Forum Dragon Ball Nao

» Problem z SSJ4?

Strony: 1, 2  

Co sądzisz o SSJ4?

Co sądzisz o SSJ4?
Jest SUPER!!! 33,93% 19 33,93%
Jest całkiem fajne:) 30,36% 17 30,36%
Nie mam zdania... 7,14% 4 7,14%
Nie, nie podoba mi się... 16,07% 9 16,07%
Totalne dno... 12,50% 7 12,50%
Wszystkich głosów: 56
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
No właśnie, maly(???) problem() z SSJ4.
W jednym z tematów Hidden Lord napisał:

Tylko ilu SSJ4 uważa za prawdziwy, kolejny stopień SSJ?
Mówiąc szczerze na poczatku to pytanie wydało mi się bezzasadne. Bo mimo przecież wielu zastrzezeń dotyczących DBGT to SSJ4 pozostaje stadium SSJ.
Ale czy aby na pewno?
Aby osiągnąć SSJ należy:
w tym momencie powinna paśc lista konkretnych punktów co trzeba miec aby zmienic się w ssj, Ale nie padnie bo jest powszechnie znana:P

Problem natomiats pojawia się w przypadku SSJ 4.
Po pierwsze aby nim zostac trzeba zmienic się w Oozaru. To już powinno eliminowac te transformacje z grona SSJ.
Po drugie nalezy odkryć, zastosowac i opanować kolejny nowy poziom mocy- Golden Oozaru, który mi w dziwny sposób kojarzy się z Oozaru na poziomie SSJ.
Po trzecie- muszą zaistnieć warunki zupełnie niezależne od samego wojownika- wyżej wspomniane nie daja gwarancji sukcesu w przemianie.
Po czwarte- podobno podczas tworzenia DBGT jego autorzy zastanawiali się, czy nie nazwac tego poziomu jakoś inaczej...

Mi osobiście SSJ 4 wydaje się być poziomem w sposób oczywisty łączącym dwa inne- Oozaru i SSJ. Coś jakby Perfect Saiya-jin.
I co ważniejsze. Jeśli przyjmiemy takie założenie( co oczywiście jest tylko propozycją z mojej strony) i jeśli te dwa poziomy można łączyć, to oznacza, że kiedyś musiały zostać rozłączone.
Może to świadczyć o tym, że SSJ4 był podstawowym poziomem "pierwszych Saiyan", których moc, być może zbyt potężna by mogli ją kontrolować, została podzielona na dwa odmienne rodzaje transformacji. Brzmi moż edość nieprawdopodobnie, ale to tylko teoria. Troche romantyczna, ale cóz... W końcu mamy wiosnę
pozdrawiam

ps. Temat z którego zaczerpnąłem czytat Hidden Lorda: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?t=1338

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Dai Kaiosama: 13.06.2006, 17:33
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Tak SSJ4 jest dosc pokreconym poziomem. Jak juz wymienil Dai nalezy przejsc przez wszystkie skomplikowane z pewnoscia dla duzej ilosci Sayjan transformacje, a takze opanowac je. Wedlug mnie SSJ4 nie jest konieczne, ale dobrze ze jest.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Ech, tyle się naszukałem tematu, gdzie to napisałem (sądziłem, że w którymś o SSJ), a to o Mistic Goku i nawet dałeś link... Niepotrzebnie straciłem czas...^^

Prawdę mówiąc, w tym twierdzeniu nie tyle podważałem prawdziwość poziomu SSJ pod względem warunków jego dokonania, jak z góry przekreśliłem jako kolejny nieudany twór autorów GT. SSJ4 odbiega całkowicie od wszystkich pozostałych, poprzednich poziomów - wyglądem, sposobem osiągnięcia oraz swą niezwykłością. W mym mniemaniu odbiegnięcie od zasad SSJ, które nieformalnie zostały nakreślone poprzez ogólny, podobny wygląd SSJ-SSJ3, sprawia, że 4 nie jest nowym, wspaniałym poziomem, lecz nieudaną próbą dania czegoś nowego.

Co do hipotezy rozłączenia się... W takim razie, czym jest SSJ4? Nie ma wiele wspólnego ani z SSJ ani z Oozaru (ani gabaryty, ani kolor włosów). Czy więc może jest następstwem zwykłych Saiyan? Kolor włosów, nieodzownie czarny może sugerować, następstwo w prostej linii od Normal SJ do SSJ 4. Osobnym poziomem Oozaru, który po pewnym czasie osiągnął Golden, mógł zostać rozłączony na owe Normal Oozaru oraz SSJ. Powoli poziom Golden i SSJ4 zostawał zapomniany...

Sadzę jednak, że to tylko my tak rozwodzimy się, a dla twórców GT był to po prostu kolejny poziom SSJ, z transformacją, w której ciekawie połączyli Oozaru i złotowłosych legendarnych wojowników.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
ale popatrzczie na wyglad ssj4. tam wyglada jak prawdziwy sayiajin, futro itd. jak od oozaru. realistyka wygladu prawdziej rasy po zamianie bo tak naprawde futro i ogon bardziej kojarza mi sie z sayanem, a nie jakies zolte wlosy, ktore nie wiadomo skad sie wziely i co maja wspolnego z ta rasa skoro pewnie zaden z nich nie widzial nigdy swego rodaka w innych niz w czarnych wlosach:|
mi tam sie ten poziom podoba.
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.599
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Moim zdaniem rozwodzenie sie na temat czy SSJ4 byl kolejnym stadium SSJ rozbija się o założenia czy zamierzenia twórców GT.
Jestem przekonany, że postawili oni na efekciarski wyglad nie biorac pod uwagi dalszego toczenia legendy. Bardzo prawdopodobne jest rowniez to, że nie wglebiali sie w ogole w historie, nie analizowali jej i nie starali sie kontynuowac mysli Akiry.
Mozna by rowniez postawic ciekawe pytanie czy Oozaru mial tylko jeden poziom ? Tzn. czy mogl transformowac sie w cos wiecej niz Golden Oozaru z pominieciem SSJ4 ? Pytanie raczej bez odpowiedzi, ale przyznam ze trapi mnie to niesamowicie.
Co do tego, czy stadium czwarte bylo prawdziwą przemianą w SSJ. Otóz jak dla mnie było to troszke wbrew naturze Saiyan, wsciekła małpa pod wpływem łez doznaje szoku i przemienia sie w SSJ4 ? Rozumiem że mogłaby złagodniec, ale zeby na tyle zadziałał płacz Pan na tego potwora by w stanie był przeobrazić sie w nadzywczajny poziom jakim byl SSJ4 ? Lekko naciagane moim zdaniem... Aczkolwiek wlosy na ciele i ogon mogly swiadczyc o tym, że w jakis sposob ten poziom byl kolejnym krokiem do stania się SSJ... bo byc moze... żółte włosy i wieksza moc były takim przedtsatium do prawdziwej legendy... moze tak naprawde nigdy nie mielismy okazji obejrzec prawdziwego SSJ... przyznam sie ze teraz dopiero spojrzalem na to w ten sposob, i wydaje mi się, ze jest to mysl warta podjecia dyskusji a przynajmniej przemyslenia
Na koniec... SSJ4 Sucks

pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Zgadzam się z eMate. Patrząc na poziom SSJ4 od razu widać, z jakiej rasy pochodzi. Wygląd miał genialny: futro, czarne włosy, obwódki wokół oczu. Kiedyś, jak narysowałam Goku SSJ4, to moja matka stwierdziła, że wygląda jak pijany. Siła i szybkość też super. Nie wiem, dlaczego czepiacie się tego poziomu.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.857
Posty: 549
To zależy od tego jak kto pojmuje DB GT.
Oczywiście fan DB stwierdzi, że SSJ4 to po prostu "pic na wodę" aby tylko podtrzymać serię. Zwolennik GT uzna go oczywiście za kolejny poziom SSJ.

Patrząc obiektywniej, można okreslić to tak (znowu ja i moje spekulacje ):

-SSJ, będąc niejako "Legendarnym" poziomem stał się bardzo szybko powszednim stanem. pod koniez DBZ Każdy Sayian potrafiłzamieniś się w SSJ.
- SSJ2 - gdyby seria DBZ potrwała dłużej, pewnie i zastąpiłby popularnością SSJ, Gdyż Goku puodobał sobie właśnie ten LVL ( w Buu sadze tylko w SSJ@ walczył, albo ew. w SSJ3).

-SSJ3 - Bardzo dobry pomysł Akiry na Uwierzytelnienie "Wzorca idealnego Sayia-jina". poziom stałsię "Unikalny" czyt. nieosiągalny dla niektórych. Rarytas.
-SSJ4 - Stan, w którym wojownik zmienia postać na ludzką, zachowując moc G. Ozaaru, co nie oznacza, że dokonuje przemiany na innny poziom. po prostu zmienia wygląd, aby lepiej kontrolować moc - która pozostaje TAKA SAMA jak u g. Ozaaru.

Więc mozna by się kłucić czy SSJ$ to poziom, czy po ptostu inna forma Golden'a. Ja uważam, że 2 stwierdzenie jest trafniejsze. W postaci Golden ozaaru po prostu trudniej jest się kontrolować, więc zmiana wyglądu jest konieczna, zresztą Wielka małpa, to łatwiejszy cel, bo w duże łatwiej trafić

Tak też podsumowując: SSJ$ to nie jest "Czysty" poziom SSJ, jest to jedynie inna forma G.Ozaaru, w której wojownik lepiej porafi nad sobą zapanować.

Dziex jeżeli ktoś to czytał PZDR

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.626
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Bardzo spodobała mi sie teoria o "rozłączeniu"(!)
ale gdybyśmy przyjeli taką formę, to G.Oozaru nie miałby nic do roboty. Bo skoro G.Oozaru to to samo co SSJ4 to jak moze być rozłaczeniem? Było by to po prostu nie logiczne.
Wiedząc, ze dzieki nerwom (placz Pan) G.Oozaru stał się SSJ4, mozemy stwierdzic ze to ta sama forma, tyle ze bardziej opanowana i bardziej podobna do saiyanina.

tyle ode mnie co do "rozłączenia"

tak więc podsumowywując - uwazam, tak samo jak Pax, ze :
SSJ$ to nie jest "Czysty" poziom SSJ, jest to jedynie inna forma G.Ozaaru, w której wojownik lepiej porafi nad sobą zapanować.
co prwada, bardziej przypomina saiyanina, niz w poprzednich formach, ale zauwazajac inne podróby z DB AF smiem twierdzic ze czym wyzszy SSJ tym wieksza małpą się staję PzDr

Obraz
PALATIAL REGALIA
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Na początek drobne wyjaśnienie:

SSJ, będąc niejako "Legendarnym" poziomem stał się bardzo szybko powszednim stanem. pod koniez DBZ Każdy Sayian potrafiłzamieniś się w SSJ.
Słowo "niejako" jest tu zupełnie nie na miejscu. Legendarnym poziomem mocy jest niewątpliwie poziom SSJ.
To nie powinno budzic wątpliwości.
Czym więc tłumaczyc jego powszechność, skoro miał go osiągnąć tylko Legendarny Wojownik?
W g wchodzi tu tylko interpretacja Legendy. Według mnie Legenda przefdstawia dwa, na poczatku zupełnie oddzielone od siebie mity. Swoja interpretacje zamieściłem juz w innym temacie*), więc nie będę nioepotrzebnie się powtarzać.
Ale stanowczo będe się upierać przy tym, że legendarnym poziomem mocy jest SSJ.
A co do samego pomysłu wnoszonego przez VegetęZ i ciekawie rozwinietego pzrez Pax'a(nie sugeruję, że twój pomysł nie jest pomysłem autorskim:)):

Mozna by rowniez postawic ciekawe pytanie czy Oozaru mial tylko jeden poziom ? Tzn. czy mogl transformowac sie w cos wiecej niz Golden Oozaru z pominieciem SSJ4 ?
i cytat Pax'a:

SSJ4 - Stan, w którym wojownik zmienia postać na ludzką, zachowując moc G. Ozaaru, co nie oznacza, że dokonuje przemiany na innny poziom. po prostu zmienia wygląd, aby lepiej kontrolować moc - która pozostaje TAKA SAMA jak u g. Ozaaru.

Więc mozna by się kłucić czy SSJ$ to poziom, czy po ptostu inna forma Golden'a. Ja uważam, że 2 stwierdzenie jest trafniejsze.
Muszę przyznać, że taka interpretacja jest bardzo ciekawa i oryginalna.
Ale w związku z wnoszonym przez Pax'a pomysłem SSJ4 należałoby interpretować jako kolejny poziom Oozaru.Bardzo ciekawa interpretacja:)
Co do pomysłu Michała...
Pozostaje on poza linią interpretacji Pax'a. Wyłącza bowiem SSJ4 z poziomów Oozaru.
Obie linie są bardzo ciekawe i warte dalszej dyskusji w kwestii SSJ4:)
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.538
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Poziom SSJ4 jest... troche przesadzony. Nie mogę powiedzieć że wygląd miał brzydki! Był zarąbisty! No ale poziom mocy był z grubsza zawyżony! Za wcześnie w GT pojawił się owy poziom! Można było ciągnąć GT dłużej a wiadomo że jak sie najsilniejszy SSJ4 pojawił to nie ma sensu dawaćnowych potworów!
Adimo
Ziemianin
Ziemianin
Adimo
Dni na forum: 6.488
Posty: 4
Według mnie ssj4 to nie jest żadne przegięcie ! Prawda troche różni się od poprzednich poziomów ssj ale to coś nowego i moim zdaniem udanego. W tym poziomie dziwi mnie tylko jedna rzecz : w gbgt jak wiadomo songo był przemieniony w dziecko ale gdy stawał się ssj4 to znów był dorosły! Dziwi mnie to dlatego, że jak sie przemieniał w inne poziomy np. w ssj3 to dalej był dzieckiem.






I tak SSJ4 jest nalepszy i zawsze będzie !!!
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.566
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Nie no bo co mieli wymyślić.Na wygląd swych poprzedników?osobiście poziom nie podoba mi sie ale jest jeden problem.Jakby mieli zrobić to podobnie do pozostałych ssj to co by to wyszło.Że tak powiem byłoby to dość nudne.Lepiej zrobili robiąc to na podobieństwo oozaru.Teraz pada pytanie czy to jest ssj?No właśnie do każdego osiągnięcia poziomu były jakieś kąkretne warunki a tu całkiem inaczej,wystarczyło sie opanować pod postacią oozaru.

A teraz powiedzmy tak gdyby pan Akira to robił by na pewno wyszło co ś innego.Jakby z-ka ciągneła sie dalej to by mogło wyjść jakieś 'ultra ssj3' a potem jakieś ssj4 w tym przypadku już całkiem inne i zgodne (chyba)z legendą i warunkami osiągania.Po prostu GT to nie dzieło Akiry i dlatego jest coś innego niż w Z
PZDR

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.755
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
ssj4 hmmmm ja uważam go za normalny poziom ssj tylko ........ jak ktoś juz pisał wcześniej trzeba zamienić sie w ozaru ale jezeli wojownik nie mógłby sie stać ssj w normalnej postaci na pewno nie mógłby osiagnać ssj4 i jeszcze jedno zeby osiagnąć ssj4 trzeba było opanowac zabójczy instynkt sayajina w formie ozaru i w pełni ja kontrolowac.Goku osiagnął kontrole dzieki pomocy Pan w Vegeta jako ksiąze sayajinów chyba miał to w genach bo podczas pierwszej walki na ziemi umiał ja kontrolować . Myśle ze właśnie w wyniku kontrolowania tej energi powstał ssj4.

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
kovussj2 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kovussj2
Wiek: 35
Dni na forum: 6.468
Posty: 18
ja mam teorię że ssj4 jest to po prostu [ ort! ] sj2 (saya-jin poziom 2) gdyby tak nie było to można byłoby osiągnąć go podczas treningów a nie byłby potrzebny ogon,
a i mam pytanie do Pax'a - czyli twierdzisz że golden oozaru miał następny level tak?
skoro rozumujesz w ten sposób to weźmy tak:
jeżeli brać to za prawdziwe że wojownik po opanowaniu oozaru zmienia wygląd gdzie zostaje moc Oozaru to
- w Vegeta saga był motyw co Vegeta sam zmienił się w oozaru i doskonale nad nim panował to:
- dlaczego nie przyjął następnej formy???
- skoro doskonale panował nad Oozaru a Golden to jego następny poziom to i nad nim Vegeta świetnie panował przypomnijcie sobie w jak szybkim czasie "zapanowal" na Goldenem na moje to Vegeta panował nad nim od początku a tylko udawał by odwrócić uwagę Li shenrona.
- ssj4 wtedy byłby tak powolny jak żółw mieszkający u kamesenina. nie powiesz mi chyba że twoim zdaniem oozaru był szybki



jak już mówiłem dla mnie to jest po prostu [ ort! ] sj2 zwróćcie uwagę że saya-jin w zwykłej formie ma ogon, temu dorasta futro chyba rozumiecie a i jeszcze jeden ważny aspekt na który PAX nie zwrócił uwagi (i mało kto to zrobił)
Golden Oozaru ma stojące "włosy" na głowie na wzór ssj i są koloru złotego jakie każdy ssj posiada a "ssj4" posiada czarne, krótsze niż ssj3 włosy (co do długości włosów - zwróćcie uwagę na to że ssj z poziomu na poziom miał coraz dłuższe włosy i coraz bardziej złote)
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
SSJ4 i Golden Oozaru...
Zacznijmy od Wielkiej Małpy:)
Oozaru to podstawowa transformacja Saiyan. Podnosi poziom mocy 10 razy a do jej kontroli potrzeba rozwiniętej świadomosci- dzieciom wychodzi to raczej kiepsko, co dobitnie potwiuerdził przykład Goku i Gohana.
Golden Oozaru to kolejny poziom transformacji. Podnosi siłe wiele razy więcej niż zwykły Oozaru. Jak dla mnie to Oozaru na poziomoie SSJ. Oczywiście ta nazwa nie mogła zostać zastosowana do poziomu Oozaru, więc nadano mu nazwę Golden.
Czy jest mozliwe, aby Vegeta, podczas walki z Goku na Ziemi mógł zmienic się w Golden Oozaru? Odpowiedź brzmi ozywiści NIE.
Podam dwa powody.
Pierwszy to ten, że poziom Golden Oozaru ne powstał w głowie p. toriyamy.
Drugi- nawet gdyby tak było, to moc Vegety nie była wystarczająco duża, aby zmienić się w Golden Oozaru.

A co do SSJ4...
Nie może on być sj2. SSJ4 to kolejny, choc zastanawiający, stanowi kolejny etap w ewolucji poziomów SSJ. Wybija się on z poprzednich poziomów swoją siłą, wyglądem i sposobem transformacji.
Czy jest on drugim poziomem Saiya-jina?
według mnie może on być, jesli nie jest ssj, poziomem Perfect Saiya-jin lub Ancient Saiya-jin.
Ale czy takie pomysły sa słuszne? Nie wiem... to tylko pomysły
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.130
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Ja uważam że SSJ 4 to nie jest forma SSJ. Uważam za to,że Golden Oazaru to małpa SSJ, czyli małpa osiągnęła poziom SSJ. SSJ3 to było ostatnie stadium super wojownika, w którym idzie bardzo dużo energii i trudno jest utrzymać długo ten poziom. Idźmy dalej, skoro Goku z czarnymi i futerkiem to SSj4 to ten poziom powinien zabierać tak dużo energii,że wojownik może w nim być nie dłużej niż parę minut, ale tak nie było, więc facet z futerkiem to nie jest poziom SSJ. Za to żaden sayian, nie zmieniał się w Oazaru po osiągnięciu SSj i nie wiadomo czy wtedy mogli być Golden oazaru. Oazaru ssj w tym stanie wojownik nie kontroluje swoich poczynań, więc jest pytanie jak zachować tą siłę?Musi się stać chodź w części zwykłym wojownikiem po części zostać małpą, więc tzw. poziom SSj 4 jest po prostu formą przejściową pomiędzy zwykłym sayianem a małpą. Jest na to dowód: dlaczego goku stał się dorosły jak był dzieckiem? Bo to jest stan między normalnym sayianem a małpą coś pośrodku. Ja tak myślę!
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ja uważam że SSJ4 to jest kolejny poziom Super Saiyan , skoro każdy inny poziom róznił się wyglądem to SSJ4 rózniło się najbardziej , zczkolwiek szkoda że w SSJ4 zeby się w niego przemienić trezba mieć ogon.....jest to inus , ale jak małpa to małpa ;p

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.118
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Jak dla mnie jest to juz maasakryczna przesada !! Na poczatku mial byc jedynie SSJ (pomijam fakt, ze chodzilo tam o LSSJ, ale w DBZ wszystko sie zdawalo jakby to poziom SSJ jest tym LSSJ...mniejsza o to ) SSJ2 jest jeszcze spoko...SSJ3 juz tkai naciagany, no ale niech jeszcze bedzie...Ale SSJ4 to juz przesada...jak dla mnie oczywiscie...Cieszy mnie jedynie fakt, ze mimo iz GT jest totalna klapa wymyslili fajny sposob przemieniania sie w SSJ4...Monotonne by to bylo, jezeli kolejna przemiana byla pod wplywem zlosci i bezradnosci tak jak to bylo w przypadku SSJ i SSJ2 (nie wiem jak to tam z SSJ3)...Jedynie to pochwalam...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Son-Gohaten
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.051
Posty: 41
Skąd: Z Vegety
SSJ4 to poziom i trzeba z tym się pogodzic. Ja go bardzo lubię w końcu [ ort! ] ma więcej wspólnego z SJ niż złote włosy. Fajny wygląd, siła (nie przeskadza mi ona, kolejny poziom musi byc coraz lepszy). Sposób zmiany trochę naciągany ale jakoś to da się przebolec. poza tym [ ort! ] jakby wyglądał SSJ4 w ,,wersji SSJ''? Włosy bardziej ciężkie od samego kosmicznego woja ?
Ripper Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.046
Posty: 19
Jak dla mnie ten poziom to nie jest stadium SSJ... To raczej cos w stylu połączenia sie sayian'a ze swoim 2 ja (Ozaru). Wywołanie drzemiącej siły i opanowanie jej. Mysle że SSJ4 wyglądało by zupełnie inaczej gdyby to mistrz Toriyama kotunuował swoje dzieło To coś co zrobiło DB GT (nie wiem jak oni sie zwą i nie chce wiedzieć szczerze mówiąc...) Zrobiło to na odwal sie... zeby tylko wydusic kase na fanach DB. Świadczy o tym choćby ilość odcinków... jakby serio chcięli to kontynuować to na pewno było by ich więcej. No... troche sie rospisałem a to przeciez temat o SSJ4... Podsumowując - Shit, shit i jeszcze raz shit... robiony na odwal sie i przekoloryzowany te czerwone powieki, owłosione wszystko oprócz [ ort! ] klaty i brzucha chyba zeby podkreślić muskulature xD - strach sie bać heh

Problem z Earth Special Forces ? Pisz - gg 7363487 - chętnie pomogę
Capoeira meu amor !
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Problem z SSJ4?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook