Forum Dragon Ball Nao

» Gry, które najbardziej przypadły Wam do gustu

Strony: 1, 2, 3, 4  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Wiem, wiem, że jest ich wiele, lecz spokojnie ludzie
Ja wymieniłbym całą serię Crash Bandicoot, Jak & Daxter (super przygodówka), Tekken 3, Diablo 2, DBZ Budokai 3, cała seria Commandos i GTA, oraz Final Fantasy X- według mnie są to gry legendy !
Wypowiadajcie się, także wy Tylko nie przesadzajcie z ilością waszych typów

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 03.08.2007, 13:36
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
No gdzie tam, jaki Commandos, w życiu nawet o tym nie słyszałam, RPG króluje na całej linii. Poza tym to należy moim zdaniem wymienic też Quake'a (szczególnie kłania się Arena, w którą nigdy za bardzo mi nie szło... ), ONI, Warcraft'a, Spell Force'a.

Tyle z moich ulubionych.
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
A mi się podobała sporo gierek postaram się wam je wymienić:
PC
Neverwinter nights, diablo2, Heroes 3, świątynia pierwotnego zła, prince of persian the sands of time,Warcraft3, Age of empires ,age of mythology, wszystkie fify, Tzar, blood reyn, tomb rider the angel of darknes,cooliny,Spider-man the move i tam jeszcze pare jak mi się przypomnie to napisze
GBA
Rayman3, i wszystkie gierki z Db
PS2
Crash Bandicoot, tekken4 i DBZ budokai2 i 3 fify, to nowe prince i jeszcze pare
Majin Vegeta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.962
Posty: 1
Skąd: Katowice
Cze jestem tu nowy najbardziej mi sie podobała seria Comandos diablo 2 i taka jedna stara gra która nazywa się Dark Colony i pokemony na kompa
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Troche tego jest: cała seria Commandos, Mafia, Prince of Persia: Piaski Czasu, Neeed for Speed: Underground, Anno 1602, Codename: Outbreak, Call of Duty, Enter the Matrix, Max Payne, Max Payne 2: The Fall of Max Payne, Rome: Total War, Painkiller, The Sting, Tony Hawk's Pro Skater 2, Unreal Tournament 2003 oraz Worms: Armageddon. Większość tych gier przeszedłem lecz w żadnych nie używałem kodów. Tak więc co do gier to mam rozległe zaineresowania .
Przerzucam się na gry wymagające tylko przeglądarki internetowej takie jak: Dark Throne, thecrims czy OGame.
WARRIOR20
Wojownik
Wojownik
WARRIOR20
Dni na forum: 7.010
Posty: 36
Skąd: wrocław
Witam jeżeli chodzi o moje ulubioe gry to Disciples 2 ,Comandos ,Desperados , Submarine ,Diablo1,2 Starcraft,CS ,Delta force ,Medal of honor (wszystkie części )War craft3 Zbijatyk to Street fighter praktycznie wszystkie części oczywiście Mortal kombat Teken3 4 5 Teken tag w to grałem bardzo długo no na pewno [ ort! ] znalazło by sie jeszcze coś bo naprawde dużo tego było pozdrawiam wszystkich fanów gier

WARRIOR20
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Zapomniałem o [prawie] najważniej dla mnie grze Battlefield 1942.
Jeszcze mogę dopisać MoH: AA.
Jak coś się mi przypomni to dopisze .
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
frasek moglbys napisac co to jest MoH: AA bo nie wszyscy wiedza, np ja. A co to final fantasy to teraz zaczalem grac w VII czesc. Grafika troche slaba ale niczego wiecej nie mozna sie spodziewac na '97 rok. Cholernie wciagajace sa te gry z serii FF, chcialbym zagrac w X albo w XI ale niespoczne dopoki nie przejde VII.
PS: Nie chce mi sie wypisywac gier ktore mi sie podobaja

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
gogeta126
Wojownik
Wojownik
gogeta126
Dni na forum: 6.945
Posty: 30
Skąd: podziemna baza sajanów
eeee ja tam lubie diablo 2 dodatek antestral bo tam np. po zabiciu grenwolda czy jakos taK dostajesz zloty palasz(palasz griswolda)
i fajne jest mugen 2 i LARY I SEXLIFE

życie jak papier toaletowy,szare długie i do dupy [img]http://www.lillians.de/thumbs/tn_1_gogeta011-ssj4.jpg
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Tak w ogóle dorwałam ostatnio Świątynie Pierwotnego Zła. Gra ze świata Dungeon Dragon na pewno [ ort! ] kojarzycie tereny. Grafa troche słabiutka jak dla mnie fabuła ujdzie, ale nie zamierzam tego przechodzić. Nie warto moim zdaniem
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Ja jestem fanem Heroes III. I i wiecie co na dzisiejszy dzień dorównuje jej GET MIEDIEWAL stara ale jara gra. Radze spróbować.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Ja własciwie ostatnio grałem w Quake 3 i GTA : San Andreas , w sumie dobre gry.

END
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Ja przestałam grać ale lubię Tomb Raider wszystkie części, BloodRayne, The Sims, The Partners i Rózową Panterę jeszcze może być Suffering ale ta gra jest monotonna i denerwująca nie wspomnę już o nosferatu. Kilmaciki były nezłe i nieźle się grało ale ta gra jest tylko na raz.

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Suffering - Srednia ta gra, wole Silent Hill
Ja jeszcze wspomne o Blood Omenie 2, B. dobra gra!

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 03.08.2007, 13:35
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Blood omen? Strasznie się wściekłam na tej grze:) Wolę Soul Rever czy jak mu tam. Zapomniałam kompletnie njak się pisze alt chodzi o ta grę z Razieeem:) Podobała mi się grafika. bardzo barwna. Cieszyła oczy:)

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
- GTA wszelkiej maści(prócz SA)
- Starcraft
- Warcraft 3
- Medival TW & Rome TW
- NeeD FoR SpeeD UndergrounD & UndergrounD 2
- Heroes 2,3 & 4
- Diablo 2 LoD
- L2
- WoW
- Fifa 2002, 2004 & 2005
- NHL 2004 & 2005
- SW. Jedi Knight 2 Jedi Outcast
- SW. Jedi Knight Jedi academy
- SW Rep. Commadno
- SW. Galactic Battleground
- SW. Battlefront
- Tony Hawk Pro Skater 3
- Stronhold 2
- Battlefield 2
- Call of Duty UO
- Mugen 2 & 3
- LoG 1,2,3
- Quake 3 Arena
- Bid FoR PoweR

itp.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
- GTA wszelkiej maści(prócz SA)


przeciez SA to najlepsza część bez dwoch zdan... nie rozumiem Ciebie...
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
eMate napisał(a):
- GTA wszelkiej maści(prócz SA)


przeciez SA to najlepsza część bez dwoch zdan... nie rozumiem Ciebie...
Nie wypada rozmawiać o gustach, ale musze.
Mi po prostu [ ort! ] GTA SA nie przypadło do gustu i dlatego nie wciągneło mnie w gre tak jak np. GTA 2 czy GTA3 albo Vice City
po prostu [ ort! ] dla mnie San Andreas nie zainponowało, ponieważ wiele to się nie zmieniło pod względem misji, broni itp.
Pare nowych pojazdów, można się ubierać, trenować, jeść, zmieniać fryz i co z tego, jeśli fabuła jest denna i bardzo podobna do pozostałych część(chociażby Vice City)

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
a mnie wciągnęła na równo tak samo samo jak GTA VC i GTA3, ale grafika, fabuła, i wszystkie inne elementy (wspinanie sie po murach, MISJE!) to majstersztyk! no, ale ok. niech Ci będzie hyh ;]
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
No to to własnie w tym chodzi każdy może wyrazić swoją opinie i nie zawsze można się zgadzać z nią.
Tobie się np. podoba SAn Andreas, a mi nie.
Na początku owszem i mi się podobała ta gra, ale jednak gdzieś po paru dniach kompletnie nie miałem nawet siły na nią patrzeć, w przeciwieństwie do mojego brata który w wolnych chwilach nawala otóż [ ort! ] w tą grę.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Gry, które najbardziej przypadły Wam do gustu
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook