Forum Dragon Ball Nao

» Jeszcze jedno podforum z anime?

Strony:   1, 2, 3, 4  
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Cóż sam nie wiem, wcześniej zagłosowałbym bez problemu na FMA, jednak sądzę, że Bleach jest o wiele bardziej wciągający (jednak za lepszego go nie uznaje), i podobnie jak w Naruto seria ciągle trwa co daje nam o wiele więcej tematów do dyskusji, niż w FMA, w którym wszystko zostało już wyjaśnione.
Death Note jest świetne, jednak ograniczenie wiekowe, ze względu na zawarte w nim treści są poważną przeszkodą dla wielu użytkowników.
Krótko, Bleach.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Krótko i na temat: nie widzę podobnej potrzeby. Nie ma sensu się rozdrabniać na mniejsze. Nie wszyscy znają konkretny tytuł i tak jak widać po Waszych wypowiedziach kazdy proponuje co innego. I co z tego kiedy powiem "Gravitation" jak mało kto z was będzie wiedziec o co chodzi, a to tylko krótka manga i 13 odcinków anime. Teoretycznie patrząc powinniśmy utworzyć niemalże kilkadziesiąt działów, a w kazdym raptem parę tematów. Od tego już dział istnieje i tam można pisać wszystko. Ale jak chcecie sobie sprawę komplikować...

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Po co wybierać? Zrób wszystkie proponowane działy. Co z tego, że będzie tam po pięć postów na krzyż, a nawigacja stanie się znacznie utrudniona? Będą i to jest ważne! O!

Bardziej serio, to lepszym rozwiązaniem byłaby umowa: ilość postów w temacie o danym anime przekracza 150 - anime dostaje swój własny dział. I wilk byłby syt, i owca cała.

Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
Bardziej serio, to lepszym rozwiązaniem byłaby umowa: ilość postów w temacie o danym anime przekracza 150 - anime dostaje swój własny dział. I wilk byłby syt, i owca cała.
To naprawdę byłby dobry pomysł gdyby posty nie kończyły się na:
"Oglądałem, fajne anime"
właściwie nie widzę w tych tematach żadnej dyskusji. A zauważmy, że od czasu założenia osobnego podforum o Naruto coraz więcej userów się tam wypowiada mimo, że temat ten w M&A świecił pustkami.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Primo, świecił pustkami to chyba za mocne określenie, a secundo, postów było więcej do czasu którejś czystki urządzonej przed moderatorów. Wystarczyłoby zmniejszyć wymaganą ilość postów do 100 lub 50 i przystopować zapał modów.

Podwyższenie jakości postów to już sprawa zainteresowanych - chcesz forum o FMA lub Bliczu? Proszę bardzo, wypowiedz się sensownie w temacie o tym MiA. Nawiąż interesującą dyskusję. Przyciągnij ludzi, którzy też toto widzieli. Proste.

Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Albo moż ezrobić działy z różnymi animkami w podforum " M & A" i wtedy głosować na kilka anime które tam miiały by własne działy np. FMA i Bleach , taka jest moja propozycja.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja jestem za magic stone a ewentualnie Shaman King lub Mega Man rox.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Blicz Shinigami powinni posiąść własny dział. Przecież zasuwają, żebyśmy mogli sobie spokojnie żyć...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
^^O właśnie
Uważam, że Bleach to na tyle popularne anime, że zasługuje na własne podforum.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Czytałem wcześniej o Naruto, że pojawienie się podforum dla tego anime znaczeni ożywiło dyskusję. Ponadto podforum sprawia, że ludzie chętniej zakładają tematy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Gotenks ty parówo.
Ja np. tam w ogóle nie wchodzę, bo taki dział wydaje mi się mało atrakcyjny, nie potrafię wyjaśnić czemu. Podejrzewam, że wiele osób postępuje w ten sam sposób, co owocuje małą popularnością tematów związanych z Bleach.
Nowy dział może przyciągnąć nowych użytkowników i zachęcić innych do obejrzenia tego anime.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Cyceron napisał(a):
Nowy dział może przyciągnąć nowych użytkowników i zachęcić innych do obejrzenia tego anime.
O, to to.

Jak już powiedziałam w shoutboxie, myślę, że Bleach zasługuje na swoje podforum. Liczba osób, które go oglądała lub ogląda na forum jest duża, a podforum o Naruto zostało utworzone z tego właśnie powodu, ile się nie mylę.

Gotenkskun napisał(a):
Natomiast w drugim temacie o Bleachu
-> http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?t=3144 - zero odpowiedzi
No właśnie
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Zarzad wiekszoscia glosow postanowil, co nastepuje:
Podforum "Bleach" nie powstanie.

Wynik glosowania nad powstaniem podforum "Bleach".
Glosowalo: 6
Za: 2
Przeciw: 4
Wstrzymalo sie: 1
Nie glosowalo: 0

Wiekszosc bezwzgledna: 4

Glowne powody:
Male zainteresowanie owa manga/anime na forum - glownie mowa tu o postach (publicznych).

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Gotenkskun napisał(a):
Glowne powody:
Male zainteresowanie owa manga/anime na forum - glownie mowa tu o postach (publicznych).
W chwili tworzenia podforum "Naruto", anime to (Naruto) cieszyło się o wiele mniejszą popularnością wśród użytkowników ...

Oczywiście głosowanie to głosowanie, ale nie podawaj nam tak idiotycznych powodów.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Czemu akurat dla Bleacha nie rozumiem może inni użytkownicy nie tylko lubią Bleacha dajmy na to Sayint Seya zasługuje na podforum
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
^^Bo z anime, które nie mają swojego podforum Bleach cieszy się największą popularnością?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Moźe i tak jest ale przecież wiele lepszych anime od Bleacha nie ma swoich podforum dlatego wnoszę o prośbę do Gotenksa i resztya by zrobić podforum dla Sayint Seya
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Freez napisał(a):
Moźe i tak jest ale przecież wiele lepszych anime

Kazdy ma swoje zdanie jezeli chodzi o "najlepsze anime" . Co prawda Bleacha nie oglądałem ale sadze ze zasługuje na własny dział , a to za sprawą tego że prócz "naruciaków " i " DBowców" to "Bleczaków" jest tu najwięcej .

PostScriptum : Podtrzymuję swoją poprzednia propozycję;p

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Cyceron napisał(a):
Ja np. tam w ogóle nie wchodzę, bo taki dział wydaje mi się mało atrakcyjny, nie potrafię wyjaśnić czemu. Podejrzewam, że wiele osób postępuje w ten sam sposób, co owocuje małą popularnością tematów związanych z Bleach.
Nowy dział może przyciągnąć nowych użytkowników i zachęcić innych do obejrzenia tego anime.
Zgadzam się z tym. Ja sam nie bardzo lubię wchodzić na "M&A", bo za bardzo to wszystko tam pomieszane. Ponadto wygląda to (podforum) tak, jak ktoś wyżej wspomniał: "Widziałem, fajne anime". Tak się właśnie czułem, szukając tam wzmianki o FMA (którego ZDECYDOWANIE wolę od "Bleach'a"- ale to nawiasem - jakby dział "M&A" służył raczej do tego typu wypowiedzi, a nie dłuższych rozmów. Gdyby wyciągnąć z tamtąd na próbę- w zasadzie- jakąkolwiek anime, na pewno zainteresowanie nią wzrosłoby. "W końcu została wybrana z całej reszty, nie?"- ktoś mógłby pomyśleć, nie uważacie?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Jeszcze jedno podforum z anime?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook