Forum Dragon Ball Nao

» Co myślicie o PL wersji anime

Strony:   1, 2, 3  

Jak ci się podoba polska wersja "Naruto"?

Jak ci się podoba polska wersja "Naruto"?
świetne 15,15% 5 15,15%
takie o 30,30% 10 30,30%
SUPER, HYPER, MEGA do dupy 54,55% 18 54,55%
Wszystkich głosów: 33
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.115
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Moim zdaniem Polacy nie potrzebnie Cenzurują odcinki, ponieważ jak to już zostało powiedziane nie zobaczymy całujących sie Naruto i Sasuke, i zboczonej techniki Naruto. Ogólnie rzecz biorąc ja wole Po Japońsku z Polskimi Napisami
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Niestety tak to można tylk na Hyperze
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.537
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
Uchiha Sasuke napisał(a):
Moim zdaniem Polacy nie potrzebnie Cenzurują odcinki
to nie polacy, my tylko zdubbingowaliśmy, a ocenzurowali chyba brytole

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Uchiha Sasuke napisał(a):
Moim zdaniem Polacy nie potrzebnie Cenzurują odcinki


to nie polacy, my tylko zdubbingowaliśmy, a ocenzurowali chyba brytole
No właśnie do nas nawet orginał nie trafia.
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.115
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
nie koniecznie trzeba na Hyberze oglądać. Ja na ten przykład ściągam po Japońsku z angielskimi Subami i napisy i masz full wypass
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Uchiha Sasuke napisał(a):
nie koniecznie trzeba na Hyberze oglądać. Ja na ten przykład ściągam po Japońsku z angielskimi Subami i napisy i masz full wypass
I prawidłowo! Ja też tak oglądam. A tak przy okazji- może jest toto (Naruto pl dubb) gdzieś na sieci? Też bym się powyzłośliwiał na dubbing i cenzurę. No i ciekawi mnie, jak bardzo pokpili sprawę (bo z tego co czytam, to baaaardziej niż bardzo).
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
paintball_0 napisał(a):
A tak przy okazji- może jest toto (Naruto pl dubb) gdzieś na sieci? Też bym się powyzłośliwiał na dubbing i cenzurę. No i ciekawi mnie, jak bardzo pokpili sprawę (bo z tego co czytam, to baaaardziej niż bardzo).
Prosisz - masz
Bluzgaj do woli!

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Ok. hmmm... Powiem tak... niepotrzebnie prosiłem o linka

Właśnie obejrzałem sobie drugi odcinek i muszę przyznać, że gdyby nie polscy "aktorzy", których chyba z łapanki wzięli i siłą zmusili do pracy i gdyby nie spartaczona translacja w znacznym stopniu nie pokrywająca się z tłumaczeniem dattebayo.com (bo myślę, że tam wiedzieli, co robią i błędów nie było) i angielską wersją mangi- dubbing by wypalił Ale z drugiej strony chyba każdy fan z dostępem do Sieci wolałby ściągnąć sobie wersję w oryginalnej ścieżce dźwiękowej, więc nie ma się co tym "dubcingiem" przejmować

ps.: teraz mam dylemat: Która wersja- angielska, czy polska- jest bardziej spartaczona ... chyba mamy remis
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
paintball_0 napisał(a):
ps.: teraz mam dylemat: Która wersja- angielska, czy polska- jest bardziej spartaczona ... chyba mamy remis
O wypraszam sobie,nie ma żadnego porównania polskiej do angielskiej wersji...polska jest najbardziej !? wersja,te głosy mnie o wymioty doprowadzają,a powiedzonko Naruto "kumalski" to w ogóle jest lekkie przegięcie,ale po co rozpatrywać które gorsze,skoro można obejrzeć w japońskiej?...xD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Angielskiej nie widziałem, ale sądzę, że tam bynajmniej przetłumaczyli z sensem, nie to co u nas. Dla przykładu, ktrótkie starcie Kabuto z Dosu, po wszystkim reakcja Sasuke: "uniknał ataku, ale dlaczego się przewrócił?"


Tenshi napisał(a):
ale po co rozpatrywać które gorsze,skoro można obejrzeć w japońskiej?...xD
Właśnie, japońska najlepsza, a napisy czy polskie czy angielskie nie są spartaczone. Sam jednak angielskiej wersji nie widziałem, a chętnie bym obejrzał, ze względu na język, który bardzo lubię.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Oto pierwszy odcinek Naruto, jaki zobaczyłem po angielsku. http://pl.youtube.com/watch?v=88qYDncMNrU

W zasadzie dubbing nie jest koszmarny. Jest nawet całkiem niezły! Ale wystarczył mi głos Naruto, żeby całkowicie znienawidzić angielski dubbing
Dlaczego lektor w FMA może być normalny, ale w "Naruto" i "DB" podkład dźwiękowy dla Gohana (do samej Boo Saga!) i Naruto musi być nagrywany przez dzieciaka, którego głos brzmi mi jak jakiegoś wokalisty gówniarskiej kapeli metalowej (to charakterystyczne "chrypienie")?!?! Głos Eda w FMA był normalny i dało się go słuchać. Ala również. I pozostałych "młodocianych" w FullMetalu! Przez tego jednego lektora nienawidzę amerykańskich dubbingów.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
Cóż,nigdy nie słyszałam dobrego dubbingu polskiego w jakimkolwiek anime,jesli ktos takowy znlazł niech mi poda strone i tytuła anime,ale w tedy ten ktoś ma kiepski gust,bo wszystko co zrobią polacy związane z anime to spieprzą na całego.
Co do angielskich odcinków to na tej stronce są wszystkie,w angielskiej wystarczy poszukać;p
* http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction ... to+episode
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Całokształt tego dubbingu jest o wiele lepszy niż nasz, nawet mi się spodobał, ale wolałbym usłyszeć Naruto a nie Narutoł. Spodobał mi się głównie ze względu na sam język, ale to nie jest takie ważne, dubbing ten nie jest najgorszy. Naruto ma głos jak jakiś czubek co się nie potrafi dostać do drużyny baseballa, nawet mu taki pasuje.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.115
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Powiem tak że polski dubbing jest do kiczu jak oni w ogóle czytają zdaniami zero płynności np: Sasuke czyta się Saske a oni czytają tak jak się pisze i jeszcze dodają swoje zdania do anime np. 2 epizod zapoznanie sensei'a Sasuke powiedział w oryginale :"...Niemożliwe że on jest Jounin'em..." a w dubbingu :"...Więc to jest poziom Jounin..." Tak więc jak już pisałem wcześniej najlepiej ściągnąć oryginał z Angielskimi subami + polskie napisy i jest gites. Jeszcze ogólnie tłumaczenie technik np. Kage Bunshin No Jutsu po polsku Cienisty Klon Jutsu, bym jeszcze zaponiał o powycinanych scenach np. 2 epizod: Pocałunek Sasuek i Naruto nie pokazany, albo krwotok z nosa Iruki i Sandaime brak krwi toż to skandal jest kompletny..To chyba będzie na tyle z osądzenia Polskiego Dubbingu i jeszcze raz apeluję nie oglądać z polskim dubbingiem anime, OGLąDAJCIE ORYGINALNIE PO JAPOńSKU JEST O 1MLD RAZY LEPIEJ NIż Z DUBBINGIEM. to chyba będzie już naprawdę koniec.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Uchiha Sasuke: 26.09.2007, 16:00
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Uchiha Sasuke napisał(a):
...Więc to jest poziom Jounin...
A nie powiedział tego przypadkiem z lekkim aczkolwiek wyraźnym zażenowaniem w głosie? Nie oglądałem wszystkich odcinków, ale nie sądzę, by byli zdolni aż tak to wszystko spartaczyć.

Uchiha Sasuke napisał(a):
Tak więc jak już pisałem wcześniej najlepiej ściuągnąć oryginał z Angielskimi subami + polskie napisy i jest gites.
Na początku tak oglądałem, ale trochę niewygodne były nachodzące na siebie napisy, więc oglądam tylko z angielskimi.

Uchiha Sasuke napisał(a):
2 epizod: Pocałunek Sasuek i Naruto nie pokazany
Bo to promocja homoseksualizmu

Uchiha Sasuke napisał(a):
albo krwotok z nosa Iruki i Sandaime brak krwi toż to skandal jest kompletny
Erotomani w tv, kiedy dzieci jeszcze nie śpią.

Cenzura bardziej mnie kłuje w oczy niż ten dubbing.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
przemson
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.024
Posty: 7
Nigdy nie oglądałem japońskiej wersji naruto ale wiem z kad sciagnac niestety to jest wersja real media a real player nie oddtwarza napisów a w sup edcie tych plikow otweorzyc sie nieda wiec nieopyla mi sie sciagnac. J dal tego polska wersja jest najlepsza dla mnie a moze wie ktos kiedy bede nowe odcinki bo na jetixie to rozkladaja 200 odc. na kilka seri po 60 czy cos w tym stylu jedna misja i sie konczy seria od razu [ ort! ] po teście i to mnie wkurza w jetixie
T-MaX Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
T-MaX
Wiek: 30
Dni na forum: 6.025
Posty: 16
Skąd: Svelvik
Aż żal sie wypowiadać na temat tego -.- To jest obraza dla Dettaboy ;/ Pomyślcie jak te małe dzieci (Jetix to tam dzieci oglądają xD) muszą się poczuć . Nagle Kakashi atakuje Zabuze Chidori a tu nagle zdechła Haku leży nie no hamstwo -.-

Obraz
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
T-MaX napisał(a):
To jest obraza dla Dettaboy ;/ Pomyślcie jak te małe dzieci muszą się poczuć . Nagle Kakashi atakuje Zabuze Chidori a tu nagle zdechła Haku leży nie no hamstwo -.-
yyyy ... ... ... ...

1) co to jest Dettaboy?
2)od kiedy Haku jest diewczyną?
3)faktycznie, anime nie powinno być cenzurowane (jak jest przemoc, to niech późno dają, jak już!), ale



te małe dzieci
no i
zdechła Haku
Ty i "małe dzieci" to oglądacie "Naruto" dla farby i flaków, czy dla fabuły? No i "zdechła" jest w tym przypadku trochę nie na miejscu.
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.115
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
przemson napisał(a):
a w sup edcie tych plikow otweorzyc sie nieda wiec nieopyla mi sie sciagnac.
Trzeb aściągnąć Kodeki do Sub Edita i bedzie chodzć jak mażenie, Tak ak pisałem wcześniej Japońska Wersja jest najlepsza.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nie wiem czy nadal puszczają z niby cenzurą, (ja jakoś nie zauważyłem, bo na Jetixie widziałem jak Naruto całował się z Sasuke oraz sexy Jutsu w wersji Konohamaru i Naruto).

Odnośnie późnego puszczanie to jest rozwiązanie i chyba takie zastosowali, bo teraz codziennie(pon-pt) puszczają 3 odcinki Naruto na Jetixie(od 22:45, z tym, że 1 odcinek jest powtórką ostatniego z poprzedniego dnia).

T-MaX napisał(a):
Aż żal sie wypowiadać na temat tego -.- To jest obraza dla Dettaboy ;/ Pomyślcie jak te małe dzieci (Jetix to tam dzieci oglądają xD) muszą się poczuć . Nagle Kakashi atakuje Zabuze Chidori a tu nagle zdechła Haku leży nie no hamstwo -.-
Niekoniecznie, dziecko raczej tego nie zrozumie, nie potrafi jeszcze za dobrze rozróżniać co jest dobre, co jest złe. Bardziej zaciekawi ją sam wygląd postaci i wygląd ataków niż fabuła i myśl przewodnia.
Nie przywiążą wagi czy ktoś zginął czy nie. Co nie zmienia faktu, że szybko się uczą na obserwacji i mogą z oglądania przemocy wynieść wiele niekorzystnych rzeczy.

Nie mniej jednak wracając do głównej myśli tematu, to uważam, że spolonizowana wersja Naruto nie jest taka straszna i da się oglądać.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Co myślicie o PL wersji anime
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook