Forum Dragon Ball Nao

» Najgorszy film kinowy

Strony: 1, 2, 3  
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Kolejne moje pytanko z serii "Najgłupsze pytania Świata". Na forum tym powstały już topiki o filmach kinowych, o najlepszym filmie kinowym itp. Ale nie zadane jeszcze zostało jedno zasadnicze pytanie:

Który z filmów kinowych DB/DBZ uważacie za całkowicie nieudany, najgorszy ze wszystkich? Który wyróżnia się na niekorzyść? Wskażcie tylko jeden film - ten najgorszy waszym zdaniem i krótko uzasadnicie.

Według mnie najgorszym filmem kinowy DBZ był:
DBZ Movie 2 - czyli "Najsilniejszy wojownik na Ziemi"

Uważam go za najgorszy ponieważ:
Ma bardzo nudny scenariusz, jest ogólnie słaby, nie widzę w nim żadnych "błyskotliwych" wątków, walki są niezbyt zachwycające, wręcz rutynowe. A na dodatek główny zły charakter... Kto to wymyślił?

Oczywiście to moja opinia, nie fakt. Nie czujcie się urażeni, jeżeli jest to akurat Wasz ulubiony film DB. To tylko opinia forumowicza.

Czekam na wasze "czarne owieczki" z filmów DB/DBZ oraz krótkie uzasadnienia. Niech zwycięży najgorszy!

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.609
Posty: 208
Skąd: Ziemia
nie wiem czy to nie ten sam co twój Mistrzu bo nie pamietam tytułu i numeru ale ten z dr Wheelo i Kuchinem, był bardzo nudny, głupi był główny wróg, głupia cała jego historia i taki dosc dziwny, w ogóle [ ort! ] mim sie nie podobał
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ciorny to chyba był "Najsilniejszy człowiek na świecie" i dla mnie tez ten jest najgłupszy

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.609
Posty: 208
Skąd: Ziemia
no to tak jak podejrzewałem - ten sam co Mistrzu i pewnie według wielu on jest właśnie najgorszy. Głupie było np że Wheelo chciał wejsc w ciało Goku chociaż sam dysponował podobną mocą w tym robocie
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Widocznie nie tylko mi się nie podobał DBZ Movie 2 Naprawdę film ten wydaje mi się przyziemny jakiś... No ale cóż - zawsze lepsze to niż nic.

A co sądzicie o (?):
DBZ Movie 11 ---> fr."Bionic Broly" / ang. "Attack the super-warrior"
Oczywiście powraca w nim Brolly, jako glutowaty, nieudany klon. Film również nie błyska niczym specjalnym, a tylko psuje wizerunek Brolly'iego. Jak dla mnie niepotrzebnie chcieli na siłę wykorzystać motyw z Brolly'im (po raz kolejny...). Tego filmu nie da się w jakikolwiek sposób porównać z poprzednikami filmowymi z tym legendarnym. Ogólnie też lekko kiepskawy...

Ocena moja:
DBZ M2 - 3/10
DBZ M11 - 4,5/10

Te filmy jakoś nieszczególnie mi "pasowały"... Reszta jest już bardzo fajna Nic dodać, nic ująć. A wy co sądzicie o filnie z Klonem Brolly'iego?

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
A wy co sądzicie o filnie z Klonem Brolly'iego?
powiem krótko- TRAGEDIA
Zepsuli Brollego... i to fatalnie...
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.609
Posty: 208
Skąd: Ziemia
ja niestety nie miałem okazji oglądać tego filmu, ale jak widze nie mam czego załować skoro Broli był jakimś glutem
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Film z klonem Brolliego jest nawet, nawet... Dość dobre walki, ale niestety nic więcej.
Najgorszy to oczywiście Movie 2 - beznadziejna fabula, walki średniej jakości, w ogóle nie powalają. Co tu dużo pisać, słabizna.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 08.07.2008, 14:58
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Nie zaluj Ciorny bo nie ma czego. Brolly w tym filmie to tylko klon i to jeszcze w postaci gluta. Beznajdziejny film

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
mi tam sie podobały sie wszystkie filmy ale jakbym miał wybierać to w filmie 13-atak smoka nie podobałuy mi sie walki;/bili jakiegoś wielkiego potwora.No ale poza walkami ten film był spoko

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
Cr4v3n Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Cr4v3n
Dni na forum: 6.532
Posty: 32
Skąd: Satan City
Wg. mnie schrzanili całkiem sprawe w tym filmie o Bio Brolly'm. Znowu zmarnowali jednego z ciekawszych przeciwników drużyny Z, i zamienili go w jakiegoś gluta, który nawet słowa wypowiedzieć nie umiał. Jakoś mnie też nie przekonują filmy z tymi dzieciakami - Trunks'em i Son Goten'em, które same stawiają czoła LSSJ. Do tego fabuła o tym, że ktoś chciał walczyć z Mr. Satanem - jak dla mnie najgorsza kinówka.
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Vegeta wiesz zgadzam się... Movie 13 byl troche nudnawy, aczkolwiek mi tam może być. A wiecie... 2 to ja nawet nie ogladalam nie zdazylam jeszcze ale zapewne nadrobie i jak obejrze wszystko w ten czas dam jakąś opinię aa mov. 13 był jeszzcze troche nie teges bo było w nim mało Vegety

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.530
Posty: 29
Skąd: Z innej sfery materialnej
Ogółem prawie wszystkie filmy DB są h'ujowe.
Cr4v3n Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Cr4v3n
Dni na forum: 6.532
Posty: 32
Skąd: Satan City
Movie 13 byl troche nudnawy
Według mnie, był on bardzo ciekawy. W końcu jakaś sensowna fabuła, a nie już oklepane: przylatują najeźdźcy z kosmosu, i giną od Genki-Damy Son Goku. Poza tym w filmie 13, można się co nieco dowiedzieć, o tym niesamowitym mieczu Trunksa. Jak już wcześniej wspomniałem uważam, że film o Bio Brolly'm to największy chłam.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Mam tu dwa typy. Gwoli ścisłości są to DBZ Movie 2 i 11. Przeganiają się nawzajem w swej głupocie i komercyjnej oprawie dlatego nie mam pewnego zdania, który zasługuje na miano tego najgorszego, najnudniejszego itd (choć skłaniam się ku "Najsilniejszemu wojownikowi na Ziemi"...).
DBZ Movie nr.2 - główny zły? Mózg w formalinie... Genialne... Sytuacji na pewno nie ratuje przybranie go w strój blaszaka (takie konstrukcje niszczył bez większych problemów 12-15 letni Goku...). Dość o bad typach (lepiej pominąć milczeniem przeróbki Saibamenów, nadludzi czy asystenta naszego móżdżka). Fabuła... No właśnie, jaka fabuła? Właściwie bije w oczy jej brak. Wszystko toczy się tak by przejść od jednej rozpierduchy, do następnej. Walki faktycznie są dobre, jak na DB przystało, ale więcej plusów nie dostrzegam...
Film z numerkiem jedenaście nie jest lepszy. Ponownie uraczono nas Brollim, a właściwie jego galaretowatą wersją, spod której łypią groźnie jakieś oczy, przypominające raczej gogle... Głównymi bohaterami uczyniono Gotena, Chibi Trunksa, Androida #18 i w pewnym stopniu Mr Satana. Z tego nie mogło wyjść niz dobrego...

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Najgorszy ze wszystkich był dbz movie 11 , co oni z tym Brollym zrobili, zepsuli go całkowicie . Wygląda jak wielka brudna gąbka hehe Ale także słabe były filmy kinowe: Najsilniejszy człowiek na świecie i ten 2 film i tym doktorze..
Damian13
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.191
Ostrzeżenia: 1
Posty: 48
Według Mnie:
DB 1 The Legond of Shenlong
jest beznadziejny wszystko pozmieniane z zwykłego DB

Dragon Ball to super Manga
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Jak dla mnie to najgorszy był "Tree of might". Nie podobał mi się pomysł z gigantycznym drzewem. Ogólnie bieda .
Za to lubię wszystkie z Brollim. "Bio Brolli" nie był taki głupi, a duet Trunks & Goten (szczególnie w "Return of Brolli") daje czadu .
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.133
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
Film 2 - Najsilniejszy człowiek na ziemi jest całkowicie zszajsowany! bardzo nudny i w ogóle [ ort! ] scenariusz ma nie najlepszy. A jeżeli chodzi o 11 film Bio brolly, to ten mi się nawet podobał. tylko ten klon mi się kojarzył z glutami
to oceny:
2 film - 2/10
11 film - 6/10

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ishido napisał(a):
Najgorszy ze wszystkich był dbz movie 11
zgadzam się , ten film to przypał kompletny wygląd Broliego do bani , fabuła do bani , wszystko do bani , najgorszy film kinowy.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Najgorszy film kinowy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook