Forum Dragon Ball Nao

» Sesja RPG

Strony:   1, 2
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.053
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Wydam wszystkie oszczędności (mało ich...), ale kupię. Ty nie musisz, bo jak jedna osoba już będzie miała, to będzie mogła cytować w razie czego podręcznik. Inaczej wszyscy byśmy zbankrutowali .

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.066
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Tak sobie myśle, że w nowej sesji mogą wziąć udział także forumowicze, którzy wcześniej tego nie uczynili; a dlaczegóżby nie ? Nie wzięcie czynnego udziału w "Mrocznym Cieniu" nie uniemożliwia im spróbowania swoich sił w nowej histori (choćby Megane zapowiedziała swoją chęć grania, może za stworzenie postaci weźmie się również eMate).
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.059
Posty: 501
ja mówie od razu [ ort! ] ze Tiesto, którego zaprezentowałem , ukaze sie jak bedize moment, moze to bedzie postać która sie bedzie cyklicznie pojawiać moze nie, a moze zostawie go do innej sesji.

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.053
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Majinku, mam nadzieję, że weźmiesz udział w mojej sesji. Sprawa między nami chyba jest już załatwiona, wziąłem sobie do serca Twoje... uwagi, teraz nie będę zmuszał graczy do niczego wbrew ich woli, chyba że będzie to naprawdę koniecznie (czytaj: gracz nie będzie sobie radzić bez pomocy).

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.250
Skąd: ふざけた時代
mam do Was pytanie.
czy zamiescic zakonczone juz sesje rpg na DB Nao, czy macie cos przeciwko?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.066
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Myśle, że nikt się nie sprzeciwi szanowny Administratorze , ale na razie [ ort! ] jest skończona tylko jedna, PRÓBNA sesja. Czy ją zamieścisz to już twoja wola. Zresztą, do wszystkiego co tu napiszemy jako właściciel forum masz prawa 'autorskie' czy to się komuś podoba czy nie. Jeśli sesja ma się pojawić na Nao to trzeba by poprawić błędy no i wstawić ją z podziałami na piszących bo inaczej powstanie mały chaos...

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.250
Skąd: ふざけた時代
OK.
Tak wiec, gdy znajde wiecej czasu, zamieszcze ja na stronie w dziale 'FanFice' z poprawionymi bledami i podzialem na piszacych.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Sesja RPG
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook