Forum Dragon Ball Nao

» [Komentarze] Mroczny cień

Strony:   1, 2, 3, 4
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Moim zdaniem eMate nie powinien mieć Moda w sesji RPG, nie mówie tak bo to jakiś kaprys, chłopak się za mało zna na fantasy i tyle.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Nie musiał zabijać bez jego zgody ? moja postać zginęła i nikt się tym nie przejął, tak więc ? ;] nie broncie go
ale twoją tylko zabili, a nie prowadzili przez połowe sesji, co pokrzyzowało nasze plany z Kamilem ...

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
NIe eMate Xeron był postacią prowadzoną przez MAjina, i tylko on (bo w sumie nawet nie MG) mial prawo o niej decydowac. To ze Majin to furiat to swoja droga, totez wyalilam i spokoj.
w ogóle [ ort! ] wszystko w tej sesji byl o nie posesjowemu więc KONIEC TEMATU zajmijmy sie ta nowa
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Moim zdaniem eMate nie powinien mieć Moda w sesji RPG, nie mówie tak bo to jakiś kaprys, chłopak się za mało zna na fantasy i tyle.

no masz racje, w koncu mam 13 lat, nie mam kultury i w ogole na nicyzm się nie znam, za to ty umeisz wszystko! dziekuje
znam sie za malo na fantasy z tego powodu, że rzekłem, iż elfy sa slabsze od ludzi, niezle masz rozumowanie
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Nie, uznałem tak po stylu twojego pisania w sesji, to moje ogólne zdanie, a nie dlatego, że uważasz elfy za słabe

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Nie, uznałem tak po stylu twojego pisania w sesji, to moje ogólne zdanie, a nie dlatego, że uważasz elfy za słabe
najlepszy przykład elfów - Elfki zobacz sobie na awatar łasiczki i powiedz co widzisz

END
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Acha, no to ja nie wiem, zresztą ja nie prosiłem o moda, Gotenks mi go dał
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Łasicowaty moderator niedawno napisał(a):
Nie przeklinać mi tu
A czy ja przeklinam?

Ten sam futrzak dalej napisał(a):
Nie kłócić się wszystko powywałam
Wywalaj, wywalaj, do oporu.

Zwierzak pisał, pisał, aż przeszedł do sedna i napisał(a):
Xan w sumie Majin ma racje co do jednego - nie powinieneś był zabijać Xerona, bez jego zgody...
To może każdego orka na drodze będę się pytał przed zadaniem ciosu, czy on wyraża zgodę, abym go zabił ? A tak serio, to masz rację. Posunąłem się za daleko w ingerowaniu w poczynania Xerona, ośmielony dodatkowo faktem zabicia Aurona przez Kamza i śmierci Sephirota. Co prawda Majin wprowadzał do sesji mnóstwo chaosu, łamał zasady D&D oraz FR i niszczył każdą zaplanowaną przeze mnie sytuację, lecz to mnie nie usprawiedliwia. Wobec mojej ewidentnej winy przepraszam Cię, Majin, za wszystko, czym wobec Ciebie zawiniłem.

Moderator, pragnąc zakończyć ten nieprzyjemny temat, napisał(a):
Ale teamt jest juz zamkniety zajmijmy sie nowa sesja.
Amen.

Na zakończenie futrzak napisał(a):
Poza tym nie lubię musicali...
No nie, to już druga piękna i inteligentna blondynka, która nie lubi musicali... Idę popełnić seppuku...

Kamzo kiedyś napisał(a):
Moim zdaniem eMate nie powinien mieć Moda w sesji RPG, nie mówie tak bo to jakiś kaprys, chłopak się za mało zna na fantasy i tyle.
Nie obraź się, eMate, ale zgadzam się z Kamzem... Jesteś za mało doświadczony w tej kwestii, byś mógł być moderatorem...

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Niniejszym zamykam temat bo juz nieaktualny
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4

Forum DB Nao » » » » [Komentarze] Mroczny cień
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook