Forum Dragon Ball Nao

» Drugoplanowi wrogowie

Strony:   1, 2, 3  

Twój ulubieniec?

Twój ulubieniec?
Raditz 13,64% 9 13,64%
Nappa 12,12% 8 12,12%
Kuwi 1,52% 1 1,52%
Dodoria 1,52% 1 1,52%
Zarbon 4,55% 3 4,55%
Goldo 0,00% 0 0,00%
Recoom 0,00% 0 0,00%
Berter 1,52% 1 1,52%
Jisu 1,52% 1 1,52%
Ginyu 12,12% 8 12,12%
Android 19 0,00% 0 0,00%
Dr. Gero 3,03% 2 3,03%
Android 17 16,67% 11 16,67%
Cell JR 3,03% 2 3,03%
Pui Pui 0,00% 0 0,00%
Yakon 1,52% 1 1,52%
Babidi 1,52% 1 1,52%
Dabura 21,21% 14 21,21%
Cold-Daio 4,55% 3 4,55%
Wszystkich głosów: 66
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Po krótkim namyśle wybieram Nappę. Czemu? Pierwszy taki naprawdę poważny wrog, nie był zbyt silny, ale był z nim większy kłopot. Był pierwszą postacią w DB, ktora wywołała u mnie takie emocje.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Widze, ze glos z mojej strony juz oddany, ale nie pamietam nawet na kogo glosowalem

Nie pamietam, bo uwazam, ze kazdy (80%) z tej listy byl na swoj sposob wyjatkowy.
Nappa jako jedyny pozabijal tylu przeciwnikow. Ginyu zamienil sie z Goku cialem. Gero stworzyl m.in. Cella. Yakon fajnie wygladal i zywil sie swiatlem. Recoom ladnie obil Vegetke. Cell Jr. tez byly niezle, zwlaszcza jak jeden pokonywal kogos tak wielkiego jak Vegeta ^^

Pragne poza tym zauwazyc, iz #17 nie byl drugoplanowym przeciwnikiem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
JA zagłosowałem na Raditza . Był on pierwszym Saiya-ninem, który pokazał się w DBZ i przyspozył Goku oraz Picollowi sporo kłopotów.

Obraz
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Dla mnie najlepszą z postaci drugoplanowych jest Dabura ponieważ jak na demona jest całkiem silny a ta jego ślina jest jedną z najdziwniejszych jak dla mnie technik stosowanych w Dragon Ballu

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
ja mysle że najlepszym drugoplanowym wrogiem był Nappa , był on pierwszą postacią z którą przegrał prawie cały team Z , gdyby songo nie wrócił to świat raczejprzestałby istnieć .

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
borixon93 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 5.695
Posty: 24
Zdecydowanie Dabura , ktory posiadal sile rowna Cellowi i do tego jego technika ,,slina ,, bardzo skuteczna . Nastepny jest C-17 , jego walka z Piccolo mowi sama za siebie . A na koncu staiam Cell Junior , mimo malego wzrostu potrafia dac niezle w kosc , o czym przekonala sie druzyna Z.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Raditz
dlaczego? jest kilka powodów. Pierwszy, to że jako jedyny poza Cellem zmusił Goku do poświęcenia życia. Kolejna sprawa że jest saiyaninem, do tego bratem Goku, synem Bardocka i wujkiem Gohana oraz Gotena. A mimo to był zły, nie stał się aniołkiem z diabełka niczym Vegeta czy Picollo. To dobrze.
Jedynym minusem jest to że był słaby. Najsłabszy (poza Pui Pui) z wrogów których wymieniliście.

Nie powiem jednak że był słaby. Bo porównujemy go do Vegety, Cella albo Buu.
Ale zobaczcie - na loozie pokonał mistrza i wicemistrza świata (tj. Goku i Picollo) a razem ledwo co go pokonali i to : Goku zginął a Picollo stracił rękę.
Raditz w porównaniu ze zwykłymi ludźmi był mocarny. Tyle
Do tego miał scouter
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Ja stawiam na Ginyu. Mimo iż on najsilniejszy nie był to miał bardzo ciekawą umiejętność przejmowania ciał przeciwników. Ja do dziś nie mogę zrozumieć czemu on nie przejął ciała Frezzera i nie rządził galaktykami. Jedyne wytłumaczenie jakie widzę to takie iż Ginyu był szczególnie oddanym sługą. Fakt iż został on przeniesiony na ziemię byłby niezłym pomysłem na następnego przeciwnika w kontynuacji DBZ.

szczecin
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Gangez napisał(a):
Ja do dziś nie mogę zrozumieć czemu on nie przejął ciała Frezzera i nie rządził galaktykami
Frezzer na pewno znał jego moc i zanim Ginyu przejął by jego ciało, ten by go zabił,A nawet gdyby mu się to udało to i tak nie byłby w stanie kontrolować mocy frezzera, czego przykładem jest odcinek DBZ 073 - Pod Postacią Songa.
W którym mimo że przejął ciało Songa to i tak nie umiał wykorzystać jego umiejętności i siły, ponieważ jak powiedział Songo "Umiejętności zależą w dużej mierze od duszy a nie od samego ciała"

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Frezzer na pewno znał jego moc i zanim Ginyu przejął by jego ciało, ten by go zabił,A nawet gdyby mu się to udało to i tak nie byłby w stanie kontrolować mocy frezzera, czego przykładem jest odcinek DBZ 073 - Pod Postacią Songa.
W którym mimo że przejął ciało Songa to i tak nie umiał wykorzystać jego umiejętności i siły, ponieważ jak powiedział Songo "Umiejętności zależą w dużej mierze od duszy a nie od samego ciała"
może dało się przed tym jakoś chronić i Frizer wiedział jak. Albo on go "kochał" i nie odważyłby się. Chyba że oni to już kiedyś zrobili i tylko udawali
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Lukasz SSJ2 napisał(a):
W którym mimo że przejął ciało Songa to i tak nie umiał wykorzystać jego umiejętności i siły, ponieważ jak powiedział Songo "Umiejętności zależą w dużej mierze od duszy a nie od samego ciała"
Jakby tak było dla wszystkich wojowników to by Ginyu nie zmieniał postaci. Ja myślę że to się ograniczało tylko do sayan. Frezzer który całą swoją siłę opierał na transformacjach czyli na ciele stałby się dobrym kontenerem. Ja rozumiem, że moc takiego Ginyu byłaby słabsza ponieważ ten nie potrafi skoncentrować energii oraz posługiwać się technikami rywala. Co by było jakby po wejściu w ciało Songa, Ginyu umiał kaiokena? ;] A poza tym to chyba w tym zamym odcinku miałeś powiedziane "zaczyna się przyzwyczajać do mojego ciała" ;] pzdr

szczecin
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Oddałam głos na Zarbona. Chyba zauroczył mnie buzią albo coś... Drugi byłby C17, pewnie z tych samych powodów... I wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale jak można w ogóle głosować na Raditza albo Nappę??? Przecież to byli idioci jakich mało, arrrrgh...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

MaGnum Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MaGnum
Wiek: 28
Dni na forum: 5.219
Posty: 76
Skąd: Bochnia
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Stawiam na Zarbona.Całkiem fajna postać dysponująca niemałą mocą,potrafiący myśleć.Wygląd co prawda nieco zniewieściały,ale da się przełknąć.Poza tym w japońskiej wersji ma całkiem ciekawy głos (swoją drogą to ciekawe kto był seiyuu ).

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Dabura. Za to mroczne intrygujące "coś" przez co chciało się go oglądać.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Hayato napisał(a):
Poza tym w japońskiej wersji ma całkiem ciekawy głos (swoją drogą to ciekawe kto był seiyuu ).
-_-'

Shou Hayami, etatowy seiyuu psychopatów i im podobnych największych szuj. O czasu "Bleacha" mam problemy, żeby w ogóle spokojnie go słuchać w jakimkolwiek anime... Zarbon to wszakże początki jego kariery, wtedy miał spektrum nieco szersze

Ale dogadalibyście się z otooto, bo on też go darzy wyjątkową sympatią

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

redeemer Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
redeemer
Wiek: 30
Dni na forum: 4.884
Posty: 8
Skąd: Tarnów
Cold Daio to zdecydowanie mój ulubiony,drugoplanowy czarny charakter ze względu ba BT3 i sam wygląd ;] .Dlatego taki padł wybór.
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Hmm, wrogów nie lubię, ale jeśli miałabym wybierać, to byłby to Dabura. Podziwiam jego sposób walki, a walczył moim zdaniem świetnie, miał fajny jak na wroga styl. I to jego spojrzenie, od razu widać że słaby nie jest.

True Saiyans fight alone
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
zdecydowanie Dabura zewzgledu na olbrzymia moc i sam fakt ze jest ksieciem ciemnosci
Pride Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Pride
Wiek: 25
Dni na forum: 4.774
Posty: 31
Skąd: Rzeszów
Wiem, że ten tema był około roku temu ale przespałem... Ja najbardziej lobię C16 ze względu na jego tajemniczy charakter i bica !! Jeszcze fajny był Ulong ale on nie był aż tak drugoplanowy!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Drugoplanowi wrogowie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook