Forum Dragon Ball Nao

» Najgorszy wróg

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
PIMP Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
PIMP
Wiek: 37
Dni na forum: 6.530
Posty: 1
Skąd: z Campton
Oczywiśćie jest to Freezer, długo się z nim męczyli
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.686
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
Buu najgorszym przeciwnikiem
caly czas sie regenerowal i w ogole to byla najdluzsza walka z nim. Duzo ludzi zginelo i super-wojownikow. PO prostu najsilniejszy i najgorszy wróg.
JogiM_PL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
JogiM_PL
Wiek: 31
Dni na forum: 6.756
Posty: 15
moim zdaniem najwięcej problemów było z Brolym i The One-Star Dragon

Obraz

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Najgorszym wrogiem był Cell i Buu. To z nimi najdłużej się wojownizy Zet męczyli. Najbliżej Buu napoczątku był Goku SSJ 3 , ale chciał zostawić sprawę młodszym ( tzn. Gotenowi i Trunksowi po scaleniu), ale przez to przedłużył przygodę z Buu
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Jak dla mnie najtrudniej szlo naszym dobrym bohaterom z Buu...zobaczcie ile odcinkow pochlania sama saga Buu...od okolo 225 do praktycznie samego konca...gdzie sama walka z Freezerem trwala moze 15 odcnikow ( nie licze reszty, poniewaz to nie walka z "Bosem"). Przy walkce z demonem nikt nie dawal rady...ani Majin Vegeta, ani Goku SSJ3, jedynie przez jakis czas Gotenks SSJ3, pozniej przez chwile Mistic Gohan no i Vegetto...Nawet na koncu nie bylo takiej sytuacji zeby Goku lub Vegeta mial miazdzaca przewage nad Buu, tak jak to bylo w przypadku Freezera (Goku osiagnal SSJ i gdyby chcial pokonalby go wtedy w chwilke...), poniej z Cellem (Gohana SSJ2 Cell nie mogl nawet palcem kiwnac...)a przy Buu nasi bohaterowie udali sie do podstepu czyli do Genki Damy...Oczywiscie z kazdym byly problemy jakby nie patrzec nawet np. z Kryminatorem hehe albo Piccolem Daimao...ale mniejsza z tym, mi sie wydaje, ze z Buu byly najwieksze klopoty

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Dla mnie najcięższym przeciwnikiem był Brolli.
Żaden z będących tam wojownikuw nie dorastał Broliemu do pięt.
Moim zdaniem uratował ich cud wtedy. Broli wykończył ich wszystkich(Tronka.Gohana.Piccola i Vegete) tylko skrawki ich energi przekazane dla Goku i jeden perfidny cios w brzuch Brolliego ich uratował.[/quote]
Dyzio_USSJ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dyzio_USSJ
Dni na forum: 6.062
Posty: 31
Zdecydowanie najwięcej roboty było przy Freezerze, Buu i Bebi. Bebi spowodował najwięcej zamieszania i zdecydowanie wywołał w moim odczuciu większy dramatyzm niż saga z Buu. Cell byłby nikim gdyby wszyscy wojownicy Z rzucili się na niego i nikt mi tu nie wmówi, że nie daliby rady. Cell niemal wyrównanie walczył z Songiem gdyby rzuciła się na niego cała reszta z Cella nie zostało by nic. Cały czas tylko nie rozumiem dlaczego Cell Juniroów nie pokonali Trunks, Vegeta i Piccolo powinni być od nich zdecydowanie silniejsi , jak dla mnie zbędny dramatyzm tylko po to żeby Gohan przeszedł w poziom SSJ2 ewentualnie Cell wzmocnił się przez Senzu Bean (miał DNA sayianów) przez co i Juniory były silniejsze.
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Dyzio_USSJ napisał(a):
Cell niemal wyrównanie walczył z Songiem gdyby rzuciła się na niego cała reszta z Cella nie zostało by nic.
Tu sie z Toba nie zgodze...Goku walczyl wtedy na calego, a Cell najprawdopodobniej nie uzywal nawet polowy swojej mocy...Pozniej jest to wyjasnione i sam Goku o tym mowi...
Dyzio_USSJ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dyzio_USSJ
Dni na forum: 6.062
Posty: 31
Dawno nie oglądałem sagi z Cellem choć nadal uważam, że efekt jego mocy podczas dalszej walki to działanie Senzu Bean i DNA saiyan zauważ też, że mimo wszystko było widać po Cellu zmęczenie i niemałe zaskoczenie siły Goku. Gdyby Songo nie dał mu tej fasoli a Gohan walczył na całego wygrał by tą walke. W Cell sadze każdy z wojowników walczył z nim sam na sam (nawet Krilan ale to bardzo krótko w samolocie) nie wiemy, więc do końca co by się stało gdyby reszta się na niego rzuciła.
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Mi sie wydaje ze cala reszta byla za slaba...Jedynie Vegeta, Trunks i Goku mogliby z nim powalczyc...ale Vegete Cell moglby zdjac jednym gora dwoma ciosami...Trunksa podobnie z Goku tez chwile by powalczyl...a reszta czyli Tenshinhan, Yamcha, Kuririn byli doslownie do niczego...ich ciosy kompletnie nic by nie zdzialaly na Cellu...Nawet Piccolo byl juz wtedy bezradny...(skonczyla sie juz jego swietnosc )

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Dyzio_USSJ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dyzio_USSJ
Dni na forum: 6.062
Posty: 31
Ja mam inne zdanie na ten temat, popatrz na walkę z Brollym to całkiem inny poziom niż Cell znacznie wyższy a mimo to bohaterowie nie padli po jednym ciosie, również jest to jedna z kinówek którą da się w miare umiejscowić w historii DBZ. W ostateczności była też Genki Dama do której może i Goku stracił zaufanie po walce z Freezerem. Cell głównie się wzmocnił przez fasole i potem przez ,,zmartwychwstanie' a z początku gdy nie znał do końca swojej mocy zmagał się również z Trunksem już nie wspomnę o tym, że przecież regeneracja po stracie ręki i potem połowie ciała też musiała kosztować jakiś % jego mocy, ale ok każdy ma swoje zdanie.
Zachowanie Ziemian jest w ogóle niezrozumiałe i pozostawie bez komentarza, bo naprawdę aż tak ciężko poprosić Dr. Briefsa żeby zrobił maszyne grawitacyjną a potem ewentualnie wzmocnić się w Room of Spirit and time + poprosić Songa o nauke Kaito-kena -_-..., nigdy tego nie zrozumiem zwłaszcza Tiena który przecież chciał być bardzo silnym wojoiwnikiem, ale to nie temat o tym. Dopiero po sadze z Cellem większość ziemskich wojowników miało siłe porównywalną albo większą od Freezera, Krilan trenował dla przykładu z C-18.
Kuba J. alias Gohan
Wojownik
Wojownik

Wiek: 40
Dni na forum: 6.059
Posty: 43
Skąd: Gogolin
Najbardziej dramatycznie sytuacja wyglądała z Freezerem. Z Cellem też wesoło nie było. Chociaż paradoksalnie najgorszy do pokonania był jednak Buu, z racji tego że należał do demonów, istot silnie magicznych, znających różne sztuczki...

"I love Bulma's feet" - Vegeta
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Buu byl najgorszy
Tyle problemow co z nim, to wczesniej nigdy nie bylo.
Nawet udalo mu sie zniszczyc Ziemie, a razem z nia wiekszosc swoich przeciwnikow.

Aha, nie mozna tez zapominac o Piccolo Daimao
Jemu przynajmniej udalo sie zdobyc Smocze Kule i wywolac Smoka.
Gdyby w pierwszej walce zabil Goku, to kupa.

Dyzio_USSJ napisał(a):
Cell byłby nikim gdyby wszyscy wojownicy Z rzucili się na niego i nikt mi tu nie wmówi, że nie daliby rady.
Oczywiscie, ze by nie dali. "W kupie sila" tutaj nie przejdzie. Cell moglby kazdego zlikwidowac jednym pociskiem (takim jak np. Trunksa).

Dyzio_USSJ napisał(a):
poprosić Songa o nauke Kaito-kena -_-..., nigdy tego nie zrozumiem zwłaszcza Tiena który przecież chciał być bardzo silnym wojoiwnikiem
Nauke Kaiokena? Goku pewnie by nie potrafil nikogo jej nauczyc. A i w dodatku, byla to technika, od ktorej zwykly czlowiek moglby zginac.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Nom racja Gotenks...Piccolo Daimao sprawil duzo klopotu...byl to tak naprawde pierwszy grozny wrog...samo zlo I do tego zabil Kame Senina, Chaozu, Kuririna (choc wlasciwie to nie on ), nawet Goku i Ten shinhan otarli sie od smierci "fartownie"...Do tego zniszczyl swietego smoka, wiec sytuacja naprawde nie wygladala rozowo...wydawalo by sie, ze to juz koniec i nikogo sie juz nie wskrzesi...Ale wg. mnie najlatwiejszym wrogiem wsrod wszystkich byl Piccolo Junior (chodzi mi tylko o "bossow")...Jakos tak latwo z nim poszlo, nawet gdyby Goku wtedy zginal byli jeszcze Ten shinhan, Kuririn, wiec Piccolo tak i tak by nie wygral...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
A mi sie wydeje że najtrudnieszy do pokonania był Frizer , bez Goku to by walczyli i walczyli i nic by nie ździałali i wg. mnie ta saga była najbardziej interesująca i co tu ukrywać - najlepsza.

Boss napisał(a):
I do tego zabil Kame Senina, Chaozu, Kuririna (choc wlasciwie to nie on ), nawet Goku i Ten shinhan otarli sie od smierci "fartownie"...Do tego zniszczyl swietego smoka, wiec sytuacja naprawde nie wygladala rozowo...
Co racja to racja ale Frizer niszczył całe planety więc zabił o wiele więcej ludzi ;p


Boss napisał(a):
Goku wtedy zginal byli jeszcze Ten shinhan, Kuririn, wiec Piccolo tak i tak by nie wygral...
Hmm....co prawda to chyba Kamesennin powiedział że nawet razem Piccolo by nie pokonali...chociaż...Piccolo był osłabiony...no nie wiem...

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Mi sie wydaje, ze to co powiedzial Kame senin to przesada...Piccolo byl oslabiony, Ten shinahan byl wtedy bardzo silny...Kuririn rowniez, no o Genilanym juz nie wspominam ;d;d, ale koniec koncow mysle, ze daliby mu rade...A co do tego, ze Freezer niszczyl planety:...
To prawda tyran byl o wiele gorszy...lecz chodzi mi o czasy...o dana terazniejszosc czyli jak na tamte czasy Daimao narobil wiele szkod...i byl ciezkim przeciwnikiem. Nie mowie oczywiscie, ze z Freezerem poszlo jak z platka...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Dyzio_USSJ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dyzio_USSJ
Dni na forum: 6.062
Posty: 31
Wierz mi Gotenksun, Cell wcale nie jest taki potężny jak Ci się wydaje, to, że załatwił Trunka wynikło z tego, że ma DNA Saiyan, co sprawiło, że przy otarciu się o śmierc jego siła diametralnie wzrasta. Gdy wybuchł na planecie Kaio przeżył najważniejszy organ który go ,,odtworzył'' przec co Cell stał się silny prawie jak Gohan SSJ2 dlatego załatwił Trunksa jednym ciosem już nie wspomnę o Senzu Bean. Właśnie w jego przypadku ,,w kupie siła'' przeszłaby bez problemu na tym etapie nie był tak wybitny jak np. Buu. Dla mnie Cell był jest i będzie najsłabszym, (jeśli porównywać siłę bohaterów do sagi) przeciwnikiem w całej serii Dragon Ball.

Co do Kaio-kena tego nie wiadomo. Nie przypominam sobie żeby ktoś wspominał, że ta technika mogłaby zabić człowieka, Krillin po ,,power-upie'' u Guru Nameczan był silniejszy niż Goku po treningu u Kaio więc myślę że to raczej zależy od potencału postaci niż rasy z jakiej sie wywodzi bo inaczej sama idea tej techniki nie miałaby żadnego sensu.
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
To tez dlatego, ze posiada komorki wielkich wojownkiow jest taki silny...Jak dla mnie Buu w ogóle [ ort! ] nie byl wybitny...od razu [ ort! ] zostal stworzony silnym...wiec to Buu nies jest w ogóle [ ort! ] wybitny...Dla mnie Cell jest najlepszy i tyle ;d A co do pokonania wojownikow to to czy przed wybochem na planecie kaio czy tez po nie zmnienia to faktu, ze Cell rozprawil by sie z wszystkimi bez problemowo...Krilana ciosy w ogóle [ ort! ] nic nie robily Cellowi...a sila Ten shinhana czy Yamchy jest mniejwiecej taka sama wiec tu nie ma mowy nawet o jakims zwyciestwie...jak juz wczesniej wspomnialem nawet Vegeta zostal pokonany 2, lub 3 ciosami

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Dyzio_USSJ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dyzio_USSJ
Dni na forum: 6.062
Posty: 31
Boss napisał(a):
To tez dlatego, ze posiada komorki wielkich wojownkiow jest taki silny...Jak dla mnie Buu w ogóle [ ort! ] nie byl wybitny...od razu [ ort! ] zostal stworzony silnym...wiec to Buu nies jest w ogóle [ ort! ] wybitny...Dla mnie Cell jest najlepszy i tyle ;d A co do pokonania wojownikow to to czy przed wybochem na planecie kaio czy tez po nie zmnienia to faktu, ze Cell rozprawil by sie z wszystkimi bez problemowo...Krilana ciosy w ogóle [ ort! ] nic nie robily Cellowi...a sila Ten shinhana czy Yamchy jest mniejwiecej taka sama wiec tu nie ma mowy nawet o jakims zwyciestwie...jak juz wczesniej wspomnialem nawet Vegeta zostal pokonany 2, lub 3 ciosami
Uparci ludzie . Jestem pewien, że przed wybuchem i po walce Goku vs. Cell na 100% dali by mu radę. Tenshin mógłby w celu ,,paraliżowania'' przeciwnika używać Tayiokena (Słoneczy kieł) albo Kikoho co nawet na niego działało gdy był w drugiej formie, Yamcha i Krillin hmm odwracać uwagę wroga podobnie C-16. Goku łyka Senzu Bean i dalej walczy z Cellem podobnie Piccolo, Vegeta, Trunks i Gohan. Final Flash Cell traci na 100% jakąś część ciała i zanim się regeneruje Goku już go dobija Kamehamą. Koniec walki gdyby coś zostało jest Gohan który chyba nawet przewyższał siłą Goku ale po prostu pozwalał przegrywać Cellowi. Wierz mi nawet jeśli Trunks nie był dostatecznie szybki w formie USSJ2 to jeśli inni by działali on nawet że jest spowolniony trafiłby Cella. Vegeta został pokonany 5 ciosami licząc postraszenie falami Ki potem dwa kopniaki, pięść i dobitka łokciem ale za to miał duży potencjał fal uderzeniowych potężny Final Flash.
Jedyną szansą Cella jest zniszczenie planety i NIC WIĘCEJ w takiej sytuacji.
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Lol...nie ma sie co klocic kazdy ma swoje zdanie...ale !! Napisales, ze kikoho dzialalo na Cella w 2 formie...w ogóle [ ort! ] na niego to nie dzialalo...on w ogóle [ ort! ] energii nie tracil poza tym [ ort! ] byla to 2 forma, wiec w postaci Perfect nie nic by nawet nie czul...po za tym...i tak by wygral hehe wystraczylo by mu kilka takich pociskow jak wystrzelil do Trunksa i zaden z ziemskich wojownikow nawet by nie zdazyl zobaczyc tego ciosu...wiec nie ma tu nawet mowy o wygranej...ale mysl sobie jak chcesz...ta rozmowa do niczego nie prowadzi, poniewaz Ty sie nie dasz przekonac ani ja, wiec lepiej bedzie juz w ogóle [ ort! ] tego nie komentowac:P

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Najgorszy wróg
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook