Forum Dragon Ball Nao

» Bleach

Strony: 1, 2, 3  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Średnio mi sie podoba. Mało akcji z polotem, dużo rwanych scen. Taka zapchajdziura jeżeli chodzi o mangę. Z anime jest inna sprawa, o dużo lepiej mi sie oglądało, niż czytało stronice;). Jednak do serii się nie przekonałem, bo kreska i ukazanie postaci mnie odtrącają.

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 28.04.2008, 20:53
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Tytuł ten znam tylko ze słyszenia, ale wypowiadam się tu bo coś mi nie gra w nazwie tematu. Wydaje mi się, że ta manga nazywa się po prostu [ ort! ] "Bleach", a Bleach Flame to nazwa strony na temat Bleach.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Tak, Bleach Flame to nazwa strony, po polsku znaczy tyle co Płomień Bleach - ale to akurat oczywiste. Co do samej serii... Poznałem ją dokładnie jakiś tydzień temu i przeczytałem 41 chapterów i proszę - stało się mą ulubioną serią anime/manga! Tak, tak, po latach dominacji DB nie jest już mą najbardziej ukochaną serią. Bleach ma niezwykły humor, opowiada świetną historie, ciekawe postacie i "zakręcone" epizody. (patrz chociażby Kon <poszukiwanie bogini> czy też niezwykły, niespełniony lowelas Keigo Asano <każda sytuacja z Rukią czy inną kobietą>). Niezwykłą moc ma także polskie, nieoficjalne tłumaczenie właśnie z Bleach Flame.

O, tu proszę, taka mała próbka tłumaczenia

http://img487.imageshack.us/img487/5313/bfbleach004049lf.jpg

<chyba autorzy się o to nie pogniewają, że umieszczam ich pracę tu>

Ze swej strony bardzo polecam

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Baaaardzo fajne anime . A i przy okazji mam pytanie czy cały czas powstają nowe odcinki bo ściągnąłem 97 i nie moge znaleźć kontynuacji a "wątek"
Baundo mnie wciągnął i pozostaje jeszcze niewyjasniona sprawa Aizena i wiele innych więc jak ktoś wie coś o kolejnych odcinkach (od 97 wzwyż) to byłbym wdzięczny za informacje ( nie chodzi mi tu o linki tylko o samą informacje kiedy powstaną itd.)
Z góry dzięki

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
wiec tak:

Odcinki Bleach powstają co tydzien po jednym epku. W tym tygodniu pojawi się 98. Trzeba być cierpliwym.

Niemniej, Baundo są fillerem i nijak mają się do fabuły mangi, w której po prostu nie istnieją. Podobnie wiec jak reszta fanów na całym świecie licze, iż w końcu skończa oni te zapychacze, by powrócić do Aizena.

Sama historia Baundo średnio mi się podoba, także kreska jakby nie jest identyczna z tą z Aizen Sagi. Może to przez brak mangowego pierwowzoru... Teraz jednak rozkręca się i jest coraz ciekawiej.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
Jak dla mnie Bleach to w pyte anime, jestem w trakcie oglądania i bardzo to spodobało się nie tylko mnie, ale i mojemu brotherowi,i musze powiedzieć, że Bleach to fajna odskocznia od Naruto. Co do mangi, to nie czytałam jej, bo czekam na wydanie polskie (bo nic tak mnie nie wzrusza, jak widok zapchanej moimi mangusiami półki) ale widziałam niektóre strony i moge powiedzieć, że autor ma niekiedy problemy z proporcjami i krztałtem twarzy , ale to tylko w pierwszych tomach .A teraz streszcze moją wypowiedź do 3 słów: Bleach jest świetny

Pzdr. bad girl

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez bad orydżinal nick: 07.03.2007, 20:25
virtualboy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
virtualboy
Dni na forum: 6.353
Posty: 17
Bleach mhm uwielbiam to anime i manga ! super humor, bohaterowie, walki z wykozystaniem Kidou i zróżnicowanych Zampaktou...odjazd:* choc teraz są fillery :p to i tak bardzo mi sie podobają niz fillery w Naruciaku:/...Bleach'owe fillery mają zajefajną fabułe , nie to co w Naruciaku, kazdy ep'ek fillera to co innego ( no są tez wyjątki :p)...no ale wracając do Bleacha :p mam nadzieje ze mangowy wątek zacznie sie zaraz po Bounto :p bo to bd dopiero miodzio:*...juz niemoge sie doczekac :p Aizen'a, Arrancar'ów(mój ulubiony:P z nich jest na avku :p), Vizard'ów i tej sieki jaka jest w mandze :p
Marei Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Marei
Wiek: 30
Dni na forum: 6.353
Posty: 31
Bleach, kiedyś próbowałem tego. Mam parę rozdziałów na komputerze. Szczerze to średnio mi się podoba. Może anime jest lepsze, kiedyś obejrzę. Ale teraz skupiam się na mangach i anime shoujo, a nie tego typu.
SongoFanka Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 31
Dni na forum: 6.204
Posty: 42
Widziałam mało ale wystarczająco żeby stwierdzić,że jest świetne Ichigo Kurosaki jest naprawdę fajną i godną uwagi postacią...To naprawde bardzo dobre anime i chętnie zobaczę więcej

Son Goku Rulez!!! Zawsze był,jest i będzie the best
Goku to moje kochanie,tak było,jest i zostanie
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Ja jedyne co mam zw z Bleachem, to 2 filmiki. Bardzo mi sie podoba, choć nigdy nie oglądałam anime Ale muzyka świetna! Z teledysków wywnioskowałam, że gł. bohater jest ładny
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Bleacha oglądam już jakieś dwa tygodnie,jestem na 20 epizodzie i bardzo mnie wciągnęło.Po DB i Naruto jest pewnym urozmaiceniem pod względem walk,gdyż nie ma tu już lania pięściami,tylko występują mordercze katany - Soul Slayery A ta kosa Ichigo jest po prostu cudna.Jeśli chodzi o humor,to na początku nie podobał mi się.Ale mniej więcej od 10 odcinka śmieję się z tego bardzo,zwłaszcza jak jest jakaś akcja z Konem On mnie rozbraja W jednym z odcinków dostrzegłem pewne podobieństwo zarówno do DB (Goku i Vegeta),jak i Naruto (Naruto i Sasuke),a mianowicie Ichigo z Ishidą - kolejni dwaj rywale...Ten schemat robi się już dla mnie powoli nudny...
Pod względem fabuły,to dopiero się rozkręca akcja.W pierwszych odcinkach nie czułem tego "magnetyzmu",który powodowałby we mnie ciągłe myślenie "Jeszcze tylko godzina i obejrzę Bleacha,nie mogę się doczekać",ale teraz już zostałem namagnesowany i z niecierpliwością czekam,aż mi się ściągną kolejne odcinki
Muzyka mnie jednak nie powala...A szkoda,bo po genialnej jak dla mnie muzyce Toshiro Masudy (Naruto) spodziewałem się czegoś równie świetnego.Niestety zawiodłem się...Podobnie z opami i endami - te pierwsze jakie są,są słabe,w ogóle mi się nie podobają.

Ogólnie jednak Bleach to świetne anime,które obawiam się,że może wygryźć Naruto z pierwszego miejsca w moim osobistym rankingu.Jeszcze wiele odcinków przede mną - obejrzymy,zobaczymy

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Jestem w trakcie oglądania serii i muszę stwierdzić, że jest super W szczególności podoba mi się, że Shinigami nie są typowo "średniowieczni"- tatuaże, fryzury i ogólnie pomysł są świetne. (Nie będę spojlerować) Humor w niektórych sytuacjach jest po prostu rozbrajający, a specjalne odcinki biją rekordy.

Nie zgodzę się jednak z Kamilem co do muzyki- przypadła mi do gustu. Oczywiście, nie wszystkie utwory, ale np. "Asterisk", czy "Life is Like a Boat" bardzo mi się podobają. Co do opów i endingów... Owszem, są po prostu słabe. Ktoś chyba nie miał pomysłu i narysował, co mu się podobało( albo i nie).

Kamiru napisał(a):
jest jakaś akcja z Konem
Kon to nic, zobaczysz, jak Ichigo będzie w Soul Society

Kamiru napisał(a):
podobieństwo zarówno do DB (Goku i Vegeta),jak i Naruto (Naruto i Sasuke),a mianowicie Ichigo z Ishidą - kolejni dwaj rywale...Ten schemat robi się już dla mnie powoli nudny...
Schemat ten będzie się jeszcze wiele razy powtarzał, bo to jest "nie do pomyślenia", że wrogowie staną się przyjaciółmi...
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Supppeeeerrrr Anime Polecam, Nie ma to jak Obejrzeć sobie Bleach w Oczekiwaniu na Naruto, Jedyne co mnie nurtuje to te Filery z Bounto, Po co one komu najlepiej by było gdyby od razu prowadzili Serie Arrancar a nie Bounto
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Uchiha Sasuke napisał(a):
Nie ma to jak Obejrzeć sobie Bleach w Oczekiwaniu na Naruto
Ja właśnie z tego powodu zacząłem oglądać i jak na razie [ ort! ] Bleach wypełnia mi ten okres oczekiwania na kolejny odcinek Naruciaka doskonale i kto wie,czy jak już ściągnę 31 odcinek Naruto,to czy nie obejrzę najpierw Bleacha A do fillerów pewnie jeszcze dojdę,na razie [ ort! ] jestem w Soul Society,jak to nasi bohaterowie poszukują innego wejścia do tej wewnętrznej strefy.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
OOO ta saga jest dosyć Fajna, i zgodzisz się ze mną ze zabija pożądnie czas.
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Uchiha Sasuke napisał(a):
OOO ta saga jest dosyć Fajna, i zgodzisz się ze mną ze zabija pożądnie czas.
Zabija,zabija,ale teraz akcja trochę siadła,najbardziej mnie przyciągnęło ostatnio jak zabrali Rukię i Ichigo trenował u Urahary,żeby rozbudzić moc Death Goda.Wtedy najbardziej mnie wciągnęło.Teraz jak się szwędają po Rukongai(dobrze napisałem?) to trochę sie zrobiło nudno...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Czarny Iwan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Czarny Iwan
Wiek: 27
Dni na forum: 6.153
Posty: 64
Skąd: NT
No tak. Jako (rasowego) wyjadacza różnych anime, nie mogłem ominąc tego tytułu. Od razu mi się spodobało. Gdy obejrzałem walke Ichigo ze swym ojcem to od razu [ ort! ] mnie to zaciekawiło. Pełno technik i zampaktou to mnie KĘCI

Tu znajdował się fajny obrazek.

Obraz

..:Reggea jestw sercu mym:..
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Kamiru Nie martw sie to potrwa jakieś 3-4 odcinki potem się już porządnie zacznie. Ale przygotuj się na super nudną Sage Bounto
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Świetne anime, nie obejrzałem wszystkich dotychczasowych odcinków, ale stwierdzam, że jest świetne. Ciekawa, miła dla oka kreska, duża dawka dobrego humoru, ciekawa i wciągająca fabuła. I przede wszystkim muzyka. Jak dla mnie jest umiejętnie skomponowana i nastrojowa. I podobają mi się również kreacje niektórych postaci, nawet wrogów. Nie sposób nie lubić Ichimaru Gina, mimo, że kawał gnoja z niego jest.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Joe Weider napisał(a):
Nie sposób nie lubić Ichimaru Gina
??Tej pały z tym przyklejonym na mordzie uśmieszkiem,jakby mu ktoś siedział w gaciach i ciągle dogadzał?To najbardziej nielubiana przeze mnie postać-wredny,podły i ciągle się uśmiecha,nie wiem,skąd ten wyraz twarzy,jedną z teorii jest podany wyżej domysł,ale wkurza mnie jak tylko na niego patrzę...

Właśnie kończę sagę w Soul Society i mam pytanie,do którego odcinka są fillery i czy warto tracić czas na ich oglądanie?Rozwaliła mnie scena,jak Ichigo wyzwalał BanKai w trakcie starcia z Byakuyą Kuchiki.Na to właśnie czekałem - eksplozja energii,wielkie bum...i to co wyprawiał z Tensa Zangetsu wgniotło mnie w krzesło
Posłużę się moim opisem gg:
Wow...Ichigo's BanKai...Amazing!!

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Bleach
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook