Forum Dragon Ball Nao

» Przeglądarki internetowe

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  

Jakiej przeglądarki używasz?

Jakiej przeglądarki używasz?
Internet Explorer 11,54% 9 11,54%
Firefox 55,13% 43 55,13%
Opera 10,26% 8 10,26%
Mozilla 11,54% 9 11,54%
Inna 11,54% 9 11,54%
Wszystkich głosów: 78
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Piszcie jakich przegladarek internetowych uzywacie, bo ciekaw jestem. Ja zawsze korzystalem i korzystam z Internet Explorera, a Wy?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 12.04.2008, 19:56
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
IE to nędza, niestety, ale sam się musiałem o tym przekonać, teraz używam Firefoxa i wszystkim go polecam

Pozdro

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
e tam firefox, zawsze robilem strony pod IE i podejrzewam bede robic. Ja ma 2 przegladarki IE ktorej zawsze uzywam i w zapasie firefox

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Videl1994_ Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.848
Posty: 6
Skąd: Konin
ja uzywam google
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Vegeta napisał(a):
ja uzywam google
Google jest to wyszukiwarka, nie przegladarka...

Do tych co maja Firefoxa: Czy DB Nao wyswietla sie na tej przegladarce prawidlowo, czy jakies bledy sa (np. w grafice)?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Firefoxa mam odkąd pamiętam. Problemów nie miałam i nie mam właściwie żadnych z grafą. Kiedys mi skakały tu reklamy szanownego Lycosa ale nie w takim stopniu jak w IE.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Jedyny błąd jaki zauważyłem to troche 'ucięte' statystki (nie widać ich do końca), nie wiem czy u innych też tak może się zdarza. Poza tym, wkurzająca jest ta reklama po słowacku czy jakoś tak.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Explorer bo innej na kawiarni nie ma. Działa dobrze i nie ma z nim więkrzych problemów

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jedyny błąd jaki zauważyłem to troche 'ucięte' statystki
Po wrzuceniu strony na nowy serer chyba nie bedzie z tym problemu, bo chyba wiem z czego wynika ten blad...

Poza tym, wkurzająca jest ta reklama po słowacku czy jakoś tak.
Jest to skutek darmowego serwera... Wkrotce to sie zmieni...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
opera i mozilla rzadza ie do dupy
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Mozilla Firefox. Własciwie przyzwyczajenie z Liniuxa IE to najwiekszy badziew. za duze obciazenie pocesora i pików stronnicowych. Opera tez jest niezla chodz ma swoje wady. MyIE i inne tego typu też sa do dupy

END
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Świeta racja... IE sluzy to przegladania internetu przez uzytkownika i na odwrot XD. Hmm cos niepoprawnego w tym zdaniu wyszlo... Trudno
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.819
Posty: 73
Ja osobiście używam Firefox i Operę na zmianę, obie te przeglądarki bardzo płynnie chodzą, zatrzymują niechciane otwierające się okna, reklamy - choć nie które zostają . IE od dawna nie mam, ale korzystam do robienia stron, bo za każdym razem muszę porównywać moją stronę we wszystkich przeglądarkach, by później się nie okazało, że na jednej się wszystko rozjeżdża . Najczęściej to IE źle interpretuje kod, bo zawiera mase błędów w sobie.
Explorer bo innej na kawiarni nie ma. Działa dobrze i nie ma z nim więkrzych problemów
Gdy korzystam z kafejki to zawsze zainstaluje FF, to tylko 3 minuty stracone, ale warto, bo później się szybkością ładowania strony to wyrówna . A poza tym miałem kiedyś parę nieprzyjemności korzystając IE , mam na myśli niespodziewane wyskakujące okna .

Pozdrawiam.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Gotenks napisał(a):
Do tych co maja Firefoxa: Czy DB Nao wyswietla sie na tej przegladarce prawidlowo, czy jakies bledy sa (np. w grafice)?
Nope wszystko jest wporządku

PS. Ja używam Mozilli Firefox

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
IE na zmiane z Mozilla,powiem tak to prawda ze IE ma wiele dziur,ale jest jedna zasada,jesli ktos wszystko dokladnie czyta,ma wszystkie uptade to nawet IE staje sie dobra przegladarka internetowa,wiekszosc luk w IE wynika z braku rozsadku przy wlanczaniu np Active-X przez samych uzytkownikow a nie z winy programu

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.819
Posty: 73
A najśmieszniejsze z tego wszystkiego jest to, że IE jest najpopularniejszą przeglądarką i nigdy się to raczej nie zmieni, ponieważ zawsze ona była przeglądarką domyślną .

Pozdrawiam.
szejk Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.816
Posty: 2
e tam firefox, zawsze robilem strony pod IE i podejrzewam bede robic. Ja ma 2 przegladarki IE ktorej zawsze uzywam i w zapasie firefox
złe podejście(być może już zmieniłeś,troche czasu mineło , strony robi sie pod każdą przeglądarke i stara sie by wyglądala tak samo w każdej, inaczej to nie ma sensu

osobiście używam Firefoxa, choć zdarza [ ort! ] mi sie użyć IE(np. tera xD)
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Ja uzywam mozilli i nie zmienie na zadne gowna jak IE
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
Używam Internet Explorer I nie narzekam Miałem kiedyś Operę, ale teraz mogę stwierdzić że IE jest dużo lepsze

Bomba di luce!!
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Hmm po prostu [ ort! ] IE to najpopularniejsza z przeglądarek, łatwa w obsłudze i po polsku.
Ale także ma pare wad, jak na moje oko na tej przeglądarce łatwiej złapać vira w sieci.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » » Przeglądarki internetowe
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook