Forum Dragon Ball Nao

» Co by było, gdyby....

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
HunteR SSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
HunteR SSJ
Wiek: 35
Dni na forum: 6.714
Posty: 25
Skąd: z Krakowa
1.Freezer przyleciał na ziemie, zabił goku i dozył momentu ozywienia androidów i cella?
Nic takiego by nie miało miejsca bo Freezer z zemsty po zabiciu wszystkich mieszkańców Ziemi zniszczyłby całą planetę razem z labolatorium doktorka ma się rozumieć.

3.Goku nie walnąłby sięw głowę po przylocie na ziemie?? kim by był??
Heh, pewnie zlikwidowałby wszystkich ziemian. Ciekawi mnie za to jak przyjęli by go Radditz, Vegeta i Nappa gdyby wreszcie przybyli na ziemię zobaczyć jak też ten mały słabeusz Kakarotto sobie poradził.

Hej, a co by się stało gdyby Kuririn był dobrze traktowany przez braci w klasztorze i nie musiał by przyjechać do Kame Sennina? Nie pozanłby Goku a to zaowocowałoby brakiem SSJ na Namek i wieloma innymi rzeczami (np. kto pożyczyłby Goku ciuchy na turnieju kiedy ten już wrócił do normy?).

Zresztą i tak co by się złego nie stało zawsze można zebrać Smocze Kule i po sprawie
Damian13
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.191
Ostrzeżenia: 1
Posty: 48
Moim zdaniem gdyby Goku nie pokonał Frezera . Frezer poleciał by na ziemie i ja zniszczyłwiec nie mam mowy tu juz o komurczaku takie jets moje zdanie:D

Dragon Ball to super Manga
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Dany post zamieściłem w tym temacie, bo w gruncie rzeczy –jest to gdybanie. Może idea mojego pytania nie jest pierwszorzędna ,ale chętnie poznałbym Wasze opinie. Zawsze lepiej porozmawiać o „czymkolwiek nowym” niż wypowiadać się na nudne tematy. Zatem do rzeczy.
Jak zwykle zaczynam od cytatu (niektórzy to pamiętają) <tom 39 str39>
Fat Buu właśnie się przebudził i pokazał Dabli kto tu rządzi:

Bóg światów (East Kaioshin): „- … Nie tak się miały potoczyć losy Babidiego i Buu… To ja miałem ich powstrzymać… Gdybym tylko wiedział… Gdybym tylko wiedział ,że tu na Ziemi są osoby ,których siła jest znacznie większa od mojej… Zastosowałbym inną taktykę…”

Teraz pytam Was o opinie… O jakiej taktyce mówił Kaioshin ? Czy Kaioshin zdecydowałby się na bezpośredni atak z „wojownikami Z” w czasie wyjścia Babidiego, Kadabry, Pui pui ze statku ? A może jego plany byłyby związane z świętą ziemią Bogów, ewentualnie Yamm’em i Goliznowiczem? Piszcie co myślicie o tej „innej” taktyce.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.584
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Według mnie Kaoshin miał na myśli to aby nauczyć Saiyan kilku sztuczek, ale wpadł na ten pomysł za późno i mimo że wiedział o bohaterach więcej niż Babidi, to i tak nie wiedział, że są aż tak silni, dlatego nie zdecydował sie na to.

To wszystko są tylko moje domysły.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Zapewne zastosowałby bezpośredni atak na Babidiego. Wiedząc, że u swym boku na co najmniej 3 bardzo silnych wojowników pewnie zdecydowałby się na starcie z czarnoksiężnikiem i jego służkami.
Jest tylko jeden problem, gdyby zrobili to o wiele wcześniej czy Goku, Vegeta i Gohan nie byliby za słabi na Daburę?

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
Co by było gdyby Piccolo nauczył się techniki kaio-ken w zaświatach?

Moim zdaniem był by znacznie silniejszy od Frezera i skopał by go jak psa

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez maku304: 12.05.2007, 14:09
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Po pierwsze: skopaŁ- Piccolo to facet(ale to pewnie niechcący ).
Po drugie: na pewno.
Nawet bez Kami-Samy Piccolo był jednym z najpotężniejszych wojowników.
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Proste. Zagłada wszystkiego co żyje. Nic by nie zostało. Ale cieszmy się że nic takiego się nie stało
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Tak więc ciekawi mnie jedna rzecz. Po przybyciu Goku na ziemie po nieobecności po walce z Freezerem dowiedział się, że za trzy lata przybędą cyborgi. Bulma zaproponowała wtedy, aby znaleźć Doktora Gero i go zabić, jednak Goku i Vegeta zignorowali ten pomysł tylko dlatego, że chcieli sobie powalczyć. Tak więc gdyby nie ich samolubność Goku zachował by życie, a Cell, oraz #17 i #18 nigdy by się nie pojawiłi. Wiem, że gdyby postanowili zrobić to co proponowała Bulma w ogóle [ ort! ] nie było by Cell sagi, a Gohan nie osiągnąłby zapewne nawet poziomu SSJ, lecz pomyślcieco by było, gdyby bohaterowie postapili tak, jak powiedziała Bulma...

Dai Kaiosama:Podobny temat już istnieje, więc scalam.
pozdrawiam

Obraz
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Goku wtedy powiedział, że nie może zabić bezbronnego staruszka, jeśli nie stworzył jeszcze żadnych cyborgów...

A co do tematu. Jeśli dobrze pamiętam, to Boski Smok miał powiedzieć, gdzie znajduje się dr. Gero, czyli bohaterowie nie mieliby problemu by go znaleźć, a nawet zabić (nawet gdyby zastali go już jako cyborga). Android Sagi by nie było, jednak co do Cella, to trudna sprawa. Pochodził on z alternatywnej przyszłości. Myślę, że i tak by się cofnął w czasie z myślą spotkania się z androidami, bo w jego rzeczywistości cyborgi zostały niby pokonane. Jednak tego, że i po cofnięciu w czasie cyborgów nie będzie, Cell nie mógł przewidzieć. Dlatego myślę, że istnieją 2 wyjścia:
-Z powodu niemożności znalezienia c-17 i c-18, Cell użyje wehikułu i wyląduje w jeszcze w innej rzeczywistości w celu spotkania cyborgów
-Cell spotka się z Z Teamem i może być naprawde ciekawa walka

Jednak walka z tak słabym Cellem nie zainicjuje przemiany w SSJ2, toteż ewentualne spotkanie z Buu w przyszłości byłoby fatalne w skutkach.

Chętnie na ten temat jeszcze podyskutuję

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Ano własnie na temat Buu też myslałem. Gohan by pewnie nawet nie osiągnął SSJ, Goku nie osiągnął by SSj3 (pewnie nawet nie osiągnałby SSj2). Team Z zginąłby marnie przy walce z Daburą o Buu już nie mówiąc. Czyli podsumowując: Buu pozostał by grubaskiem, lecz i tak zniszczyłby wszystko na planecie wraz z teamem Z.

Obraz
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.076
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
ja zgadzam się z denevert!
Cell z pewnością użył by wehikułu by przenieść się do czasów gdy androidy jeszcze żyły...a Goku nie osiągnoł by wtedy nawet SSJ2 a Gohan SSJ więc raczej z buu nie mieji by żadnych szans :p (jeśli jednak coś pokręciłam to upomnieć bo przypominam sobie oglądając Z dopiero turniej z Cellem) pewnie planet by już nie było...ale ponoć są jeszcze jakieś naemeczańskie kule, które mogli bohaterowie zbierać gdy byli martwi, ale tego to ja wole się nie czepiać bo nie wiem za dużo na ten temat :p

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Niezapominajcie o zbawcy ludzkości, Mr. Satanie...

Być może udałoby mu się zaprzyjaźnić z grubaskiem, bo nie wykluczam, że Buu wcześniej czy później zabiłby Daburę i Babidiego. Wtedy Buu nie będzie podatny na żadne rozkazy, a wiemy, że wtedy stać go na ludzkie uczucia. Czyli nie wszystko byłoby przesądzone
Jednak, gdyby zaistniał incydent, który spowoduję wielką złość grubaska i powstanie Evil Buu, to wtedy nawet Hercules nie uratuje ludzkości.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.076
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
my tak gadu-gadu o bajkach a zastanawialiście się Co by było gdyby....NAS NIE BYŁO? nie było by tego tematu...może nawet tego forum...inetrentu....w ogóle [ ort! ] nawet Dragon ball ani akiry! taki inny pogląd na świat

a teraz co do tematu:
żeczywiście Mr.Satane nie byłby wtedy zdolny do uratowania ludzkości (on bardzo żadko był do tego zdolny )

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Co nie ? Mr. Satan dwukrotnie "zadziałał na rzecz ludzkości". Pierwszy raz, gdy udało mu się zaprzyaźnić i i pozytywnie zadziałąć na Fat Buu, a drugi, kiedy przemówił do ludzi, aby oddali swoją moc Goku, który tworzył Genki dame. Jak na zwykłego człowieka wykazał się. Zresztą widac było u niego poprawę od czasuell game

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
danevert napisał(a):
toteż ewentualne spotkanie z Buu w przyszłości byłoby fatalne w skutkach.
He?
A nikt nie wzial pod uwage, ze to energia SSJ2 musiala byc potrzebna do uwolnienia Buu z kuli?
Wiec, jesli by Cella nie bylo, nikt by tego poziomu nie osiagnal, i najwyzej Dabura roznioslby wszystkich w pyl

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Gotenkskun napisał(a):
A nikt nie wzial pod uwage, ze to energia SSJ2 musiala byc potrzebna do uwolnienia Buu z kuli?
Wiec, jesli by Cella nie bylo, nikt by tego poziomu nie osiagnal, i najwyzej Dabura roznioslby wszystkich w pyl

Od czasu walki z Cellem do walki z Buu minęło chyba 7 lat, dlatego myślę, że przynajmniej Goku mógłby SSJ2 osiągnąć. Jednak to zależy w dużym stopniu od treningów w ROSAT, które miały miejsce przed Cell Game. Gdyby tych treningów w naszej 'alternatywnej' przyszłości nie było, to jednak podpisuję się pod opinią Getenkskuna Trening na zwykłym ziemskim gruncie przy tak dużym poziomie Saiyan praktycznie mało by dał, dlatego też chyba nikt by nie osiągnął poziomu SSJ2.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Chyba, że Dr. Briefs skonstruował by kapsułę, która mogłaby zadziałąć 1000- krotnym przyciąganiem. A mamy brąc pod uwagę filmy kinowe ? Jeśli tak, to przy normalnej kolei rzeczy Brolli pokonał by cały Z-team.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
danevert napisał(a):
Jednak to zależy w dużym stopniu od treningów w ROSAT
Nikt by tam nie trenowal, skoro nie byloby takiej potrzeby, i nikt by nie osiagnal SSJ2, o ktorym nikt przed przemiana Gohana nawet nie slyszal...

Yoshi napisał(a):
A mamy brąc pod uwagę filmy kinowe ?
Ich sie nigdy w takich sprawach nie bierze pod uwage.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Gotenkskun napisał(a):
Nikt by tam nie trenowal, skoro nie byloby takiej potrzeby, i nikt by nie osiagnal SSJ2, o ktorym nikt przed przemiana Gohana nawet nie slyszal...
Myślę, że gdyby Vegeta o ROSAT usłyszał, to by tam trenował (albo chociażby chciał trenować), żeby przynajmniej być silniejszym od Goku. Myślę, że wtedy powstałaby silna rywalizacja między oboma panami i obaj by dążyli do perfekcji. Jeden chciałby być silniejszy od drugiego.
Jak bawimy się w gdybynia, to nie można w zupełności wszystkiego wykluczyć.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Co by było, gdyby....
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook