Forum Dragon Ball Nao

» Nowe działy?

Strony:   1, 2, 3, 4  
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


fanatyczka napisał(a):
podfor: Muzyka,
Zgadzam sie z Tobą droga fanatyczko Ja głosuję na muzykę. Można podawać swoją muzę, linki do danej kategorii... To by było łatwiej. Wymienianie sie opiniami na dany zespół zbliżyło by każdego... Pomyślcie o tym! Mi by się bardzo podobało... Ja daje głos na muzykę
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A tam Muzyka
Zakladaj takie tematy w Rozrywce i hobby

Zreszta reszcie i tak sie nie spodoba, wiec by nie przeszlo.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Chwilowo nie widzę potrzeby zakładania nowych działów. To co jest pozwala w zupełności zorientować się wszystkim odwiedzajacym, wyjątek jeżeli ktoś niedowidzi albo jest skrajnie głupi (tych niestety nie brak). Zbyt duże rozdrobnienie może wprowadzić zbędny chaos,a to nie jest raczej pożądane.
Specjalne forum dla muzyki uważam tak samo za niepotrzebne. Postępując w ten sposob należałoby utworzyć oddzielne sekcje dla filmów, książek, gazet itym podobnych. I znowóż miast pomóc, problem bardziej by się zaognił.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Post pod postem coby widać było .
Pomysł przyszedł dośc dawno, ale dopiero teraz mi się przypomniał i jest dosyć ciekawy przy czym można się czegoś nauczyć. Chodzi mi o stworzenie strefy językowej gdzie posty można by pisać tylko w jednym lub więcej konkretnych językach, przykladowo angielskim, niemieckim, francuskim czy rosyjskim, choć sądzę, że dla tych dwóch ostatnich znalazło by się mało entuzjastów tym niemniej próbować zawsze warto. korzyści zawsze jakieś będą, temnatów do rozmów też nie powinno zabraknąć.
I co Państwo na to?

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.626
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Jak dla mnie świetny pomysł. Sam z chęcią poduczyłbym się języka, reszta, myślę, że też. No i gdyby na Nao pojawił się jakiś obcokrajowiec, będzie wiedział gdzie pisać Jeżeli mielibyśmy głosować, byłbym jak najbardziej na tak.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.203
Posty: 633
Skąd: Kielce
Mnie również podoba się ten pomysł. Wielmożny( tfu! ) jak na mnie można założyć podforum w języku angielskim i niemieckim, a jeśli chodzi o inne języki tylko osobne tematy.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Jeżeli to byłaby nauka tych języków to czemu nie Tak poza tym [ ort! ] osobiście mówię nie
Czemu nie, a temu, że słaby jestem językowo ....
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja jestem za.

Tylko podaj mi:
- umiejscowienie dzialu
- nazwe i krotki opis dzialu
- ktore jezyki maja miec wlasne podfora

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Gotenkskun napisał(a):
Tylko podaj mi:
- umiejscowienie dzialu
- nazwe i krotki opis dzialu
- ktore jezyki maja miec wlasne podfora
1. "różne", bądź osobne podforum.
2. "another languages" , Shirou, na tyle to Ty chyba angielski znasz by samemu coś wymyślić ;p.
3. Sądzę, że działy inne prócz angielskiego nie są konieczne, gdyż angielski to najczęściej znany w społeczności internetowej język. Co z tego, że stworzysz działy dla innego języka, skoro tylko nieliczni będą potrafili tam rozmawiać, a w dodatku działy świecić będą pustką.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Zgadzam się i popieram, na wielu forach znajdują się takie działy i są niekiedy dosyć ochoczo oblegane. Osobiście sam byłbym zadowolony i potraktowałbym to jako dobrą lekcję dla mojego angielskiego(w piśmie i czytaniu). Może bym nawet napisał coś mądrego. Z pewnością wplynęłoby to na życie tego forum.
Gotenskskun napisał(a):
- ktore jezyki maja miec wlasne podfora
'
Angielski i niemiecki są najpopularniejsze, nie sądzę by inne języki w tej chwili mogły sobie zasłużyć na własny dział.
Kyasarin napisał(a):
a jeśli chodzi o inne języki tylko osobne tematy.
Na razie tak, ale z czasem może doczekałyby się czgoś więcej.

Ishido napisał(a):
Czemu nie, a temu, że słaby jestem językowo ....
Przecież mógłbyś poćwiczyć w ten sposób. Pamiętasz co Ci ostatnio mówiłem na gg?

franqey napisał(a):
Jestem przeciw. Po angielsku z zakazem używanie "fuck" w różnych odmianach nie da się rozmawiać (albo ja nie umiem , ale wolę pierwszą wersję)
Ten język jest dosyć bogaty w ten szlachetny typ słownictwa.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 07.08.2007, 23:49
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.681
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jestem przeciw. Po angielsku z zakazem używanie "fuck" w różnych odmianach nie da się rozmawiać (albo ja nie umiem , ale wolę pierwszą wersję)

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Gotenkskun napisał(a):
Ja jestem za.

Tylko podaj mi:
- umiejscowienie dzialu
- nazwe i krotki opis dzialu
- ktore jezyki maja miec własne podfora
Jako osobne forum w dziale "Różne". Dwa mniejsze podfora dla angielskiego, niemieckiego oraz reszty (i raczej tylko tam pisać w tych językach). Ogólnie dział nie był by tylko do rozmów w danym języku, ale też i o języku i kulturze krajów. Nazwa być może "Strefa językowa". Opis sam wymyśl.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
seji_san napisał(a):
Jako osobne forum w dziale "Różne".
Ale konkretnie, pod/nad czym

Ogólnie dział nie był by tylko do rozmów w danym języku, ale też i o języku i kulturze krajów.
To wtedy ta jego nazwa bedzie pasowac?

Opis sam wymyśl.
Oj tam, daj jakis przyklad

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Gotenkskun napisał(a):
Ale konkretnie, pod/nad czym
Czy to ważne, ale myślę że powinno być pod wszystkim i nad ustępem.

Gotenkskun napisał(a):
To wtedy ta jego nazwa bedzie pasowac?
To się wymysli taką, jaka będzie pasować. np. Deutsch sprache und Deutschland, albo coś tam.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Kakarott napisał(a):
Gotenkskun napisał(a):
To wtedy ta jego nazwa bedzie pasowac?
To się wymysli taką, jaka będzie pasować. np. Deutsch sprache und Deutschland, albo coś tam.
Deutsch sprache ?

Masz chyba na myśli "Deutsch sprechen".
A propo niemieckiego, to już widzę te tysiące Niemców, Hiszpanów, Rosjanów na DB Nao...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Old Shatterhand napisał(a):
Deutsch sprache ?

Masz chyba na myśli "Deutsch sprechen".
Ja z niemieckiego jedynie zdaję, co nie jest zasługą wiedzy

Old Shatterhand napisał(a):
A propo niemieckiego, to już widzę te tysiące Niemców, Hiszpanów, Rosjanów na DB Nao..
Ja myślę, że niemiecki będzie tutaj trzecim językiem(po polskim i angielskim). Sporo osób uczy się tego języka i myślę, że na forum się tacy znajdą. Co do pozostalych języków to już trudniej mówić o wielkim tłoku. Chociaż ja się uczę hiszpańskiego.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Kakarott napisał(a):
Old Shatterhand napisał(a):
A propo niemieckiego, to już widzę te tysiące Niemców, Hiszpanów, Rosjanów na DB Nao..
Ja myślę, że niemiecki będzie tutaj trzecim językiem(po polskim i angielskim). Sporo osób uczy się tego języka i myślę, że na forum się tacy znajdą. Co do pozostalych języków to już trudniej mówić o wielkim tłoku. Chociaż ja się uczę hiszpańskiego.
Uczyć a znać...
Skoro w Niemczech DB, leci ciągle na TV, to chyba mają własne strony i nie marnują czasu zaczytując się w polskich stronach, czyż nie ?
Zresztą ja znam co nieco Niemiecki, a nie odwiedzam niemieckich stron, a co dopiero Niemcy nie znający Polskiego
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Old Shatterhand napisał(a):
Uczyć a znać...
Skoro w Niemczech DB, leci ciągle na TV, to chyba mają własne strony i nie marnują czasu zaczytując się w polskich stronach, czyż nie ?
Zresztą ja znam co nieco Niemiecki, a nie odwiedzam niemieckich stron, a co dopiero Niemcy nie znający Polskiego
Ekhem... chyba raczej ideą tego całego przedsięwziecie jest samemu się trochę podszkolić...
Zgadzam się z Kakarottem, niemiecki to praktycznie drugi język po angielskim, więc wg powinien mieć oddzielne podforum.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Nowe działy?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook