Forum Dragon Ball Nao

» Dzienne Refleksje ocena: 7,50 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
A ja mam zeszyt dwa podręczniki oraz słownik.
I nie mam najmniejszego zamiaru wyrywać czy też wyrzucać. Mi się to najzwyczajniej w życiu przydaje.
Na studiach z resztą też.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Trzy podręczniki, zeszyt, słownik i pomniejsze drobiazgi typu kserówki...
Jednak łacina nie jest i raczej nie będzie moim ulubionym przedmiotem...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
Shiro napisał(a):
bad girl napisał(a):
a co to za problem wyrwać
Nie lepiej od razu cały zeszyt?
nie mogę całego zeszytu wyciepnąć bo tam mam ważne rzeczy napisane zresztą jak bym wyrwała jedną kartkę to by wszystko się rossypało
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Sprite18 napisał(a):
Shiro napisał(a):
bad girl napisał(a):
a co to za problem wyrwać
Nie lepiej od razu cały zeszyt?
nie mogę całego zeszytu wyciepnąć bo tam mam ważne rzeczy napisane zresztą jak bym wyrwała jedną kartkę to by wszystko się rossypało
No to ja musze co 2 miechy zmieniac zeszyt bo z 90 kartkowego robi mi sie 20
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.249
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
A co mi tam.

Wszystkiego najlepszego dla naszego pysia-królisia SoheiMajin Gotenksa.

Sto lat, Adasiu!

A tak by the way, masz zajebistego Jestera na avku.


Pozdrawiam serdecznie.
A.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.249
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Lol, działa xD

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
Lol, działa xD
Wow
Masz pomysly :p

A ja dostalem koszulke z Lacrimosa ;]

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.144
Posty: 406
Ja od siebie napiszę tyle, że internetowe rpg wciąga i zbliża ludzi. Gram w jedno i musiałam nawet do kafejki internetowej chodzić (jak brat miał internet), żeby nie wypaść z obiegu i wiedzieć co dzieje się w grze... Nie ma to jak uzależnienia. Są takie przyjemne, ale pochłaniają mnóstwo czasu lub zdrowia. Wszystko, co przyjemne musi być złe, nielegalne, niemoralne, niezdrowe lub tuczące ;P
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.249
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Revania napisał(a):
Wszystko, co przyjemne musi być złe, nielegalne, niemoralne, niezdrowe lub tuczące ;P
Sprzeciw. Seks nie jest ani zły, ani nielegalny (zazwyczaj), a przy tym jest dobry dla zdrowia i figury.

Co do moralności można się spierać. Jednak ja - libertyn i relatywista - olewam ją ciepłym moczem.

Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.144
Posty: 406
Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
Revania napisał(a):
Wszystko, co przyjemne musi być złe, nielegalne, niemoralne, niezdrowe lub tuczące ;P
Sprzeciw. Seks nie jest ani zły, ani nielegalny (zazwyczaj), a przy tym jest dobry dla zdrowia i figury.

Co do moralności można się spierać. Jednak ja - libertyn i relatywista - olewam ją ciepłym moczem.

Pozdrawiam serdecznie.
Q.
Dla mnie to też nie jest niemoralne, ale są osoby, które go jako taki uważają. Więc myślę, że można dodać do kategorii "niemoralne"
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.249
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
No oczywiście, seks dla przyjemności to według chrześcijan ohydne skrzywienie, niemoralność i grzech śmiertelny. Nie kto inny, ale oni właśnie zniszczyli piękno antycznego eros. Wraz z resztą dorobku tamtej kultury, zamieniając naukę na ciemnotę, a radości życia na bezmyślne rozmodlenie. Przyznaję, iż zazdroszczę chrześcijaństwu tego sukcesu - żaden inny ustrój totalitarny nie przetrwał tysiąca lat. Ale średniowiecze mamy już na szczęście za sobą i mowy pseudomoralistów możemy mieć w głębokim poważaniu. Czego sobie i wszystkim życzę.

Pozdrawiam serdecznie.
A.

Szarak: To, że jest mi niedobrze bo za dużo wypiłem coli, to też ich wina, wrednych katoli! Na stos ich! A co!

Nie hiperbolizuj.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.249
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Refleksja na dziś: czy moderator może wszystko?

Mój post w temacie o Katyniu wyparował. Został przeniesiony na forum zarządu. Dlaczego? Najprawdopodobniej ktoś z "zarządu" stwierdził, iż dyskusja zanadto odeszła od filmu, przechodząc na samą zbrodnię z 1940 roku. Możliwe również, że czyjeś płytkie, nacjonalistyczne uczucia zostały zranione. Niewykluczone, że ktoś kierował się względem na osobę, całkiem prywatnie postanawiając wbić mi szpilę. Ewentualnie ktoś odreagował w ten sposób zły nastrój lub kompleksy.

Pytanie zasadnicze brzmi: skoro można było przenieść część postów, dlaczego nikt nie kwapił się do wydzielenia osobnego tematu? Sytuacja jest kuriozalna, tym bardziej że członkowie "zarządu" nie mają uprawnień od wczoraj. Z tego co wiem, forum ma służyć dyskusji, a nie przedstawianiu po kolei swych poglądów. Z dyskusją zaś nieodmiennie wiąże się odchodzenie od tematu. Ciekawy jest też fakt, iż jaśnie państwo moderatorstwo zareagowało dopiero po moim poście.

Dziękuję.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.249
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Taka sobie refleksja na temat podpisu jednego z userów:

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.
Obraz

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
http://www.dziennik.pl/swiat/article104005/N ... osnie.html

Aż mnie zabiło. Nie sama idea wybudowania takiego czegoś , ale konsekwencje jakie może to gówno za sobą pociągnąć. W planach miasto w mieście dla najbogatrzych nowych ruskich. W konsekwencji powiększenie różnicy między biednymi i bogatymi która w Rosjii i tak jest wielka jak Oprah Whitney. Poza tym jak na moje to szybko !? , i bogacze zechcą wyjść na zewnątrz , bo życie w szklarni nie jest fajne. Do budynku przesiedlą najbiedniejszych , i powstanie więzienie izolujące tysiące niewinnych ludzi. Narkotyki , !? alkoholizm , zabójstwa etc , bendą tam normą , a wszystko po to by Putin poczuł się kochany. Prawda że piękna perspektywa?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Budynek ma być ukończony na 2013 rok, akurat wtedy na Kreml(oficjalnie) wróci Putin, nie ma to jak wspaniały początek nowego caratu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No, albo moze stac sie jakims celem zamachu terrorystycznego.

Ja nie moglbym w takim gnieździe mieszkac, gdzie gniezdziloby sie kilkadziesiat tysiecy ludzi- koszmar normalnie... Czego to ci ludzie nie wymysla, na * im to? CO z tego ze najwyzszy budynek ?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ishido napisał(a):
CO z tego ze najwyzszy budynek ?
To z tego, że radziecki.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Japończycy mają też dobrą fazę w planach. Zbudować olbrzymią mieszkalną piramidę na wodzie. Szkieletem mają być inne piramidy. Było to na jakimś programie w TV... Teraz wszystko planują i zajmują się jak wytwarzać energię z fal i by jakaś silniejsza nie zniszczyła miasta...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Widziałem na Discovery podobny projekt, tylko, że nie piramida a wysoki na 1 km budynek-miasto zdolny pomieścić 1mln ludzi, w środku mieszkania, pewnie też jakieś miejsca pracy i możliwość poruszania się samochodem. Oczywiście w Japonii. Problem stanowiło jedynie sejsmiczne zagrożenie, ale wymyślono coś tam. Czy sam projekt zostanie kiedyś zrealizowany nie mam zielonego pojęcia.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
No to mówimy o tym samym chyba, to była piramida. Tzn. w kształcie piramidy.
Ehh... wariaci ;p .
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Dzienne Refleksje
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook