Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (16 lat temu)

» Yamato The Drummers Of Japan

Makroconcert
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.166
Posty: 1
To nie tylko muzyka! To ogromna energia, żywiołowość i... poczucie humoru. Występy YAMATO poruszają nie tylko ze względu na dźwięki – barwne narodowe stroje, pełne pasji ruchy ciała i mimka twarzy dopełniają to niezwykłe widowisko.
Muzycy grupy Yamato na scenie sami stają się muzyką!

Na przełomie lutego i marca Yamato – The Drummers From Japan powracają do Polski z nowym przedstawieniem – Kami-nari czyli Grzmot!

Więcej informacji o tej niezwykłej grupie i ich polskiej trasie na * zaloguj się, aby zobaczyć link * i pod nr tel. (0 22) 69 69 900.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 30
Dni na forum: 5.297
Plusy: 64
Posty: 12.581
Skąd: ふざけた時代
Jak chcialem sie na to wybrac... ale juz od dawna wszystkie bilety w Gdansku byly wykupione (a do wystep jeszcze kawalek)... A poza tym drogo.

Regulamin Forum | AnimePhrases - cytaty z anime i mang | MAL | TwitterYT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 30
Dni na forum: 5.297
Plusy: 64
Posty: 12.581
Skąd: ふざけた時代
Wielki powrót z nowym programem !!!
„SHIN-ON – Rytm Serca”

Po ogromnych sukcesach i zdobyciu uznania na całym świecie bębniarze Yamato ponownie odwiedzą nasz kraj. Już w maju na największych scenach polskich miast zaprezentują nowy program – „SHIN-ON – Rytm serca”.

Zespół słynie ze spektakularnych widowisk, na których prezentuje sztukę gry na tradycyjnych bębnach taiko. Występ Yamato – bębniarzy z Japonii to niezwykłe połączenie odgłosów bębnów z dźwiękami tradycyjnych instrumentów strunowych szarpanych (koto, chappa, shino-bue, samisen, kane).

YAMATO wspaniale interpretuje muzyczne tradycje, które od wieków związane są z kulturą i religią Kraju Kwitnącej Wiśni. Idealna synchronizacja nie byłaby możliwa bez setek godzin intensywnych treningów i ekstremalnej koncentracji. Przedstawienie, podczas którego bębniarze posługują się kilkoma tuzinami bębnów, o średnicy sięgającej pięciu metrów i pałeczkami o wadze do 3,5 kilograma, jest niesamowitym przeżyciem. Fantastyczne show jakie prezentują absorbuje taką ilość energii artystów, że potrzebują oni 12 godzin wypoczynku aby zregenerować siły. Unikatowi bębniarze, wśród których zobaczymy również kobiety, od pierwszych uderzeń zachwycają i oczarowują publiczność rytmem, choreografią i dźwiękiem. Dzięki połączeniu instrumentów muzycznych i wyćwiczonej technice gry, występy YAMATO oferują widzom niezwykłą różnorodność. Niesamowita energia, akrobacje i humor grających wraz z kolorowymi, autentycznymi japońskimi strojami uzupełniają to niezwykłe widowisko.

Grupa, od czasu powstania, w roku 1993, występowała na całym świecie dając juz ponad 1.500 występów. W 1998 r. bębniarze z YAMATO wystąpili na prestiżowej imprezie Fringe Festival w Edynburgu. Za swój występ odebrali nagrodę Fringe Award, a magazyn „The Scotsman” pisał o nich, że „w sposób niezwykły łączą energię szalonych rockmanów z duchowością Dalekiego Wschodu”.

http://rozrywka.trojmiasto.pl/info_imp.phtml?id_imp=88763
Byl ktos na ich koncercie?
Ja mialem isc poprzednim razem, ale bilety strasznie drogie byly

Teraz tez sa drogie, ale moze sie wybiore

Regulamin Forum | AnimePhrases - cytaty z anime i mang | MAL | TwitterYT
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 4.312
Posty: 238
Skąd: ...
Niesamowita muzyka.... Co prawda udalo mi się przesłuchać tylko pośrednio <z płyty>, jednak uważam, że są po prostu niesamowici i bardzo żałuję niemożności pójścia na ewentualny koncert...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 28
Dni na forum: 4.292
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
W ogóle mi się NIE podoba!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 30
Dni na forum: 5.297
Plusy: 64
Posty: 12.581
Skąd: ふざけた時代
Po niemal 12 latach w końcu się wybrałem na Yamato, a konkretnie byłem dzisiaj w Gdyni. Świetne przedstawienie. Mimo że usłyszałem o nich tyle lat temu, to nie wiedziałem, czego się spodziewać. Na początku poważnie, ale później przeszło w coś w rodzaju muzycznego kabaretu, choć to raczej niewłaściwe określenie.

W każdym razie polecam, bo faktycznie niesamowite

Regulamin Forum | AnimePhrases - cytaty z anime i mang | MAL | TwitterYT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Yamato The Drummers Of Japan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2019 DB Nao
Facebook