Forum Dragon Ball Nao

» Tenis Ziemny

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
A ten sport jak traktujecie ? Mnie się podoba, kiedyś trenowałem, lecz tylko dwa tygodnie, w sumie związane to było z przeprowadzką no i niestety musiałem się pożegnać z tym sportem, a naprawdę jeden z lepszych !!Dośc fajnie się gra i biega odbijając piłęczkę rakietami wokół płachty ziemnej...
WARRIOR20
Wojownik
Wojownik
WARRIOR20
Dni na forum: 7.010
Posty: 36
Skąd: wrocław
Przyznam szczerze [ ort! ] że niegrałem jeszcze w ziemny tennis w stołowy owszem i grywałem w turniejach i nieżle mi szło może kiedyś spróbuje w ziemnym:)

WARRIOR20
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Osobiście grywam latem tak dla relaksu, nawet czasem udaje mi sie w piłke trafić ...XD
Tak serio to czasem oglądam jakies tam Australian Open i inne bo jak dla mnie tennis to dość ciekawy sport, można się przy nim spokojnie uczyć Tylko szlag mnie trafia jak wygrywają Wiliamsowe siostry
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Do oglądania się nie nadaje, można zasnąć ...
Natomiast jeśli chodzi o uprawianie tego sportu, to czemu nie. Niezbyt emocjonujący, ale zabawa przy graniu niezła

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
ostatnio ogladajac roland garros, a teraz wimbledon zajaralem sie na maxa tenisem, trzeba troche poogladac, aby wypowiedziec sie w 100%, bo pewnie wiekszosc z was nawet nie zna dokladnie zasad
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
W sumie sport jak sport. Da sie grać, oglądać nie zabardzo. Troche przynudzające.

END
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
Gra fajna,wciągająca...ale wolę sam w nią grać niż patrzeć.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Tenis Ziemny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook