Forum Dragon Ball Nao

» Gogeta SSJ i Gogeta SSJ4 - zero podobieństwa

Boxer
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.253
Posty: 11
Analizowałem to już kilka razy, i wywnioskowałem jedno. Gogeta ssj2 i Gogeta ssj4 różnią się z twarzy bardzo mocno. Gogeta ssj2 ma czoło z zakolami a'la Vegeta, a ssj4 ma czoło jak Goku. Według mnie Gogeta ssj4 bardziej przypominał Vegetto. Specjalnie sciągnąłem sobie japoński odcinek kiedy Goku i Vegeta połączyli się i powstał Vegetto. Miał on włosy o ciemnobrązowym odcieniu, zaś Gogeta miał włosy czarne : Widzimy to przy nieudanej fuzji (Fat Gogeta) Ciekaw jestem jakie jest wasze zdanie na ten temat.
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Po pierwsze, Gogeta nigdy nie był pokazany na ssj2. W filmie kinowym widać tylko poziom ssj.
po drugie [ ort! ], Goku na ssj4 nie przypominał mi Goku na ssj(2,3).
O to chyba chodzi w tym poziomie by różnił się od innych.
Ale faktycznie Gogeta na ssj4 przypomina Vegetto.
Jest jeszcze taka fajna ciekawostka odnośnie Gogety na ssj, Twarz Gogety na ssj jest połączeniem twarzy Goku i Vegety.
Boxer
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.253
Posty: 11
To czy gogeta osiagnal poziom ssj2 jest kwestia sprzeczna, gdyz "fryzura" gogety w filmie kinowym mocno przypominala fryzure vegety na ssj2. poza tym [ ort! ] jest ten charakterystyczny dla ssj2 kosmyk (jedynie vegeta go nie mial w ssj2) oraz to ze w filmie gogeta po fuzji jest pokazany z daleka (zza plecow janemby) wiec nie wiemy czy czasem nie bylo tych wyladowan towarzyszacych ssj2. A i jeszcze w zachowaniu Vegetto ssj2 i Gogety ssj4
Vegetto mówi do Buu: (...) Wiesz że staram się ci pomóc. Wyglądasz śmiesznie
z tym wielkim bananem na głowie, teraz wyglądasz znacznie lepiej (po zniszczeniu "kikuta na głowie buu") (tłumaczyłem z angielskiej wersji)

Gogeta ssj4 do Li Shenlonga po ataku: To było świetne! To było relaksujące!
Teraz może moje plecy? Jestem taki zmęczony! (głupi uśmiech Gogety) (też tłumaczyłem z angielskiego)

Chyba kazdy dostrzega podobienstwo w zachowaniu. I to duze podobienstwo.
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
No raczej. Tyle, że Vegetto poza gadaniem też coś robił, a ssj4 gogeta pokazał nam aż 1 atak...
Stary gdyby gogeta był na ssj2 to jego włosy były by bardziej szpiczaste. Poza tym były by błyskawice do okoła niego.
Boxer
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.253
Posty: 11
Ehh gogeta po fuzji nie jest od razu [ ort! ] pokazany, tylko po chwili, wiec nie mozna stwierdzic ze blyskawic nie bylo. poza tym [ ort! ] wlosy Gogety sa za spiczaste jak na ssj (Spojzmy na Goku w ssj) I ma za duzo kosmykow.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Boxer napisał(a):
Ehh gogeta po fuzji nie jest od razu [ ort! ] pokazany, tylko po chwili, wiec nie mozna stwierdzic ze blyskawic nie bylo. poza tym [ ort! ] wlosy Gogety sa za spiczaste jak na ssj (Spojzmy na Goku w ssj) I ma za duzo kosmykow.
cóż czy moglibyście dyskutować na temat ?

Moim zdaniem był to Gogeta SSJ, nie SSJ2, gdyż brakowało mu charakterystycznych wyładowań elektrycznych.

Jeżeli zaś chodzi o podobieństwa, to masz rację. Twórcy GT chcieli się w większości odciąć od DBZ. No i wydaje mi się, że kinówka powstała już po zrobieniu (ale nie wydaniu) GT.
Cóż, w końcu to GT.
Boxer
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.253
Posty: 11
No wiec wedlug mnie argumentowanie ze lubie gogete bo mial ssj4 i lepiej wygladal od vegetto jest smieszne. No jak mozna argumentowac ze ssj4 gogeta jest ladniejszy od ssj2 vegetto gdy oni sa do siebie podobni jak 2 krople wody.
Ripper Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.045
Posty: 19
Co do zachowania - To prawda... od razu [ ort! ] da się to zauważyć ze Gogeta SSJ4 ma bardzo podobny charakter do Vegetto. Co do wyglądu nie wiem ale przy przy przemianie w SSJ4 następują duże zmiany więc nie można powiedziec że jest to jakiś błąd...

Problem z Earth Special Forces ? Pisz - gg 7363487 - chętnie pomogę
Capoeira meu amor !
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Dla mnie mnieli tylko takie same stroje i obaj byli bardzo pewni siebie.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
hmm...no tak Gogeta SSJ i Gogeta SSJ4 troszkę się różnili ale obaj byli pokazani tylko okazyjnie więc porównywanie ich nie jest jakimś ciekawym spędzaniem czasu .


Daniel333 napisał(a):
Dla mnie mnieli tylko takie same stroje i obaj byli bardzo pewni siebie

i z tym się zgodze bo nie ma się co rozpisywać

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
teengohan
Ziemianin
Ziemianin
teengohan
Dni na forum: 6.039
Posty: 22
Gogeta ssj 2 to Gogeta ssj1 z Wyglądu a gogeta ssj4 To już pół on i Pół małpa.
Nawet ma ogonek i Włosy jak Gogu ssj3

MAM PROBLEM Z " Devil May Cry 3 " kto może pomóc pisać na GG:10824006
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
chyba to oczywiste, ze nie ma pomiedzy nimi podobienstwa...a czy pomiedzy Goku lub Vegeta SSJ jest jakies podobienstwo wzgledem SSJ4 ?? Dlatego prosta odpowiedz, ze roznili sie kolosalnie wygladem jak i sila...;p
Aha a czy wyobrazacie sobie jaka sila dysponowalby Gogeta SSJ4 zamieniony w Oozaru ???? ;o W koncu mial ogon, wiec do takiej przemiany chyba moglo by dojsc, choc nie jestem pewien ;p;p

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
FanBrolly15 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
FanBrolly15
Wiek: 32
Dni na forum: 6.068
Posty: 11
Skąd: from HELL!!!
Daniel333 napisał(a):
Dla mnie mnieli tylko takie same stroje i obaj byli bardzo pewni siebie.


lol gościu gogeta i vego różnili się:
-Strojem
-Wygładem
-Siłą
-Charakterem- bo VEGO przejął więcej cech Vegety i dlatego był takim cwaniaczkiem, a Gogetta heh jak goku strasznie arogancki szczególnie SSJ4 kiedy to nabijał sie z LI Shenrona
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
FanBrolly15 napisał(a):
Daniel333 napisał(a):
Dla mnie mnieli tylko takie same stroje i obaj byli bardzo pewni siebie.


lol gościu gogeta i vego różnili się:
-Strojem
-Wygładem
-Siłą
-Charakterem- bo VEGO przejął więcej cech Vegety i dlatego był takim cwaniaczkiem, a Gogetta heh jak goku strasznie arogancki szczególnie SSJ4 kiedy to nabijał sie z LI Shenrona
To temat o Gogecie SSJ i Gogecie SSJ4 a nie o Gogecie i Vego

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Czarodziejki z księżyca też miały inne stroje i inny wygląd.

Swoją drogą, nie dziwne, że inaczej obie postacie różnią się od siebie, w końcu rysowały je zupełnie dwie różne osoby, jak nie więcej, więc nie dziwne, że jest zupełna przepaść między wyglądem obojga.
Z resztą nie narzekam, osobiście uważam, że Gogeta SSJ4 wygląda znacznie ciekawiej niż Gogeta SSJ czy SSJ2 z kinówek.

Daniel333 napisał(a):
Ej ,,Fan Brolly''naucz się może czytać ok
A ty przestrzegać regulaminu.

To tyle.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.213
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
Co do stroju, to strój przy scalaniu jest zawsze taki sam(chodzi mi o technikę, gdzie trzeba wykonywać ten głupi taniec :p) jednak jeśli użyje się kolczyków - scalenie wygląda inaczej, bo to inna technika. Włosy no to jasne, że mieli inne :p ale reszta była zależna od techniki scalania.
mimik Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
mimik
Wiek: 27
Dni na forum: 4.972
Posty: 20
Skąd: Baranów Sandomierski
Pod względem zachowania różnice były ale były też podobieństwa np.spokój i kontrolowanie sytuacji lecz pod względem wyglądu to Gogeta ssj2 miał mieszane rysy twarzy Goku i Vegety (ja osobiście uważam że Gogeta ssj2 bardziej przypominał Goku , oprócz fryzury którą prawie w całości oprócz kosmyka odziedziczył po Vegecie).Jeżeli chodzi o Gogetę ssj4 był bardziej wyluzowany niż jego pierwsza forma , zachowanie odziedziczył w całości po Goku , miał także jego rysy twarzy oraz fryz , oczy jednak miał po Vegecie.Gogeta ssj2 pewnie też by się wygłupiał jakby nie był aż tak silniejszy od Janemby.

Pozdro,Gogeta rządzi
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Gogeta SSJ i Gogeta SSJ4 - zero podobieństwa
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook