Forum Dragon Ball Nao

» Zjawiska niewyjaśnione ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Z Deja Vu jest rzeczywiscie często jakoś tak nie wiadomo jak. Ja najczęściej mam wrażenie, że podobna sytuacja kiedyś mi się śniła. Coś bardzo dobrze znanego, ale nieuchwytnego...

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.235
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
Deja Vu - z tago co przeczytałam to takie coś ze ma się wrażenie że ta sytuacja się odbyła , skoro tak to wam coś powiem . Mam takie coś jakoś raz na tydzień . kiedyś odkryłam , że to po prostu [ ort! ] się komuś przyśniło ale najczęściej zapominsz ten sen wiec nie można kontrolować.Wierzę w te różne zjawiska o których piszeie oprócz [ ort! ] tych sprzecznym z biblią .


Pozdrawiam
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.024
Posty: 283
Też mam czasami Deja Vu, przeczytałem, że to (nie powiem naukowo ) takie jakby spięcie w mózgu, między jakimiś tam neuronami, że odnosimy w danym momencie wrażenie, jakby dana sytuacja się odbyła, bądź jakbyśmy byli już kiedyś w miejscu, które pierwszy raz odwiedzamy. Ja tam lubię mieć Deja Vu, chociaż mówi się, że częste Deja Vu to objaw jakiejś choroby (z głową ). Jak raz mnie to zaintrygowało, to teraz staram się "przewidzieć" co się stanie, jak mam Deja Vu. Na przykład, mam Deja Vu jak coś nauczycielka mówi i w tym momencie staram się "przewidzieć" co zaraz powie, to całkiem zabawne .
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.150
Posty: 238
Skąd: ...
Ja mam coś w rodzaju Deja Vu, ale w sposób bardzo malo "nadnaturalny"
Po prostu jeżeli ktoś do mnie coś mówi gdy śpię, albo przysypiam, potem mam dziwne wrażenie, jakby "coś mi tam świtało"

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Wg mnie zjawiskiem nie wyjsnionym jest ufo nikt do tej pory nie zdefiniował tego statku ani nie miał dowodów na jego istnienie jeszcze lepszym zjawiskiem jest Armagedon cały czas sie nad tym zastanawiam
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ja mam coś w rodzaju Deja Vu, ale w sposób bardzo malo "nadnaturalny"
Po prostu jeżeli ktoś do mnie coś mówi gdy śpię, albo przysypiam, potem mam dziwne wrażenie, jakby "coś mi tam świtało"
To może być Deja Vu, lecz także efekt częściowego paraliżu sennego. Wtedy nasz mózg obezwładnia ciało, ale nasze zmysły nadal pracują, przez to słyszymy wszystko co dzieje się wokół nas, a czasem nawet widzimy.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.013
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
Powiem tak
duchy-nie zabardzo
anioł nie widzialny-raczej tak,bo miałem sytuacje gdy siedziałem na krześle że lrzesło które było obok mnie,przewróciło się,jak to wyjaśnić?
o duchach czytałem,też możliwe ale mało....
Yeti? phe..... jak można w to wierzyć
Dinozaury?ok ok,niech będzie,ja prywatnie raczj nie więzę ale inni mogą mieć inne zdanie na ten temat.
Szambo pochłaniające?(nie pamiętam nazwy) co w tym nad przyrodzonego?
zjawisko naturalne,dzieje się coś w atmosferze i takie efekty,wg.mnie to nie jest nad przyropdzone.
Ufo?całkiem możliwe,widziałem w faktach że w jakiejś wsi ludzie widzieli,sam widziałem,coś dziwnego niby okrągłe a prostokątne,ale siedzę sam w pokoju,to lepiej już nic nie napisze,bo u mnie burza
Efekty specjalne xD jeszcze taki temat,to można mieć stracha ;]
PZDR

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
GoKeTeNkS napisał(a):
Szambo pochłaniające
Szambo pochlaniajace ._.???? Jak za blisko wejdziesz szamba, moze cie pochlonie, ale to nic nadzwyczajnego.


GoKeTeNkS napisał(a):
dzieje się coś w atmosferze
zorza ??

GoKeTeNkS napisał(a):
u mnie burza

jaka burza, za zimno na burze ;p


Focus napisał(a):
ale nasze zmysły nadal pracują, przez to słyszymy wszystko co dzieje się wokół nas, a czasem nawet widzimy.
ja powiem tak, czytalem wiele opisow tegoz fenomenu i wszystkie ososby wszystko widzialy, tylko po prostu [ ort! ] lezaly sparalizowane i "przycisniete" do loza.
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.024
Posty: 283
Postaram się ująć to krótko. Kiedyś gdy dowiedziałem się że istnieje takie "cuś" jak Trójkąt Bermudzki, tak mnie to zaintrygowało, że do dziś mnie to ciekawi i jest dla mnie czymś niewytłumaczalnym. Pamiętam nawet, że jak byłem mniejszy, to sobie mówiłem, że jeśli dożyję wieku, kiedy nie będę już miał bliskich na tym świecie, to pojadę (popłynę, polecę) do Trójkąta Bermudzkiego, żeby się przekonać jak to jest i ogólnie co się tam dzieje.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Pewne rzeczy na tym świecie nie da się wyjaśnić akbo trzeba na to kilka ładnych tyśiącleci!!!!! UFO np chyba Amerykanie mówili że lądowało w Rosvell ale ja w to nie wierzę a Wy?
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.141
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
Hidden napisał(a):
a ta chupacabra to to coś co byłow Dexter's Lab, co jadło kozy na południu Meksyku?? (przybliżcie mi tą postać bo nie zabardzo wiem o niej)
ja nie wierze w chupacabre to jest zwykły mit tak jak bogowie z olimpu

a UFO podobno było kiedys nad poznaniem i zabrało cała rodzine i przeniosło 40 km o miejsca porwania

Interesujące

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Swoich wcześniejszych wypowiedzi w owym temacie wolałbym nie komentować, więc przejdę do rzeczy.
Wczoraj wieczorem na Polsacie oglądałem program Strefa Tajemnic czy coś w tym stylu.
Prowadzi go nijaki Maciej Trojanowski. (nie wiem, czy dobrze napisałem imię).
No ale było w nim, że jakiś Bruno Groning czy jak mu tam, uzdrawia ludzi poprzez to, że do nich przemawiał.
Często mówił o Bogu...
Jakaś stara babka twierdziła, że nie brał on pieniędzy za leczenie ponieważ on się spali czy coś w tym stylu.
Już po jego śmierci ktoś podobno został uzdrowiony.
Babka, która przez całe życie była sparaliżowana, jeździła na wózku inwalidzkim nagle wstała.
I moje pytanie do Was brzmi wierzycie w takie coś?.
Co sądzicie o tym całym Groningu?.
Ja osobiście mam mieszane uczucia, niby wierze, ale z drugiej jednak strony logicznie myśląc jest to niemożliwe.
Czekam na wypowiedzi.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Trzymam się myśli, że ufo nie istnieje, yeti także no i duchy, w które nigdy nie uwierzę. Ludziom, którzy powymyślali tego typu historię trochę się w głowie moim zdaniem poprzewracało. Gadanie trzy po trzy, aby stać się sławnym i pokazać jak to się jest fajnym, gdy się widziało "latający talerz" na niebie.
Inna sytuacja - nagrywanie super mega fajnych wypasionych w kosmos filmików, w których jedzie sobie gość samochodem nagle wyskakuje mu zielona postać na maskę. Jak się można domyślić po super scenariuszu był to nie kto inny jak zły DUCH! Mało kto chyba wierzy w takie historię, przynajmniej ja nie.
Aczkolwiek ta fota jest mocna:
http://www.ghoststudy.com/new6/para_files/chupacabra02.jpg

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Co do tych zjawisk to mam podzielne uwagi w potwory, Nessie nie wierze natomiast jezeli chodzi o UFO to jednak sa jacys tam swiadkowie (np.piloci) jakies ślady na polach,duchy w fomie czysto fizycznej równiez nie wierze ale? mam taka teorie ze jednak staraja sie nam cos przekazac np pukania drzwi, jakies dziwne dźwieki tłuczenie się talerzy itp.Co do yeti,sasquatcha,bigfootha Yowie czy jak go tam zwą to po prostu mi sie wydaje ze to jest jakaś niezydentifikowana małpa bo rowniez nie wierze w to ze ziemia i jej skarby są odkryte jest jeszcze cos do odkrycia i udowodnienia.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Hmm... Swojego czasu Mart zaczytywała się o każdej porze dnia i nocy w artykułach mających chociaż wzmiankę o czymś, co jest inne, obce, tajemnicze, straszne. Bardzo mnie to fascynowało.
Kolejna rzecz, z której wyrosłam. Do dzisiaj poczytam sobie coś o Nessie, Mongolskim Robaku Śmierci (ten to dopiero miał powera...) czy innych dziwnych wytworach (człowieka, natury lub wyobraźni) aczkolwiek już jedynie dla zabicia czasu, lub ewentualnego opowiedzenia tego co bardziej strachliwym koleżankom.
W mojej rodzinie w sumie od dawien dawna była zakorzeniona wiara w duchy. Nie pamiętam już w sumie dlaczego, jakaś miednica spadła z krzesła po pogrzebie czy coś w ten deseń, dalekiego wujka przez sen chciał udusić kwiatek i takie tam bzdury. Swojego czasu uwielbiałam te historie, teraz bardziej mnie śmieszą. Oprócz jednej.
Dwa lata temu zmarł mój dziadek. Przez wiele lat chorował na raka, więc nie było to wielkim zaskoczeniem, aczkolwiek zabolało tak samo. No, ale do rzeczy. Tak więc mój dziadek, nie będąc z moją babcią od ponad 30 lat, mieszkał sobie z taką kobietą. No i kiedy już umarł, następnego dnia jakoś tak nad ranem zadzwonił jej telefon. Jeden sygnał. Od mojego dziadka. Około 20 godzin od jego śmierci. Telefon podobno leżał w drugim pokoju. Latała po całym mieście prawie i wszystkim pokazywała to połączenie. Sama zadzwonila? Nie wiem, nie znam tej kobiety i nie wiem czy mogłaby to zrobić. A roztkliwiać się nad tą sprawą nie chcę, bo nic ciekawego i tak nie wymyślę raczej.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.741
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Większość zjawisk niewyjaśnionych da się wytłumaczyć wyjaśnioną ludzką wyobraźnią.
Mawia się, że za każdą legendą czy mitem ukryte jest źdźbło prawy. Szkoda tylko, że najczęściej bywa ono ironicznie głupie, tak jak tłumaczenie fizycznej napaści - drgawkami ręki.
Jedynie nieliczni zainteresowani wiedzą, że większość opowiadań została JUŻ obalona. Weźmy na ruszt Nessie [sławny potwór z Loch Ness]. Badania Neila Clarka dowiodły, że legenda narodziła się w 1933r. gdy miasteczko odwiedzał cyrk. Przypadkowi obserwatorzy zauważyli niepowtarzalne stworzenie, które w rzeczywistości było kąpiącym się słoniem. A wiecie jak wygląda kąpiący się Dumbo? Zazwyczaj widać wystającą trąbę i część grzbietu. Chwila, coś wam świta? Gdyby ktoś zapragnął się kłócić to dopowiem: Film Tima Dinsdale’a z 1960 roku, koronny dowód istnienia wodnego dinusia został sfingowany. Udowodniono, że były to ujęcia małej, poruszającej się makiety. Nie zapominajmy jednak, że kilkadziesiąt tysięcy turystów rocznie odwiedza to miejsce.
Dobra turystyka to pokaźna sakiewka!
Co kolejnego na ruszt? Może Bigfoota? Proszę bardzo: dopiero w 2005 roku po śmierci Ray’a Wallace’a synowie wyspowiadali się z występków starego. Dany facet aby zrobić klawy dowcip wyrzeźbił stopę wzorowaną na rycinach yeti i porobił odciski wokół buldożera kumpla na budowie. Zebrała się hołota, przyleciała gazeta, wieść poszła hen daleko. Porobił więc ich więcej i w innych miejscach. Po tym incydencie odciski zaczęły pojawiać się w całej Ameryce. W 1967 r. Roger Patterson nakręcił amatorską kamerką istotę z odległości około 40 metrów. Naukowcy zaczęli badać taśmę i filozofować: pomiary, styl chodzenia istoty, !? muje, dzikie węże. Badało go grono antropologów, biomechaników, kryminologów, specjalistów od ortopedii. Nie stwierdzili fałszerstwa co wprowadziło entuzjastów BigFoota w orgazm. Synowie po śmierci mogli już sprostować: to Wallance wyreżyserował film. Koledze Pattersonowi przydzielił rolę kamerzysty, zaś w chwalebnej roli WIELKIEJ STOPY spełniła się… Ucharakteryzowana i przebrana żoneczka Wallace’a! Gratuluję z tego miejsca wszystkim specjalistom badającym wcześniej taśmę.
Co? Yeti? Ze wszystkich badań wynika, że człowiek śniegu odpowiada niedźwiedziowi brunatnemu (ursus arctos). Sam termin <Yeti< w jednym z dialektów tybetańskich oznacza właśnie <niedźwiedź śnieżny<. Przypadek? Że niby mistyczne ogniwo Darwina? Raczej nadmierna wyobraźnia mózgu zmęczonego wielogodzinną wędrówką. Po prostu malajski misio stojący na dwóch łapach, umorusany w śniegu:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/common ... ld_zoo.JPG
Ten po lewo to mi nawet Giertycha przypomina, nie tylko Yeti.
Są jeszcze na Ziemi rzeczy, które się nie śniły filozofom, ale zazwyczaj to fantazja i omamy płatają nam figla. Wszystkim poszukiwaczom BigFoota, którzy do dziś nie zrezygnowali –polecam zwiększyć pole rażenia badań o krasnoludki i małą syrenkę.
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.516
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ups ktoś mi usunął posta.

A ja wierzę w istoty pozaziemskie, a mianowicie takimi o to ludkami, zwanymi ufo bądź kosmitami, są nie inni ludzie jak lewica, socjaliści, demokraci czyli jednym słowem komuniści.

Co do dziwnych istot ziemskich, to jeżeli ktoś nie dowierza Mistrzowi, proszę oglądać programy typu discovery po nocach, a na pewno natrafi się na jakiś program o niezwykłych istotach i zjawiskach niewyjaśnionych.

Co do duchów...
Osoby widzące ducha, zwyczajnie kłamią, miały omamy bądź widziały chmurę gazów, która wydostała się z pod gleby. Tak, te wszystkie "duszki", które niektórzy widzieli naprawdę, to nic innego jak różnego składu gazy wydostające się z pod tego, po czym chodzimy.

Teraz kwestia poruszania się przedmiotów. Jak wiemy na naszej planecie wyładowania elektryczne jak i siły magnetyczne są znane nie od dziś. Tyle chyba wystarczy?
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Hako napisał(a):
Trzymam się myśli, że ufo nie istnieje, yeti także no i duchy, w które nigdy nie uwierzę. Ludziom, którzy powymyślali tego typu historię trochę się w głowie moim zdaniem poprzewracało. Gadanie trzy po trzy, aby stać się sławnym i pokazać jak to się jest fajnym, gdy się widziało "latający talerz" na niebie.
Podpisuję się pod Twymi słowami, Hako. Od dziecka nie wierzyłam w żadne takie historyjki z duchami, ufo i innymi takimi stworkami- potworkami. Owszem bardzo lubię czytać na temat kosmosu, oglądać na ten temat filmy, słuchać o planetach, gwiazdach,etc. Ale Ufo? To zwykłe bzdury. Nie wierzyłam, nie wierzę i nie uwierzę.Zawsze wyśmiewałam te bzdury jak ktoś opowiadał że widział- za dużo naoglądał science fiction i innych takich i chce po prostu zwrócić na siebie uwagę... A czasem oglądałam takie zdjęcia i filmiki to mi się nasuwa jedno- no cóż technologia się ciągle posuwa do przodu i cóż... sfałszowane(wiem, że nieodpowiednie słowo, ale odpowiedniego trudno znaleźć). Dodanie jakiś tam efektów specjalnych by to urzeczywistnić. Aczkolwiek, ja aż tak naiwna to nigdy nie byłam.(Pewnie mi się oberwie za to co napisałam )
Duchy- kolejna durna bzdura. Nie istnieją i kropka. No chyba, że w książkach, horrorach i innych takich filmach. A jak czytałam że ktoś widział je, moja reakcja: śmiech na miejscu. Takie osoby miały po prostu przywidzenia i zmyślają po prostu.
Co do Deja Vu....... raczej trudno mi o tym cokolwiek powiedzieć. Aczkolwiek zdarzyło się , że je miałam kiedyś, ale to było dawno temu.
Kiedyś też namiętnie czytałam o różnych takich innych ciekawych zjawiskach, ale chyba jedynie dla rozrywki,np. przeklęte przedmioty. Uważam, że to zbieg okoliczności, których jest mnóstwo.
Pozdro.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
W istoty pozaziemskie, potocznie zwane UFO, jestem skłonny uwierzyć. Nie w te wszystkie podrobione obrazki oczywiście, ale nie widzę przesłanek, by się upierać, że we wszechświecie życie jest tylko na Ziemi.

Raz się do mnie na GG przyczepił jakiś koleś, który wierzył we wszystko, nawet w to, że Japończycy mogą po kryjomu tworzyć DBAF.

Śmieszą mnie za to teorie o kosmitach żyjących wcześniej na Ziemi, coś jak w Gwiezdnych wrotach, i te wszystkie "dowody", lol.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Mam taką ciekawostkę. Siedzę sobie na dachu opuszczonego zakładu przemysłowego w mojej wspaniałej mieścinie i nagle widzę poruszające się kropki po niebie. Mniej więcej 15 sztuk, identycznych, dosyć dobrze widocznych, jasnych, z taką miła dla oka aurą wokół siebie. Poszły w górę, osiągnęły jakąś tam konkretną wysokość i pospadały. To było 5 minut przez które uwierzyłem w istoty pozaziemskie. Byłem przygotowany na koniec świata, powiedziałem wszystkim dookoła, że ich kocham i zawsze kochałem. No, żartując oczywiście. Dowiedziałem się następnego dnia, że owymi 'punktami' były jakieś chińskie lampiony puszczane na weselach. Ktoś wie coś o tym więcej?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Zjawiska niewyjaśnione
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook