Forum Dragon Ball Nao

» Czy Trunks mógłby być z Pan?

Strony:   1, 2, 3  
Fl3t05 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Fl3t05
Wiek: 33
Dni na forum: 6.121
Posty: 4
Skąd: Skawina
A ile Hentaiów na temat tych dwoje jest na necie ^^.
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Nie wiadomo bynajmniej ja nie wiem ile tego jest o ile jest
Vergil Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Vergil
Wiek: 30
Dni na forum: 6.107
Posty: 2
Skąd: CCH
Ishido napisał(a):
Dla mnie to mogliby być razem, czemu nie?
Różnica wieku nie jest zatrważająca. Jedynie to widziałem Pan i Trunksa razem w hentajach


Również podobnie jak kolega widziałem ich tylko w Hentajach... Ale mogli być razem czemu nie... Różnice wieków są duże w niektórych małżeństwach
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Tylko dlatego,że razem z Goku szukali smoczych kul to od razu mają się w sobie zakocać!
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Teoretycznie by mogli byc razem...ale ta para w zupelosci do siebie nie pasuje

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
fanka_dragonka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.321
Posty: 50
według mnie trunks mógłby być z Pan a różnica wieku jest bez znaczenia zwłaszcza że trunks i tak prawdopodobnie żyłby dłużej bo jest pół-saijanem a Pan 1/4. poza tym [ ort! ] ich troszke ciągneło do siebie nie sądzicie?? Być może Goku jr to ich wnuk (a co myslicie o Gotenie i Braili )
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Bra i Goten tez mogli by być ze sobą patrząc z Punktu widzenia Gotena, Bra była piękną kobietą on Silnym Facetem i jak by taki związek miał by nie przetrwać, poza tym gdyby sie kochali to czemu nie
Tronk Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Tronk
Wiek: 28
Dni na forum: 6.100
Posty: 2
Skąd: Miłakowo
Trunks jest od niej starszy ale nie są rodziną bo trunks to syn vegety a Pan to wnuczka Goku. A oni byli tylko przyjaciłlmi a więc tylko różnica wieku
ela2508 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
ela2508
Dni na forum: 6.100
Posty: 11
Skąd: Prudnik
Uważam,że nie z bardzo prostego powodu. Jeśliby Pan ożeniła się z Tronkiem to mały Songo byłby praprapraprawnukiem Vegety, a Pan wyraźnie nie miała o tym pojęcia. Gdyby Tronk miał z Pan dziecko obie rodziny utrzymywałby ze sobą kontakty, a Pan zdziwiła się i na widok Vegety Jr i na widok Bulmy Jr.
PimputeckiSSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
PimputeckiSSJ
Dni na forum: 6.091
Posty: 16
Moim zdaniem nie miałby szans. Pan zanim wyleciała w kosmos uganiała się za chłopakami,a o Tronku nawet nie pomyślała
Meru-chan Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.091
Posty: 12
Skąd: Wrocław
Wiecie co mnie tylko zastanawia? Jeżeli, teoretycznie, byli by razem, to jakoś ciężko mi jest wyobrazić sobie Trunksa mówiącego do Gohana "tato" a do Gotena "wujku"... Że o Pan mówiącej do Vegety "tato" już nie wspomne...

To, że Pan może i w jakiś tam sposób zauroczyła się Trunksem to się nie dziwie... Toż to dziecko! Ja jak byłam mała to też wodziłam oczami za przystojnymi facetami... To tak jak miłość do gwiazd TV!

Ale jakoś nie zauważyłam w żaden sposób, żeby Trunks interesował się Pan... Zresztą nie zauważyłam, żeby on interesował się jakąkolwiek dziewczyną (może on był gejem?? )
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Meru-chan napisał(a):
To, że Pan może i w jakiś tam sposób zauroczyła się Trunksem
W ktorym niby miejscu!?


Meru-chan napisał(a):
Zresztą nie zauważyłam, żeby on interesował się jakąkolwiek dziewczyną (może on był gejem?? )
A Goku czy Vegeta sie jakos bardziej jakas interesowali (przed 'slubem')? :p
Tez tak niezbyt... to po prostu Goten byl taki, ze sie ciagle umawial.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hitomi Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.090
Posty: 2
Ogólnie różnica wieku była by o wiele za duża chyba że Trunks był by forever young:D
Meru-chan Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.091
Posty: 12
Skąd: Wrocław
To może Goten po prostu był "normalny"? No bo wiesz, Goku i Vegeta "normalni" nie byli...

Ale to dziwne, że Trunks nie miał dziewczyny... Sami przyznajcie. W końcu oni mieli tam z Gotenem ponad 20 lat (sporo ponad)...
Nedi Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Nedi
Wiek: 31
Dni na forum: 5.906
Posty: 78
Skąd: Jarosław
Hm... Nie raczej nie Bardziej pasowała by do Gotena

Nedi
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.900
Posty: 88
Według mnie nie, ponieważ jest między nimi za duża różnica wieku i jakoś nie widać żeby ich do siebie ciągnęło...

Goten i Pan?!! Przecież Goten jest wujem Pan!!!!

^___^
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Gotenkskun napisał(a):
Meru-chan napisał(a):
To, że Pan może i w jakiś tam sposób zauroczyła się Trunksem
W ktorym niby miejscu!?
A właśnie, dlaczego na karcie Chio napisali, że w serii GT zdecydowała się na związek z Trunksem? oO
marszal42 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
marszal42
Wiek: 30
Dni na forum: 5.867
Posty: 72
Cóż Pan myślę że Pan nie mogła by być z Trunksem zbyt duża różnica w wieku
april93 Kobieta
Cargo
Cargo
april93
Wiek: 30
Dni na forum: 5.829
Posty: 29
Skąd: Racibórz
hmmm...moim zdanie NIE on traktował ją chyba jak młodszą siostrę zwłaszcza że byla rok młodsza od Bry. poza tym [ ort! ] miala charaktetrek podobny do jego siostry więc moim zdaniem szukal innej dziewczyny na pewno [ ort! ] starszej;)
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Uważam, że nie byliby razem i nie powinni być razem, przynajmniej w serii GT. Powód prosty- Pan miała za mało latek, ale tak z 10 lat później to kto wie Tyle, że Pan mogłaby wyglądać starzej od Trunksa, w końcu Trunks jest w 1/2 Saiya-jinem, a Pan w 1/3, więc szybciej się starzeje .
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Czy Trunks mógłby być z Pan?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook