Forum Dragon Ball Nao

» Underworld

Samael Kobieta
Wojownik
Wojownik
Samael
Dni na forum: 6.127
Posty: 35
Skąd: z tamtąd
avatar seji-san przypomniał mi o tym nie starym, a całkiem niezłym filmiku. co o nim sądzicie?
mnie powala scena jak Selene zabija Victora ( ten moment ze zsunięciem się części głowy)
i jak uważacie pierwsza czy druga część była lepsza?

In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Heh...
Jestem po pierwszej części i to ją będę oceniać. Film bardzo dobry, w klimacie który lubię i ktory jest utzrzymywany przez cały czas (ach ten gotyk...!). Bardzo dobra ściezka i efekty dźwiękowe, efekty specjalne na umiarkowanym poziomie. Co mi się podobało to dobrze dobrani aktorzy do ról, szczególnie rola przywódcy starszego, Victora (aż chce się nazwać matuzalemem czy przedpotopocem .
A najlepsze sceny to te, kiedy akcja rozgrya się w jednym ze wspomnień Lykanina. Dlaczego akurat ta? Namacalny klimat średniowiecza oraz sposób jej przedstawienia.
Ocena 8,5/10

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
oglądałam ten film kilka lat temu i musze przyznać że jest świetny. Bardzo dobry klimat, nie takie złe efekty specjalne, aktorzy znakomicie odegrali swoje role. Gdybym maiła coeniać od 1-10 to bym oceniła na 9.

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Samael Kobieta
Wojownik
Wojownik
Samael
Dni na forum: 6.127
Posty: 35
Skąd: z tamtąd
nie wiem czemu ale mam sentyment do tego filmu. a Tobie seji polecam drugą część. pomijając jedną łzawą scenę w wykonaniu Selene (ale nie będę spoilerować). sceny w walki w wykonaniu Michaela są mocne.

In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
swietny film
ogladalem go raz 3 razy z rzedu
jest super , ciekawie zrobiony i swietne efekty specjalne
niestety 2 jest o wiele gorsza niz jedynka

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Underworld
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook