Forum Dragon Ball Nao

» Zabawki - cofnijmy się w czasie

Strony: 1, 2, 3  
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Trochę dziecięcy temat, jeżeli się wam nie podoba to od razu go skasujcie. Nie będę go żałował!
Więc gdy byliście jeszcze dziećmi to jakie zabawki preferowaliście? Ja lubiłem klocki lego, a w szczególności Bionicle. Ktoś miał świetny pomysł z tymi klockami!
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
A więc moje ukochane figurki różnych bohaterów z bajek i filmów którymi do dziś się bawie , cały czas czuje do nich sentyment i lubię się nimi bawić , a każdy ma swoją jedną odrębną historię więc jeśli nawet jest jakas uszkodzona to jej nie wyzucam i staram sie naprawić , jeżeli sie nie da to zostawiam ja by na nią patrzec każdego dnia i czieszyć tym oczy . Prócz tego jakiś czas bawiłem się Bioniclami , ale niektóre serie były zrabane tak więc nadal pozostaje przy swoich figurkach , a każda z nich ma swoją nazwę

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
ja też lubiłam klocki lego fajne też były zabawki z mcdonalda. Bawiłam się także figurkami z flmów i bajek, samochodami, układałam puzzle i takie tam różne garaże i tp. bajery.

Może jestem dziewczyną ale serio nigdy w życiu nie bawiłam się lalkami


mihesz napisał(a):
jeżeli się wam nie podoba to od razu go skasujcie
dlaczego ktoś miałby to robić ? bardzo fajny temat

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Nareszcie mihesz wymyśliłeś coś mądrego, całkiem fajny temat.

Moich zabawek trochę było w większości rozwijających wyobraźnię takich jak klocki (najróżniejsze, LEGO też), którymi lubię bawić się do tej pory czy puzzle, ktore jeszcze bardziej uwielbiam od klocków. Była także duża liczba kolejek i samochodzików. Świetnymi zabawkami nazwać też można zabawki z Kinder niespodzianek. Kolekcja moja obejmowała ponad 600 sztuk. O ile za zabawkę można uznać książki to też je wymienię. Interesującą rozrywką stanowiły również wszelkiego rodzaju książeczki z łamigłówkami, krzyżówkami i zagadkami, kolorowanki tak samo. Kasety z najróżniejszymi bajkami to była świętość. Bardzo przydawało się to moim rodzicom, bo wystarczyło puścić dzieciakowi film i mieli problem z głowy na jakieś parę godzin i do tego mogli mieć pewność, że niczego nie spsocę, bo działały na mnie hipnotyzująco. I co jest dosyć dziwne, ale do zabaw chyba mogę zaliczyć bawienie się z Pusią, suczką rasy pekińczyk, która niestety zdechła jakieś parę lat temu.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Drakan: 07.10.2009, 15:03
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Klocki lego, figurki Spider Mana, Action Mana, Batmana , Super Mana i innych postaci kończących się na "man". Dużo bawiłem się też moim kocem udając ducha xD Nigdy zaś nie lubiłem czytać, jednak nauczyłem się bardzo wcześnie i nigdy z tym nie miałem problemów, dlatego też książek nie mogę zaliczyć (jeśli można je nazwać zabawkami, jak mówi panna seji ;p) do moich ulubionych toy's. Co by tu jeszcze... dużo majsterkowałem, tzn. rozkładałem różne rzeczy i składałem je ponownie z czego 3/4 nadawało się już do wyrzucenia.
To chyba tyle.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Heh, no to zacznijmy od wcześniej wymienionych klocków LEGO. Hmm... Miśki, maskotki, roboty... Pamiętam, miałem takiego dużego kota Sylvestera z LooneyTunes, którego pomalowałem całego na czerwono flamastrem, co miało służyć jako krew, bo mały Kamil wpadł na pomysł, żeby urządzić sobie małe sparingi ;p Wspomnę również o samochodzikach firmy Hot Wheels, zawsze mnie kręciły. Zawsze lubiłem majsterkować, teraz dziadek jak ma jakiś problem, to woła mnie, żebym naprawił Poza tym innymi zabawkami się nie bawiłem, wolałem spędzać czas ze znajomymi na podwórku lub siąść przed telewizorem, ewentualnie podroczyć z ciotkami. A jeśli już o nich mowa, to straszną satysfakcje dawały mi liczne, udane próby nastraszenia ich

Obraz
PALATIAL REGALIA
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Głównie lalki, w szczególności Mirusia ^.^ , później LEGO, jak wszyscy chyba.. A przede wszystkim pluszaczki ^.^ wszelkiej maści i koloru ^.^ Do tej pory stoją sobie w formie wystawki na półkach.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Lubiłem też zbierać wszelakie figurki począwszy od Spider-mana skończywszy na Dragon Ballu, oczywiście figurki Dragon Ball były z kiosku za rogiem
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
JA w wieku 5 lat, a był to rok 1996 grałem w diablo na brochola peirwszym piecyku . Pamiętam, że grałem tylko jak nie było butchera, bo sie go bałem . Co do zabawek to miałem klocki LEGO, nie jakies bionicle czy jakiem tam inne shity. Zwykłe wypasione klocki lego. Pamiętam, że jedną z moich ulubionych zabawek był bączek. Kręciłem nim tak długo, aż wydusił dziure w gumolicie . A gdy miałem koło 6 lat W TVN 7 (wtedy jeszcze RTL 7) zaczął leciec dragon ball, i wtedy z zabawek przeżuciłem sie na kupowanie chipsow chio i zbieranie kart z dragon balla . BTW: 400 sztuk tego leży jeszcze u mnie w szafce.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Drakan napisał(a):
do zabaw chyba mogę zaliczyć bawienie się z Pusią, suczką rasy pekińczyk, ktora niestety zdechła
Dziwny zbieg okolicznosci

Ja to juz prawde mowiac nie pamietam, czym sie tam bawilem, ale glownie to klockami lego (tymi najprostszymi, innych nie mialem), samochodzikami i jakies figurki z filmow tez by sie znalazlo. Puzzlami oczywiscie takze, kolorowanek czy krzyzowek rowniez nie braklo.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
mihesz napisał(a):
Lubiłem też zbierać wszelakie figurki począwszy od Spider-mana skończywszy na Dragon Ballu
O właśnie, jak mogłem o tym zapomnieć. Niegdyś miałem baaardzo pokaźną kolekcję różnorakich figurek. Mój dziadek, kiedy pracował na taxi zawsze pod koniec roboty wstępował do sklepu zabawkowego i kupował kilka figurek. Po dwóch latach zbierania pamiętam, że miałem ich ponad 700.
Kiedy już z nich wyrosłem, a one bezczynnie leżały w piwnicy urodził się mój kuzyn, a mama oddała mu wszystkie. Pamiętam, że był tego cały wielki karton.
Tak naprawdę nie bawiłem się nimi, a jedynie kolekcjonowałem.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja w młodości lubiłem układać różne modele samochodów formy Burago
poza tym [ ort! ] miałem kilka figurek z Dragon Balla, ale popsuły się niesety.
Bardzo lubiłem też układać sobie puzzle, grać w domino i takie tam. Co ja tam jeszcze lubiłem - hmm żem zapomniał - układać różne klocki lego.

Jest jeszcze jedna rzecz, chyba moja ulubiona, ale nie zalicza się ( chyba) do zabawek. Bardzo lubiłem lepić z plasteliny różne jaszczurki i inne stworzenia. Raz nawet udało mi się utworzyć Cella, brat pomyślał, że jest prawdziwą figurką
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Ishido napisał(a):
Bardzo lubiłem lepić z plasteliny różne jaszczurki i inne stworzenia. Raz nawet udało mi się utworzyć Cella, brat pomyślał, że jest prawdziwą figurką
Zajeżdża mi ściemą . Cell jest raczej trudny do ulepienia, a co dopiero dla kilkuletniego chłopaka, no chyba, że masz jakieś zarombiste umiejętności.

Mi się przypomniało, że jak miałem 7 lat to matka mnie nauczyłe grać w tysiąca. I od tamtego czasu przez kilka miesięcy miała zatruwane zycie, aby wieczorem sobie w tysiąca zagrać

Obraz
Calipso17 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Calipso17
Wiek: 33
Dni na forum: 6.064
Posty: 4
Skąd: Kopernia xD
Zabawki tak? hmm... pomyślmy... No to miałam 3 lalki barbi (ubranka sama robiłam) Jeden domek dla lalek (teraz dałam koleżance bo sie nie bawię nimi) 1 samochodzik taki malutki... kilka figurek dB ( z szachów) 3 pary puzli... i... karteczki zbierałam (miałam 135 różnych) i same komiksu o Sailor Moon i to na tyle (teraz jestem ciągle dziecinna to sobie kupiłam puzle z sailor moon i takie klocki/puzle z postaciami z japońskich bajek, no i mało mag bo tylko 61 heh )
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
a ja się bawiłam samochodzikami które od ojca dostałam, uwielbiałam je, aż kiedyś bawiłam się w piaskownicy i zakopałam, dość płytko, mój ulubiony (to był chyba rolls roys), później nie mogłam go znaleść ;/

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ja się bawiłem:
- klockami LEGO
-samochodzikami BURAGO
- Transformersami
- figurkami Himena i Turtles
-grałem w monopol

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Nie miałem wedy siedmiu lat. Czy mam "zarombiste" umiejętnosci, skad mam wiedziec
Popsostu miaelm 6 z plastyki heh....
Nie jest trudno ulepic cos z plasteliny. Lepiel mtakie fogurki w wieku jakichs 12-14 lat, ale znudzilo mi sie to.
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Ho ho, miałem troche tego. Pokaźna kolekcja samochodzików , oczywiście klocki Lego, i masa figurek. Największy sentyment miałem do Spider mana który długo mi służył niestety nic po nim nie zostało. Pamietam tez że dostałem jednej gwiazdki zestaw śrubokrentów i mase figurek Dragon Balla, ale fajne w tedy je przerabiałem! Z nich wszystkich pozostał już tylko Vegeta.
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
@Ishido pokaż którąś ze swych figurek. Chętnie bym obejrzał jakąś prace, o ile posiadasz jeszcze jakąś.

Obraz
Samael Kobieta
Wojownik
Wojownik
Samael
Dni na forum: 6.127
Posty: 35
Skąd: z tamtąd
u mnie w pokoju najwięcej było samochodów, puzzli, kart( żyłka hazardzisty )
i podwędzonych bratu modeli samolotów, do tego jeszcze jakaś piłka no i nieśmiertelne lego, które mam do dziś taką fajną ciężarówkę można złożyć. i zawsze sie wszyscy zastanawiali co ze mnie wyrośnie...

In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Zabawki - cofnijmy się w czasie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook