Forum Dragon Ball Nao

» O tym, co słychać w studiu 20th Century Fox

Strony:   1, 2, 3  
Fulgrim
Ziemianin
Ziemianin
Fulgrim
Wiek: 36
Dni na forum: 6.127
Posty: 24
Skąd: piaseczno
Super - Dragon ball film.Jak znam życie to będzie prezentował poziom kot łomen albo innej fantastycznej czwórki.Pewnie i tak polezę na to do kina ale daje 100 zł ze będzie szmira.Cieszyłbym się gdyby jednak coś z tego było ale kierując się jakością ostatnich ekranizacji komiksów nie wiedzę szans by to "coś" co powstanie nadawało się do oglądania .
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.098
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
Fulgrim napisał(a):
ale kierując się jakością ostatnich ekranizacji komiksów nie wiedzę szans by to "coś" co powstanie nadawało się do oglądania .


Czemu tak sądzisz? Ja ostatnio oglądałam jakiś film (nie pamiętam tytułu). Powstał on z jakiegoś komiksu (nie koniecznie była to manga) ale było tam coś o tych wszystkich mocach itd. nie powiem żeby był źle nakręcony chociaż [ ort! ] grafika niekiedy przypominała dziwnie całkiem inne rzeczy niż przypominać miała. Mimo wszystko dało się na niego popatrzeć. Jak znajde go kiedyś w necie, to dam link choćby do samego opisu

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
Darkonever
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 6.064
Ostrzeżenia: 2
Posty: 3
Gotenkskun napisał(a):
The 20th Century Fox studio is expected to shoot three big-budget movies in Montreal over the next year; each has a budget of at least $100 million. The films are the Night at the Museum sequel Another Night, Independence Day director Roland Emmerich's remake of the sci-fi flick Fantastic Voyage and a big-screen adaptation of the Japanese manga Dragonball Z.

Dragonball Z is adapted from the manga created by Akira Toriyama; the work was also turned into a Japanese anime series that played all over the world. It tells the story of an alien sent to destroy Earth, who has a change of heart and decides to join the humans in their fight against various aliens and bad guys.

There are no details yet as to when these three shoots will begin, but they are expected to wrap production by next July.
Witam
Jestem nowy na forum i już mi głupio że poprawiam ale do opisu wkradł się błąd a raczej błędy.
Zresztą nie będę wyjaśniał jakie tylko podam tłumaczenie tego doniesienia, według mnie bardziej poprawne.

20th Century Fox Studio planuje nakręcić trzy wielko-Budżetowe filmy w Montrealu w przyszłym roku.
Każdy z nich o budżecie co najmniej 100 milionów dolarów. Tymi filmami są seaquel "Nocy w muzeum" "Kolejna/Następna Noc", Film Reżysera "Dnia Niepodległości" Ronalda Emmericha (mam nadzieję że dobrze przełożyłem) będący remakem filmu Sci-fi Fantastyczna Podróż" i wielkoekranowa adaptacja japońskiej mangi Dragon Ball Z.
Opowiadanie o czym jest Dragon Ball Z (nie opłaca się tłumaczyć myślę)

Nie znane są na razie szczegóły co do tego kiedy te trzy obrazy będą kręcone, ale rozpoczęcie prac nad ich produkcją jest oczekiwane na lipiec następnego roku.
No teraz już chyba wszystko jasne i co najważniejsze nie ma niedomówień
ChiCha Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.056
Posty: 10
Skąd: Jawornik
Nio właśnie, nio właśnie...Podzielam obawy przedmówców: boje się jak np. zrobią w filmie fryzóreę Songa-przecież ona jest zawsze taka sama: striktem dwuwymiarowa!!! Za to nie martwie się o inne fryzki. Kino już nie takie wypaśne fryzki robiło -także spoczko o Vegusia i innych ;P... Drugą super poważną sprawą są właśnie te efekty. Mam nadzieje, że jeśli w ogóle [ ort! ] tak wspaniała produkcje powstanie, nie odwalą kichy...Poszperałam w necie i znalazłam (bodajrze) na Youtube krótkie filmiki zapowiadające film. Muszę powiedzieć, że Ka-Me-Ha-Me-Ha było po prostu [ ort! ] boskie!-polecam poszukać . Znalazłam też pokaz slajdów z kreacją aktorów, był Piccolo i Vegeta (ale jakiś taki )...Zgadzam się z komentażem Ziemianina: świetne efekty specjane są teraz do zrobienia "pikusiem" i nie powinniśmy się o to akurat martwić. 20th CF zasłyneła z dopracowań jeśli o to chodzi... No ale kwestia najważniejsza: jak aktoży oddadzą postaci z DB? A zastanawialiście się nad efektem latania?- to nadal sprawia problemy :\...

Gadam,gadam a nie mam pewności, czy w ogóle [ ort! ] będzie DB Movie...

Fani DB- trzymajmy kciuki za 20th CF, aby im się udało i aby nas nie zawiedli!!!

P.S.- czekam na komentaże
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.409
Posty: 1.031
Mogłabyś z łaski swojej podać linka do tego "trailera"? Chciałbym zobaczyć.
A walki na pewno będą odstawione, to raczej do fabuły i gry aktorskiej (że o aktorach nie wspomnę) będę miał prawdopodobnie zastrzeżenia...

ps.: co do podpisu, db fanko- widziałaś "Naruto"? Takie sceny "roztrzęsioną kamerą" powinni do filmu wrzucić!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
ChiCha napisał(a):
A zastanawialiście się nad efektem latania?- to nadal sprawia problemy :\...
Przeciez w wielu dzisiejszych produkcjach bohaterowie lataja
Nawet w Matrixie
No czasem kiczowato to wyglada, ale trudno.

paintball_0 napisał(a):
Chciałbym zobaczyć.
No wlasnie, daj nam linka do tego trailera
Bo obawiam sie, ze cos takiego nie istnieje...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
ChiCha Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.056
Posty: 10
Skąd: Jawornik
Kochani- sorry, że tak długo! oto na co możecie wejść jeśli chcecie zobaczyć to o czym mówiłam:

* zaloguj się, aby zobaczyć link *

tak jak mówiłam to jest na Youtube na "Dragon Ball Live Action" to bardzo krótki filmik ale tam "obok" są też prezentacje z postaciami które niby mają grać. Oglądnijcie i sami ocenecie i sami ocencie

PS- uważam,że wytwórnia Regency jest świetna

Aha-poszperajcie bo tam jest tego troche

CZEKAM NA KOMENTAŻE!!!

edit:
Sprawćcie jeszcze to:

* zaloguj się, aby zobaczyć link *

jaka sceneria!! Jak to ma tak wyglądać to EXTRA!!!
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.409
Posty: 1.031
Cóż mogę na te trailery odpowiedzieć? Zauważyłaś słowo "fan" w nazwie tego drugiego? Pierwszy trailer, to po prostu sceny wycięte z filmu "Deep impact" i jakiegoś, którego nie kojarzę, Drugi, to ewidentna fanowska robota. Nie zapominajmy, że 20th Century Fox jeszcze nawet nie zaczęło zdjęć do DB Movie.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.739
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Ech, już brak mi słów na takie plotki, myślałem że już wszyscy przejrzeli na oczy . . . ChiCha, nie możesz wierzyć we wszystko co widzisz. To normalne że wszyscy napalają się na film DBZ i pociąga ich wyobraźnia, w końcu sami usiłują wkupić się we własne słabości . . . opamiętaj się

Dattebayo!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
ChiCha napisał(a):
www.youtube.com/watch?v=K8frPH3WJV0
Tylko, ze tam z DB nie ma niczego procz dzwieku.

Coz... szkoda, ze te postacie z filmu DB sie nawet nie ruszaja ^^
Co to za trailer z obrazkami

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
ChiCha Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.056
Posty: 10
Skąd: Jawornik
Oj-chcieliście to Wam kochani pokazałam co znalazłam. Paintball'owi dziekuje za powiadomianie, że sceny są z "deep inpact"...

Calibra- może masz racje... Wszyscy jaknajszybciej chcieliby widzieć DB Movie... Może nie potrzebnie się napalam? A Ty nie wierzysz, że taka produkcja powstanie?

Hej Gotenkskun- nie krytykuj mnie! Chciałeś, żebym pokazała co znalazłam- to pokazałam...
Masz racje- szkoda, że te postacie nawet się nie ruszają


P.S.- nie śmiejcie się, ale co to jest "trailer"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Pierwsza rzecz ... to co Gotenks przedstawił, to nawet nie jest krytyka, uwierz mi , już mi się nie chciało nic pisać tutaj, jednakże uważanie traileru, którego członem nazwy jest słowo Fan za oficjalny, jest ... co najmniej dziwne ... Trailer zaś oznacza najprościej w świecie tłumacząc zwiastun.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
ChiCha Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.056
Posty: 10
Skąd: Jawornik
Focus- ja na serio nie wiedziałam co to oznacza "trailer"...

Sprostowując: ja nie pisałam, że widziałam jakiegoś trailera, tylko krótkie filmiki i prezentacje! Nie uważam więc tego za trailera...

Dzięki za odp. na pytanie

edit:
Aha paintball- tak widziałam te scenki z Naruto .... uważam, że świetne sa te scenki... Co mi powiesz o Naruto? Lubisz?
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.409
Posty: 1.031
Lepiej ze mną takich tematów nie poruszaj, ChiCha:

Aha paintball- tak widziałam te scenki z Naruto .... uważam, że świetne sa te scenki... Co mi powiesz o Naruto? Lubisz?
Jak się rozpiszę, to narobię takiego offtopa, że...
Odpowiem tylko, że Naruciak zajmuje pierwsze miejsce na mojej prywatnej liście ulubionych Anime!


ps.: Ta lista nie posiada innych miejsc Za bardzo się wszystkie różnią, żeby je porównywać.


edit:

nie chciałem offtopa robić, więc tak ci odpowiem ChiCha: Kliknij sobie odnośnik w moim podpisie. Od razu przeniesie cię na stronkę z różnymi anime, między innymi "Naruto" (po prawej jest spis Anime. "Naruto" jest gdzieś po środku, bardziej na dole ). Ściągnij sobie parę odcinków. Prędkość serwera to jakieś 40- 60 kB/s i nie trzeba żadnych torrentów, czy czegoś, żeby ściągnąć!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez paint: 25.09.2007, 20:52
ChiCha Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.056
Posty: 10
Skąd: Jawornik
AHA ... Całkowicie rozumiem, mam to samo jeśli chodzi o DB ... Bardzo dużo oglądałm różnych filmików z walkami z Naruto i super bardzo mi się podobały . Mam osobną płytkę z nimi.
Ale niestety samego Naruto nie oglądałam . nie mam satelity a na "zwykłych" prog. nie transmitowali
Troche czytałam o mandze i znam fabułę (Fajna,fajna:) i gł. bohaterów.

Czytałm gdzieś (bodajże w Kawaii), że Naruto jest regeneracją (w nowym stylu) DB.- Co na to powiesz Paintball?

P.S. Swoją drogą uważam, że Naruto jest so sweet'owy
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja czekam na taki film i wtedy wszystko ruszy!!! i DB cała seia i DBAF i znowu będzie co zbierać w chisach itp. Ojoj juz się doczekać nie mogę
ChiCha Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.056
Posty: 10
Skąd: Jawornik
Hej- a masz wszystkie karty?? .... Wierzysz, że AF powstanie naprawdę??....
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Pff a czego niby mam nie wierzyć,że AF powstanie a karty mam wszystkie Z a DBGT chyba 6 sorka za off top
ChiCha Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.056
Posty: 10
Skąd: Jawornik
Mój chłopak ma wszyściusieńkie oprócz Trunksa SSJ2 z serii GT...

...jeśli chodzi o Af, to sama nie wiem. Na forum Maxiora przeczytałam masę najprzeróżniejszych komentarzy ...
Veloxius Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.009
Posty: 1
Skąd: Z daleka ;]
Witam ;]
Fajnie że jednak w końcu wezmą sie za tego DBZ live action movie.
To może być wielkie dzieło ale też i kompletna klapa ale mam nadzieje żę jednak jak już sie wezmą za to to tego nie zepsują.
Co do fryzurek to nie takie rzeczy w kinie już robili więc i z tym sobie poradzą.
A Goku według mnie powinien zagrać Hugh Jackman .
Genialnie wedlug mnie pasuje do Goku i jest podobny. Jak już kogoś brać to sądzie żę tylko jego ;]
w końcu ma już doświadczenie w byciu superbohaterem ( Wolverine z X-mena )
Ehh nie moge sie doczekać co z tego będzie a przyjdzie poczekać jeszcze pare lat .... A w serie AF nie wierze bo to pewnie tylko wymysł fanów , zresztą gdzieś czytałem że Akira robi Blue Dragona i to będzie jego ostatnie anime....
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » O tym, co słychać w studiu 20th Century Fox
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook