Forum Dragon Ball Nao

» Dream Team

Strony: 1, 2  
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Możecie w tym temacie stworzyć Wasz własny team złożony z bohaterów,którzy brali udział w eliminacjach do trzeciej rundy Egzaminu na Chuunina.Ale nie bierzcie pod uwagę umiejętności jakimi dysponowali do tego momentu,lecz takie,które poźniej poznają i opanowują (ogólnie mówiąć całokształt tych postaci). Drużyna składa się z 4 osób w tym jedna dziewczyna. Uzasadniajcie swoje wybory.Mój typ to:

Shikamaru - specjalista od planowania akcji,bystry umysł,ogromny spryt.Świetnie nadaje się na kapitana drużyny.Ma bardzo ciekawą technikę Shadow Imitaion,która pozwala na unieruchomienie przeciwników.
Naruto - bohater niezwykle odważny,nigdy się nie poddaje i ma wielki wpływ na innych ludzi,postać bardzo honorowa.Zmobilizuje każdego do walki.Posiada potężną technikę Rasengan i sprytnie wykorzystuje Kage Bunshin no jutsu w połączeniu z Henge
Rock Lee - doskonały shinobi w taijutsu,bardzo ambitny i posiadający wielką wolę walki.Dobry do odwracania uwagi przeciwnika,dzięki czemu np.Naruto może przygotowac Rasengana.Łatwo zyskuje większą moc (sake )
Temari - ładna bohaterka,trochę zarozumiała,ale dzięki swojej broni bardzo ciężki przeciwnik.Doskonała do walki na odległość.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm temat jest ciekawy ... ale zaczynajmy. 4, która moim zdaniem stworzyła by Dream Team :

Nara Shikamaru - po egzaminie na Chuunina, w pełni uwidoczniła się jego mądrość i inteligencja. Jest wspaniałym taktykiem, który w mgnieniu oka potrafi stworzyć i dopasować do bieżącej sytuacji, odpowiednią formacje. Dodatkowo można rzecz iż jest użyteczny w walce, gdyż potrafi unieruchomić przeciwnika. Pewny i podstawowy punkt mojej drużyny.

Hyuga Neji - Neji jest osobą, obdarzoną wielkim spokojem i opanowaniem. Potrafi zachować zimną krew na polu walki i w razie konieczności, poprowadzić drużyne. Nie brak mu intelektu, a także zdolności. Dzięki Jyuken, oraz Shugo Hakke potrafi być zawodnikiem łączącym wspaniałe możliwości ataku i obrony. Jest bardzo dobry w tayjutsu, dodatkowym atutem jest Byakugan, dzięki któremu Neji staję się także doskonałym zwiadowcą.

Naruto Uzumaki - Naruto, jest postacią mającą wspaniała moc, ukrytą w swym wnętrzu. Dzięki umiejętności kontroli nad Kyuubim, oraz wykorzystaniu technik takich jak: Rasengan, Tage Kage Bunshin No Jutsu, czy tez wspomniane Henge, potrafi skutecznie powalić przeciwnika na łopatki. Jest hałaśliwy i często nie uważny, lecz wytrzymałość i siła jaką daje mu Kyuubi sprawia, że większość przeciwników musi się przednim ukorzyć.

Aruno Sakura - Sakura podczas treningu u Tsunade, ze słabej, praktycznie bezużytecznej wojowniczki, przeradza się w skutecznego, silnego i naprawdę imponującego wojownika. Dzięki swojej sile, jest skuteczna w Tayjutsu, dodatkowo, co jest jej największym atutem, jest medycznym ninja, w dodatku wcale nie kiepskim ... Medyk przydaje się na polu walki, by móc leczyć rannych towarzyszy.

Oto i mój Dream Team

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Shikamaru Nara-Świetny taktyk, opracowuje setki możliwości, wybiera z nich najlepsze plany i wprowadza w życie.

Naruto Uzumaki-Nigdy się nie poddaje, zawsze walczy do końca, posiada dobrze opanowaną technikę Kage Bunshin, w bardzo krótkim czasie opanował Rasengan oraz go ulepszył, później w połowie skończył Rasengana i nazwał go Fuuton:Rasen-Shuriken [bodajże najpotężniejsza technika jaka do tej pory się ukazała]. Ma jeszcze asa w rękawie, który jest obusiecznym mieczem.

Sabaku No Gaara-Duża ilość chakry, idealnie nadaje się do walki na dystans, ponadto posiada świetne defensywne umiejętności.

Sakura Aruno-Przemyśla każdy krok, dewastujące pięści, oraz lecznicze zdolności kwalifikują ją do drużyny.
Kaka
Wojownik
Wojownik
Kaka
Wiek: 31
Dni na forum: 6.131
Ostrzeżenia: 2
Posty: 32
Skąd: Chociule
Uzumaki Naruto-gluipi lecz silny ninja , czesto zaskakuje ludzi i latwo poznaje przyjaciol mozna nawet powiedziec ze kazdego kogo spotka staje sie jego przyjacielem

Nara Sikamaru- b mądry [ ort! ] ninja w kazdej sekundzie moze wymyslic jakis plan

Kankurou-jego specjalnoscia jest lalkarstwo ktorym posluguje sie bardzo dobrze

Ten Ten- jej zrecznosc i poslugiwanie kunajami shurikenami itp jest niewondpliwie godna podziiwu
m_l_o_d_y Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
m_l_o_d_y
Wiek: 32
Dni na forum: 6.176
Posty: 18
Shikamaru na pewno doskonale wiadomo dlaczego

Rock Lee - zaimponował mi swoimi zdolnościami i uporem

Gaara - jego piasek jest niezwykle przydatny mógłby osłaniać całą drużynę gdy np. Sakura leczyłaby rany Shikamaru lub Lee

no i Sakura, ktora dopiero po treningu u Tsunade stała sie porzytaczną wojowniczką, bo wcześniej uważałem ją za kompletną pomyłkę. Na polu walki niezbędne byłyby jej zdolności medyczne

http://s18.bitefight.pl/c.php?uid=41514
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Naruto-Naruto jest bardzo sprawnym shinobi choć niezbyt bystrym. W serii Shippuuden jednak mamy doczynienia z Naruto który działa z przemyśleniem i inteligencją. Takiego właśnie Naruto chce w swojej dróżynie.

Shikamaru- No tak nikogo to nie dziwi Bo taki ktoś jak on to prawdziwy skarb. Jego inteligencja pozwoli mojej drózynie zdziałać naprawde wiele.

Kakashi-Ninja tego kalibru co on jest niezwykle potężny i doswiadcony. Na dodatek posiada sharingan co na pewno [ ort! ] się przyda. W seri Shippuuden Kakashi pokazuje umiejętnośc nasłuchiwania fal radiowych tak więc nie potrzebuje krutkofalówki

Temari-Jak wielką strata dla Shikamaru byłby brak Temari. Jak uważa Naruto tą dwujkę coś łączy i ja też tak uważam . A tak poważniej to temari ma wiele przydatnych zdolności i siłe która wspomoże moją grupę. No i Naruto będzie miał okazję sobie pożartować z pary jego wspułtoważyszy
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Cóż niech pomyśle....

Uzumaki Naruto-Honorowy,zawsze stara się osiągnoąc swój cel do końca,dzięki czemu nigdy się nie poddaje i walczy do końca nawet za cene życia,poza tym wnosi do tego anime sporo śmiechu gdyby nie on wiele sytuacji nie byłoby takie same.

Haruno Sakura-na początku nie była zbyt mądra i opanowana ale po treningu u Tsunade kompletnie się zmieniła,nabrała sił i umiała zachować zimną krew w trudnych sytuacjach,poza tym zawsze sie przyda pomoc medyczna

Hatake Kakashi-zna wiele niezwykłych technik,niezwykle opanowany dzięki czemu wie jak postępować podczas walki,gotowy poświęcić życie za swoich uczniów i przyjaciół.

Gaara-niezwykał umiejętność panowania nad piaskami daje mu dużą siłe i często przewage nad rywalami,niezwykle opanowany podczas walki również pomaga mu zwyciężyć,na początku miał tylko chęć do zabijania i niszczenia wszystkiego,po walce z Naruto zmienił się,walczył za tych na których mu zależało,a więc również gotów poświęcić sie za innych.

Rezerwa:

Hyuuga Neji-Spokojny, opanowany,ponadto posiada genialną technike (moim zdaniem) Byakugan,co często się przydawało mu w walce.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Lilu: 03.08.2007, 11:01
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Młodziki ;p

Rock Lee - świetny w walce wręcz , szybki , bardzo ciężko trenuje i wkłada w tą pracę całe swoje serce
Hyuuga Neji - umiał użyć Byakugana w perfekcyjny sposób , był również silny
Uzumaki Naruto - oczywiscie dlatego , ponieważ z determinacją dąży do celu , posiada w sobie moc Dziewięcio Ogonowego i gdy ja uwolni to staje się niepokonany
Nara Shimakaru - Świetny strateg idealnie przewiduje ruchy przeciwnika , jeste genialny ;p

wywaliłem Gaare bo miało być 4 , sorki Focus że nie zauważyłem i dzięki że o tym przypomniałeś ;p



To jet mój taki Dream Team mimo iz jestem przy 63 odcinku ^^

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Filippo: 03.08.2007, 12:26
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


UZUMAKI NARUTO- honorowy, silny, odważny

ROCK LEE- szybki, dobry w walce wręcz, oddany temu co robi

SAKURA- zdolności medyczne, skuteczna

SHIKAMARU- świetny strateg i silny wojownik
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Uzumaki Naruto - Kyuubi

Hyuuga Neji - Byakugan

Rock Lee - Pięć Bram

Uchiha Sasuke - Sharingan

Myślę że w takim zestawieniu nawet mimo logicznego wsparcia Shikamaru czy medycznej ręki Sakury, ta czwórka wygrałaby z każdym, Kyuubi, Byakugan, Pięć Bram i Sharingan to wnet wszystko czego trza by zwyciężyć z każdym . . . Na początku było wspomniane że musi być dziewczyna, przyjmijmy że Neji to dzieczyna, gdyz gdy go poraz pierwszy zobaczyłem tak pomyślałem
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
hmmm... więc tak:

Shikamaru - wiadomo, geniusz to jest ;p

Naruto - za wszystko

Neji - bo ma Byakugana ;p

sasuke - za sharingana ;p

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez bad orydżinal nick: 03.08.2007, 12:15
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Czy Wy nie umiecie czytać ... Pierwsza rzecz, to fakt, że miały być to 4 osobowe zespoły (Filippo), druga zaś, że miały być to osoby, które startowały w eliminacjach do 3 rundy egzaminu na Chuunina ... czyli nie ma mowy o Kakashim, Itachim, a tym bardziej o Tsunade ... (reszta). Trochę czytania ze zrozumieniem.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Rock Lee - Expert w walce w ręcz

Hyuuga Neji - Ponieważ posiada Zdolność Byakugan

Uzumaki Naruto - Uparty, Co czyni go niezwyciężonym(takie jest moje zdanie) Po treningach z Jirayą potężny wojownik

Haruno Sakura - Rozważna, posiada dosyć dużą widzę na temat praktycznie wszystkiego, Po Sporych treningach Doskonała lekarka z ogromną siłą.

Nara Shikamaru - Doskonały strateg.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Mógłbyś czytać poprzednie posty?

Nara Shikamaru-posiada inteligencję na poziomie 200 IQ, doskonale planuje walkę, potrafi poradzić sobie w kryzysowej sytuacji, w dodatku świetnie posługuje się techniką Kage mane, toteż wybrałbym go do mojego dream teamu
Uzumaki Naruto-nie mogło go tu zabraknąć. Uparty, nieustępliwy i oddany sprawie shinobi. Dzięki Kyuubiemu posiada praktycznie niograniczoną chakrę, ale jest on też niestety zagrożeniem. Wspomnieć muszę też o technikach Kage bunshin, Rasengan oraz potężnym summonie imieniem Gamabunta.
Sabaku no Gaara-wahałem się między nim a Sasuke. Jednak, stwierdzam, że jego piasek, daje większy pozytek drużynie niż sharingan zarozumiałego Sasuke. Również oddany sprawie jak Naruto, pragnie bronić tego co dla niego ważne, więc uważam ze świetnie nadałby się do drużyny.
Temari-dziewczyna z temperamentem, nie bojąca się walki. Wahałem się między nią a Sakurą, jednak wybralem Temari, ze względu na jej siłę i odwagę. Uznałem też, że druzyna w tym składzie nie będzie potrzebować medyka.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
U mnie bez niespodzianek, choć mam w zanadrzu dwa zespoły:

Nara Shikamaru- Co się będę rozpisywał, nic dodać, nic ująć z tego, co inni o nim napisali.

Uzumaki Naruto- Bez niego nie ma dobrej drużyny Najlepszy człowiek od poprawiania morale, trzeba mu przyznać. Nikt go w zasadzie nie docenia, dopóki ten nie zacznie "na poważnie". Myślę, że to jest jego największa przewaga, a nie związany z nim Dziewięć Ogonów.

Rock Lee- Bez niego również sobie "Dream Teamu" nie wyobrażam. Najlepiej, żeby zawsze miał przy sobie choćby ćwiartkę w piersióweczce Więcej nie piszę, bo po co się powtarzać?

Aruno Sakura- Jak już laska, to z klasą! Medyk zawsze się przyda, szczególnie, że niemal po każdej walce główni bohaterowie lądują w szpitalu (szczególnie często zdarza się to Naruto... ) Ponadto Sakura dowiodła, że jest świetna w walce na dystans (wybuchowe kunai) i w hand- to- hand combat.

"Drug"i zespół to kombinacje członków tej czwórki z innymi postaciami. Nic nie poradzę, że w zasadzie każdy z bohaterów jest niepowtarzalny i wyjątkowy i ma jakieś unikatowe zdolności.

ps.: Używam angielskich nazw jutsu, bo nie pamiętam japońskich odpowiedników. Wybaczcie.
Kaszalot Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kaszalot
Dni na forum: 5.978
Posty: 51
Skąd: z nienacka ;P
Uzumaki Naruto - po treningu u Jiryai nauczył się samodzilności i coraz lepiej zaczął walczyć , Rasengan i Kyuchinose no Jutsu to bardzo przydatne techniki.

Nara Shikamaru - bardzo dobry strateg , posiada skuteczne jutsu , dobry przyjaciel i geniusz , po prostu jak powyżej nic dodać nic ująć.

Hyuuga Hinata - po Egzaminach bardzo się podszkoliła , posiada skuteczny Byakuugan , Juuken i pare innych sktecznych technik , w/g mnie najlepsza z żeńskich postaci w Naruto.

Sabaku no Gaara - jeden z najmocniejszych zawodników Egzaminu , ekspert w walce z piaskiem , jak dla mnie wielka pomoc da Dream Team'u.

Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Uzumaki Naruto - główny bohater, bez którego dream team na mój gust istnieć nie mógłbym, dzięki jego wytrwałości, wielkim poświęceniu w ochronie przyjaciół i co najważniejsze bycie Jinchuurikim jest numerem 1 w moim "Dream Teamie".

Hyuga Neji - geniusz i doskonały ninja w taijutsu, dochodzi do tego jego dojutsu czyli Bayokugan, które jest dobre do obserwowania pleneru i wyszukaniu potencjalnych wrogów.

Haruna Sakura - młoda dama, która na egzaminie Chunnina była słaba, dopiero zaczęło coś się w niej zmieniać, w Shippudenie widzimy ją jako potężną ninje, przypominającą Tsunade, jak to Jirayia powiedział, piękno i brutalna siła, dochodzi do tego również jej umiejętność jako medyka.

Nara Shikamaru - bez niego drużyna nie może istnieć, doskonały strateg, opanowany i twórczy, po za tym ma całkiem dobre techniki posługiwania się cieniem.

Tak przedstawia się mój "Dream Team".

Dziękuję

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Według mnie jeśli miałbym stworzyć główny team w Naruto to skład wyglądałby tak o:

Nara Shikamaru - genialny stratekt z bardzo dużym ilorazem inteligencji. Prawdziwy przywódca, na kapitana nadaje się idealnie, jak dla mnie postać obowiązkowa w Super Teamie.

Hyuuga Hinata - kolejna ważna postać w Teamie. Jest silna, i ma Byakugana, który bardzo się przydaje w misjach wykonywanych przez ninja.

Uzumaki Naruto - wiadomo głowny bohater byłby w Super Teamie. Dostarczałby dawkę humoru, troche rzecz jasna siły i to coś co nadaje klimat temu Anime & Mandze.

Rock Lee - Skoro mamy mistrzów Nin-Jutsu, potrzeba speca od Tai Jutsu. Rock jest w tym genialny i profesjonalny. Jego wysiłek jaki wkłada w trening bardzo przydałyby się dla Super Teamu.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Żeby ułożyć taki Dream Team to dla mnie musi wyglądać on tak:
Shikamaru jako leader. Geniusz, każdą misję idealnie zaplanuje i zawsze wymyśli bardzo dobry plan działania podczas walki.

Sakura. Medyczny Ninja i jednostka atakująca. Zajmowałaby się leczeniem ran i usuwaniem trucizn, a jak trzeba to i walką wręcz i miażdżeniu przeciwników.

Hinata. Szpieg. Dzięki swojemu Byakuganowi badałaby okolicę, sprawdzała ruchy wrogów, i ostrzegała przed niebezpieczeństwem, takim jak np. pułapki z wybuchowych kartek. Poza tym, genialna w Juukenie i zawsze ona w planie Shikamaru zadawałaby ostateczny cios, prosto w serce, mózg czy inny narząd.

Gaara, jako tarcza i broń ziemia-powietrze. Dzięki swojemu piaskowi ochraniałby kompanów przed atakami oraz atakował z dystansu, łapał wrogów, unieruchamiał i jak będzie trzeba zabijał.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Matwiej
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.568
Posty: 34
To zaczynajmy:

NARA SHIKAMARU-Jest to lider mojej drużyny.Świetnie taktyczny umie opracować plan w mgnieniu oka.Ma też świetne techniki pozwalające zatrzymać przeciwnika.
SABAKU NO GAARA-Ma potężne techniki i jest doskonały w obronie jak i w ataku.Umiejący zabić.
HYUGA NEJI-Jest bardzo potrzebny do każdej drużyny.Ma Byakugana który jest niezmiernie ważny w odnalezieniu przeciwnika.Umie patrzeć przez przedmioty. Jest świetny w tajiutsu i ma niesamowite techniki.
HARUNO SAKURA-Po treningach u 5Hokage jest niezmernie silna. Może nie ma niesamowitych technik, ale umie potężnie uderzyć.Zachowuje spokój podczas walki. Jest też bardzo potrzebna dla swojej drużyny, ponieważ jest medykiem.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Dream Team
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook