Forum Dragon Ball Nao

» Lenie i obrzartuchy!!!

Strony:   1, 2
Gogeto Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gogeto
Wiek: 30
Dni na forum: 6.223
Posty: 53
Skąd: okolice Włocławka
Gdyby to była co pisze w temacie to Dragon Ball zakończył by się podczas najazdu na Ziemię Raditza.
Oni wcale nie byli leniami ani obżartuchami. Ratowali zawsze Ziemię jak tylko się dało i nigdy nie opuścili walki......zawsze byli gotowi.
A jeść musieli, w końcu to nie Ziemanie tylko Super Wojownicy toteż apetyt mieć muszą.
Leniami nie są takze bo przeważnie widać ich jak trenują.......

Bardzo zły temat moim zdaniem jestem obużony
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.133
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
Może są leniami ale czasami trenują. na pewno [ ort! ] im się nie chce [ ort! ] ciągle trenować

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
To jest po prostu część humoru Akiry, uznał że to śmieszne i tyle.Leniami nie byli na pewno, zwłaszcza Vegeta. Do każdego filmu czy anime trzeba wprowadzić elementy humoru, takie urozmaicenie jest bardzo dobre i nadaje smaczku temu anime!
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.076
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
mihesz napisał(a):
To jest po prostu część humoru Akiry, uznał że to śmieszne i tyle.Leniami nie byli na pewno, zwłaszcza Vegeta. Do każdego filmu czy anime trzeba wprowadzić elementy humoru, takie urozmaicenie jest bardzo dobre i nadaje smaczku temu anime!


Zgadzam się w 100% bo to przecież [ ort! ] właśnie o to w anime chodzi...żeby rozbawiało, dajmy na przykład taki Tom i Jerry też bajeczka która ma swoimi potyczkami rozbawiać dzieci tak samo DB ma kilka scenek czy tekstów w których jest troche poczucia humoru
i to wszystko!

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
Nedi Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Nedi
Wiek: 31
Dni na forum: 5.906
Posty: 78
Skąd: Jarosław
Wiesz... wydaje mi sie że jednak nie byłbyś silny jak Brolly patrząc na to że raczej nie nauczyłbyś sie latać czy strzelać energią Nie zapominaj że oni ni byli zwykłymi ziemianami. Co do jedzenia to faktycznie jedzą dużo ale nie można im mieć tego za złe Lenie? Może czasem ale Songo kiedys tłumaczył że ciało też wymaga odpoczynku. Moim zdaniem dużo trenują i są tego efekty Ale sie rozpisałam

Nedi
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.213
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
Nie wiedzieć czemu, takie cechy jak lenistwo, łakomstwo czy niezdarność powtarzają się w wielu animach w sailor moon główna bohaterka była obżarta, w psychic academy Ai-kun, główny bohater był totalnym niezdarą xp te schematy się powtarzają nie mogło ich też zabraknąć w DB
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
To że czasem są leniwi i dużo jedzą sprawia że DB ma poczucie humoru
Gdyby bez przerwy trenowali nie byłoby tu tematów jak najśmieszniejszy odcinek, czy ulubione cytaty itp Poza tym, myślę że widok Goku jedzącego tyle ile ja zjadłabym w miesiąc pasuje do niego

True Saiyans fight alone
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Lenie i obrzartuchy!!!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook