Forum Dragon Ball Nao

» Tekken

Strony:   1, 2, 3
Vegeta'San Mężczyzna
Cargo
Cargo
Vegeta'San
Wiek: 31
Dni na forum: 6.055
Posty: 29
Skąd: Polska
Tekken to świetna gra,bardzo ładna grafika,dobra grywalność.SUPER Wg mnie najlepsza z odsłon to Tekken 3.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Tekken 3 idealka zawsze byłem najlepszy a pamiętacie to drewno co miało wszystkie style walki? Moi faworyci to Eddy, Law, Paul, Hwoarang a z bab Xiaoyu.
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Moim zdaniem 4 jest najlepsza, chociaż 3 też wymiata. W 3 moją ulubioną postacią był Hwoarang i ten kurcze, zapomniałem ten z płomieniem na czarnych spodniach.

EDIT
Noo, chyba jest na pudełku, w 5 zawiera pakt z demonem i sam staje się pół demonem. Włosy czarne na żel do góry, coś jak Vegeta

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez ZameR: 24.10.2007, 19:23
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
wiem o kogo Ci choi nie ten czasani co jest na pudełku gry? Albo Heichachi .
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
genialna gierka
godzinami można by w to grac i tak sie nie nudzi
dla mni to najlepsza bijatka jaka wyszlana n PS 1 i 2 xD
love that game po prostu [ ort! ]

POZDRO

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
RemaZ napisał(a):
Moim zdaniem 4 jest najlepsza, chociaż 3 też wymiata. W 3 moją ulubioną postacią był Hwoarang i ten kurcze, zapomniałem ten z płomieniem na czarnych spodniach.
Freez napisał(a):
wiem o kogo Ci choi nie ten czasani co jest na pudełku gry? Albo Heichachi .
RemaZ napisał(a):
Noo, chyba jest na pudełku, w 5 zawiera pakt z demonem i sam staje się pół demonem. Włosy czarne na żel do góry, coś jak Vegeta
Jin Kazama, chyba najbardziej znana postać tekken'a. Amatorzy ;] .
I nie zawarł paktu z demonem, to pradziadek [Jinpachi-w 5 się pojawia] przekazał szatańską krew wnukowi, jak zresztą synowi Kazuya] i coraz bardziej zaczyna kontrolować Jin'a. Bodajże od 3 części widzimy jak demon coraz mocniej się w nim objawia, aż w końcu w 5 części [nie grałem w 4] możemy zagrać Devil Jin'em, czyli Jinem którym zawładnął demon.

Si?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Gra się amatorsko ;p dla przyjemnośźi a mam pytanie kogo technika Wam się podobała w Tekken3?
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Jin Kazama, chyba najbardziej znana postać tekken'a. Amatorzy ;] .
I nie zawarł paktu z demonem, to pradziadek [Jinpachi-w 5 się pojawia] przekazał szatańską krew wnukowi, jak zresztą synowi Kazuya] i coraz bardziej zaczyna kontrolować Jin'a. Bodajże od 3 części widzimy jak demon coraz mocniej się w nim objawia, aż w końcu w 5 części [nie grałem w 4] możemy zagrać Devil Jin'em, czyli Jinem którym zawładnął demon.
Yyyy.. pisałeś o tym książkę??? Nie no Cyceron widać, że co najmniej [ ort! ] lubisz tą gierkę
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Odświeżam temat z tą bardzo dobrą grą ponieważ jakiś czas temu znowu grałem w Tekkena 3, oraz w Tekkena 5 u brata na PSX2 jakiś czas temu.
Z Tekkena 3 nie zapomnę Tekken Force Mode, najbardziej lubiłem grać Eddym, Hwoarangiem i Lawem podobnie jest w Tekken 5, spędziłem dużo czasu pykając w jedną z lepszych części Tekkena, ( dobrze, że posiada kartę pamięci, to po odblokowaniu wszystkich zawodników, zapisałem mu). Co mi się w 5 najbardziej podobało, to grafika, po prostu bardzo ładnie wszystko wygląda ;]
Niestety nie miałem okazji jeszcze zagrać w najnowszą część Tekkena, bo podobno jest już Tekken 6.
Red13
Ziemianin
Ziemianin
Red13
Dni na forum: 5.000
Posty: 5
Polecam Tekken 5 na ps2 lub na ps3 jesli ktos ma to polecam tekken 6
mozna tez sobie zrobic ps2 na pcie wiec to bedzie mały wydatek wystarczy sciagnac ps2 na pc gre sciagnac albo kupic skadzś z neta lub ze sklepow
ja polecam z allegro bo tam ceny niżeja jak licho xD:)))))
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Tekken
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook