Forum Dragon Ball Nao

» Skąd ten screen? Dragon Ball ocena: 8,62 (głosy: 8)110

Strony:   1, 2, 3, ... 24, 25, 26  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
DB, Red Ribbon Saga

Goku wlasnie wystrzelil w Tao Pai Pai Kamehamehe, ktora zniszczyla tamtemu ledwie ubranie ;]

edit:
A takie proste:
-> http://dbnao.net/mul/gale/scre/db/3-12.jpg

edit:
Zle, i to nawet bardzo

edit:
Ishido - dobrze!

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 25.08.2007, 13:24
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Seria:DB
Saga:22 TB
Opis:Yamucha podczas wykonywania nowej zabójczej techniki podczas walki z Tienem

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Seria: DBZ
Saga: Saiyan Saga
Opis: Yamcha Tien i Chaoz odbywają podróż w czasie w Rajskim Pałacu. Na początku 'ginie' Chaoz. Tenshinhan i Yamcha chcą go pomścić. Ten drugi próbuje pokonać Kosmicznych Wojowników techniką Sokidan. Niestety z marnym skutkiem.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Saga DB
Gdzie : 23 turniej sztuk walki

Opis: Yamcha walczy z "Przebranym Wszechmogącym", nie daje sobie z nim rady i wykonuje ową technikę - Sokidan , czy jakoś tak..
Co i tak nie daje żadnego rezultatu, przeciwnikowi tylko lekko krewka leci z noska.

http://img516.imageshack.us/img516/7644/36qv6.jpg

Proszę, całkiem prosty przykład.

tak, zadajesz..

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Rinnegan: 25.08.2007, 21:03
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ale to nie jest screen!!

DB, Saga Piccolo.

Goku poslal przeciwnika na ziemie, komentator juz prawie oglosil zwyciezce, gdy wtem zielony podniosl glowe do gory, otworzyl paszcze i wystrzelil z niej pocisk, ktory trafil w niespodziewajacego sie takiego obrotu spraw Goku, robiac mu calkiem pokazna dziure.

edit:
-> http://img518.imageshack.us/img518/9956/main ... creso5.jpg

edit:
Dobrze, Ishido.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 26.08.2007, 10:12
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
DB, Saga - ._. treningi przed Budoaki 21 u Kamesennina

Opis: Goku wraz z Kukurinem mieli znaleźć kamień wyrzucony w dżunglę pełną niebezpiecznych stworzeń przez ich Miszcza. Kto wygrał, zje kolację, a kto nie- nie będzie jej mieć. Goku znalazł kamień, ale Kuririn go oszukał , podmieniajać kamyki i tym sposobem żarcie przypadło Kuririnowi. Jednak nie nacieszyli się nim zbyt długo, gdyż tym jedzeniem była rybka Fufu, która jest bardzo trującą potrawą. Kiedy Kamessenin, Lunch-chun i Kuririn ją zjedli, rozchorowali się na dobre 3 dni Tyle starczy, Gotenksie ?


http://img410.imageshack.us/img410/4881/33rw4.jpg

to screen , tylko ze z CN

ED: dobrze, danevert

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Rinnegan: 27.08.2007, 10:26
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Seria: DBZ
Saga: Freeza Saga
Opis: Vegeta widząc transformacje Freezy, każe Krilinowi, aby uderzył go z całej siły, a następnie, aby Dende go uleczył (Bardzo ciezko ranni Saiyanie po uzdrowieniu zyskuja ogromne sily). Vegeta obnizyl obrone czy stopien przezywalnosci do minimum. Za pierwszym razem zatrzymal Krilina, gdyz uderzal za lekko, jednoczesnie grożąc mu że jak bedzie tak slabo uderzal to sie z nim policzy . Za drugim Ziemianin uzyl calej sily i przeszyl Vegete... Nastepnie Dende za namowa Piccolo i Krilina uzdrowil Saiyanina...

Teraz też proste będzie:
http://dbum.pl/img/freescreeny/goku/goku089.jpg

EDIT: To znaczy jeden z jego nadludzi go zamroził, ale widziałeś mniej więcej o co chodzi więc zaliczam

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Danevert: 27.08.2007, 11:51
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Kurde to chyba z drugiej kinówki DBZ , raczej to nie jest trening w Komnacie Ducha i Czasu.

Opis: Zabardzo nie wiem, ale myślę, że Dr Willow chciał zamrozić Goku , żeby nie mógł dalej walczyć?? Tak sądzę.

Edit: Prawdę powiedziawszy w ogóle [ ort! ] tej kinówki nie oglądałem, jako jedynej, ale czytałem kiedyś jej recenzję

Zagadka:

http://dbnao.net/inf/bezl/20.jpg

Edit: Świetnie , Boss, zadajesz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Rinnegan: 27.08.2007, 21:31
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
DBZ, saga Cell game
Opis: Dzieje sie to podczas turnieju Cella, kiedy to Goku schodzi z ringu i oddaje "paleczke" synowi...Cell dowiaduje sie, ze Gohan pokazuje swoja prawdziwa sile wtedy kiedy sie zdenerwuje, wiec potwor postanawia "pomoc" w tym mlodemu wojownikowi...

EDIT: http://img251.imageshack.us/img251/1301/inne017xt3.jpg
EDIT2: Dobrze Ishido !! wydawalo mi sie ze to bedzie troche trudniejsze

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Boss: 27.08.2007, 22:08
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Kolejny prosty przykład, proszę o coś trudniejszego

Gdzie: DBZ
Saga: BUU

Opis: Dzieje się to w słynnym Statku Babidiego w podziemiach na pustyni. Goku, Vegeta z Gohanem ( był także Bóg Światów) pokonali potworka na pierwszym pokładzie. Nastepnie czekali na drugą maszkarę, która tylko chciałą ich zabic. Przedtem jeden sługus Babidiego musiał przywolac potwora, zwanego Yakonem , ktory mial z nimi walczyc. Jednak Yakon był głodny i zjadl sobie biednego sługę czarnoksięznika na kolacje...

ps. Jezeli dobrze odpowiedzialem, zadajcie cos za mnie bo idę już spać a nie chce zeby temat zamarl
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Boss: 27.08.2007, 22:29
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Seria:DB
Saga:Sayia-jin
Opis:Vegeta rozmawia z Nappą o sytuacji na ziemi, walce Raditza, dalszych planach oraz trochę o Gohanie.

Edit:http://dbnao.net/inf/zwia/tl.jpg
Edit2:Nie do końca Ishido
Edit3:dobrze

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 29.08.2007, 20:11
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Seria : końcówka DB
Saga: hmm tuż po pokonaniu Piccolo?

Opis: Lunch-chan ( ta gorsza psychicznie) proponuje Tienowi wspólne życie, w którym mieliby rabować, kraść i takie tam. Tien się nie zgadza i Lunch-chan odjeżdża? Myślę, że o to chodziło.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Seria: DBZ
Saga: Saiyan Saga
Opis: Tenshinhan i Chaoz zamieszkali sobie z Lunch w górach przy wodospadzie. Dwaj panowie postanowili tam potrenować. Blondyna zatrudniła (zmusiła) kucharzy, aby przygotawali dla nich obiad. Jednocześnie chciała, aby Tien prowadził z nią wspólne życie (czyt: rabowanie banków itp.). Tien odmówił i powiedział, że musi trenować, aby być silniejszym od Goku. Następnie opuszcza z Chaozem Lunch, aby szkolić się u Kamisamy.

link

EDIT: Dobrze Joe Weider, zadajesz (chociaż ten atak był jeszcze na samego Coolera, a nie ta całą armię matalów)

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Danevert: 30.08.2007, 9:48
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Seria:DBZ(dokładniej kinówki)
Tytuł:Return of Cooler(trusdno to nazwać sagą)
Opis:Goku i Vegeta szykują się do walki z armią metal-coolerów

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Danvert nie rozciągaj tabeli! Zedytuj posta:
[url=tu wstaw link]Obrazek[/url]
Skopiuj to i w miejsce "tu wstaw link" wstaw linka! ;p
Pamiętajcie o tym!

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio zmieniony przez mihesz: 29.08.2007, 23:24
Songo SSJ 4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 27
Dni na forum: 6.074
Posty: 5
Skąd: Luków
Hej mam pytanie kto to jest Vegeto
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
._." - nie mogłem się powstrzymać...

Google.pl - poszukaj
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Songo SSJ4, nie rozśmieszaj nas! Takie coś to każdy powinien wiedzieć! Z resztą to nie jest temat pt. Vegetto.
Nie zaśmiecaj tematu!

Nikt nie zadaje to ja zadam:
http://images21.fotosik.pl/392/140f21f19fa658da.jpg
ZGADUJCIE!

EDIT:Byłeś pierwszy Boss. Zadajesz następny screen.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez mihesz: 30.08.2007, 22:16
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
DBZ, saga Cella
Opis: Przed chwilka Cell wchlonal C17 i stal sie nadzwyczaj silny, chcial rowniez zaabsorbowac C18 niestety przeszkadza mu w tym Ten Shinhan, zyskuje na czasie uzywajac Kikoho, aby cyborgi 18 i 16 mogli sie gdzies schowac...Niestety technika okazuje sie totalnie bezsensowna co konczy sie straceniem energii Ten shihana...

http://img411.imageshack.us/img411/862/0220fo5.jpg

EDIT: Tak Gotenks, byles pierwszy zadajesz ;p

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Boss: 31.08.2007, 9:55
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, ... 24, 25, 26  

Forum DB Nao » » » Skąd ten screen? Dragon Ball
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook