Forum Dragon Ball Nao

» Co to za kinówki?

sarcik Kobieta
Wojownik
Wojownik
sarcik
Wiek: 33
Dni na forum: 6.054
Posty: 38
mam do was pytanie poniewaz na necie widziałam w teledysku scene jak BULma kładzie VEGECIE małego TRUnksa na szyje i VEgeta ma głupawa mine i jest tez scenka przy łużku małego GOTena stoi CHiCHI i GOHAN to sa chyba jakieś kinówki DB Z bo te sceny pojawiły sie takze przy końcowych napisach jednej z kinówek DB Z.interesuje minie jeszcze scena to juz raczej KINÓWA GT bo jest kałuż i w niej VEGETA z BULMA POD PARASOLEM STOJA to sie odbija w kałuży.JAKBY KTOŚ WIEDZIAŁA CO TO ZA KINÓWKI<, LUB JE POSIADAŁ Z POL NAPISAMI TO PROSZE PISAC ZALEZY MI !!!

Dragon bal jest najlepszym anime na świecie!! uwielbiam go!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Hehe no to do piewszego to raczej mogę ze 100% pewnością stwierdzić, że nie jest żadną kinówką - Vegeta , który trzymałby Trunksa na rękach !! Chyba prędzej odwołaliby mudnurki , hehe.
To pewnie było jakieś zdjęcie fanowskie, a że widziałaś to w jakimś filmiku, to nie wiem...
Ten ostatni przykład z parasolem hmm to jest bodajże ending jakiejś kinówki albo odcinka specjalnego, co w rzeczywistości nie miałoby oczywiście miejsca w świecie DB. Vegeta dumny Saiyanin chodzący z Bulma pod parasolką
ja posiadam all kinówki, jednak na razie [ ort! ] nie prowadzę żadnych wymian dotyczących anime, zrobiłem przerwę aż do połowy października, więc na mnie na razie [ ort! ] nie licz.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A nie masz jakichs linkow, kolezanko sarcik?

Bo tak, to ciezko mi cokolwiek o tym powiedziec.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Pierwsze jest filmem kinowym do gry Plan to destroy Sayian, natomiast drugie nie mam pojęcia.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Druga scena, o której wspominasz, to sam ending DBGT Special. Bulma stoi z Vegetą pod parasolem. Kolejna scena tego endingu, to Braa z zakupami, które ledwie może unieśc. Co do pierwszej, jestem niemal pewien, że to również ending. Coś mi się kojarzy [ ort! ] ten Vegeta z Trunksem....
sarcik Kobieta
Wojownik
Wojownik
sarcik
Wiek: 33
Dni na forum: 6.054
Posty: 38
wiesz moze skad moge wziaść ten ending DBGT Special??? i ten drugi????(po jakiemu to jest?)czy jest z polskimi napisami lub ang???? jak wiesz to napisz plis

Dragon bal jest najlepszym anime na świecie!! uwielbiam go!
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Co to za kinówki?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook