Forum Dragon Ball Nao

» Dolegliwości ;p

Strony:   1, 2, 3, 4  
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Moje dolegliwosci:

- kiedy sie nudze, odbija mi palma ( w nawiasie )
- uczulenie na pyłki traw, siers koni i na glupie gadanie
- no i niesmialosc do dziewczyn Tragedia
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Nie możesz zacząć czegoś, co już zaczołeś
Chyba się nie zrozumieliśmy...

A tak w ogóle nie ma takiego czegoś jak nieśmiałość, po prostu trzeba odważyć się być sobą, ot co.
...chociaż być może .
A chodzi mi o dziewczyny, dawniej gdy wszyscy zdobywali skilla w poznawaniu, ja wolałem zajmować się zabawą, a teraz to nawet nie wiem co zrobić , a raczej powiedzieć (zawsze wszystko miałem podstawione pod nos, teraz też ale nie wiem jak się zabrać za danie). Bo trochę głupio tak... niby jeżeli zauważysz, że się jej podobasz to obojętne co powiesz będzie dobre, sam nie wiem . Zresztą srać na to.

Moje dolegliwosci:

- kiedy sie nudze, odbija mi palma ( w nawiasie )
To nie dolegliwość, to pozytywna cecha, każdego normalnego człowieka.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
A już myślałęm, że jestem anormalny jakiś znaczy paranormalny hehe.
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
ja mam cos z nogami nie pamietam co tam lekarz mowil ale caly czas kuleje
No i jeszcze mam nerwice i zaburzenie obsesyjno kompulsywne

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Amidala: 21.09.2007, 21:07
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.288
Posty: 197
Skąd: World Below
Hmmm...też mam problemy z nogami, na jedną kuleję po kontuzji i mam wyskakujący staw biodrowy:/.

I was buried alive...
I was born dead...
drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 34
Dni na forum: 6.614
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
Tak ja też jestem alergikiem niemoge przebywać tam gdzie jest trawa i kwiaty itp wkurza mnie ta choroba tylko sobie wakacje przez nią marnuje
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
ja mam problem z zatokami i z nosem(krzywa przegroda nosowa), trudno oddycha mi się gdy mam katar.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Wada wzroku, konkretniej krótkowzroczność. Faktem niezwyklym i ciekawym jest to, że występuje tylko w jednym oku .
Alergii nie posiadam żadnych, mimo że testy na alergię wykazały jakieś kosmiczne uczulenia na mało znane substancje, raczej leki.
Cierpię też na chorobe lokomocyjną, ale nie ujawnia sie ona w każdym przypadku. Casem wystarczy, że przejadę parę kilometrów i już obrazek lata mi przed oczami, a czasem mogę jechac cały dzień i nic się nie dzieje.
Z pozostałych dolegliwości jest jedna z poważniejszych. Ciągle i bez przerwy chce mi się spać. W okresie zimowym sytuacja się pogarsza, gdyż koło godziny 17 oprócz niezwykle silnej chęci spania robi mi się zimno i ogólnie słabo. Trwa to średni 2-3 godz. i sytuacja wraca do normy. Ta ciągła chęc spania w połączeniu z innymi drobnymi objawami nie branymi zawsze jako oznaki choroby każe mi podejrzewać, że cierpię na hipogliokemię czyli niedocukrzenie. drobnym faktem, który również pozwala mi tak twierdzić są przeprowadzone badania. Zazwyczaj wykazywały zbyt niski poziom cukru we krwi.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Paulina94 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Paulina94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.082
Posty: 40
Skąd: Wałbrzych
Podobnie jak inni w kościele chce mi się spać dziwne, ale mam inną dolegliwość. Siedzę sobie spokojnie i niespodziewanie krew mi leci z nosa zawsze tak mam przynajmniej raz dziennie i nie wiem co to, albo jak leże i oglądam telewizję, nagle wstaję i kręci mi się w głowie i czuję się jakbym zaraz miała upaść, noi także mam chorobę lokomocyjną
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Megane napisał(a):
Jesli masz takie tendencje do omdlen to moze wybierz sie do kardiologa... to typowe objawy problemow z sercem.
Albo neorologa...

Co do mdlenia, to ja mam jakas chorobe w stylu epilepsji (epilepsja - podoba mi sie to slowo), od drugiego czy trzeciego roku zycia. Ale da rade, w sumie mi to nie przeszkadza (nawet fajne <lol>), przynajmniej dostalem kategorie D i mam spokoj w czasie pokoju ^^ chociaz nieprzyjemne czasem.

No katar tez mam, tez dzien w dzien, zwykle niewielki, czasem okropny.

A to, ze w kosciele chce sie ludziom spac to nic takiego dziwnego, z okolo 46% ludzi chodzacych tamze ma te przyjemnosc, ja rowniez.

Za to co do niesmialosci czy jak to nazwac... to na 100% jestem najbardziej niesmialy z Was tu wszystkich. Coz...

I ogolnie mialem jeszcze pare roznych durnych chorob, pare badan tego i owego tu i owdzie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Wczoraj dostałem ataku . . . zatok, jezu tak głowa boli że nie mogłem wstać do kompa i ostu napisać, boże zlituj się . . .
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
A miał ktoś z Was nowotwór ;P ??

Nikomu nie życzę, bo leczenie wyniszcza zdrowe komóreczki hehe
Wspolczuje Ci Gotenks z ta tzw. epilepsja. Chyba nie jest przyjemne?? Masz jakieś drgawki, czy coś w tym stylu ??

w ogóle [ ort! ] mam chorobe jelit - Crohna , tak sie totuj nazywa i nie jest to raczej rzecz przyjemna, ale da sie z nia spokojnie życ.

Co do tej niesmialosci, mylisz sie Gotenks, jstem przynajmniej na rowni z Toba niesmialy a moze i bardziej .. Moze ten zjazd forumowiczow to byloby cos w ramach leczenia
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
-standardowo wada wzroku, krótkowzroczność
-nadwrażliwość skóry na słońce i dlatego unikam słońca, wolę cień, więć opalonym modelem nie jestem
-ektomorficzna budowa, nie jest to dolegliwość, ale nie podoba mi się to
-miałem różne kłucia w sercu, czasem nawet budziły mnie w nocy, ale jak zacząłem chodzić na siłownię to ustało
-częste bóle głowy, niemalże codzienne, niekiedy bardzo uciążliwe, ale ustały kiedy zacząłem ćwiczyć
-jak jest gorąco i duszno niezbyt dobrze się czuję, dlatego nie lubię aż nazbyt upalnego lata, jak gram w nogę albo w kosza to z połączeniu z wypijanymi litrami wody nie ma problemu, ale chodzić tak po mieście za długo bym nie mógł tym bardziej, że nie lubię, nudzi mnie to i jeszcze bardziej potęguje tę dolegliwość.
-problemów z katarem nie mam, ale jak już mnie złapie to jest okropny, musiałbym z wiadrem pod nosem chodzić
-brak kondycji, nie mogę i nie lubię biegać na długie dystanse, po ukończeniu takiego biegu jestem strasznie zmęczony i nie jest to zwykłe zmęczenie, czuję się jakby uchodziło ze mnie życie i taki stan utrzymuje się do wieczora, ale trochę poprawiłem to na ergometrze(przyjemniejszy) Ale co dziwne w kosza mógłbym grać bez przerwy

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Ja również nie ustrzegłem się od paru dolegliwości...
a) alergia na pyłki traw i zbóż, na szczęście już mi przechodzi po 4 latach odczulania...
b) standartowo krótkowzroczność
c) czasami podczas słuchania głośnej muzyki słyszę szum w uszach (nie wiem jak można to dokładniej określić)
d) też miałem kłucia w sercu, że musiałem się schylać, aby ból ustąpił. Nawet byłem z tym u kardiologa, ale nic nie wykrył
e) podobnie jak kolega wyżej także cierpię na brak kondycji. Podczas zawodów ratowników wodnych na plaży tak się zmachałem, że nie mogłem się podnieść 30 min, tętno miałem bardzo niskie, prawie bym zasłabł. Z tego powodu przez 3 kolejne dni nie miałem apetytu.
f) również jestem nieśmiały, w zasadzie zawsze byłem. Ale staram się łamać bariery, które życie przede mną postawiło.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ja ostatnio zorientowałem się, że jestem chory na szkołę. Nie tyle że jej nie lubię, ale gdy ją widzę chce mi się rzygać, gdy do niej wchodzę omdlewają mi nogi, dostaję kataru, w wyjątkowych przypadkach gorączki. I tak często muszę się leczyć zostając w domu. Jakaś rada?

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Szarak napisał(a):
Jakaś rada?
Iść do kina? Pomaga.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Skończ w końcu szkołę... Mając 39 lat trochę głupio wciąż do niech chodzić...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
No co ja poradzę że mi nie chcą dać promocji?

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Szarak napisał(a):
No co ja poradzę że mi nie chcą dać promocji?
Daj w łapę. Powinno pomóc. Ale propos wypisanych przez Ciebie powyżej dolegliwości istotnie przyznaję, że dostąpił mnie zaszczyt doświadczenia czegoś podobnego w klasie III gim, więc to nie zachcianki. Podczas zajęc w poradni psychologiczno - pedagogicznej kiedy to całą klasą zaprowadzono nas na zajęcia z doradztwa zawodowego, jedna z kobiet tam pracujących ucieła sobie ze mną krotką pogawędkę na temat owych dolegliwości. Otóż wynikło z tego, że być może to wina jakichś podświadomych lęków, niechęci itp. W penym sensie miała rację, albowiem moje stosunki z klasą były... hmm chłodne delikatnie ujmując. Teraz wszystko ustało, ale nadal coś jest. Głównie słabo mi i chce mi się spać. I to chyba tylko awersja do nauki...

Joe Weider napisał(a):
brak kondycji, nie mogę i nie lubię biegać na długie dystanse, po ukończeniu takiego biegu jestem strasznie zmęczony i nie jest to zwykłe zmęczenie, czuję się jakby uchodziło ze mnie życie i taki stan utrzymuje się do wieczora
Skąd ja to znam...?

Ogółem z moich dolegliwości trochę się zmieniło. Ogółem teraz ta choroba lokomocyjna jest tak silna iż niekiedy szybki obrót głowy w drugą strone może być zabójczy. Innymi slowy umieram przez pół dnia. Dlatego też lekcje wychowania fizycznego są gehenną.
Dodatkowo doszło coś jeszcze aczkolwiek nie mam oficjalnego potwierdzenia od lekarza. Konkretniej zajebiście wysoki puls. U przeciętnego zdrowego człowieka w stanie spokojnym wynosi ok. 70 uderzeń serca na minutę podczas gdy u mnie jest to uderzeń 120 - 130. Najniższy zanotowany jak do tej pory w godzinach rannych zaraz po przebudzeniu wynosił 93 na min. Nie wiem co to jeszcze oznacza, ale dobrze nie wygląda.

Heh, jacyście wy szyscy tutaj nieśmiali. Nie widać jakoś tego . Podobnych problemów nie dam i nie obawiam się konfrontacji, ale też i nie ściągam na siebie uwagi kiedy nie muszę. Po prostu nie jestem krzykaczem, cenię sobie spokój.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ishido napisał(a):
Chyba nie jest przyjemne?? Masz jakieś drgawki, czy coś w tym stylu ??
Zwykle nie mam zadnych drgawek, ani tych bzdur, chociaz drgawki czasem sie zdarzaja, ale co to za roznica, z drgawkami czy bez.

Ishido napisał(a):
jstem przynajmniej na rowni z Toba niesmialy a moze i bardziej
Przesadzasz

Drakan napisał(a):
U przeciętnego zdrowego człowieka w stanie spokojnym wynosi ok. 70 uderzeń serca na minutę podczas gdy u mnie jest to uderzeń 120 - 130. Najniższy zanotowany jak do tej pory w godzinach rannych zaraz po przebudzeniu wynosił 93 na min.
Co do cisnienia.
Ja mam zwykle 130/80, a i tak lekarka dala mi skierowanie do kardiologa i na EKG, z ktorych i tak nic nie wyniklo, dziwna jakas...

A puls to ja mam zwykle ponad 100, tez nie taki normalny, ale na szczescie nikt mi tym nie zawraca glowy

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Dolegliwości ;p
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook