Forum Dragon Ball Nao

» [Domysły] Naruto Movie 4 ocena: 9,67 (głosy: 3)110

Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.115
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Jak głoszą plotki, ma zostać wyświetlany na ekranach kin Naruto Movie 4. Oglądają trailer, było pokazane jak ktoś zginą, jak sądzicie kto to może być?? Moim osobistym odczuciem jest iż Zginą Sam Naruto. Dlatego proszę o wypowiedzi na ten temat.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
Ludzie co wy z tą śmiercią Naruto,ja tam w to kompletnie nie wierze,jak może zginąć główny bohater,na dodatek tytułowy jeszcze,jak niby waszym zdaniem ciągneła by się fabuła anime/mangi?
Co do samego filmu cóż też widziałam trailer,ale kto wie czy to na serio,cóż mam nadzieje iż tak,z chęciom go zobacze jak ujrzy światło dzienne.
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.115
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Właśnie dlatego zapraszam do dyskusji kto mógł Zginąć ja przypuszczam że Naruto bo było pokazane jak coś mu serce przebija. Ale nie jest wykluczone że zabili kogoś innego.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Uchiha Sasuke napisał(a):
Właśnie dlatego zapraszam do dyskusji kto mógł Zginąć ja przypuszczam że Naruto bo było pokazane jak coś mu serce przebija
To, że otrzymuje cios nie jest równowznaczne ze śmiercią, tym bardziej, że mowa o Naruto. Mimo, iż to tylko film. Trzeba pamiętać, że w Naruto siedzi Kyuubi, który w kryzysowych sytuacjach ratuje życie chłopaka.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
Kakarott napisał(a):
To, że otrzymuje cios nie jest równowznaczne ze śmiercią, tym bardziej, że mowa o Naruto.
O to to właśnie!
Naruto już nie raz miał poważne rany,ale dzięki regeneracji Kyuubiego zawsze udało mu się przeżyć.


Kakarott napisał(a):
który w kryzysowych sytuacjach ratuje życie chłopaka.
Poźniej już bym tego tak nie nazwała.....
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Słyszałem pogłoski, tak zwane spoilery, na temat tego, że Naruto faktycznie miałby zginąć, lecz przy pomocy pieczęci Kakashiego, połączonej z mocą Kyuubiego zostanie on na powrót przywrócony do życia. Osobiście w tę bajkę nie wierze ... no ale zobaczymy jak będzie.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.115
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Nic nie wiadomo, możliwe że Kakashi z Kyuubim ożywią go, Wszystko sie okaże w w tym roku albo w następnym.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Uchiha Sasuke napisał(a):
Właśnie dlatego zapraszam do dyskusji kto mógł Zginąć ja przypuszczam że Naruto bo było pokazane jak coś mu serce przebija. Ale nie jest wykluczone że zabili kogoś innego.
Cóż, przecież równie dobrze mógłby być to klon (Kage bunshin), bądź kto inny zmieniony za pomocą Henge.
Osobiście śmierć Naruto wykluczam, w końcu filmy kinowe nie ingerują w fabułę mangi czy anime, a przedstawione sceny, zostały specjalnie dobrane do zaostrzenia apetytu na kinówke.
Kaka
Wojownik
Wojownik
Kaka
Wiek: 31
Dni na forum: 6.132
Ostrzeżenia: 2
Posty: 32
Skąd: Chociule
Ale naruto nawet gdyby umrze ale to bedzie w naruto the movie 4 nie w shippuuden więc to nie musi miec nic wspolnego z naruto shippuuden taka moja opinia
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.219
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Możliwe że Naruto na chwile upozoruje swoją śmierć, dlatego widzimy nagrobek z jego imieniem. po prostu [ ort! ] twórcy chcieli aby jak najwięcej osub to obejżało, innym przykładem jest odcinek 24 nowej serii.
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.651
Posty: 127
Skąd: Limanowa
Film 4 jest pewnei powiazany z shippuudenaem wiec moim zdaniem trudno by bylo ,aby główny bohater zgina. Wiec ja mysle ze to nie Naruto umrze.

ObrazNAKARMObrazNAKARM
Yokuji Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Yokuji
Wiek: 34
Dni na forum: 6.056
Posty: 41
Skąd: Wuociaffek
Gozdek napisał(a):
Film 4 jest pewnei powiazany z shippuudenaem
Nej, nie jest. Jestem za tm\ym, ze to był zwykły chwyt reklamowy, lub, jeżeli mówić o fabule, pomyłka Konohy (chodzi mi tu o postaci).

よくぢ
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Naruto nie zginie. Odsyłam chętnych do tematu http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?t=2784

Z resztą w podczas walki "Finałowej" Naruto z Sasuke w pierwszej serii, Sasuke rozbił Naruta o skałę i nic- walczyli dalej! Było tak, jak wtedy z Lee na egzaminie podczas walki z Gaarą- Lee nieprzytomny wstał i dalej trzymał gardę.
wysek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 5.903
Posty: 36
A ja słyszałem że to był sen czy wizjia kogoś tak niby to tłumaczyli autorzy...
Mati477 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 5.775
Posty: 1
jak chcecie sie dowiedzieć co (rzekomo zabiło Naruto) to naruto.wbijam.pl jest od tego
ale moge wam napisać że to tylko wizja a jak jesteście fanami Naruto to powinniście oglądnąć wszystkie movie - u mnie na 1 miejscu jest Dragon Ball
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Domysły] Naruto Movie 4
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook