Forum Dragon Ball Nao

» [Domysły] Jak się skończy Naruto

Strony:   1, 2, 3  
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Naruto w cale nie musi się pozbywac tego lisa, kto wie może i stoczy z nim walke ale jakoś tego nie widze. Może skończyć się śmiercią 5 Hokage i Jirai może nawet zniszczeniem wioski, zniszczoną wioske będzie odbudowywana pod przywudztwem Naruto, albo trzech nowych Seninnów Naruto, Sasuke i Sakury. A tak nawiasem co wy tak wszyscy się uczepiliście że Naruto będziez Hinatą. Ja jakoś tego nie widzę... Niestety będzie z Sakurą (ale Shikamaru na pewno [ ort! ] będzie z Temari, może Shikamaru zostanie pierwszą damą Suna Gakure)
Hiryu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Hiryu
Wiek: 103
Dni na forum: 6.114
Posty: 18
Happy end. Naruto jako Hokage, Hinata jako jego sekretarka, Sasuke z Sakurą, bad guys dead itd.

Zresztą, nie ma innej możliwości

Rozmiar sygnatury jest odwrotnie proporcjonalny do IQ posiadacza.
Vegeta'San Mężczyzna
Cargo
Cargo
Vegeta'San
Wiek: 31
Dni na forum: 6.055
Posty: 29
Skąd: Polska
wg mnine Naruto zostanie Hokage
Yokuji Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Yokuji
Wiek: 34
Dni na forum: 6.055
Posty: 41
Skąd: Wuociaffek
Vegeta'San napisał(a):
wg mnine Naruto zostanie Hokage

To jest raczej pewne.
Hmmm... na senpuu pisałem już coś na wzór fica zakończeniowego, ale to było zaraz po walce Sasquacza z Deideiem. A teraz? Hmmm...

Powiedzmy, że Jiraiya dostaje się cało do Peina. Rozpoczyna się walka, równolegle z nią trwa potyczka Sasucz - Łasic (Itachi). W pierwszej walce wygrywa Pain, jednakże w pewnien sposób Jiraiyi udaje się wymknąć. Walka Uchicha zostaje przerwana przez Grupę 7 i 8, oraz przez pozostałych członków Hebi. Itachi ucieka, lecz nie na długo (nie, nie powtarzam się )
Nastepuje rozdzielenie dwóch grup, po krótkiej rozmowie, w której okazuje się, że Itachi jest podwójnym agentem, który nie wybił całego swojego klanu. Sasucz nie dowierza, lecz uchodzi z resztą bez gadania.
Team Naruto w drodze powrotnej do Konohy spotyka poturbowanego Jiraiyę. (tu miejsce na jeden chapter "na rozluźnienie", czyli przejście pomiędzy "sagami").
Rozpoczyna się ostatnia 'saga' Naruto. Team Konoga eyrusza na Akatsuki, tym razem nie w celu zabicie Itachiego, lecz w celu pokonania Tobiego (który okazuje sie obitem w wymasterowanym sharinganem xD ) oraz Peina.
W tym samym czasie (jak zwykle w Naruto wszystko ma się dziać jednoczesnie ) wyrusza grupa Hebi. W druzynie z Konohy znajdują się: team 7, team 8, team 9, Tenzou, Jiraiya oraz paru innych jouninów. Grupy spotykaja się przed TYM miastem. Nastepuje ostateczna walka, w której ginie Jiraiya (który w swoich ostatnich słowach wyjawia głównemu bohaterowi jego pochodzenie), Itachi poświęca się (pamiętacie pewnie ten motyw Goku - Raditz?), by pokonać Peina, Tobi umyka (taki akcent jest potrzebny ^^), reszta akatsuki zostaje pokonana. Dalej się nie chcę rozpisywać, dlatego kończę.
Sasuke decyduje się żyć jako pustelnik z Karin, Suigetsu z Juugo, odchodzą w nieznane (ten pierwszy jara się Samehadą ^^).

Powroty, pierdoły, krótki chapter 2 lat później, Naruto jako Sannin żyje razem z Sakurą (nie przepadam za Naru x Hina), teraz łudzaco podobny do ojca dostaje wiadomość o mianowaniu go na Szóstego Kage. Przywdziewa białą pelerynkę (Rokudaime Hokage), w ostatniej scenie stoi na skarpie i patrzy się w dal.
THE END... ?

Wiem, że badziewie. Nie miałem weny coś... xD

よくぢ
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Nie wiem, czy zauważyliście, ale w "Naruto" historia lubi się powtarzać.

Sakura- wykapana Tsunade, nawet siła i talent medyczny! Charakterek jak z matki na córkę. Tylko wygląd inny...

Sasuke- Orochimaru. Obaj chadzają własnymi ścieżkami i pewnie mają podobne cele w życiu (to się okaże, jak poznamy- niewątpliwie tragiczną - pełną historię Orochimaru). Wygląd również inny.

Naruto- w tym momencie nikt inny jak Jiraya! Tego się nie da nie zauważyć! Nawet poszczególne epizody z życia obu się pokrywają. Jiraya i Orochimaru- tak samo jak Naruto i Sasuke- byli największymi rywalami i najlepszymi przyjaciółmi. Tak samo zostali rozdzieleni z tego, czy innego powodu. Charaktery Naruto i Ero- sennina również są podobne. Nie identyczne, ale podobieństwo widzą nawet pozostali bohaterowie (Tsunade, Kakashi dla przykładu).

Po co ten wykład? Ano po to, żeby wam uświadomić, że znamy już zakończenie. Będzie tak, jak w przeszłości: Jiraya nie zgodził się na bycie Hokage, bo to nie w jego stylu- papierkowa robota, reprezentatywne zachowanie, żadnej wolności. Naruto również odmówi, jestem pewien. Jeśli już, Hokage zostanie w końcu Konohamaru W końcu minie dużo czasu, nie? Wszyscy się postarzeją (albo umrą młodo ). Ktoś wcześniej rzucił pomysł, że Konoha zostanie zniszczona. W takim razie na nowo zostaną wyrzeźbione w skale twarze nowych "Legendary Sannin"- wiadomo jakiej trójki...

Jest też całkiem możliwe, że Team 7 polegnie podczas Ostatecznej Konfrontacji (oczywiście maksymalnie dramatycznej, aż się wszyscy popłaczemy ) i kilka lat później (w Mandze, rzecz jasna) zobaczymy nowe twarze w skale i usłyszymy, jak jakiś dziadek opowiada w akademii Ninja historię Naszej trójki.



I okaże się, że tym dziadkiem jest ktoś z głównych bohaterów na emeryturze.
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
paintball_0 napisał(a):
Naruto również odmówi, jestem pewien
W to bardzo wątpię.Zostanie Hokage jest przecież pierwszorzędnym celem Naruto (no,może na równi z "odbiciem" Sasuke).Cały czas powtarza,że będzie Hokage,że nie chce być gorszy od Gaary,że to jego marzenie itp.Nie mogę sobie więc wyobraźić,że w ostatecznym momencie powie "Nie" i odmówi tego,do czego cały czas dążył,co przyświecało mu we wszystkich jego działaniach...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Nie mogę sobie więc wyobrazić,że w ostatecznym momencie powie "Nie" i odmówi tego,do czego cały czas dążył,co przyświecało mu we wszystkich jego działaniach...
A ja ci mówię, że odmówi! Ludzie się zmieniają i Naruto na pewno jeszcze wydorośleje. Ja sobie wyobrażam tylko dwie możliwości: Jego śmierć, bądź odmowę. Bo już na pewno nie będzie się ubierał w ten idiotyczny ciuch Kage ... Choć, skoro mu się "kostium" Lee i Gai'a podoba?.... Hmmm...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja myślę, że Naruto zostanie Hokage, pourzęduje tydzień, ale jako, że nie jest mózgowcem to zrezygnuje Po tym pojawi się dosyć długa retrospekcja począwszy od ciężkiego dzieciństwa, poprzez drużynę nr 7 i pierwsze przyjaźnie,
odejście Sasuke, dramatyczna gonitwa, w której wszyscy mogli zginąć, walka z Akatsuki, spotkanie z Sasuke itd. Do tego wszystkiego oczywiście nastrojowa muzyczka, myślę, że Toshiro Masuda przygotuje coś extra na tę okazję. PO tym wszystkim Naruto oświadczy, że to nie tytuł Hokage był jego celem, lecz przyjaźń, uznanie i szacunek. Chciałbym, aby oddał tytuł ten Shikamaru, ale on jestza leniwy na to, byle nie Konohamaru A na koniec Sakura się ni niego rzuci, a on jej powie "jesteś irytująca" Ewentualnie Naruto wcześniej się o tym wszystkim zorientuje i zrezygnuje z Hokage. Kishi mógłby wymyślić oryginalne zakończenie, a nie takie w stylu "marzenia się spełniają" aczkolwiek równie optymistyczne. Jak nie takie to inne.

paintball_0 napisał(a):
Choć, skoro mu się "kostium" Lee i Gai'a podoba?
To już się mu wszystko musi podobać

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
VaRDOcK Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VaRDOcK
Wiek: 29
Dni na forum: 5.989
Ostrzeżenia: 1
Posty: 12
Skąd: Łomża
Mojim zdaniem tak jak każda bajka czyli zakończenie pod tytułem:
I żyją długo i szcześliwie xD
BuHAHAHAH
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
VaRDOcK proszę cię o nie obrażanie Anime nazywając je bajkami, dobra bo w twojej wypowiedzi uraziłeś wszystkich Fanów Anime, nazywając Bajkami, tak się nie robi, zanim napiszesz coś o Anime to przemyśl.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ucivha Sasuke ma rację proszę aby nie mylić ANIME z bajkami
sorka za spam
Naruto zostanie Hokage ;d będzie przeprowadzał testy
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jeżeli już się kłócicie o tę kwestie, to rzeczywiście można uznać, że bajka jest niewłaściwym pojęciem ... Jeżeli już chce się używać zamiennika, to można powiedzieć film animowany, gdyż właśnie takie znaczenie ma anime.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Focus napisał(a):
film animowany, gdyż właśnie takie znaczenie ma anime.

Anime to dokładnie Film Animowany zrobiony na Podstawie Mangi.

Manga natomiast to Japoński Komiks
tynka-11 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
tynka-11
Wiek: 27
Dni na forum: 6.045
Posty: 54
Mi się wydaje,że Naruto będzie Hokage i pokona Kyuubi'ego Hinata zostanie żoną Naruto naruto zyska wielką sławę i będzie uważany za największego Hokage.Sakura będzie szczęśliwa u boku Sasuke
to tyle

tynka-11
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Nie rozumiem podejścia, że jeśli Naruto pozbędzie się Kyuubiego, to umrze - to wcale nie jest pewne na 100%. Po drugie - czemu miałby z Kyuubim walczyć? Przez tę asymilację stali się niemal jednością. Być może to czcze mrzonki, ale jestem pewna, że także osobowość Naruto wpłynęła trochę na samego demona.

Ktoś napisał, że losy Trójki potoczą się jak losy Sanninów. A może właśnie nie? Może właśnie historia się nie powtórzy? Może ta seria nauczy, że czasu się zmieniają i ludzie się zmieniają? I że jedni niekoniecznie powtarzają dzieje drugich - choćby byli podobni.

Dla mnie jedynym zakończeniem, jakie uznam, będzie Naruto jako Hokage i Sasuke na zawsze przy jego boku - czy jako zwierzchnik ANBU, czy inny najbliższy doradca i zaufany. Bo ta historia to jest rzecz na miarę najlepszych epickich dzieł: opowieść o odkupieniu, przebaczeniu i powrocie do światła. Sasuke MUSI wrócić do Konohy, musi mieć wreszcie swoje normalne życie, a nie realizację chorych i obłąkanych wizji innych. A Naruto nie zostanie Hokage, jeśli nie uda mu się Sasuke odzyskać - jak sam to powiedział.

Nie wiem, w jakich okolicznościach dojdzie do zakończenia - bo dróg ku niemu może być bardzo wiele. Jakąkolwiek podąży Kishimoto, będzie wspaniale

Sasuke może nawet wskrzeszać Uchihę, jeśli dalej mu tak zależy - może nawet przy pomocy Sakury. Nie jestem jakąś wielką fanką tego pairingu, ale przyznaję, że Sakura prawdziwie kocha Sasuke i na pewno byłoby mu z nią dobrze, ponieważ - jak powiedziała - potrafiłaby o niego zadbać. I nawet Naruto byłby szczęśliwy

EDIT
Zapomniałam dodać, że Kakashi może nareszcie ściągnie maskę Ostatecznie (wg Nonsensopedii) Naruto ma trzy życiowe obsesje: zostanie Hokage, sprowadzenie Sasuke i ujrzenie twarzy Kakashiego

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Szczerze, nie interesuje mnie zakończenie.Niech Kishimoto robi je jak chce, grunt żeby było genialne jak cała fabuła, niesamowite, zaskakujące, piękne i cudnie zakończyło tą wspaniałą mangę. To tyle.

Ale jeżeli chodzi o moje własne przepuszczenia, to Naruto zakończy się tak:
- Spełnienie marzeń. Naruto zostaje Hokage i staje się najpotężniejszą postacią świata shinobi - jak przystało na ten gatunek. Hinata zostaje jego żoną. Lee zostaje Jouninem i jednym z najlepszych shinobi itd.
- Całkowita anihilacja Akastuki, Naruto w ostatecznej walce niszczy Paina i jego plany zniszczenia świata.
- Zginie jeszcze wiele dobrych postaci - zginie Kakashi, oddając życie za wioskę (jak nie teraz to później), Gai, Danzo oraz jeszcze kilku.
- Kabuto coś tam zaplanuje i zrealizuje, odzyska trochę blasku, ale koniec końców przegra i też umrze.
- Sprawa Sasuke. Albo zginie, albo nawróci się. Stawiam na to drugie. Ponieważ wówczas Naruto dobitnie udowodni całemu światu, że jeżeli wytrwale się do czegoś dąży i wierzy, to można nawet zmienić dawnego przyjaciela.
- Szczęśliwe zakończenie. Naruto z Hinatą patrzą na swoją małą gromadkę dzieci - stało się to czego Naruto tak długo pragnął: zdobył własną szczęśliwą rodzinę. Tak samo z Sasuke i Sakurą - chłopak odzyskał to co zabrali mu doradcy Hokage.
- Panuje wielki sojusz pomiędzy Hokage i Kazekage.
- Widzimy jak Naruto wydaje rozkazy Chuunonowi Konohamaru oraz Jouninom Lee, Kibie, Shino i spółce. Shikamaru trenuje Sarutobi'ego Juniora jako Genina.

Naruto to Shonen, dlatego przewiduję takie szczęsliwe zakończenie. Co się stanie pomiędzy chapterem 424, a tym zakończeniem mnie nie interesuje, grunt aby Naruto nie upadło tak jak Bleach aktualnie.

A clio - stawiałbym na to, że nigdy nie ujrzymy na reala twarzy Kakashi'ego. Myślę, że to pozostanie tajemnicą dla Naruto na zawsze. Ale za to my ujrzymy jego twarz, gdy zostanie pokazany jako dusza obserwująca Naruto i dodająca mu otuchy - tak samo jak to był z Asumą i Itachi'm.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Jak skończy się całość ,nie mam pojęcia. Wolałbym żeby się nie kończyło ,a utrzymywało cały czas ten sam wysoki poziom, jaki prezentuje obecnie.

Oto moje przypuszczenia:

- Jedynym (prawie) pewniakiem jest stanie się Hokage przez Naruto. Jest to jego marzenie od pierwszego odcinka, i nie sądzę żeby się miało nie spełnić.
- Sasuke się nawróci ale nie w pełnym stopniu, dlatego też odrzucam wersję Clio: " Sasuke na zawsze przy jego boku". Sądzę, że obaj staną się znowu przyjaciółmi ale mimo wszystko Sasuke nie usiedzi w miejscu, stanie się wędrowcem. Opuści Konohe aby dalej się doskonalić i poznawać świat.
-Sakura nie będzie mogła pogodzić się z wyborem Sasuke, ale mimo to zostanie przy Naruto pilnując Konohy i nadzorując wszystkiemu.
-Jak dla mnie Kakashi mógłby przeżyć i trenować Konohamaru oraz jego przyjaciół. Nie zabrakłoby oczywiście Naruto, odwiedzającego swojego podopiecznego na treningach, gdzie właściciel jednego Sharingan opowiadałby śmieszne historie na temat obecnego Hokage (co w konsekwencji budowałoby kolejny komiczny wątek, irytujący samego Naruto . )
-Shikamaru dzięki swojej inteligencji zostanie głównym doradcą Naruto i przewodzić będzie Anabu. Stworzy elitarny oddział inteligentnych Shinobi, którzy będą potrafili odnaleźć się w każdej sytuacji. Temari jako jego wybranka serca, będzie mu pomagała i podtrzymywała na duchu.

No to są tylko przypuszczenia i bredzenie chorego umysłu, tak więc raczej nic się nie sprawdzi (mam nadzieję), bo czekam na pełne zaskoczenie przez Kishimoto.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Sądzę, że obaj staną się znowu przyjaciółmi ale mimo wszystko Sasuke nie usiedzi w miejscu, stanie się wędrowcem. Opuści Konohe aby dalej się doskonalić i poznawać świat.
Nad taką opcją też się zastanawiałam i też przyjmuję ją za możliwą. Sasuke, jako samotny wilk, podróżujący swoją drogą, wciąż i wciąż odchodzący - i zawsze wracający, by przez jakiś czas znów być przy boku ważnych osób (ważnej osoby?). Nie potrafiący być zawsze obok, ale nie potrafiący też być cały czas z daleka.

to są tylko przypuszczenia i bredzenie chorego umysłu
Czemu? Uważam, że całkiem normalne i naturalne analizy i nadzieje fana w stosunku do autora i jego dzieła Fajnie jest zastanawiać się, zamyślać, analizować i przeczuwać - na tym między innymi polega zainteresowanie jakąś historią

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
I tak czy siak wszystko skończy się szczęśliwie? !? wszechogarniający happy end.

Jak dla mnie to wszyscy powinni zginąć, ale to wszyscy w wiosce. Wyobraźcie sobie efekt, gdy Naruto wraca z żabiego treningu, w pierwszej chwili szok i niedowierzanie, następnie żal i rozpacz, a na koniec obłędna wściekłość, sam znajduje Akatsuki i w trakcie walki jego ciało przejmuje Kyuubi, zabija Pain'a pojawia się Madara i opanowuje liska dzięki sharinganowi i Naruto po przez własną słabość do Genjutsu nie jest w stanie sobie poradzić, ale pojawia się Sasuke! Razem rozpirzają Tobiasza, w walce poświęca się Sasuke i z całej Konohy przeżyje tylko Naruto, a to już daje wachlarz możliwości.

Dark Sky napisał(a):
lecz wcześniej rozegra się spektakularny pojedynek Naruto vs Orochimaru, w którym ostatecznie Naruto zwycięży, wnioskując z tego, że młody Ucicha szedł na złą drogę mniemam, że dojdzie do walki dwóch byłych znajomych, Sasuke będzie chciał pomścić swojego mistrza.
Na przegranej pozycji jest niewątpliwie młody Ucicha.
I po kiego grzyba nabijasz posty. Jak zwykle !? od rzeczy na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia. Twoja postawa jest godna postawienia oranżadki w proszku!

Hako napisał(a):
Uzumaki Naruto i Hyuuga Hinata stworzą piękną rodzinę a owocem ich miłości będzie super potężny wojownik z mocami Kyuubiego i Byakugana...
Demon jest dziedziczny?

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Old Cyceron: 17.11.2008, 1:51
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ucivha Sasuke ma rację proszę aby nie mylić ANIME z bajkami
sorka za spam
Naruto zostanie Hokage ;d będzie przeprowadzał testy
... Może nie warto komentować mojej poprzedniej wypowiedzi, bo tylko stracę swój cenny czas.
Przejdę do tematu.

paintball_0 napisał(a):
A ja ci mówię, że odmówi
Paint, nie zgodzę się z Tobą, Naruto dąży do bycia Hokage i zostanie nim, nie sądzę, żeby tak łatwo zrezygnował z tego, co dla niego najważniejsze, z jego marzenia, które przyćmiewa mu wszystko.
Osobiście jestem na wczesnym etapie oglądania anime Naruto toteż jeżeli coś powiem nie tak, proszę poprawcie mnie.
Z tego, co wywnioskowałem z Waszych poprzednich wypowiedzi Akatsuki rządzi nijaki Pain czy tak?.
Ano jeśli tak, to jestem 100% przekonany, że dojdzie do pojedynku Naruto z Painem, lecz wcześniej rozegra się spektakularny pojedynek Naruto vs Orochimaru, w którym ostatecznie Naruto zwycięży, wnioskując z tego, że młody Ucicha szedł na złą drogę mniemam, że dojdzie do walki dwóch byłych znajomych, Sasuke będzie chciał pomścić swojego mistrza.
Na przegranej pozycji jest niewątpliwie młody Ucicha.
W ten sposób Sakura zwiążę się na stałe z Rock Lee, a Naruto z Hinatą, Sasuke polegnie z rąk Naruto i Naruciak zostanie kolejnym wspaniałym Hokage.
W wiosce w ukrytej w liściach zapanuje pokój na długie lata.
Jeśli coś powiedziałem nie tak, to mnie poprawcie.

Joe:Jesteś na wczesnym etapie oglądania Naruto i na podstawie tego wnioskujesz jak zakończy się seria? Nawet nie wiesz kim jest Pain. Wszyscy co się tu wypowiadają są na bierząco z mangą, więc wiedzą kto jest kim, z kim walczy etc. Ja tam akurat mangi nie tknąłem od kilku miesięcy, więc nie wiem, toteż się nie wypowiadam. Oczywiście nie mogę zabronić wypowiadania się Tobie, ale wypadałoby się znać na rzeczy, prawda?

Focus:Dodam od siebie, ze Oro nie żyje ;]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » [Domysły] Jak się skończy Naruto
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook