Forum Dragon Ball Nao

» Ulubieni bohaterowie ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2, 3, 4  
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
To już mój ostatni temat związany z Naruto, na jakiś czas. Jaki jest wasz ulubiony bohater, bądź bohaterowie związani z tą serią?. Dlaczego lubicie tych, a nie innych ? Podzielcie się ta wiedzą.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.266
Posty: 202
Skąd: Warszawa
1) Itachi, bo przypomina mnie z charakteru.
2) Gaara, bo podobał mi się pomysł kontrolowania piasku.
3) Orichamaru bo to jak dla mnie jedna z ciekawszych postaci
4) Madara, bo to postać owiana bardzo ciekawą tajemnicą
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hatake Kakashi - ma swój własny, oryginalny styl bycia, który sprawia, że traktujemy go w pierwszych fazach, jako osobę zaspaną, lekkoducha, która zapewne nie wie, lub nie chce wiedzieć co się dzieje w otaczającym go świecie. W rzeczywistości jest bardzo inteligentnym człowiekiem, wspaniałym nauczycielem, potrafiącym zmotywować swoich uczniów, wczepić w nich wiarę we własne możliwości. Posiada przy tym bardzo dużą liczbę jutsu, co sprawia, iż jest trudnym przeciwnikiem, plus ten jego Sharingan w oku i owianie tajemnicą jego osoby. Cały Kakashi, za to go lubię .


Naruto Uzumaki - Lubię go ze względu na to, iż nie poddaję się swoim lękom i przeciwnościom losu. Od zawsze traktowany jako odmieniec, skazany na samotność w swym życiu, pocżątkowo załamuje się, by potem przybrać postawę jaką znamy i cenimy - odważnego, pełnego wiary we własny i przede wszystkim cudze możliwości człowieka. To Naruto zawsze wlewa wiarę w serca swych przyjaciół, to on odmienił oblicza tylu bohaterów tej Mangi, jego determinacja, chęć ukazania, że jego marzenie może się spełnić, mimo iż postawiono na nim kreskę, jest godna podziwu. Plus te jego poczucie humoru hehe. W Naruto może także imponować to, że z odcinka na odcinek z dzieciaka, robi się coraz doskonalszym i doroślejszym Shinobi, co wkrótce sprawia, że zarówno przez wrogów jak i przez przyjaciół jest traktowany z dużą dozą szacunku ...


Hyuuga Neji - Ten koleś jest dla mnie kompletnym numero uno, w mojej dotychczasowej przygodzie z tym Anime. Neji, początkowo był dla mnie strasznym impertynentem, którego zachowanie doprowadzało mnie do szewskiej pasji. Pyszny, strasznie pewny siebie, gardzący innymi ... tak, taki był Neji. Jednak w wyniku pewnych okoliczności poznajemy Nejiego z innej, prawdziwej strony. Widzimy uśmiechającego się chłopca, który wierzy, iż jest wolny, a w jego żyłach płynie krew bohatera, chłopaka, który nie stracił nic z asortymentu bojowego, jakim dysponował wcześniej. Neji jest geniuszem, jak to określiła Ten Ten, jest doskonały w tayjutsu, posiada do tego Byakuugana, który jest wręcz stworzony dla kogoś, kto dysponuje taką techniką obronną, jak Neji. Ale to nie to sprawia, że Neji jest najlepszy. Jego wola walki, upór, dążenie do poświeceń (walka podczas pościgu za Sasuke), plus otwartość umysłu, sprawiła, że ta postać jest najwyżej w moim rankingu.


Rock Lee - postać nr 2 w mojej top liście. Dlaczego ? Gdyż podoba mi się jego upór, w dążeniu do spełnienia marzeń, podoba mi się to, w jaki sposób trenuje i mimo przeciwności losu (walka w 3 fazie egz Chuunina (nie bede streszczał o co chodzi) Lee jest odważny, nie rezygnuje ze swoich marzeń. Jest wytrwały, za jego pogląd mówiący, że ciężką pracą można osiągnąć więcej, niż tym, że ma się talent, zyskał mój wielki szacunek. Pokazał nam, co znaczy prawdziwa wola walki, odwaga, a przede wszystkim wytrwały trening( walka z Gaarą). Za to wszystko Lee ma jedno z czołowych miejsc.


Nara Shikamaru - heh, pocżatkowo myślałem, że jest to przemądrzały lekkoduch, który dużo gada, a mało robi. Myliłem się. Shikamaru, jest bardzo inteligentną i błyskotliwą postacią. Mój szacunek zyskał po walce z Temari, gdzie ukazał się jego błyskotliwy talent strategiczny. Dodatkowo wspaniałą cechą jest umiejętność znalezienia dobra, z ludzi. Jego przyjaźń z Chouji'm i wlanie w serca grubaska tego, że jest w stanie zrobić wszystko, jest wspaniałe. Sama postać Shikamaru jest niesamowita, pod względem rozwiązań taktycznych, które często, są dla widza dosyć zaskakujące, jednakże jakże trafne. Shikamaru nie raz udowodnił, że dla przyjaciół gotów jest się poświęcić. Spoko koleś.


Tak więc klasyfikacja przedstawia się, w sposób następujący:

1) Hyuuga Neji

2) Rock Lee

3) Naruto Uzumaki

4) Hatake Kakashi

5) Nara Shikamaru

Potem jest jeszcze Jiraya, Sakura, Sarutobi i może ten baran Sasuke .

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.219
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Według mnie
Garra
Naruto
Rock Lee
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Kakashi- po prostu unikat. Swietnie przedstawiona postac pod kazdym wzgledem. Juz na samym poczatku wzbudza podziw jako mistrz, pozniej juz jest tylko lepiej;)
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
KaKarot0 napisał(a):
Według mnie
Garra
Naruto
Rock Lee
A jeśli łaska, to możesz napisać z jakich powodów, właśnie ta 3 jest dla Ciebie najlepsza?

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.219
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Masz racje Panie wybacz
Gara no bo od samego początku wzBudził we mnie sympatie i jakoś mi go szkoda. poza tym jego zdolności zwiazane z piaskiem są interesujące.

Naruto poza tym że to główny bochater jest wytrwały i nigdy nie poddawał sie bez walki, dawał sobie rade z brzemieniem Dziewięciogoniastego. to typ ludzi który zgromadza innych woku siebie, na mnie chyba też [ ort! ] dział

Rock zaś jest niesamowity jest jeszcze bardziej wytrwały nisz naruto no, szcunek wzbudza u mnie to że jest dobry chociasz używa chyba tylko Taj jutsu. Nie bez znaczeni jest podobienstwo do Bruca Lee.
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.868
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Dragon czyli ja ale na innym forum napisał(a):
1. Gaara - początkowo go nie lubiłem, sam nie wiem dlaczego. A teraz gościa kocham miłością platoniczną. Genialny facet. Polubiłem gościa po walce z Kimimaro. Jednak, najbardziej urzekła mnie jego historia, która później sobie analizowałem podczas bezsennych nocy.

2. Neji - geniusz, który jest zamknięty w sobie. Nie wiem czemu, jednak lubię takie osoby. Moim zdaniem, to on jest prawdziwym geniuszem a Sasek przybieranym.

3. Kakach - za ten luzacki sposób bycia, a takżę fryzurę i ładną zgraje piesków.

4. Tsunade - lubie kobietki o niemałych gabarytach. Szkoda tylko, zę nie ma z 10 kg. więcej. Dla mnie kobieta powinna mieć od 55 do 65 kg wagi. poniżej szkieltor, powyżej grubas. Nie znam wagi Tsunade, jednak jej gabaryty to nadrabiają.

5. Jiraya - wie chłop co dobre.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Moim ulubieńcy to:
- Kakashi - jest na mój gust bardzo surowym, a zarazem łagodnym senseiem, taka mieszanka, lubię go za styl bycia i nieprzejmowaniem się co stanie się jutro
- Gaara - nie znam go prawie w ogóle, tyle, że jest bardzo mocno i dysponuje wielką siłą, ale podoba mi się jego opanowanie i spokój

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Hatake Kakashi- prawdziwy wojownik. Zawsze, nawet w najgroźniejszych sytuacjach zachowuje spokój. Ma bardzo ciekawą przeszłość, o której jednak mało wiem, lecz i tak bardzo mnie ona interesuje.


Rock Lee- poprzez zahartowanie swych rąk, niezwykłej zaciętości i wytrzymałości, opanował mistrzowsko TaiJutsu. Bardzo podoba mi się jego styl walki, który za każdym razem jest zaskakujący i niezwykle silny.


Uzumaki Naruto- w bardzo krótkim czasie opanował Kage Bunshin no Jutsu, która jest jedną z moich ulubionych technik. Ma niezwykle trudny cel do zrealizowania, który jako jedyny pozwala mu jeszcze chodzić i walczyć.


Aburame Shino- tajemniczy, niczym nie wyróżniający się z tłumu ninja. Zafascynowało mnie to, że żyje w harmonii z robakami, którymi posługuje się też w walce. Niezwykle czujny i mądry ninja.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Rethonguardian Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.197
Posty: 6
Skąd: Łaziska
Moja Klasyfikacja wygląda tak

1) Rock Lee - najlepiej wyszkolony uczeń senseja Guy'a autorzy, stworzyli go na pierwowzór jego mistrza ale dla mnie on jest najlepszy.

2) Neji Hyuuga - Najlepszy shinobi jaki mógł by być, gdy przegrał walkę z Naruto spadł w mojej liście.

3) Naruto Uzumaki - Najśmieszniejszy bohater jakiego można było by wymyślić, jest bardzo potężny posiacając czerwone czakra.

4) Hatake Kakashi - Jednym słowem luzak podoba mi się jego sposób bycia.
SongoFanka Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 31
Dni na forum: 6.205
Posty: 42
No to po kolei:
1)Sasuke-najlepszy z Naruto...obrał sobie ciekawy życiowy cel <zemsta> ...trzeba mu też przyznać,że ciekawie wygląda i ma styl!!!Fajnie walczy...te ruchy,logiczne myślenie i skuteczne techniki
2)Naruto-kolejny z marzeniami i celem <Hokage> tym razem jednak właściwym jest zabawny,ma ciekawe podejście do życia i lubi zaskakiwać!Ma w sobie coś co sprawia,że nie wiele jest osób,które go nie lubią no i te techniki hihi
3)Kakashi-ten to jest wielki...bierze się nie wiedomo z kąd,z tą swoją "lekturką" hehe...niezwykle sutecznie walczy i przede wszystkim te jego "wielkie słowa"...zawsze wie co powiedzieć i zawsze zjawia się kiedy jest potrzebny;na dodatek ta mgła tajemnicy,którą jest okryta jego przeszłość
4)Gaara-milczący z tym swoim zimnym spojrzeniem...niezwykła postać ma ogromną moc

Son Goku Rulez!!! Zawsze był,jest i będzie the best
Goku to moje kochanie,tak było,jest i zostanie
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.516
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
1. Rock Lee - Zajmuje u mnie pierwsze miejsce głównie z powodu 'samodyscypliny'. Wie czego pragnie i za wszelką cenę chce to osiągnąć, nigdy się nie poddaje, ileż to miał problemów po ciężkich walkach z własnym ciałem, tyleż razy miał już porzucić żywot shinobi na w skutek poniesionych obrażeń.
Ponadto posiada zabawny charakter, te jego napalanie się, no i oczywiście wygląd. Zaskarbił sobie także moją sympatię sposobem walki, jakim jest Taijutsu, ponieważ zawsze preferowałem bezpośredni kontakt z przeciwnikiem. Rozłożył mnie podczas walki z Kaguya Kimimaro swoim stylem pijanej pięści.

2. Sabaku no Gaara - Na samym początku wydawał mi się trochę dziwny, lecz szybko go polubiłem i rozumiałem jego podejście do życia. Po spotkaniu z Naruto zajął u mnie jeszcze wyższe miejsce. Starał się z całych sił opanować, po to aby mieć przyjaciół, do tego został Kazekage i dał prawdziwy pokaz swoich umiejętności podczas walki z Kimimaro oraz później z Deidarą.

3. Uzumaki Naruto - Jako główna postać naprawdę nie ma łatwo, nie posiada talentu jak to bywa w większości anime i do wszystkiego musi dochodzić sam ciężką pracą. Do tego załącza się naprawdę zabawny charakter. Zasługuje również na szacunek, tym że nosi naprawdę nie lekki ciężar na własnych barkach jakim jest zapieczętowany demon w jego ciele i naprawdę dobrze mu to wychodzi.

4. Jiraya - tutaj chyba mówić dlaczego już nie muszę .
Kaka
Wojownik
Wojownik
Kaka
Wiek: 31
Dni na forum: 6.132
Ostrzeżenia: 2
Posty: 32
Skąd: Chociule
Wg. mnie :
1. Kankurou-moim zdaniem bardzo ciekawa postac, zajmujaca sie ciekawa technika walki,jest madrym shinobi wioski piasku. Ma fajne malowidla na twarzy

2 Kiba end Akamaru-ich specjalnoscia jest garouga bardzo mocna technika, do tego maja bardzo dobry wech i doskonale ze soba wspolpracuja

3. Uchicha Sasuke-zawsze pewny siebie shinobi, jest mscicielem, moim zdaniem to daje mu duzo mocy.

4, Uzumaki Naruto- ma miano najglosniejszego najglosniejszego w wiosce, a poza tym [ ort! ] jest bardzo zabawny, zawsze sluzy pomoca, wie co to bol i smutek,od poczatku bajki nie bylo mu latwo, cenie w nim to ze nigdy sie nie poddaje i walczy do konca
lawi
Ziemianin
Ziemianin
lawi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.128
Posty: 1
Skąd: Ozo
1.Sakura - podoba mi się jej przemiana podczas trwania całej mangi, od płaczącej niezdary do bardzo silnej kunoichis. Podoba mi się jej charakter, i to że jest zdolna do poświęceń.

2. Kakashi - leniwy, czytający sprośne rzeczy ale mój ulubieniec. Ma bardzo duża wiedzę na temat bycia bardzo dobrym ninją.

3. Kimimaro - hmm podwładny Orcia, ale za to bardzo silny i przystojny
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.203
Posty: 633
Skąd: Kielce
Moim ulubionym (póki co) bohaterem serii "Naruto" jest bezsprzecznie Kakashi Hatake. Sceny z jego udziałem należą w większości do najśmieszniejszych, a jego wypowiedzi, np.
Jestem gotowy oddać za Was życie. Za wszystkich
wyciskają łzę z oka. W ogóle, Kakashi jest bardzo sympatyczny.
Na drugim miejscu ex aequo Sasuke i Naruto. Dlatego, że się nie poddają i za wszelką cenę chcą osiągnąć swoje marzenie.
Poza tym, Kakashi i Sasuke mają u mnie duży plus: Sharingan. To bardzo ciekawa i efektowna technika...
Ale to już offtop.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
-Hatake Kakashi- bardzo tajemnicza osoba, cierpi z powodu bolesnych wspomnień o przyjaciołach, których stracił. Podoba mi się jego unikatowość, zawsze się spóźnia, nosi maskę(2 maski ), zakrywa swojego sharingana i w ogóle [ ort! ] jest jednym z większych luzaków w Naruto. Warto dodać jego zamiłowanie do książek Jirayi, ktorych jest chyba największym fanem. Po prostu nie ma drugiej takiej osoby w tym anime. Co do umiejętności, to jest o jednym z najsilniejszych shinobi Konohy. Doskonale posluguje się sharinganem, używa bardzo silnych i ciekawych technik(Raikiri). Jest również świetnym senseiem, co doskonale odzwierciedla szacunek jakim darzą go uczniowie. Nauczył swoich podopiecznych ważnej umiejętności, jaką jest praca zespołowa. Przyczynił się rownież do narodzin przyjaźni między nim, a drużyną 7 oraz jej poszczególnymi członkami.

-Tutaj będę oryginalny. Sarutobi Asuma. Czemu go lubię? Asuma podobnie jak Kakashi jest bardzo dobrym senseiem, potrafił bowiem stworzyć zgraną drużynę z Shikamaru, Choujiego i Ino. Ujrzał rownież duży potencjał u tego pierwszego Podoba mi się również jego zewnętrzny wizerunek, a najbardziej ''wieczny papieros''. Jest rownież dobrym wojownikiem, co udowodnił w walce z 9 dźwięku oraz poniekąd w walce z Kisame i Itachim. Moje uznanie zdobył także poprzez swoją śmierć(wielka szkoda, że dalej nie będzie Asumy) i ostatnią mowę, w której ukazała się wielka przyjaźń jaka łączyła go z jego druzyną. Szkoda, że występował tak rzadko.

-Uzumaki Naruto. Postać na swoj sposób tragiczna. Przez to jest Kyuubi no Jinchuuriki cierpiał przez całe życie z powodu samotności, odrzucenia oraz niechęci, a nawet nienawiści ze strony mieszkańcow wioski. Postawił sobie w zyciu cel, chciał stać się Hokage, by zdobyć szacunek mieszkańcow wioski. Po pewnym czasie w jego życiu pojawia się pierwszy przyjaciel-Umino Iruka, który dla samotnego chłopaka jest kimś w rodzaju starszego brata bądź ojca. Po ukończeniu akademii poznaję Kakashiego dzięki, któremu zaczyna szybko się rozwijać, co owocuje tym, że Naruto zdobywa uznanie mieszkańców Konohy i prawdziwych przyjacioł, o których marzył. Naruto jest bardzo energiczny, pewny siebie i wytrwały co czyni go jedną z barwniejszych postaci.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
DaTTebayo
Ziemianin
Ziemianin
DaTTebayo
Dni na forum: 6.112
Posty: 3
Skąd: Wioska ukryta w Chmurach
Moje ulubione postacie:

-Gaara
-Shikamaru
-Naruto

Gaara- nie wiem do końca dlaczego. Urzekł mnie swoim nieszczęśliwym dzieciństwem i technikami takimi jak Sabaku SouSou czyli nie powtarzalne techniki.

Shikamaru bo jest bardzo podobny do mnie. Może moje IQ nie wynosi 200 ale jest powyżej średniej. I jest taki leniwy. Ma bystry umysł i jest niezwykle inteligenty. Poświęca się dla przyjaciół. Szuka spokoju i lubi... chmury
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Moje typy:
-Naruto - mimo przeciwności losu nie poddaje się; walczy o swoje marzenie
-Kakashi - zabawny i fajny^^
Vegeta'San Mężczyzna
Cargo
Cargo
Vegeta'San
Wiek: 31
Dni na forum: 6.056
Posty: 29
Skąd: Polska
1.Sasuke bo bardzo mnie przypomina,
2.Kakashi bo jest fajny ;]
3.Sakura bo kocha Sasuke mimo żę ten ja olewa
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Ulubieni bohaterowie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook