Forum Dragon Ball Nao

» Szkolne szaleństwo DB

Strony: 1, 2  
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Mam pytanie czy u Was w szkolę gdy leciało było szaleństwo ze zbieraniem mangi kart anime no i Dragon Ball Z szachów czy tym podobne bo u mnie ja zaraziłem tym innych. Jak to u Was było?
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
oczywiscie ze tak bylo ;]...zawsze chcialem miec wszystko co bylo zwiazane z DB ...i zdaje mi sie, ze mialem wszystko oprocz wlasnie tych szachow ...Posiadalem w swojej kolekcji m.in: karty (do dzis je mam, ale niestety duza wiekszosc zostala wyrzucona przez moja mame badz zjedzona przez mojego brata jak byl jeszcze maly ), oczywiscie posiadam mange (ale brakuje mi paru tomow ;/ bo szkoda mi potem bylo kasy na mange ...;/), mialem rowniez figurki i ludziki z DB mialem tego pelno...;o mialem chyba kazda postac z DB i do tego roznej wielkosci ;d;d, niestety skonczyly wszystkie w smietiku, poniewaz brat mi je zmiazdzyl...;/,
hehe mialem nawet kilka koszulek z DB ;],hmm nie wiem co jeszcze mialem...nie posiadalem szachow, poniewaz juz umielem w nie grac a w ogóle [ ort! ] byly bardzo drogie...;/ Chyba pierwszy numer jakos 15 zl a potem wzrosclo jakis do 30...;/ ale moj kolega mial pare i mi sie to jakos nie spodobalo ;p

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ja tam byłem wtedy na przełomie przedszkola i podstawówki , więc byłem zwykłym bachorem . Nuemniej pamiętam jak z kolęgą rywalizowaliśmy kto ma więcej tomów mang lub kto ma więcej kart DB . Ja tam byłem zawsze najwiekszym znawcą i cieszyłem sięniezłym szacuneczkiem i tyle ode mnie

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Gdy pierwszy raz ujrzałem w TV DB, to pamiętam, że to był odcinek, w kórym Piccolo walczył z Goku i ten moment, kiedy Piccolo wyrwał sobie rękę i wyrosła mu nowa... Ehhh co za czasy, to był bodajże rok 2001. Wtedy były karty w chipsach, wszyscy je zbierali na potęgę, ja oczywiście też, dziennie jadło się nawet po 5, 6 paczek (nie powiem, że nie lubię chipsów ), żeby mieć jak najwięcej kart. Pamiętam nawet jak dałem 16 kart kumplowi z klasy, żeby dał mi kartę Goku SSJ3. To były czasy
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
No a jeszcze pamiętam jak kupowałem chipsy w 6 paku i akurat w sklepie zabrakło kart z DBGT no a mam tylko 6
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Karty Dragon Ball to było coś... Może nie cieszyły się taką popularnością jak Pokemony, ale i tak robiły furorę wśród dzieciaków.

RemaZ napisał(a):
Pamiętam nawet jak dałem 16 kart kumplowi z klasy, żeby dał mi kartę Goku SSJ3.
Znam to Goku SSj3 był rzadki, tylko parę osób w mojej szkole go posiadało.

Pamiętam, że potem Chio wprowadzil karty z hologramem, nawet 2 z nich obecnie sam posiadam...

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja posiadam jeden egzemplarz GokuSSJ3 dlatego pilnuje go ;p a co do innych rzeczy mogliby więcej zrobić no nie?
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Wazon363 napisał(a):
a co do innych rzeczy mogliby więcej zrobić no nie?
Zauważ, że DB jako anime dawno opuściło już ekrany naszych telewizorów, dlatego też współcześni 10 latkowie nie mają o nim praktycznie żadnego pojęcia. Taki obrót mogłoby spowodować małe zainteresowanie danym produktem, a przecież wiemy, ze głównymi konsumentami takich artykułów są dzieci. Dlatego wypuszczenie w obieg akcesoriów DB przyniosłoby w dzisiajeszych czasach mało dochodów.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
MescimeK Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MescimeK
Wiek: 32
Dni na forum: 6.024
Posty: 32
Skąd: Kraków
Tak kto by te czasy zapomniał, dziecństwo to były moje napjeprze czasy ja niedość ze zbierałem te karty z chipsow ktore nie powiem, dawały taką radoche ze głowa mała to jeszcze bawiłem sie z bratem o 4 lata storszym w db i robiliśmy turnieje i zbieraliśmy smocze kule. Byłem zawsze gorszy ale co z tego wazne ze sie świetnie bawiłem i udawałem moich ulubionych bocheterów. Czasami nawet załuje ze te czasy nie trwają dalej
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
A może się pochwalicie ile macie kart łącznie??? Ja z tego co pamiętam, bo już daaaawno nie liczyłem, to mam około 320 kart . Ale chciałbym mieć wszysztkie
BartHan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.098
Posty: 25
No, fakt, kilka lat temu u mnie w szkole wszyscy mieli bzika na punkcie Dragon Balla. Pamiętam, że pierwszy odcinek jaki obejrzałem, to jak Goku walczył z Kryminatorem ( ). Spodobało mi się i zacząłem oglądać. W szkole praktycznie wszyscy zbierali karty Chio i opowiadali o ostatnich odcinkach. Do tej pory posiadam te karty, których mam coś około 300 sztuk (jedna taka: Pan vs. Złodzieje = 26 egzemplarzy ). Nie jestem pewny, ale mam chyba wszystkie.

Dragon Ball.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
No a ja posiadam 195 katrt z tego chyba 6 Pan vs Złodziej mogliby w chipsach powtórzyć serie, ale nowe karty bo jak pamiętamy gdy były kary z walkami to DB już nie leciało w TV.
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
BartHan napisał(a):
mam coś około 300 sztuk (jedna taka: Pan vs. Złodzieje = 26 egzemplarzy ). Nie jestem pewny, ale mam chyba wszystkie.
Po pierwsze, to jeśli masz koło 300 kart, to masz ledwie ponad połowę . A po drugie, to pytałem się o liczbę kart, ale zapomniałem napisać, że nie wliczając podwójnych, bo z podwójnymi to ja mam ze 400 z hakiem .
BartHan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.098
Posty: 25
To ile jest tych wszystkich kart łącznie ? 1000?

Dragon Ball.
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Karty z Chio:
-Karty do gry (tj.z podaną energią,życiem i opisanym atakiem)-44,serii Z mam wszystkie 30,z GT brakuje mi Vegety na trzecim poziomie,czyli karty nr 7,karty 10,ale nie mam pojęcia co na niej może być.I tej serii mam do karty nr 16,nie wiem,czy są jeszcze dalsze.

-karty kolekcjonerskie-73,serii Z wszystkie 50,serii GT 23,brakuje mi kart o numerach 3,9,12,19,a ostatnią jaką mam,to Pilaf-nr 27,jeśli są jeszcze dalsze,to proszę podajcie jakie i te,których nie mam,a wymieniłem wcześniej,też możecie mi powiedzieć.

-karty Walki-9,brakuje mi 3,4,5,8,9,10,11,13,14,15,16,19,20,21,22,23,24,25,26 i ostatnia jaką mam to 27.

-karty kolekcjonerskie Specjalna Edycja (z błyszczącymi wstawkami)-19,brakuje mi karty nr XIII.

I mam jeszcze karty z jakichś tam zestawów lizak+guma+karta+naklejka,mam ich 13.
To tyle.W sumie mam więc 158 kart.Uuuu,coś mało...To jakie Wy jeszcze macie,że macie ok.300???

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
MescimeK Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MescimeK
Wiek: 32
Dni na forum: 6.024
Posty: 32
Skąd: Kraków
Ja nic niestety juz nie mam bo wszystkich się pozbyłem ale załuje to do tej pory jak by ktoś miał nadwyszki jakichś to moze mi dać
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Karty Chio to była podstawa u mnie na podwórku. Ach, czego się dla nich nie robiło Później zacząłem zbierać szachy, aż w końcu samą mangę.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Kamiru napisał(a):
W sumie mam więc 158 kart.Uuuu,coś mało...To jakie Wy jeszcze macie,że macie ok.300???
Wiesz, ja mam może z 50 i żyje mi się niezgorzej .
Ale to wina sklepów w okolicy, w żadnym nie było Chio.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Miałem całkiem sporo kart do tego dostałem też karty od kolegi, więc w sumie miałem ich gdzieś około 200-300 sam dokładnie nie wiem, ale trochę tego było.
Pamiętam też, że były wafle z naklejkami, miałem ich prawie cały album.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
MescimeK Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MescimeK
Wiek: 32
Dni na forum: 6.024
Posty: 32
Skąd: Kraków
Tak, to były wspaniałe czasy szkoda ze juz sie skończyły
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Szkolne szaleństwo DB
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook