Forum Dragon Ball Nao

» Pokemon ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4  
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.219
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
No Anime take sobie, Manga była całkim fajna i zapowiadała się cikawie szkoda że wydano tyko 4 tomy no i gry na GB były niezłe poza tym nic szczegulnego brak tego czegoś, ale wydaje mi się ze to coś widzą w nm japońcycy bo tam Pikach i spółka wciąż mają sie całkim całkim moze to wina Amerykanskiego tłumaczenia? (troche odkórzyłem stary temat)
SongoFanka Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 31
Dni na forum: 6.205
Posty: 42
Było fajne ale jak się było dzieciakiem,a kiedy zaczęli powturki to się można było załamać xD Ale od tego się zaczynało i w końcu to też anime a stworki są sympatyczne więc został mi jakiś sentyment do tego anime hehe jak leci...to co tam obejrze

Son Goku Rulez!!! Zawsze był,jest i będzie the best
Goku to moje kochanie,tak było,jest i zostanie
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Ja czasem oglądałam "pokemon" ale... Niezbyt mi sie podobało... Wszystko takie przewidywalne, że niedobrze się robi... Nawet te siostry Joy i Jenny... Boże, to było takie nudne... Ale zaznaczam że to tylko moja opinia...
Jack Sparrow
Nameczanin
Nameczanin
Jack Sparrow
Wiek: 34
Dni na forum: 6.174
Posty: 50
Skąd: zza siedmiu mórz
Bawiłem sie w to jak byłem maaaaały, tzn dobre lata temu. Zbierałem żetony w chipsów, jak kretyn grałem z kumplami. Oglądałem każdy odcinek. Ale powiem Wam cos jeszcze. Nigdy w życiu nie narysowałem nic z Pokemonów. I to właśnie dowodzi że nigdy nie mogły konkurowac z DB, z którego wciąż cos rysowałem

Pozdrawiam
.N
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Pokemony? Dawne dzieje. Nie będę ukrywać, że szał tych stworków nie opętał mnie z równą siłą jak i reszty widzów. Do dzisiaj trzymam w swoim biurku pamiatki z tamtego okresu w postaci, naklejek, kartek, tzw. tazoo, plakatów i innych podobnych. Lecz i dzisiaj widzę, że tamte niekontrolowane chęci posiadania chocby kawałka Pokemonów były niczym innym jak zwykłym podążaniem za tłumem, choć posiadanie satysfakcji ze zdobytej dużej ilości przedmiotów i niektóre pożądane przez współtowarzyszy niedoli z dawnej klasy przedmioty typu unikatowe tazoo było niezwykle przyjemne. Także jak podliczam ile warte są wszystkie moje skarby, zastanawiam się jak mozna było zmarnowac tyle pieniędzy. Będąc w temacie uważam to anime za schematyczne i trywialne pozbawione głębszych sensów. Nie potrafiło ono utrzymac widza w niepewności, sprawić, żeby wydarzyło się coś co zakłóci ten idealny porządek. Sama kreska też nie jest zbyt skomplikowana, chociaż bywa i tak, że to co wydaje sie bardzo łatwe z reguły jest najtrudniejsze. Film kinowy znam tylko jeden "Pokemon film pierwszy" opowiadający historię klonu pokemona o nazwie Mew. W przeciwieństwie do tego, co można było ujrzeć w TV jest to stosunkowo dobrze wykonane zarówno pod względem fabuły, kreski jak i co moim zdaniem najważnejsze ścieżki dźwiękowej. Nie da się ukryć, że mam do tej części jakiś swoisty sentyment i nawet dzisiaj lubię zasiąść przed telewizorem, włączyć kasetę i cieszyć oko.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pokemon, tez kiedys ogladalem i zbieralem z nimi co tylko mozna bylo
W sumie, to nawet fajnie bylo, wracam do domu i od razu ogladam Pokemona, nie bylo zle
Ale ogladalem chyba tylko te odcinki z pierwszej serii (150 pokemonow), reszte olalem.

Nigdy w życiu nie narysowałem nic z Pokemonów.
Haha, za to ja rysowalem (w Paintcie), jak ktos chce moge pokazac mu moje dziela ^^

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Jakoś nigdy nie lubiłem Pokemonów, bo mój brat je lubił (-_-) i był ich maniakalnym wręcz fanem , dosłownie miał wszystko z czipsów. Szkoda, że taki z Dragon Balla nie był
Jedynie jeden odcinek był dla mnie fajny - pierwszy, a dalej to jakoś nieteges.
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Pokemony fajne były...Ostatnio jakieś pół roku temu grałem w Pokemon Crystal chyba.Wkurzający był RTeam,jej "Zespół R znowu błysnąąąąąąąłłłł *"w każdym odcinku to już przesada...Utarte schematy przewijały się ciągle,ale ogólnie lubiłem i nadal lubię to anime.Kupiłem sobie nawet taki fajny album z naklejkami kilka lat temu...Kiedyś sam zrobiłem duuużą talię kart z bloku technicznego,a grało się mniej więcej tak,jak w Pokemon Pocket Card Game,czy cos takiego (w Play'iu było na płycie z 6 lat temu).Moi kumple teraz na komórkach grają w Pokemony z GB Przypatruję się temu z dużym zainteresowaniem

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ja kiedyś lubiłem mocno pokemony, dotąd mam karty Pokemon w piwnicy(zbierałem z kolegą). Pamiętam, że przeszedłem wszystkie odsłony gry Pokemon na GameBoy(prócz tych najnowszych, diamentowe i szafirowe, czy jakoś tak to było ;p).
Nie mam nic do tego Anime, może to dziecinne Anime, ale kiedyś to inaczej wyglądało, w końcu byliśmy dziećmi. Teraz patrzymy na to jak na jakąś tandetną bajeczkę dla bobasów... A jednak to ma pewne przesłania, jak przyjaźń międzyludzka i między człowiekiem, a zwierzęciem(Pokemon), dążenie do celu za wszelką cenę, nie poddawanie się itp.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Nie tak dawno bo w 3 klasie [ podstawówki ] razem z kolegą bylismy wielkimi fanami Pokemonów . Ja osobiscie nałem wszystkie na pamięć ale tylko z pierszej serii bo następne były do kitu. Gdy potem pusćili następna serie z nowymi pokemonami to przestałem ogladać , aż do momentu w którym w chipsach pojawiły się wszystkie blaszki pokemonów z pierwszej serii . Gdy uzbierałem z 15 [ niestety tylko tyle ] i mania na pokemony przeszła , wtedy juz zupełnie o nich zapomniałem. Wysoko oceniam równiez filmy kinowe a szczególnie 1 z Mewtwo , bo wtedy sie rozpłakałem jak dzicko jak ujrzeałem jak Pikachu płakał nad Ashem który był zamieniony w kamień. Oczywiscie posiadam masę[ tlko kilku nie mam ] zetonów do gry Pokemon ktore były w chipsach jeszcze dawniej . tak więc pierwsza serię pokemon oceniam na bardzo dobry .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.219
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Nurtuje mnie z czego oni mięso jedli? Chyba z Pokemonów no bo innych zwierząt jakoś nie widziałem. A taki Ash to np dużo [ ort! ] tego jadł a potem łapał. Może po to on je łapał?
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.115
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
możliwe że po to żeby je zjeść. ja sie pokemonami bawiłem ja miałem 11lat a może i mniej.A poza tym pokemony to Hit roku 1999 bodajże. Więc W tamtym to okresie Sie najprawdopodobniej bawiłem.
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.118
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Dajcie ludzie spokoj z pokemonami... ogladalem to z 20 razy i nigdy mi to nie przypadlo do gustu zbieralem tylko kiedys z chipsow takie kapsle na to byla zajawa i tylko z tego znalem nazwy pokemonow, ale z bajki nigdy Natomiast na karty DB byla taaaaaka zajawa ze masakra

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.130
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Tak, kiedyś jak dziecko lubiłem to anime, ale fascynacja nim szybko przeminęła. Gdy leciały odcinki Pokemonów na Polsacie, to w ogóle ich nie oglądałem, tak jak wy wolałem zbierać tazosy i grać w gry Pokemon. Tazosów nie zbierałem długo, za dużo ich było po prostu, serii było chyba z dziesięć, inaczej było z grami, w nie grałem z jakieś dwa lata, ale również,po jakimś czasie mi się znudziły, kolejne części nie wnosiły nic nowego, poza nowymi Pokemonami i grafiką. Nie było tam prawie żadnej fabuły. Ja uważam że nie dorastają te gry do pięt grze na gba Medabots Metabee Version!
Vegeta'San Mężczyzna
Cargo
Cargo
Vegeta'San
Wiek: 31
Dni na forum: 6.056
Posty: 29
Skąd: Polska
Bardzo lubie to anime,nawet czasem oglądam

Dragon Ball 4 Ever
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Fajne anime.
Lubie je nadal a szczególnie [ ort! ] Broka z bohaterów a z pokemonów Bulbasaura. A tych żetonów mam cała torbe chyba
Ale ogółem bardzo fajne anime które zrobiło wielką furore
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Kurde, wstyd się przyznać, ale ja również Pokemony oglądałem. Wstyd, bo ZAWSZE I WSZĘDZIE twierdzę, że Pokemony to największa kicha. Ale jak można się wypowiadać na temat Anime, nie obejrzawszy jej? Widziałem pierwszą serię, ale nie obejrzałem wszystkich odcinków. W dość krótkim czasie zauważyłem, że serial nie ma jakiejś "głębsze"j fabuły i jego konstrukcję można by porównać do fillerów z "Naruto". Ot główni bohaterowie podróżują do konkretnej lokacji- jakiegoś miasta, siedziby zarządu Ligi- po drodze w KAŻDYM odcinku spotykają kogoś, poznają jego historię, spotykają zespół "R", który ZAWSZE "błyszczy", żegnają się i idą dalej. A to wszystko w jednym odcinku. Żadnych ciągów dalszych, które nastąpią, żadnej oryginalności. Kiedy sobie uświadomiłem, że w "Pokemonach" nie zobaczę nigdy nic nowego oprócz tytułowych "kieszonkowych potworów" - po prostu przestałem się tą Anime interesować.
Ale zanim to nastąpiło, przez dobre 3- 4 miesiące z niecierpliwością czekałem na dalsze odcinki
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Też oglądałem pokemony w nadzieju,że w końcu będzie tam coś fajnego. Jako, że w tym samym czasie mój umysł przepełniał agresywny i brutalny DB, to potulne pokemony mnie wręcz przynudzały. A jak przyszedł czas na turniej pokemonów czy coś takiego, to mnie ścięło z nóg kompletnie, Ash przeżywał psychiczne tortury, musiał chłopak walczyć ze swoim przyjacielem, którego nota bene jedynie spotkał w windzie. Bez sesnu, Ash jak był wcześniej tak dla mnie pozostał cieciem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
MareQ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
MareQ
Wiek: 31
Dni na forum: 5.800
Posty: 8
Skąd: Świdnica
Ja pokemony oglądałem jak byłem mały i... nawet fajne wtedy było
Ale teraz to już mi sie tak nie podobają jak wtedy

Z tym że to klasyk to też sie nie zgodzę, to bardziej bajka dla dzieci (zresztą gry w tym temacie też )
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Kiedyś, jak byłam malutka to bardzo je lubiłam. Bardziej jako takie do zbierania, a jako anime słabiej. Teraz już dawno tego nie lubię. Przede wszystkim beznadziejna fabuła, poza tym ten główny bohater jest tak irytujący. Plus ten beznadziejny dubbing. Aż uszy więdną.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Pokemon
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook