Forum Dragon Ball Nao

» Serwer i domena

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
Jak niektórym już wiadomo, a innym nie, mam zamiar wkrótce wykupić nowy serwer, a także własną domenę zarówno na witrynę, jak i na forum.

Baza danych forum zajmuje teraz około 6.3 MB, a na obecnym serwerze musi być ona nie większa niż 10 MB, co oznacza, że wkrótce może zabraknąć na nią miejsca, a wtedy nie będzie zbyt ciekawie...

Na witrynę również powoli braknie miejsca, zostało zaledwie 1 MB...

Między innymi z tych powodów mam zamiar wykupić serwer 100 MB, który kosztuje moim zdaniem niewiele - 70 PLN za rok, a także domenę, której cena to 50 PLN za rok.

Razem koszty wynoszą około 120 PLN rocznie.

Mam do Was takie pytanie: Czy bylibyście w stanie zrzucić się z nami na serwer i domenę?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 16.07.2005, 18:14
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.041
Posty: 501
Ja tak jak mówiłem, dam Ci pare "groszy" moze to nie bedzie jakaś za duzo wygrurowana cena, ale zbieram na zlot i nie moge szarzować ale zawsze coś

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.054
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
NIe ma większej sprawy jak dla mnie 120 zł rocznie na iluśtam forumowiczów którzy się zgodzą, to nie tak wiele.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.041
Posty: 501
Liczac ze kazdy najaktywniejszy da 20 zł, to bedzie wiecej niz 120 zł... chyba

END
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.049
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Coś tam moge dać w sumie, to chyba nie tak dużo. Tylko żeby potem się nie okazało, że kasa poszła na nową gre dla Gotenksa itp

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
Jeśli ktoś mógłby już przesłać do mnie te pieniądze, to proszę o kontakt na GG. Wtedy podam dokładniej, co i jak. Im szybciej się je zbierze tym lepiej.

PS. Koniec koncow, nikt z powyzszych ludzi pieniedzy nie przekazal

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Serwer i domena
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook