Forum Dragon Ball Nao

» Mieszkacie w bloku czy w domku jednorodzinnym?

Strony:   1, 2, 3  

Gdzie mieszkacie?

Gdzie mieszkacie?
W bloku, na niespokojnym osiedlu 26,32% 10 26,32%
W bloku, na spokojnym osiedlu 39,47% 15 39,47%
W domku jednorodzinnym, w spokojnym miejscu 23,68% 9 23,68%
W domku jednorodzinnym, w niespokojnym miejscu 7,89% 3 7,89%
Gdzie indziej 2,63% 1 2,63%
Wszystkich głosów: 38
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nikky napisał(a):
ta u mnie to sie do 4 rana nie śpi bo sąsiedzi u góry wariują...
To niech ktos ich na policje zglosi

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.076
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
przecież [ ort! ] nie raz sąsiadka zgłaszała to przyjerzdzali powiedzieli coś przez 30 minut był spokój [ ort! ] a potem znowu na nowo...

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nikky napisał(a):
przecież [ ort! ] nie raz sąsiadka zgłaszała to przyjerzdzali powiedzieli coś przez 30 minut był spokój [ ort! ] a potem znowu na nowo...
Ech... no to do skutku, az im mandaty dadza, albo cos w tym stylu!

Poza tym - co ci sasiedzi tam na gorze robia takiego?
(ze nie moga sie powstrzymac)

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Domek jednorodzinny, rzut beretem od miasta wojewódzkiego, bardzo spokojnie, blisko do sklepów i mili sąsiedzi.

PS. Go Tęx ty zboczuchu!

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.076
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
nie imprezy mają bo to jest 6 nastolatków z 18-19 lat mają

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
Samael Kobieta
Wojownik
Wojownik
Samael
Dni na forum: 6.127
Posty: 35
Skąd: z tamtąd
ja mieszkam sobie w domku z ogródkiem, mam fajnych sąsiadów i niedaleko do centrum. i tak właśnie mi się podoba

In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Ja mieszkam w Dużym domku jednorodzinnym. Jego historia jest długa ma ponad 120 lat ale nie dawno był od A do Z odnawiany i wygląda jak nowy. Był to kiedyś taki jakby dworek lub pałacyk nie wiem [ ort! ] sam bo ma taki nietypowy wygląd. Ale okolica jest troche dzika ale idzie wytrzymać. Ogółem jest Fajnie.I nie chciałbym mieszkać gdzie ingdziej.
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
ja mieszkam w pałacu jest trochw stary na zewnatrz ale we wnatrz jak nowy

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.076
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
wy to macie życie...mój blok pomalowali na różowy i nazwałam go z kumplami i kumpelami Pink Hous i zawsze jak się mamy gdzieś spotkać to wszyscy mówią ,,To może przy Pink Housie" grrrr...nieraz kumple tak do żartów gadają że ja jestem barbie...to jest okropne...a gdzie miszkaćcie w jakim mieście że miszkacie w takich "pałacykach"??

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ja w bloku spokojna okolica tylko jeden blok wszyscy się znają jest spoko
Mieszkam na ostatnim piętrze

Obraz

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Mateusz: 05.03.2009, 18:01
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Ja mieszkam w bloku, drugie pięterko na cztery. Spokojna okolica (zazwyczaj). Rzadko kiedy kręcą się jacyś żule itp. Sąsiedzi raczej w porządku, czasami dzieciak u góry wali w podłogę, ale da się przeżyć. A w ogóle to w tym bloku ja mieszkam najdłużej (czyt. nie ja, tylko rodzice). Rodzice jako pierwsi kupili tu mieszkanie i podobno cała reszta stała pusta, hehe. Także respect dla nas . Pozdro
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.490
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Mieszkam w bloku na drugim piętrze, przyznam szczerze, że na dość spokojnym osiedlu ( no czasami coś tam się zdarza, ale to już na prawdę czasami xP ) i jestem zadowolony, bo moje osiedle wymiata, sporo sklepów dookoła wszystko to co potrzeba, fryzjer, piekarnia, sklepy, monopol, boiska, all spoko. Zadowolony jestem także z lokatorów w moim bloku, bo są brechtowni i zajefajni. I jest tu śmieszne uporządkowanie, chronologia, hahahhah ; p . A mianowicie :

- Cały parter ( studenci - nieustanna bania )
- Całe I piętro ( starzy , zgryźliwi tetrycy )
- Całe II piętro ( spoko ludzie, hahah )
- Całe III piętro ( Wdowy )
- Całe IV piętro ( Śmieszne rodziny xP )

Ogólnie brecht jest hardy, bo cały czas coś się dzieje ...
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Ufff Temat odświeżony sprzed roku ale niech będzie.

Ja mieszkam w dużym domu, wokół którego rozciąga się ogród, jest jeszcze podjazd i garaż, całość ma ze 100m^2(tak mi się wydaje) ale najbardziej z całego ogrodu podoba mi się jedna część płotu na której rosną winogrona, które kiedy nadejdzie pora - można sobie zjeść a i przyznam, że co roku wytwarzamy ~100litrów wina. Sam dom ma niewiele bo niecałe 10 lat. Jeśli chodzi o wygląd to zewnętrzna "skorupa" wygląda prawie tak: http://www.lumisfera.pl/media/photos/3789/70832.5.jpg ale nie ma takich wzorków u góry a i te paski są znacznie szersze, dom jest szeroki, 2 piętrowy z piwnicą i strychem. Osobiście urzęduję na 2-gim piętrze w największym pokoju w domu (i dobrze, jest jak w darty grać, a i oświetlenie jest dobre ). Rodzice żartem porównują mnie czasem do Arnolda Boczka z kiepskich - bo mieszkam na górze a idę wypróżniać się na dół ale odpowiadam im że u mnie straszy . Lokalizacja domu: Osiedle gdzie są tylko domki jednorodzinne, nie budowane przez miasto tylko na własną rękę. Jeśli chodzi o sąsiadów to są wporzo, np dzisiaj wspólnie naprawialiśmy drogę ;].Szkodliwych elementów społecznych w tej części osiedla nie ma. Chcesz w mordę? - Idź na osiedle Kasztanowe (tam są te elementy)

szczecin
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.490
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Hehhe, to pozytywnie ! Spoko właśnie jest mieć fajnych sąsiadów, to przede wszystkim.
Dobry był ten odcinek z Kiepskimi ,bo widzę, że preferujesz czasem, heheh ; p Ja też se lubię obejrzeć, bo głupie, ale zabójcze. U Boczka w kiblu straszy ^^ .
Ogólnie domu pozazdrościć, i okolica fajna. Pozdro.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
D_Corleone^^ napisał(a):
Spoko właśnie jest mieć fajnych sąsiadów, to przede wszystkim.
No przyjechał sąsiad z naprzeciwka z ciężarówką żużlu z czymśtam. Jak ja, mój ojciec i sąsiad zaczęliśmy wysypywać to na drogę i łatać dziury to chwilę później było nas 6 Sąsiedzi zauważyli i przyszli - porządni ludzie (nawet pan notariusz przyszedł ;] )

D_Corleone^^ napisał(a):
Dobry był ten odcinek z Kiepskimi ,bo widzę, że preferujesz czasem, heheh ; p Ja też se lubię obejrzeć, bo głupie, ale zabójcze. U Boczka w kiblu straszy ^^ .
Jasne, że lubię ;] Z tym wypróżnianiem się na dole to poważna sprawa jest ale rozmów typu "-Dlaczego panu się chce wtedy kiedy mnie się chce? - to panu się chce wtedy kiedy mnie się chce" nie ma ;]

Dodam, że fajną sprawą jest mieć łazienkę i kuchnię zarówno na dole jak i u góry - tyle że z kuchni u góry rzadko korzystam bo po pierwsze prawie nic nie umiem kulinarnie dobrego zrobić (ale jestem dość znany w robieniu genialnych Tostów u Mariusza - ognisssste sosy rządzą ;] ) a po drugie to zawsze tam daje procentami od wina.

Edit: Ahh zapomniałbym jeszcze jednego. Mianowicie nie sądźcie ludzie, że kominki (te z ogniem ) to taka fajna sprawa - nie jak się ma matkę która się rozkręciła i pali w nim codziennie (drewna u nas w bród). Jest tak potwornie gorąco, że muszę chodzić jak na WF (hmm w sumie to ja zawsze tak chodzę ale to dla wygody ). Całe szczęście, że rodzice nie wpadli na pomysł aby zamontować kominek w drugiej połowie domu - bo drugi komin jest tyle że wentylacyjny xD

szczecin
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ja mieszkam w bloku na parterze. Nie jest tak źle , ale mogło być lepiej. Z jednej strony mieszkam na osiedlu gdzie jest mało sklepów. Za to one są czynne do 19 (w mieście którym mieszkam, rzadko kiedy mniejsze sklepy są do tej otwarte). Kolejnym plusem jest to, że mam fajnych sąsiadów. Jest tam trochę moich rówieśników. Przejdźmy do minusów. A zatem... Nie lubię tego ,że mam beznadziejny widok. Z jednej strony na śmietnik, z drugiej na szpital.Chociaż gdy pójdzie się do tego szpitala na jedno z wyższych pięter to widać całe miasto.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.490
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Gangez napisał(a):
No przyjechał sąsiad z naprzeciwka z ciężarówką żużlu z czymśtam. Jak ja, mój ojciec i sąsiad zaczęliśmy wysypywać to na drogę i łatać dziury to chwilę później było nas 6 Sąsiedzi zauważyli i przyszli - porządni ludzie (nawet pan notariusz przyszedł ;] )
To u nas podobnie, hahah ; p Tylko, że cała sprawa dzieje się w bloku. Jakoś dzień przed sylwestrem albo nawet w sylwestra ( godz. 18-20 ) Już wiadomo, wielkie przygotowania, a niektórzy już się bawią , a u nas w bloku ( jak się później okazało na prawie całym osiedlu - tssssk. Prąd OuT . ; O ) I co ciekawe, nie było go z 20-25 min. , a po dwóch minutach już pielgrzymka po korytarzu normalnie jak na czarnej mszy, byście musieli to widzieć , hahahah ; p Każdy świeczka , parę osób tam latarka, no i oczywiście zebranie na korytarzu. Zamiast próbować coś naprawić to wszyscy poszli w rozmowę i ploty na dobre. W rezultacie sześciu facetów , głowy rodziny w naszym bloku, w tym mój ojciec, niby wyszli kombinować coś przy korkach, patrze owszem stoją przy korkach, ale gadają coś o pracy i śmieją się cały czas. Ja wam mówię jak to wyglądało . Na każdym piętrze ktoś debatuje, to ja patrze i myślę dobra co się będę obijał - do roboty xP. I do kumpli na IV piętro, patrze już stoją i gadają na dobre, i w ten sposób powstała największa dyskusja w historii naszego bloku, zakończana tym że nikt nic nie zrobił w kierunku prądu, bo sam zaczął znów działać.


Gangez napisał(a):
Edit: Ahh zapomniałbym jeszcze jednego. Mianowicie nie sądźcie ludzie, że kominki (te z ogniem ) to taka fajna sprawa - nie jak się ma matkę która się rozkręciła i pali w nim codziennie (drewna u nas w bród). Jest tak potwornie gorąco, że muszę chodzić jak na WF (hmm w sumie to ja zawsze tak chodzę ale to dla wygody ). Całe szczęście, że rodzice nie wpadli na pomysł aby zamontować kominek w drugiej połowie domu - bo drugi komin jest tyle że wentylacyjny xD


Taa, zawsze chciałem kominek jak będę mieszkać w domu jednorodzinnym, ale jak widzę są minusy - i nie dziwię się ! Bo..

Wolę nie mówić, jakby to moja mama złapała fazę na kominek ... omg xP
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
D_Corleone^^ napisał(a):
coś przy korkach
Ignorant....

D_Corleone^^ napisał(a):
To u nas podobnie, hahah ; p Tylko, że cała sprawa dzieje się w bloku. [...] Każdy świeczka , parę osób tam latarka, no i oczywiście zebranie na korytarzu.
U mnie to było tak, że się zdziwiłem kto przyszedł bo byli to ludzie którzy do pracy fizycznej to nie za bardzo, raczej za biurkiem. No a ten notariusz to w ogóle kasiasty ziomek. W 3 miechy mu ekipa dom wybudowała i to nie byle jaki dom tylko full wypas.

D_Corleone^^ napisał(a):
Taa, zawsze chciałem kominek jak będę mieszkać w domu jednorodzinnym, ale jak widzę są minusy - i nie dziwię się ! Bo..

Wolę nie mówić, jakby to moja mama złapała fazę na kominek ... omg xP
Heh, dzisiaj mój ojciec to się trochę wkurzył, że mama rozpaliła w kominku bo musiał wleźć na samą górę dachu bo na strychu kapało, no a mama jak rozpaliła tak ojciec co chwilę dostawał dymem po twarzy


Lady Byczusia napisał(a):
Nie lubię tego ,że mam beznadziejny widok.
Co do widoku z mojego okna to nie ma się czym zachwycać - mnóstwo nowych domków, trochę tych po prlowskich no a wnocy to widzę nawet trochę świateł z centrum Szczecina (normalnie jak NYC )

szczecin
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
W domku jednorodzinnym, w spokojnym miejscu
Mała wioska dom jak dom. Okolica spokojna chyba, że paru gości z subkultury kiboli się zjara to tam czasem rozwala kosz albo podpala choinkę, ale to bardzo rzadko. Czasem zbyt nudno, a czasem wręcz uwielbiam moja wioskę, bo idę w "pizdziec" gdzie chce. Dom z piętrem ja mieszkam na pietrze. Mam pokój gościnny, dwa pokoje do spania, przedpokój, kuchnia (można tez uznać że jest tam jadalnia) oraz łazienkę. Co jakiś czas remont się zdarzy, więc wygląda coraz lepiej.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Komunistyczny blok 4-piętrowy, moje mieszkanie znajduje się na parterze, okolica niezbyt burzliwa, zadowala bliskość do wszelkiego rodzaju usług.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Mieszkacie w bloku czy w domku jednorodzinnym?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook