Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Gohan czy Goten?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Sory ale Gohan nigdy nie walczyl z Vegetto...przegral z Buu a nie z Vegetto a tak po za tym to wiadomka ze Gohan to o wiele lepsza i ciekawsza postac...bylo pokazane wiekszosc jego zycia gdzie Gotena bardzo malo... Pierwszy raz go widzimy w sadze Buu gdzie jest malym chlopcem, pozniej przez kilka odcinkow samego konca DBZ jako juz dlugowlosy nastolatek i pozniej od czasu do czasu w DBGT . Tymczasem Gohana zycie bylo bardziej pozkazane i za to go bardziej lubie

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Gohan był sto razy lepszy niż Goten, dla mnie Goten był zbędną i niepotrzebną postaci. Gohan pokonał Cella!
Future Trunks SSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Future Trunks SSJ
Wiek: 34
Dni na forum: 6.082
Posty: 7
Skąd: Cieszyn
Goten jest lepszy xD wyluzowany bardziej
Songo SSJ 4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 27
Dni na forum: 6.074
Posty: 5
Skąd: Luków
Dla mnie Gohan bo goten zawsze będzie mi przypominał takiego małego dzieciaka
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
Gohan rulezz
był mądry, silny i odważny jest też moją ulubioną postacią w DB więc ma o czym mówić
najlepsze sceny z gohanem :
1. przemiana w SSJ2 i zabicie cell'a
2.mistic gohan vs buu
3.gdy gohan uśmierca bajocka

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.076
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
Ja również bardziej wole Gohana...
jednak na pewno [ ort! ] ma na to wpływ to że pojawiał się on więcej razy w wszystkich seriach i grał on tam większą rolę niż podbujca dziewczęcych serc Goten... Gohan był silniejszy i związane z nim było bardzo dużo przygud czy rzeczy, a dlaczego?Bo urodził się w odpowiedzim czasie prosto na serie Z a goten...no cóż nie powiedziałabym....

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
-Goten- Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
-Goten-
Wiek: 33
Dni na forum: 6.071
Posty: 3
Skąd: Lbn
o czym wy mowicie Goten to najlepsza postac w db 2 songo i pierwszy wszedl na poziem ssj3 co prawda jak sie olaczyl z trunksem ale to nic Goten zadzi!! moja ulubiona postac
Future Son Gohan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Future Son Gohan
Dni na forum: 5.992
Posty: 27
Ja bardziej lubie Gohana bo ocalił świat przed Cellem a poza tym [ ort! ] jest silniejszy i bardziej mądry
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Gohan, Gohan i jeszcze raz Gohan, nie tyle że jest to moja ulubiona postać, ale był na prawdę silny. A co do Gohana i Gotena... Goten mógł być bardzo silny ale zaniedbał trening z powodu lenistwa i podrywania lasek, a Gohan mógł być no dajmy na to że 2 po Gku, jeśli chodzi o siłę, ale kurde Chi-Chi chciała żeby wyrósł na Einsteina (jak ja nie cierpię budy). Przez Chi-Chi Gohan nnie mógł tyle trenować, szczególnie w dziecięcych latach. Kto wie co by było gdyby trenował i walczył tyle co Goku.
dorna Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
dorna
Wiek: 32
Dni na forum: 5.998
Posty: 12
Skąd: Miasto Aniołów
Oby dwoje sa dla mnie bardzo sympatyczni i tacy slodcy;-P Gohan jest taki opiekuńczy i madry a Goten znowu delikatny i niewinny;-P Znowu oby dwoje sa super przystojni [mniam] Ale jak bym miala juz wybierac to wybrala bym Gohana. Zazdroszcze Videl, szcześciara!!! :-*
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
wole Son gohanachociaż Son goten też był bardzo fajny. Gohan był postacią pierwszoplanową bez niego akcja w dragon ballu w pewnym momencie stanęła by w miejscu, natomiast Goten był postacią 2 planową bez niego akcja mogła by potoczyć się dalej, ale było by mniej kolorowo

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.012
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
Nie mogę poprać żadnego z was,ponieważ oby dwóch lubie,ponieważ Gohan był silny,mądry,mystich,pokonał cella.A Goten?Też silny,fuzja trunksem=ssj3 Gotenks.I to chyba wszystko.Pozdro.

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
Dase-sama Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dase-sama
Wiek: 28
Dni na forum: 6.046
Posty: 31
Skąd: Słupsk
Gohan rządzi
No nie tylko za to że jest silniejszy ale pokonał Cella!
Naper Mężczyzna
Cargo
Cargo
Naper
Dni na forum: 5.975
Posty: 29
Ja wole Gohana, co prawda poświęcił swoje życie nauce i rozumiem że nie miał czasu na trening, jednak Goten nie miał szczególnych pasji więc czemu zawalił trening
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Naper napisał(a):
jednak Goten nie miał szczególnych pasji
Nie miał? Jego pasją były dziewczyny . Sorry za off.
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Goten Był słabo rozwinietyą postacią bo choć miał potencjał zarówno w sile jak i ogólnie [ ort! ] to po prostu [ ort! ] zapuźno sie urodził. Możemy za to winic wyłącznie Goku bo Chi Chi spewnościa tu nie zawiniła. Gdyby urdoził sie razem z Gohanem albo rok po nim, to byłby mocniejszy od niego, może i od Goku.
Naper Mężczyzna
Cargo
Cargo
Naper
Dni na forum: 5.975
Posty: 29
up
Goten już w młodym wieku miał prawie taką samą moc jak Goku w cell sadze, i myśle ze czas w jakim sie urodzil nie ma tu nic szczególnie do rzeczy, potem zaniedbał trening tak jak jego brat.



RemaZ napisał(a):
Naper napisał(a):
jednak Goten nie miał szczególnych pasji
Nie miał? Jego pasją były dziewczyny . Sorry za off.
Powiedziałem specjalnych pasji xD Goku również miał Chi Chi i miał czas na trening
gogeta07 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
gogeta07
Wiek: 34
Dni na forum: 6.001
Posty: 7
Skąd: Oława
Zdecydowanie SON-GOHAN bo jest silniejszy w dziecinstwie nie zaniedbywal treningu tag jak SON-GOTEN i lepiej wyglada.
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.032
Posty: 119
Wole Gohana. Jest po prostu [ ort! ] fajniejszy ;/ Silniejszy. Jego technika Masenko mi się podoba, ale postawił na naukę , a nie walkę , a szkoda , bo miał do tego wielki talent.
Kaszalot Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kaszalot
Dni na forum: 5.978
Posty: 51
Skąd: z nienacka ;P
Obydwaj synowie Son Goku byli ciekawymi postaciami , jednak ja wolę Gohana. Odznaczał się wielką siłą gdy miał naście lat. Wtedy pokonał Cella oraz Bojacka i pokazał , że ma talent. O Gotenie za mało wiemy więc nie mogę powiedzieć , że jest lepszy od Gohana.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » [Postać] Gohan czy Goten?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook