Forum Dragon Ball Nao

» Ulubione piwko ;p ocena: 6,33 (głosy: 3)110

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Ulubione piwo:

Ulubione piwo:
Heineken 13,43% 9 13,43%
Dębowe Mocne 4,48% 3 4,48%
Żywiec 4,48% 3 4,48%
Perła 2,99% 2 2,99%
Zagłoba 0,00% 0 0,00%
Gingers 1,49% 1 1,49%
Lech 8,96% 6 8,96%
Warka 2,99% 2 2,99%
Karmi ;p 0,00% 0 0,00%
Carlsberg 5,97% 4 5,97%
Tyskie 7,46% 5 7,46%
Holsten 0,00% 0 0,00%
Okocim 0,00% 0 0,00%
Strong 2,99% 2 2,99%
Beck's 0,00% 0 0,00%
EB 0,00% 0 0,00%
Inne 25,37% 17 25,37%
Nie lubię piwa 8,96% 6 8,96%
Nie lubię napojów alkoholowych;) 10,45% 7 10,45%
Wszystkich głosów: 67
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Nie ma to jak piwko po ciężkim, wyczerpującym dniu.
Ja najbardziej lubię piwo Heineken, bo niemieckie [joke]
Według mnie jest najlepsze w smaku, a najlepsze jest schłodzone i z butelki.
A wy jakie piwa lubicie z butelki czy z puszki, mocne czy normalne, polskie czy zagraniczne?
A kiedy wypiliście pierwsze piwo? Ja wypiłem gdy miałem 13 lat ;p Słabo co nie? Ale mam srogich rodziców Lecz tata powala mi pić tylko piwo, żadnej wódki, której i tak nie lubię.
Oczywiście nie opisujcie mi jakiś przykrych zdarzeń związanych z alkoholem np. 3 dniowy kac Mają być same przyjemne!
UWAGA:JEŻELI OMINĄŁEM JAKIEGOŚ PRODUCENTA PIWA NP.WASZEGO ULUBIONEGO TO PROSZĘ POWIEDZIEĆ TO DODAM DO ANKIETY WIĘC PROSZĘ WSTRZYMAĆ SIĘ NA RAZIE Z GŁOSOWANIEM!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez mihesz: 23.08.2007, 22:03
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ominęłeś i to sporo. Wspomnę tylko o Gdańskim ,Żubrze ,Hebanie , Specialu , Kaprze i Koźlaku. Z wymienionych najbardziej mi podpada Dębowe i Perła ( choć poza lublinem trudno dostępna ) , Z niewymienionych te które wymieniłem.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Hmm ciekawy temat, bardzo ciekawy. Tak sobie pomyślałem, że Franqey od razu odpowie Dziś popijałem Okocim, Strong i Hainekena'a.
Najlepszymi piwami według mnie są:

1. O dziwo reeds - ze względu na smak - najlepszy Jabłkowy , tylko, jak się więcej wypije, mdli trochę

2. Heineken, jak i Calsberg- smaki mają bardzo podone, bardzo łagodne, nie za gorzkie.

3. Gingers- smak podobny do Reeds'a , niektórzy mówią, "że dla bab", co nie mogę się z tym zgodzić.

4. lech- niebo w podniebieniu. Dobry smak i wogóloe, nie ma co dalej się o tym rozpisywać.

5. Kasztelan- za swój niepowtarzalny smak. Niektórzy mi mówią, jak z nimi piję, że jest mdlący, jednak mnie jakoś nie mdli..."

6. Tyskie
7. Żubr
8. Okocim Mocne
9. Strong
10. Harnaś

+ coś tam jeszcze, czego nie pamiętam.

Nie myślcie tylko, że ja jakiś pijak, albo kto...
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
mihesz napisał(a):
A kiedy wypiliście pierwsze piwo? Ja wypiłem gdy miałem 14 lat
A ja w wieku 2 lat. Nie wstawiam kitów, ale tak w rzeczywistości było. Kiedy mój dziadek ś. p. siedział przy stole z czy to butelka czy to puszą to przychodził do niego marny bąbel ze szklanką i prosił. Oczywiście dziadek nie chciał upijać dzieciaka i dawał parę kropelek. Z tego co pamiętam nie podobało mi się to zbytnio... Wtedy wystarczyło trochę powrzeszczeć i się podąsać. Ale i tak nie zawsze pomagało...

Co zaś do tematu... w zasadzie obojętne, choć na Warkę nie będę krzywo patrzeć.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
mihesz napisał(a):
A kiedy wypiliście pierwsze piwo? Ja wypiłem gdy miałem 14 lat ;p Słabo co nie? Ale mam srogich rodziców
Ale Ty jesteś głupi...

Za piwem nie przepadam. Preferuję inne trunki. Martell, różowe Martini... Ale nigdy w takich ilościach, by się upić. Jakoś mnie to nie pociąga.

Pozdrawiam, troll.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Mihesz czemu zmienileś 14 na 13?
Nie pamiętam kiedy wypiłem 1 browara(nie pamiętam dokładnie), 1 wódkę(tak, tak litra ) wypiłem chyba jeszcze w podstawowce i dostałem pijackiej czkawki
Co do ulubionego piwa to... a niech będzie Heineken, chociaż mogłby być Żywiec, Tyskie, Carlsberg, lub Kasztelan. Za to reedsowi i karmi podziękuję na wstępie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja tam nawet nie wiem, jak piwo smakuje, no coz, moze sie kiedys dowiem

Ale ponoc Specjal, ktorego na liscie nie ma, jest niezly.
No i nie ma tez Harnasia, za to jest pare mi nawet z nazwy nieznanych...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Zdecydowanie Carlsberg. Odpowiada mi całkowicie w smaku. Drugiego takiego piwa nie znajdę z pewnością.
Książ też jest dobry, bo robiony na Carlsbergu.
Warkę mocną też wypiję.
Nie tknę za nic Lecha. Mam go dość po wakacjach w Sławie...

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Ja już nie pamiętam kiedy wypiłem pierwszy raz piwo dawno to było.
Ja najbardziej lubie LECHA. Dodre Poznańskie piwo. A najlepiej smakuje z kolegami pod sklepem he. Leh mi się wydaje że jest najlepszy.
Mam wiele fajnych wspomień.np: kiedy poszliśmy do kumpla na 18 podobno spałem przy ognisku i popaliłem sobie bluzke (bo sam nie pamiętam bo byłem tak pijany ale b bluzce mniałem dziurki) Potem 2 dni kac. Ale fajnie Było.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Zadziwiacie mnie

W takim wieku tyle chlejecie piwska

Ja osobiście nie pijam, żeby się upić, co najwyżej dla "bombki".., zwykle to 2 do 5 piw i starczy.

ps. Ishido *

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Rinnegan: 24.08.2007, 12:09
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.141
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
ja piwa nie pije chybe ze tata da lub przy jakis okazjach
zgadzam sie z ischido
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Tylko okazyjnie, nie więcej niż 1 na dzień. Co do ulubionego... hm... trudny wybór, w sumie mi to obojętne, ale chyba wybiorę Heinekena, choć nie pogardzę też Carlsbergiem. Ogólnie nie piję dużo, nie kręci mnie to, a dobrze się bawić potrafię nawet bez piwa.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Żubr u mnie jest zdecydowanym dominatorem w piwie.

Odnośnie kiedy zacząłem pić, proste, jak ukończyłem 18 rok życia, jakoś mnie wcześniej do tego nie ciągnęło i teraz raczej za dużo też nie piję, raczej wyłącznie okazyjnie.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Pierwszy łyk piwa wypiłam w wieku 4 lat, kiedy zapytałam mamy czy mogę się napić soczku jabłkowego, pozwoliła mi. Potem śmiała się, kiedy skrzywiłam się, że niedobre . A pierwsze całe piwo w wieku 16 lat. Najbardziej lubię Warkę Strong, zwykła jest fujjjj... Od biedy napiję się Lecha, Żywca, Tyskiego, czasem mam ochotę na Reddsa cytrynowego... Nie znoszę za to Heinekenów ;]
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Miałem podobnie, jak R4zeil. Pierwszego browara wypiłem, oblewając z qmplami dowód, na miejscówce w pobliżu szkoły mojej ukochanej. To żubr był, o ile pamiętam...

Głosowałem na Tyskie i choc wiem, że wielu ludzi uważa je za siki, ja bardzo lubię. A najbardziej smakuje mi w pubie "Kruk" u mnie na mieście. Jak już pic, to w klimacie, nie? Dla mnie zawsze najważniejsza była atmosfera, toważysząca spotkaniu kolegów przy kuflu. Tak więc piję tylko okazyjnie i z własnej inicjatywy browca na domowy użytek nie kupuję.
Yokuji Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Yokuji
Wiek: 34
Dni na forum: 6.055
Posty: 41
Skąd: Wuociaffek
Ja nie pamiętam kiedy pierwszy raz, ale około lat 8-9 rodzice dawali mi pianę z Żywca ^^
Ale zagłosowałem na Carlsberga.

A dodałbym jeszcze Złoty Bażant ze Słowacji.

よくぢ
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Lech z wymienionych, później Okocim i Dębowe..

Nie ma Bosmana?!

Niedawno piłem jakieś piwko z Niemiec, zero goryczy i super smak. Nie pamiętam nazwy.

Ja w wieku około 5 lat? Wypiłem całe... Ponoć miałem fajniutko....

Ale zacząłem pić piwo w wieku hmm... 14 lat z puszek, po roku przerzuciłem się na butelki, w puszcze czuć ten metaliczny smak <ble> .

Kiedyś, żeby mieć faze, teraz piwo tylko smakowo, bądź gdy mam chętkę, do bomby to jest woda ognista i do tego smaczniejsza.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ogólnie nie przepadam za piwem. Moje pierwsze całe - w wieku 15 lat - Carmi. Najgorszy syf jaki istnieje na świecie.... Lubię Freeka, ale tylko jak matka da kilka łyczków. Na razie poczekam, aż dadzą mi dowód. Czyli już niedługo.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Nie pije. Nie dla tego że nie lubię, że rodzice, że smak. Po prostu szkoda mi kasy. Nie jestem kolesiem który dostaje od starszych kieszonkowe, na każdy grosz muszę sam zapracować więc pociecha typu piwo czy fajki wydaje mi się zbyt ulotnie. Wolę zainwestować w kochany samochodzik To miłe i nieszkodliwe uzależnienie
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Nie pije, po prostu nie przepadam za alkoholem. Dla mnie to strata pieniedzy.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Ulubione piwko ;p
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook