Forum Dragon Ball Nao

» Gdybyście znaleźli się na bezludnej wyspie..

Strony:   1, 2, 3  
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Przedewszystkim nigdy nie pływałem i nie mam zamiaru pływać statkiem. Po drugie w najnowszych promach szansa, że dojdzie do zatopienia jest równa 1:1000000, a więc....

Jeśli już bym wylądował na bezludnej wyspie to:

wrócił bym na statek i zabrał wszystko co najpotrzebiejsze
Dostał bym na łeb, jeśli skończyłyby mi się fajki
Skakał bym po drzewach za małpami
Zrobił bym sobie kolege z drewna
Dlej nie wiem

Obraz
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Ciekawe jak byś wrócił na statek jak by był on na przykład 500 metrów pod wodą. Ale fajnie by było żyć na wyspie i mieć święty spokój, żadnych zmartwień, błogi spokój, tylko trzeba by było mieć kogoś do towarzystwa, np. jakąś piękną dziewczynę

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez mihesz: 24.08.2007, 19:04
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
No to amerykanie by sobie z twojej pięknie zaplanowanej wyspy zrobili poligon atomowy , i z twojego bestsellera nici
A to niby dlaczego?
To, że nie są aż tak inteligentni jak mogliby nie znaczy, że mogą niszczyć dziedzictwo kultury, zresztą wyspa jest na liście UNESCO.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Co z tego skoro twoja wyspa leży na trasie rurociągu bałtyckiego ,więc trzeba będzie ją rozkopać , wraz z bestsellerem

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
...Bezludne wyspy mają to do siebie, że z reguły znajdują się na INNYM morzy niż Bałtyk...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
ale rurociąg zaprojektuje RUSEK

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
No to nie ma się czego bać, zanim go zbudują, to kontynenty się połączą...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Podobno nowa data globalnego ocieplenia wypada za kilka tygodni , więc i tak ci wyspę zaleje

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
A, to będzie koniec świata...
W zaświatach mi wynagrodzą luksusowym wydaniem.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
O ile zaświaty istnieją.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Thought napisał(a):
A, to będzie koniec świata...
W zaświatach mi wynagrodzą luksusowym wydaniem.
Jako karę za grzech pychy jedynym nabywcą będzie Bill z Tokio hotel. W dodatku książka mu się spodoba!

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
Jezeli mialbym ze soba jakas dziewczyne to zostalbym tam na zawsze

Dlaczego tylko jedna, dlaczego nie wyspa pełna kobiet A po za tym to bezludna wyspa
bym sie przyzwyczajal do tego zyciaq
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Na początku było by mi Fajnie i bym się fajnie bawił.
Ale potem zaczeło by mi się nudzić i bym sobie znalazł jakąś kryjówke.
bym z nuduw i braku dziewczyn chyba bym zdechł.
Dase-sama Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dase-sama
Wiek: 28
Dni na forum: 6.046
Posty: 31
Skąd: Słupsk
Nienawidzę być sam gdziekolwiek jestem dlatego strzelił bym se w łeb
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Dzisiaj oglądałem film Błękitna Laguna, czy jakoś tak, no więc jeżeli był bym, na takiej cudnej wyspie, jak na filmie, z taką ekstra dziewczyną, no to wiadomo co bym robił, bawił się, opalał, spał do południa, łowił rybki.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Piechu: 23.05.2008, 22:14
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ksyniu napisał(a):
Nienawidzę być sam gdziekolwiek jestem dlatego strzelił bym se w łeb
Myślę, że zrobiłbym podobnie...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Hako napisał(a):
Ksyniu napisał(a):
Nienawidzę być sam gdziekolwiek jestem dlatego strzelił bym se w łeb

Myślę, że zrobiłbym podobnie...

No ale załóżmy, że byś był z jakoś ekstra dziewczyną, słoneczko, żadnej szkoły, zrzędzenia staruszków, czy to nie fajna perspektywa? dla mnie marzenie

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
No tak, ale i tak w końcu [ ort! ] byś padł z braku jedzenia i środków do życia chyba nie? ^^

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
No tak, ale i tak w końcu [ ort! ] byś padł z braku jedzenia i środków do życia chyba nie?
Coś byś wykombinował, rybki, jakieś owoce, źródło wody pitnej, no na takiej wyspie, głodny byś nie chodził

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Co bym zrobiła będąc na bezludnej wyspie? Heh dobre pytanie. W sumie mam nadzieję, że takie coś mi się nie zdarzy. No cóż. Próbowałabym znaleźć coś do jedzenia i picia by przetrwać. Budowałabym coś by te zapasy zatrzymać. Robiłabym broń by się obronić przed dzikimi zwierzętami i próbowała rozpalić ogień. Jak już jest rozpalony, budowałabym sobie miejsce na schron. W międzyczasie zrobiłabym znak SOS. Próbowałabym zbierać owoce z drzew(jeśli by były) i polować. Jakby tam były zwierzęta hodowlane, to bym próbowała hodowli(no cóż, by nie zabrakło mięsa). Jeszcze próbowałabym zrobić sobie ubrania. W końcu nie mogę nosić kilka dni z rzędu tych samych ubrań. I jeszcze znaleźć sobie w międzyczasie jakąś rozrywkę, ale by było ciężko. Jak już by przyjechała ekipa ratunkowa to ja cała happy i wracam do domu.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Gdybyście znaleźli się na bezludnej wyspie..
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook