chihago Bulls (coś im ostatnio nie idzie )

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Koszykówka -spoko sport.
Codziennie gramy z Mistrzem, i nawet często trafiamy
BASKETBALL rulezz , super sport

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Czasami lubie pograć w kosza ale zadko,nudzi mnie ten sport ale lepszy jest przynajmniej niż piłka nożna

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
SonGohan Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
SonGohan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.718
Posty: 31
trenuje koszykówke od 7 roku życia

KA-ME-HA-ME--HAaa (0)======
Obraz
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
jest spox tylko trzeba nieźle celować żeby trafić do kosza z dyrblingiem nie mam kłopotów tylko i wyłącznie z rzucaniem

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Koszykówka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook